NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
samocelik
Postovi: 6037
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 03 nov 2017, 13:58

Fudo štima da se otjeraju turci jer bi dako pao i reprogam i otpis dugova ka JP. O drugom investitoru koji je sa lokalnog nivoa ne želi ni da čuje.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 216
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 03 nov 2017, 14:11

...a zakupnine od prostora idu na racun grada, a reprograma ni na vidiku.

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 03 nov 2017, 14:53

Fudo uvlehaš, konačno su ljudi skontali ko je ustvari on. Drago mi je sto su i navvijaci danas bili na pressici i kako cujem ponovo svi disu ko jedan, to nam je najbitnije jedinstvo svih u borbi za bolje naseg kluba
Opstanak moramo izboriti

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 03 nov 2017, 16:33

Riziko je napisao/la:Pitao sam dole na temi premier liga, ali mi niko ne odgovori, jel stvarno imaju neki investitori, ilii Fudo baca kasetne bombe?
Drug, imaju invenstitori ali nisu bas toliko pouzdani, ali Fudo zvani 'ublehacu' radi sve da se Celik ugasi.

Drago mi je sto svi zajedno rade sad ka boljem Celiku, drago mi je sto je generalni direktor to uspio da spojio, iz presa mozemo zakljuciti da jr sve ustupio NO, da je spojio NO i UO.
Ovako se gradi jak Celik, kada svi gledamo ka jednom.
Na pikacu je sve sada, neka javnost zna!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 03 nov 2017, 17:04

Fudo je ljigavac. Sumnjam da ce se prihvatiti problema koji je iskljucivo do njega pa bar pola godine vec ocekujem da pocne svrstavat ljude da su sad na SDA strani i slicno. Ocekujem spin i sarene laze jer to je taj mentalni sklop. Kad je i Memisevic Percin igrac shvatio da su ga zavalili...

Fudo reprogram ili pada komplet politicka kula od karata!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 03 nov 2017, 18:13

“Poštovani,

Zaprimili smo vašu “Ponudu za preuzimanje” od 25.10.2017. godine, na koju smo potvrdno odgovorili Dopisom od 27.10.2017. godine.

Još jednom Vas obavještavamo da je Pregovarački tim ispred našeg Kluba donio odluku da se Vaša inicijelna ponuda u načelu prihvata.

Međutim, kako bismo bili u mogućnosti zajednički opredijeliti modalitet Vašeg ulaska u Klub, te krenuti u realizaciju istog, to Vas molimo da nam u što skorije vrijeme (po mogućnosti u roku od tri dana) dostavite segmentiran i detaljan plan, kao i eventualno nacrt konačnog ugovora-protokola o saradnji ili sl., kojim bi bili definirani svi aspekti Vašeg investiranja i ulaska u NK “Čelik” Zenica.

Jedan od prijedloga koji Vam trenutno možemo ponuditi, a koji je ujedno i najbrži, bio bi model ulaska Vaših predstavnika ili ljudi od povjerenja u trenutno egzistirajući Upravni odbor , gdje bi se dodatnim, internim ugovorom podijelile nadležnosti članova UO na način da se Vašim povjerenicima kao članovima UO prepusti sportski segment Kluba (imenovanje “sportskog dijela” menadžmenta), za koji ste iskazali najveću zainteresiranost.

Naime, gore nevedeni prijedlog je model i način najbržeg ulaska investitora u Klub kroz strateško partnerstvo, uz istovremeno poštivanje Statuta NK “Čelik” Zenica. Također, eventualnim prihvatanjem ovog prijedloga otvara se mogućnost za pregovore o ključnim pozicijama u Klubu što je, vjerujemo, u obostranom interesu.

Prihvatanje ovog prijedloga otvara mogućnost brzog saziva Skupštine NK “Čelik” Zenica gdje bi se Vaš predloženi nacrt ugovora prezentirao i, vjerujemo, usvojio.

Naravno, ukoliko imate druge prijedloge oko načina Vašeg ulaska u Klub, spremni smo da ih čujemo i ozbiljno razmotrimo, a u cilju iznalaženja najboljeg zajedničkog interesa.

U nadi da ćete uvažiti našu potrebu za ažurnošću, te se što prije očitovati o prijedlozima, srdačno Vas i sportski pozdravljamo.

Pregovarački tim NK “Čelik” Zenica”

SAMO ČELIK!
https://nkcelik.ba/obavjestenje-pregova ... ke-katara/
Čelik do bagro

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 03 nov 2017, 18:31

Svidja mi se dans pres konfernecija UO ,NO.DIREKTOR,NAVIJACI I NOVINARI ..znaci svi su ko jedan ko koci sve to zna budala da je FUAD KASUMOVIC ..dobro je ovo bilo danas tacno su prozvali svi koga trebaju ...Nama je najgore sto mi nemamo politicke sad stranke da stane uz Celik i da opale po Fudi al vjerujem da oni cubaju ovo za predizbornu al bojim se d je to kasno ..Fudo se ne smije zezat sa Celikom on je svjestan da ga nece i ne smije ugasit niko nikad pa ni Fudo .Sve su lijepo rekli o reprogramu al ja vjerujem da ce opet lopov Fudo sad to pokrenit i opet tzv spasioc Celika sebe proglasit ..Ato se tice investitora ja bi isto prihvatio al i ono mi se svidja kod Memisevica prvo sto slusa NO da se to precizira detaljno pogotovo garancija uplacivanja i precizno koliko i kad ..Lijepo je i Robert objasnio sve ...I na kraju novinari da to medijski odrade i tacno navedu krivca Fudu ..i Dzugom koliko god ga ismijavali da ne zna email poslat covjek je sve oviso sto treba i odradio za razliku od pekara nuhagica ..Naravno i memiecic je skonto sve sa kakvbom bagrom ima posla ..Memisevic je posten covjek vjerujem al nemocan ...Nadat se i cjerujem u investitore i na kraju reprogram i da nam krene bolje napokon jer stvarno niko nije patio ko mi ...Tekma sa Sirokim ne ocekujem puno ,bod odlican ,pobjeda neopisicvaa i poraz nedaj boze nije smak svijeta i nadam se pobjedi Zelje u Vitezu i Sarajeva u Gabeli

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 03 nov 2017, 18:36

STEELMAN bas tako FUDO REORGRAM il moze gasit politicku stranku ,propo je u startu i on i polticka mu stranka jer ga ovi samo t cekaju al najzalosnije sto on ide na tu kartu Celika da ce bit spasioc kluba ..Bice mu glavno Fudo je spasio Celik ,pokren reprogram,otpiso dugove i doveo investitore ..BUDI CA CARSIJA GLASAJ ZA EVROPSKI CELIK I ZENICU......sve to kad uradi nikad od mene nece glasa dobit opet jer mu nista ne vjerujem ...Vjerujem da ce ovako sve bit i da ce bit reprogram nije on budala .samo ce bit budale ko mu glas ..JA NIKAD

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 03 nov 2017, 20:48

Valjda ovi što spinuju po ovom i ostalim forumima kako nije "toliko" do Fuada sada malo prestanu srat. Nabijem ih na kitu ovom prilikom.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 03 nov 2017, 22:26

izgleda da ce nam jusic glave doci

boze sacuvajjjj
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 03 nov 2017, 22:54

tareizo je napisao/la:izgleda da ce nam jusic glave doci

boze sacuvajjjj
Zašto da nam glave dodje? Ko mu je dao toliki ugovor,platu,premiju nek ga i isplati...Ako je to Čelik,onda covjeku svaki fening dat! E sad drugo je pitanje što takav igrac nije vredio 67km mjesecno a sad trazi tolike hiljade :D Ko odredjuje uopste ove plate,premije i ostalo..Ako izgubis 4 utakmice mjecesno,gleda te 3000 gledalaca sa placenim ulaznicama taj mjesec,otkud plate za taj mjesec igracima i strucnom stabu u prosjeku 1200 km??? E to je Čelik,institucija,poželjna destinacija za svakog ublehaša.muljatora i lopova...Osvojeno 10 bodova a plate se dijele kao da se osvojilo 24 boda...Za osvojenih 10 bodova igraci i strucni stab trebali su realno dobiti 1000 km,a koliko su oni dobili? ili koliko trebaju dobiti??? I onda se cudimo kad neki igrac samo trazi svoje sto mu klub duguje...PITANJE JE KO UOPŠTE DAJE ;OBEČAJE I ISPLAČUJE PLATE I PREMIJE KOJE SU APSOLUTNO NEREALNE ZA DATI UČINAK ZA KLUB!!!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 04 nov 2017, 00:12

Sad kad su konacno pale zavjese i kada su cak i oni koji su vjerovali da lazna obecanja nepostoje i da je sve to samo iluzija u glavama pojedinaca, pocinju da otvaraju oci...
Sada kada koprene nestaju i kada istina dobija boju, kada sarene laze vise ne piju vodu, sada je trenutak da se konacno napravi taj iskorak, bez krivudanja, smion i cestit, da se zada konacan udarac svim neistinama i da spinovi budu alat koji vise nece biti koristen tu oko nas i protiv nas...

Zvuci iluzorno, da ce elita ili ta jedinka koja je okruzena trulezima poceti da pridaje znacaj iskrenim djelima i da ovaj tamni vilajet ucini svijetlijim podnebljem u kojem ce ponovo da plane onaj zar, zanos, gdje ce nanovo da se rodi Uzavreli grad ...

Da sam ja, a eto nisam, ta jedinka i da imam tu moc, ja bih poslusao sta govore, kazu ti glasovi sto dopiru iz srca Grada, sa svetinje, ja bih ucinio sve da vratim osmijeh na lica i podario im kljuceve spasa, za voljeni klub, i tako bar jednom u zivotu ucinio dobru i plemenitu stvar...

Ali on, tesko da hoce, vjerovatno ce vec sutra novim satrama i ublehama obasuti nas i zatvoriti vrata spasa, jer njemu ovaj Grad ne znaci nista, niti oni koji jos zivotare tu cekajuci da se nesto pozitivno desi.
Vec sutra ocekujem da krenu nove rijeke neistine osudjujuci nekog sasvim treceg za sav jad koji nadvi se na ovaj vilajet tamni i pokusavajuci da skroji koprene nove i da ih stavi na oci vecine da manje ili nista ne vide...

Jos malo je vremena, samo trunka nade ali sve dok je ima, dok postoji i najmanja mrva ja cu da vjerujem da ipak razuma ima ...

Probudi se Uzavreli grade i podigni svoj glas, ne dopusti da te vise tlace, da ti parkove gaze i truju ti razum, pokreni se i izbori da i tebi svane ljepsi dan...

Volim te Celik !!!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 04 nov 2017, 05:12

Da napisem i ja u rane jutarnje sate ,pozelim ugodan radni dan koji ce radit a ostalim ugodno spavanje ...
TOFI TOFITA izvini al ja jos ovdje nisam bas procito neko da je reko nije kriv Fudo ,al to sto neko izvlaci nekom iz recenica to je druga stvar ..Zna budala da je Fudo krivv i da je sve zakocio al i to se zna da je kljuc u njegovim rukama ,sta oni odluci tako ce bit ..Ja ne vjerujem da je on glup da ce ugasit npr Celik .nego ce iskoristit Celik bas ovako .Doveo sam vam Investitpre .pokrenuo sam reprogram.otpiso dugove glsaj za evropski Celik i evropsku Zenicua mi ce mo pve morat prihvatatak ovi odluce pregovaraci ..Samo bojim se ovo ce sve bit nesto minut do 12 da ispadne najveci spasioc kluba ..Jedino ce mo ispusit ak pregovaracki tim kaze DA investitorima a skupstina NE al cisto sumnajam u to ....
ALBAN nama trebaa da to neko pokrene bas tako taj konacni udarac al sa ovim mrtvilom nista ne mozemo i sa praznim stadion i bez jake medijske paznje i neke olliticke stranke da oni spinuju protiv Fude al o Celiku a ne o nekim zemljistima i malinama ..Daje mi nadu danasnja sjednica da su svi udruzeni pogotovo NO I UO .A razjedinjeni mi ne mozemo im nista ...Ja sam uglavnom za investitore ,ovako ne moze vise a svidja mi se Memisevica recenica kad je reko ukoliko ovi propadanu moze bit i domaci investitor ,da li mi imamo domace ja ne znam..Nadat se boljem i tom famoznom reprogramu konacno ..FUDO SAD KAD BI DAO 100 MILIONA ZA CELIK NECE GLASA NIKAD VISE DOBIT OD MENE

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 04 nov 2017, 09:52

Sretn9 danas Robiji nek oni makar poderu jest da je termin gadan
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 04 nov 2017, 10:22

u to i ne treba više sumnjati, robija će biti na visini zadatka i danas. Možda nemamo brojnost kao prije ali mi što smo ostali pravimo jednu jako finu priču i tribina dugo nije bila zdravija kao što je sad.

REZULTATOM NEOPTEREĆENI, S TOBOM ZALUĐENI !

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 04 nov 2017, 13:24

Imal' iko informaciju, zašto Marković ne brani?
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 04 nov 2017, 13:25

Pasha je napisao/la:Imal' iko informaciju, zašto Marković ne brani?
Utakmica u Zenici igra se danas od 13:30 sati, a Čelik će na megdan Širokom, prema svemu sudeći, izaći bez svog ponajboljeg člana. Naime, današnju utakmicu će najvjerovatnije propustiti golman domaće ekipe Matej Marković zbog zdravstvenih problema. Marković je i dalje u hitnoj zbog stomačnog virusa, te je medicinski tim potvrdio da je upitan za danas.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/celik-be ... kog/257529

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 04 nov 2017, 13:27

Imal navijača,ako neko ima na tekmi nek makar na poluvremenu napiše kakvo je stanje
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 04 nov 2017, 13:33

E jest našao kad će proljev dobit' :mrgreen:

Sa njim na golu i sa ovim solidnim današnjim sastavom, možda smo se i mogli čemu nadati...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 04 nov 2017, 13:42

Što su mi poznati ovi stomačni virusi kad nije po Perčinom...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.