NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 18 nov 2017, 12:47

Hoce li biti prenosa danas?

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 18 nov 2017, 13:52

Mogu vam reci penal koji nam je dosudio , mogo je isto tako i na Sisicu penal svirati par minuta kasnije , a on daje zuti za simuliranje ! Radnik nista posebno , da smo kompletni svasta bi bilo , ali ....
Čelik do bagro

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 18 nov 2017, 14:04

kruh te **** odmah 2-0 boze sacuvaj
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 nov 2017, 14:29

Smjesni mahmutovic s metra ne moze pogodit
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 nov 2017, 14:42

prisonbreak je napisao/la:Smjesni mahmutovic s metra ne moze pogodit
Sad je manje smjesan :P

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 18 nov 2017, 15:24

hagy je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Smjesni mahmutovic s metra ne moze pogodit
Sad je manje smjesan :P
Ma i dalje je smjesan. A i trener je smjesan, ebo famili hanan mu igra cemalovic usao isto nebo i zemlja razlika, pa uzbaci Durakovica ubaci Skopljak i momak zeznu drugi go odmah. Nije logicno! Kadric na veznjaku puno bolji, da Durakovica vrati na stopera Kadrica na veznog s Mehicem, puno puno bolje funkcionise.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 nov 2017, 16:02

Smijesan Mahmutovic sto ocekuhe od veznjjaka Adilovica loptu i lopte sa bokova sto ih nemamo ..Smjesan je svako ko kaze da je smijean .pa nmze covjek uzet loptu na polovini i prediblat sve i zabit gol...Toliko o tome ...Cestitke Radniku na zasluzenoj pobjedi i Markovicu od katastrofe nase ..Odbrana katastrofa penal glup al cist udario ga po nozi al prije penala cistu loptu ne izbacuje br 15 Kadric umjesto da je uzbije njemu preko noge ode desno i ovaj penal nparavi ...Onda ide penal spoorn Sisic.ne vidi se jel ga zakacio po noi to ce mo vidjet sutra,ak je ga zakacio penal cist a ako nije opravdan zuti karton ..drugi gol katastrofa odbarana na centarsutu a treci gol opet neko umjesto da izbije predje mu preko noge i covjek sam ode ka golu ,,Nemam ja sta zamjerit igracima borili se kolliko mogu ,ovo je plafon i to je to ..Mi samo 3 igraca imamo MARKOVIC SISIC MAHMUTOVIC ..8 igraca nama fali ..Sad Krupa sve je moguce sve 3 znaka realno al nece bit lahko ,da je bar jos 3 boda uzet ..Ovo stanje vise ne moze nit ga podrzavam ova blokada vjecita i pat pozicija ..Defintivno se mora mjenjat i sad sam za bilo kakvog investitora pa sta nam bg da makar se ugasili jer mi smo ugaseni ovim mrtvilom nece bit sad 300 ljudi protiv Krupe i ovu patnju ne moze niko vise gleedat i sprdnju od kluba...ko god kaze daj nam Celik u petoj ligi nek je nas gledacemo ga lazu sami sebe .tog Celika ne bi gledalo 50 ljudi ,,Ovo stanje vise niko ne podrzava nit ce gledat i mozes samo ostat vjexno blokiran il ga dat bilo kakvom investitoru pa rizikovat .Mi smo sprdnja od kluba postali a to svetinja .jak klub,to su price za malu djecu ovakvih klubova ima na stotine i apsolutno sam za turke sad il bilo koga pa nek se i ugasimo ,Ovo stanje nit imas koga gledat nit ce ko gledat ..Sad napravi anketu u Zenici jestel za investitora u Celik bice 90% za to il cekaja potpis od najveceg lazova Fude da ispuni obecano koje nece nikad ispunit ni Fudo ni bilo ko drugi ........Investitor bilo kakav il mastajte da smo veliki klub u svetinja i cekajte ono sto necemo nikad docekat i bice nas vise na forumu nego na stadionu uskoro ako se nesto ne promijeni i to veeliko..

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 18 nov 2017, 20:42

Volio bi da cujem kakav je sad stav NGG u vezi ovih Turaka , posto cini mi se da su se i oni "aktivno" ukljucili u pregovore ili se varam !
Čelik do bagro

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 nov 2017, 21:53

Kakav ce bit stav NGG znamo svi voljeli bi svi mi ko sto je bilu u planu da Fudo nije okreno u drugom smjeru i slago sve kao sto bi svaki politicar slago i da odmah raja nije pocela odustajat nakon Zrinjskog ..Sad vise nisam nizakakvo cekanje i za ovu pat poziciju koja samo moze unistit klub.Od ovog cekanja inata nema nista .Definitivno sam i za turke i i bilo koga makar se ugasili posle .mi smo svakako gotovi ovako ..Samo mozemo plivat tavorit u blatu i ispadat u nize lige dok svi jednostavno ne odustanemo i ne bude nikog na stadionu i sami ga ugasimo ..Ovako cekanje nema podrske vise ni odkog cak ni od najobicnijih navijaca a kamoli od bilmeza iz politike ......

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 19 nov 2017, 14:12

1988-2017


Čelik do bagro

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 19 nov 2017, 14:22

pa ako nece niko ja cu

svim robovima sretno 29 godina postojanja,uz zelju da abd sljedecu docekamo u boljem raspolozenju
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 20 nov 2017, 20:36

I opet nema potpisa, opet razvlacenje u besvijest, opet ce pojedinci vjerovati da iza brda nesto ima, da tamo postoji Turska, obecana zemlja, sljepoca ubija moc rasudjivanja, vjerujete u nesto sto nece doci ...
Zenico mrtva li si, tvoji vrli privrednici sto se busaju u prsa spominjuci Celik, misevi su, nazalost grad nam tone u potpuni mrak, a niko od vas ne reaguje dok jos ima nade, suton je i malo vremena ima da se uzme stvar u svoje ruke.
Lazu vas, a svi vi suteci to podrzavate, kakvo je jadno vrijeme doslo kad misevi zaradjuju na grbaci svih vas sto ne poduzimate nista, sta ste onda svi Vi?

Utucenost, jad i bijeda, valjda i ne zasluzujemo nista bolje...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 20 nov 2017, 20:37

tareizo je napisao/la:pa ako nece niko ja cu

svim robovima sretno 29 godina postojanja,uz zelju da abd sljedecu docekamo u boljem raspolozenju
Da ti kazem iskreno, nisam optimista. :roll:

tareizo
Postovi: 1665
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 20 nov 2017, 21:37

FliX je napisao/la:
tareizo je napisao/la:pa ako nece niko ja cu

svim robovima sretno 29 godina postojanja,uz zelju da abd sljedecu docekamo u boljem raspolozenju
Da ti kazem iskreno, nisam optimista. :roll:
nisam ni ja drg optimista,al drzim se onog zenicki do kosti :thumbup:
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 20 nov 2017, 21:41

Alban je napisao/la:I opet nema potpisa, opet razvlacenje u besvijest, opet ce pojedinci vjerovati da iza brda nesto ima, da tamo postoji Turska, obecana zemlja, sljepoca ubija moc rasudjivanja, vjerujete u nesto sto nece doci ...
Zenico mrtva li si, tvoji vrli privrednici sto se busaju u prsa spominjuci Celik, misevi su, nazalost grad nam tone u potpuni mrak, a niko od vas ne reaguje dok jos ima nade, suton je i malo vremena ima da se uzme stvar u svoje ruke.
Lazu vas, a svi vi suteci to podrzavate, kakvo je jadno vrijeme doslo kad misevi zaradjuju na grbaci svih vas sto ne poduzimate nista, sta ste onda svi Vi?

Utucenost, jad i bijeda, valjda i ne zasluzujemo nista bolje...
Turci u Čeliku, Miligram za novu. Fuade kralju naš, Tito zenički.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 20 nov 2017, 21:52

TofiTofita je napisao/la:
Alban je napisao/la:I opet nema potpisa, opet razvlacenje u besvijest, opet ce pojedinci vjerovati da iza brda nesto ima, da tamo postoji Turska, obecana zemlja, sljepoca ubija moc rasudjivanja, vjerujete u nesto sto nece doci ...
Zenico mrtva li si, tvoji vrli privrednici sto se busaju u prsa spominjuci Celik, misevi su, nazalost grad nam tone u potpuni mrak, a niko od vas ne reaguje dok jos ima nade, suton je i malo vremena ima da se uzme stvar u svoje ruke.
Lazu vas, a svi vi suteci to podrzavate, kakvo je jadno vrijeme doslo kad misevi zaradjuju na grbaci svih vas sto ne poduzimate nista, sta ste onda svi Vi?

Utucenost, jad i bijeda, valjda i ne zasluzujemo nista bolje...
Turci u Čeliku, Miligram za novu. Fuade kralju naš, Tito zenički.
Razlike postoje iako na prvu obojica hebu i istok i zapad, ali Tito je barem i na narod mislio, ovaj i narod hebe iako mu narod vjeruje, seljacki mis zbog pedlja asfalta, a ovaj gradski mis jos vjeruje u obecanja luda...

Elem malo je onih koji istinu znaju i koji pokusavaju nesto da cine, ali njihov glas ne dopire do ledenih srca onih koji se u ovom gradu Fude boje, a takvih je jako puno u hiljadama se broje ...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 20 nov 2017, 23:05

Jedne je kerove otjero, a nadam se da ce i druge "kerove" otjerat.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 21 nov 2017, 03:37

FliX je napisao/la:Jedne je kerove otjero, a nadam se da ce i druge "kerove" otjerat.
A "kerovi" su?
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 21 nov 2017, 12:36

Alban je napisao/la:
FliX je napisao/la:Jedne je kerove otjero, a nadam se da ce i druge "kerove" otjerat.
A "kerovi" su?
Pa ovi sto ga koce po sjednicama. Treba to sto prije rijesit, dok i ostale sportske i druge ustanove, kao i ulice nisu ponadivali imenima i prezimenima svojih stranacki kolega. :D

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 21 nov 2017, 13:59

Boga mi, ni prve kerove nije ni blizu otjerao. Obzirom da nije sposoban ni njih otjerati, ove tek neće...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.