NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 08 jan 2018, 19:18

Nek nam je Bog na pomoći. Sad da vidimo na šta će to ličiti.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 08 jan 2018, 19:19

S-Y-L-A-R je napisao/la:Nek nam je Bog na pomoći. Sad da vidimo na šta će to ličiti.
Čelik do bagro

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 jan 2018, 19:29

Ljudi dragi jel ovo istina sto pise ovdje? Zar ste morali pristati na ove uslove? Ne mogu bgm da vjerujem. Izvinjavam se na upadu na temu. Sretno da vam bude sa ovim Turcima.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1572
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 08 jan 2018, 19:34

Pricate kao da smo imali alternativu, bilo je ili ovo ili gasenje. Nema se vise sta izgubiti, ionako je sve bilo gotovo. Nadam se da ce nesto dobro izrasti iz ovako, na hajr :D.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Hardzavi
Postovi: 299
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Hardzavi » 08 jan 2018, 19:40

Samo napustiti ovu vukojebinu!

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 08 jan 2018, 20:01

Da Bog da da vec sljedece godine Celik prvak bude.. ali OVO je jos jedna pobjeda sela nad carsijom, nepismenog nad pismenim, maloumlja nad intelektom ...

GangG
Postovi: 108
Pridružen/a: 31 okt 2013, 14:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GangG » 08 jan 2018, 20:20

Po ovog logici Celik 1997 je duzan hahaha

Zbog cega je NGG bio podijeljen u glasanju, jel dogovor ili medju njima nije sve ok??

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 08 jan 2018, 20:23

Sta je ovo, gdje su nestali oni svi sto su zagovarali glasanje za turke. Nisu valjda već u red stali za sadaku.

Trazili ste, dobili ste. Sad pokažite "ljubav" vašu i napunite tribine stadiona. Sta će biti turcoljubci ako Aydin ne uđe u klub, jer hamko i ekipa neće da potpišu, kad oni kojima je Čelik dužan zatraže pare, a ne dio prava.

"Nema" vise NGG-a da se bori i poziva raju na borbu, na ulicu. Hocete li se vi boriti protiv hamke i čizme.

Sad informacija iz kluba, zlata će da vrijedi.

Ponavljam:
Trazili ste, dobili ste !!!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 08 jan 2018, 20:24

I ako me kojim slucajem nanese sudbina da odem pogledat neku tekmu na BP bit ce to bez emocija, bez onog zara u dubini stomaka, od danas Celik je izblijedjelo ime u mom sjecanju!
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 08 jan 2018, 20:38

Bronson je napisao/la:I ako me kojim slucajem nanese sudbina da odem pogledat neku tekmu na BP bit ce to bez emocija, bez onog zara u dubini stomaka, od danas Celik je izblijedjelo ime u mom sjecanju!
Mozda prvih 5 min hehhe
Čelik do bagro

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 08 jan 2018, 20:39

Kako ranije rekoh u zraku je bila parola "uzmi ili ostavi", gospodo odabrali se da uzmete, tim cinom ostavili se onu tradiciju, klub kojeg vise nema, sad ce krenuti hajka mijenjanja Statuta, sad ce tek poceti da ulijecu razni probisvijeti sa svakojakim interesima.
Pitanje je kako ce se sve ovo sprovesti u dijelo, to cemo tek da vidimo, sta se krije kada magla se digne... do kada ce trajati ova obmana, vjerovatno dok izbori ne prodju, a onda ce ostati istina da kluba vise nema ...

Tesko shvatljivo, pravno neobjasnjivo, nadam se da se samo varam i da moj sud nece postati gorka stvarnost...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 08 jan 2018, 20:43

Ako je 5 bilo protiv, a ovdje min. dvadesetak se tako deklarise, pa gdje ste vi CLANOVI na skupstini da onda bude 25 protiv ?
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 08 jan 2018, 20:46

Ocekujem sad po 15k gledalaca na Bilinom, pogotovo sortu ljudi kao sto je ovaj gore sto ga boli penis za obicne navijace, jug,robijase (koji su stariji od kluba :lol: ).

Avatar
Viper
Postovi: 3812
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Viper » 08 jan 2018, 20:49

romeo je napisao/la:Ako je 5 bilo protiv, a ovdje min. dvadesetak se tako deklarise, pa gdje ste vi CLANOVI na skupstini da onda bude 25 protiv ?
Sad zalim sto sam bio sudrzan trebao sam biti PROTIV, ali preuzeti teret pogleda, teskih rijeci i stvarnog vjerovanja ljudi da bismo u tom slucaju MI ugasili klub :hmmmmm: vrijeme ce pokazati, nadam se pozitivno..
SAMO ČELIK !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 08 jan 2018, 20:50

Hvala bogu nek je se i ovo zavrsilo kako god ..Znaci gotovo je bice nam kako bude i kako je moralo bit ..Imo si izbor il ovaj investitor il onaj Celik bez reprograma i bez apsolutnog zanimanje obicnih ljudi koji hoce gledat Celik ..Celik su i ljudi od 50 i 60 god koji vole Cellik al nemaju sta gledat..Uglavnom vi svi koji pisete sta ce bit sa Celikom to je meni bezveze,jer to samo dragi Allah zna .Otvorio si vrada sta nnas ceka il svijetlo il mrak da nas proguta to ne zna niko al po meni ak ima iskrene namjere taj covjek malo sutra ce on dat da mu Perco i ostali uzimaju pare kad ce svoje ljude postait ..Onaj Celik vise niko nebi gledo to se zna a i ovaj Celik ak bde dobar gleedace se a ako ne bude nece .Po meni nemas sta izgubit .Ovo je jedini rizik i meni smjesn rec neko nece navijat za Celik sto je uzet od navijaca sto se ne pita vise..JA CU LICNI NAVIJAT SVIM SRCEM ZA OVAJ CELIK DOK GOD IMA BIJU DRESA CRNO CRVENU ,DOK GOI DOK GOD IMA IMA NAS GRB , I DOK GOD IMA IME CELIK a drugi neki novi klub me ne zanima nit bi ga kad gledo nit bi naviji..Sad je sport biznis ko ima love uzme klub ,eno Istru preuzimaju rusi i sta bi sad i oni rece et necemo ruse ugasite nas ....SRETNO NAM SVIMA I VALJDA BUDE BOLJE A OD ONOG NIJE MOGLO GORE ....A ti STATIVA sto pises za Mahmutovica da ce u Celik opet ja ga licno nikad ne bi zvao vise u Celik,ni njeg ni slicne .jedino je Sisic pokazo neku ipak ljubav mada u sportu nema ljubavi

aimar
Postovi: 129
Pridružen/a: 30 sep 2012, 08:58
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aimar » 08 jan 2018, 20:53

Danas je Celik otisao, pardon, usao u historiju...smijem se nasoj gluposti i naivnosti, a plakao bih

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 08 jan 2018, 21:00

romeo je napisao/la:Ako je 5 bilo protiv, a ovdje min. dvadesetak se tako deklarise, pa gdje ste vi CLANOVI na skupstini da onda bude 25 protiv ?
Vidis bilo nas je bez prava glasa jer Statut nije dopustio da glasamo, a borili smo se do maksimuma za opstojnost za bolje sutra, ali fukarestina gradska citaj domaci privrednik ne htjede da bude dio lijepe price, sto iz straha sto iz nekog nedefinisanog interesa.

Ovaj grad ne zasluzuje vise nista, pa cak ni ove Turke...

Trazili ste gledajte!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 08 jan 2018, 21:13

firefirefirely je napisao/la:Da Bog da da vec sljedece godine Celik prvak bude.. ali OVO je jos jedna pobjeda sela nad carsijom, nepismenog nad pismenim, maloumlja nad intelektom ...
Nepismene, zatucane seljacine su cijelu drzavu unakazile, Celik je tu mala ribica.

Ono malo urbanog i obrazovanog sto je Tito napravio je unisteno u ratu i ovim godinama poslije rata. Imamo nove generacije debila.

Al' neka, sve sjebite, sisaj nepismena sirotinju, guli za 500km dok cijene svega rastu. Mizerne zivote provedi u ovoj rupi od grada. Bolje nismo/niste zasluzili.

**** narod koji predstavljaju onakve seljacine/nesposobnjakovici u gradskom vijecu i gradonacelnik seoska varalica. I oni onakvi jadni su 10 puta bolji od zatucanih stanovnika grada.

Jos malo pa Vale ide put Evrope da ne gleda ovo sranje. :D Imam ovdje sve, ali ovu izlucevinu vise ne mogu gutati. Zbogom zohari. :njanjanja:

EDIT

Sve ovo sto pisem nema veze sa Celikom. Klub je nebitan u svemu. Drzava i grad su sranje, Celik je samo mali dio usrane slagalice.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 08 jan 2018, 21:15

Alban je napisao/la:Kako ranije rekoh u zraku je bila parola "uzmi ili ostavi", gospodo odabrali se da uzmete, tim cinom ostavili se onu tradiciju, klub kojeg vise nema, sad ce krenuti hajka mijenjanja Statuta, sad ce tek poceti da ulijecu razni probisvijeti sa svakojakim interesima.
Pitanje je kako ce se sve ovo sprovesti u dijelo, to cemo tek da vidimo, sta se krije kada magla se digne... do kada ce trajati ova obmana, vjerovatno dok izbori ne prodju, a onda ce ostati istina da kluba vise nema ...

Tesko shvatljivo, pravno neobjasnjivo, nadam se da se samo varam i da moj sud nece postati gorka stvarnost...
Klub bi bez ovoga danas mislim nestao prije izbora. Al eto, volio bih da skpetici ne budu u pravu, ne zbog njih, nego zbog kluba, ne bi li kojim slucajem stao na noge.

Hardzavi
Postovi: 299
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Hardzavi » 08 jan 2018, 21:18

Valencia je napisao/la:
firefirefirely je napisao/la:Da Bog da da vec sljedece godine Celik prvak bude.. ali OVO je jos jedna pobjeda sela nad carsijom, nepismenog nad pismenim, maloumlja nad intelektom ...
Nepismene, zatucane seljacine su cijelu drzavu unakazile, Celik je tu mala ribica.

Ono malo urbanog i obrazovanog sto je Tito napravio je unisteno u ratu i ovim godinama poslije rata. Imamo nove generacije debila.

Al' neka, sve sjebite, sisaj nepismena sirotinju, guli za 500km dok cijene svega rastu. Mizerne zivote provedi u ovoj rupi od grada. Bolje nismo/niste zasluzili.

**** narod koji predstavljaju onakve seljacine/nesposobnjakovici u gradskom vijecu i gradonacelnik seoska varalica. I oni onakvi jadni su 10 puta bolji od zatucanih stanovnika grada.

Jos malo pa Vale ide put Evrope da ne gleda ovo sranje. :D Imam ovdje sve, ali ovu izlucevinu vise ne mogu gutati. Zbogom zohari. :njanjanja:

EDIT

Sve ovo sto pisem nema veze sa Celikom. Klub je nebitan u svemu. Drzava i grad su sranje, Celik je samo mali dio usrane slagalice.
:salut:
Upravo ovaj dio "imam sve" je najveci pokazatelj stanja u drzavi! Odlaze nam ljudi koji imaju sve ali zele nesto vise u zivotu od toga da gledaju kako jedan Perco izrasta u "legendu" grada...

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.