NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 24 nov 2017, 16:56

Zar konkurs za omladinski pogon nije mogao sacekati eventualni ulazak investitora. Ovako vjerovatno necemo imati kvalitetnih kandidata, ali eto, to su naša posla. Svakako ne očekujem neke velike promjene u omladinskom pogonu.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 24 nov 2017, 16:58

Pa ljudi traze trenere tipa Murinjo i Klop da rade s djecom za 200KM. Jedva cekam da vidim koga ce staviti na ovu poziciju, tj osobu koja ispunava ove uslove. :urnebes:

slika

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 nov 2017, 22:55

prisonbreak je napisao/la:
penke je napisao/la:Pozdrav ekipa, oprostite na upadu,jel ima ista od ovih investitora za Celik? Nadam se da ce uloziti nesto, zelim vam opstanak. Pozdrav.
Pozdrav drug, bit ce od invenstitora nesto, a i vec se zna otprilike koliko ce ulagati, idu bolji dan za Celik svi se nadamo.
Prvo skoci, pa reci hop, ne zuri, sacekaj. Budemo vidjeli ko je u pravu :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 nov 2017, 00:05

BadrHari je napisao/la:A gdje su @Steelman i Przunjer da ih pitam, ostaje li nas statut?
A kako da znam kad Memišević hladno na pressu ispali: "investitori žele ući u klub putem upravljačkih prava po trenutnom statutu" :crazy: To je kontradiktornije i od samog pojma ulaska INVESTITORA u NEPROFITNO udruženje građana.

Ali, eto... kome više objašnjavat kad je i pored masu stvarnih i ovdje iznesenih nedostataka, nelogičnosti i nejasnoća oko čitave ove priče s Turcima, i poslije izvala na jučerašnjem pressu i načina na koji se sve ovo odvija, a posebno "pregovara s povjeriocima" - raja popušila priču i "očekuje bolje dane".

S druge strane, sve ove godine je masa ljudi natezala kožicu na "jake ljude s parama" gurajući u drugi plan rješavanje ključnih problema kluba. Eto, možda ćemo to i imat, pa ko su onda @Steelman i @Przunjer da OPET idu u kontru "kad nešto nije po njihovom".

Uostalom, mi smo svoje rekli: statut, reprogram, JP, pa se tek onda može razgovarati o ozbiljnoj ekipi za UO. Tako da ne vidim, šta mi u ovoj situaciji imamo pametno reći oko ljudi za UO ako su se očito koraci preskočili i ako je to debelo mimo naše ideje.
avenija je napisao/la:Iskreno se nadam da cemo doci do tog potpisivanja reprograma i da cemo imati covjeka koji ce moci mjesecno izdvajati tih nekih 100-150 hiljada iz svog dzepa .
Zašto bi to neko radio i jel se stvarno nadaš da će to neko radit?
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
avenija
Postovi: 13451
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 nov 2017, 00:32

Ma druze mozemo napisati 150 jos stranica a jasno se zna ili ce neko doci sa parama u Celik u iduca 2 mjeseca turci,austrijanci, almy bog otac nebitno ili cemo se ugasiti.
Sve ostalo je suplja prica.
Eto proci ce to brzo vidjecemo ko je bio upravu.
Nema u fudbalu ljubavi osjecanja samo pare, ako ih imas ima te ako nemas nema te.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

DdIiNnOo
Postovi: 648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 25 nov 2017, 02:00

Ma mozemo srati koliko hocemo , ali Fudo je u pravu sto se tice reprograma ! Samo pare , kes obezbjzditi ili ti je :thumbdown:
Čelik do bagro

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4846
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 04:12

Ma nema reprograma ni otpisa dugova nikad ni od kog ni od jednog gradonacelnika ni od jedne politicke stranke NIKAD NIKAD I NIKA dok oni ne vide investitora i to je gotova prica ..Ukoliko se pojavi bilo koji tad ide reprogram i otpis dugova ,,A da ce grad pokrenut reprogram i lacat pa ti tek trazit invesitora to su bajke ,Pa ko ce to izmirivat ostale obaveze ako se pokrene reprogram ,,Ok grad iplati ratu 25 000 KM ,on to moze z 1 mjesec al ko ce taj mjesec sve izvrsit ostala placanja ....Sto kaze Avenija il neki investitor pa uz to reprogram sto ja cjelo vreme pisem -il je kraj ,OSTALO JE SUPLJA PRICA I MASTANJA ..
PRZUNJER de mi samo odg ovo ...Grad pokrene reprogram i otpise dugove eo lupam u mjesecu decembru uplati ratu lupam 25 000 maraka ...Al ko ce ostale obaveze za taj mjesec Izmirit plate igracima ,penziono,radna zajednica i sve ostale troskove ..Ko ce to izmirivat....Jbo tu pricu kako treba kad ne moze sad nema sanse .Grad sigurno nece a ne mozes ti tek tako i na investitore i cekat ...SHVATITE DA NEMA REPROGRAM NIKAD NIODKOG DOK ONI NE VIDE INVESTITORA I KAD DODJE TO JE VELIKA KOCKA I TAJ NAS INVESTITOR MOZE UGASIT I UNISTIT AL MI SMO UNISTENI MI SMO SPALI NA 200 LJUDI NA STADIOUI NA IGRACE ALASALAMET OD KOJIH IMA BOLJI I NA FORUMU MOZDA ..Ovo ako proopadne ja ne znam sta ce bit ,osim ispadanje 100% iz lige ...Al vjerujem opet da ce bit blic pojacanja i trazit neke nove investitore i da nece dozvolit gasenje kluba al nece opet pokrenit reprogrm prvo ...SAMO PARALELNO REPROOGRAM I INVESTITOR ............OSTALO MOZETE SAMO SANJAT

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 25 nov 2017, 10:34

I onda neko.kaze zasto fudo razvlaci sa reprogramom i svim. Vrlo jenostavno, evo i ovdje je dosta ljudi nasjelo na njegovu pricu, kako vrijeme prolazi. Bez investitora nema ni reprograma, a za pola godine ce to biti ugasi celik i osnuj novi klub puno je isplativije. A vremenom ce raja popusit i tu foru, pa ce to bit sasvim nesto normalno.


Sent from my MI 4W using Tapatalk

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 25 nov 2017, 10:42

tale07 je napisao/la:I onda neko.kaze zasto fudo razvlaci sa reprogramom i svim. Vrlo jenostavno, evo i ovdje je dosta ljudi nasjelo na njegovu pricu, kako vrijeme prolazi. Bez investitora nema ni reprograma, a za pola godine ce to biti ugasi celik i osnuj novi klub puno je isplativije. A vremenom ce raja popusit i tu foru, pa ce to bit sasvim nesto normalno.


Sent from my MI 4W using Tapatalk
Bas tako.. ja sam se razocarao u svoje sugradjane, ne mogu da vjerujem da neko jos pusi pricu ovog seljacine :thumbdown:

TofiTofita
Postovi: 1764
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 25 nov 2017, 10:45

DdIiNnOo je napisao/la:Ma mozemo srati koliko hocemo , ali Fudo je u pravu sto se tice reprograma ! Samo pare , kes obezbjzditi ili ti je :thumbdown:
Druže, Fudo razvlači skoro godinu dana sa tim. Kako može biti u pravu živ bio? Uzeo Čeliku skoro 300.000 KM iz budžeta - U pravu.

DdIiNnOo
Postovi: 648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 25 nov 2017, 10:51

TofiTofita je napisao/la:
DdIiNnOo je napisao/la:Ma mozemo srati koliko hocemo , ali Fudo je u pravu sto se tice reprograma ! Samo pare , kes obezbjzditi ili ti je :thumbdown:
Druže, Fudo razvlači skoro godinu dana sa tim. Kako može biti u pravu živ bio? Uzeo Čeliku skoro 300.000 KM iz budžeta - U pravu.
Pa najlakse je podpisati reprogram i sta onda ? Mislis da bi klub uspjeo da izmiri sve obaveze ? Neznam mozda grijesim , ali tesko , bar po ovih zadnjih godinu dana od kako je klub koliko toliko transparentan , jedva sastavljaju kraj sa krajem !
Čelik do bagro

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 nov 2017, 10:59

avenija je napisao/la:ili ce neko doci sa parama u Celik u iduca 2 mjeseca turci,austrijanci, almy bog otac nebitno ili cemo se ugasiti
DdIiNnOo je napisao/la:Samo pare , kes obezbjzditi
BatistutA19 je napisao/la:NIKAD NIKAD I NIKA dok oni ne vide investitora i to je gotova prica ..Ukoliko se pojavi bilo koji tad ide reprogram i otpis dugova
Pitam vas sve trojicu: zašto bi neko ozbiljan investirao u neprofitno udruženje građana iz kojeg na legalan način ne može izvući profit?
DdIiNnOo je napisao/la:Neznam mozda grijesim , ali tesko , bar po ovih zadnjih godinu dana od kako je klub koliko toliko transparentan , jedva sastavljaju kraj sa krajem !
Pa, da su reprogram i JP završeni kada je trebalo, jel stvarno misliš da bi ova nesposobna uprava bila u klubu?
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

TofiTofita
Postovi: 1764
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 25 nov 2017, 11:07

DdIiNnOo je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:
Pa najlakse je podpisati reprogram i sta onda ? Mislis da bi klub uspjeo da izmiri sve obaveze ? Neznam mozda grijesim , ali tesko , bar po ovih zadnjih godinu dana od kako je klub koliko toliko transparentan , jedva sastavljaju kraj sa krajem !
300.000 KM koje je oteo Čeliku bilo je dovoljno da se podmire sve obaveze prema poreznoj.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 25 nov 2017, 11:22

TofiTofita je napisao/la:
DdIiNnOo je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:
Pa najlakse je podpisati reprogram i sta onda ? Mislis da bi klub uspjeo da izmiri sve obaveze ? Neznam mozda grijesim , ali tesko , bar po ovih zadnjih godinu dana od kako je klub koliko toliko transparentan , jedva sastavljaju kraj sa krajem !
300.000 KM koje je oteo Čeliku bilo je dovoljno da se podmire sve obaveze prema poreznoj.
300 000 bi bilo dovoljno za reprogram, a sta je sa platama i drugim troskovima?

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 25 nov 2017, 12:24

ima li ko link za danasnji prenos ?

DdIiNnOo
Postovi: 648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 25 nov 2017, 12:44

OZWien7 je napisao/la:ima li ko link za danasnji prenos ?
Ja uzeo ovu ponudu od 1,99 KM , radi odlicno :salut:
Čelik do bagro

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 25 nov 2017, 12:47

DdIiNnOo je napisao/la:
OZWien7 je napisao/la:ima li ko link za danasnji prenos ?
Ja uzeo ovu ponudu od 1,99 KM , radi odlicno :salut:
funkcionise li to izvan BiH ,tacnije u Austriji?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 nov 2017, 12:50

Ima trener dobra mudaa, kako krenula liga prvi put da nema Šekijevi momaka.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
miky_hz
Postovi: 23012
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la miky_hz » 25 nov 2017, 12:59

OZWien7 je napisao/la:ima li ko link za danasnji prenos ?
http://koprenosi.com/stream/?p=1675
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 25 nov 2017, 13:03

hagy je napisao/la: 300.000 KM koje je oteo Čeliku bilo je dovoljno da se podmire sve obaveze prema poreznoj.
300 000 bi bilo dovoljno za reprogram, a sta je sa platama i drugim troskovima?[/quote]

Uz normalnu i sposobnu upravu sve bi se moglo.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.