NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 13 jan 2018, 20:59

amarc je napisao/la:Dakle kao sto sam rekao i prije 3 mjeseca.. Aydin nema ni za donnera para :lol:

Fudo reprogram i Antalyu moze od psolovnih prostora platiti.. mogao je to i prije godinu.. No nije htio jer mu Robert,Tarik i statud nisu dali jaranu Perci da mesetari oko kluba.. Sad je kao Aydin (Perco) glavni i sad moze sve.
Govorio sam i ja masu stvari izmedju ostalog spominjuci i ovo, kao i tuzbu radne zajednice prema UEFI, da ce doci barem jedan iz Sarajeva, ali odmah osuda kako lupam gluposti.
Bit ce sta ce biti ...
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 13 jan 2018, 21:16

Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 jan 2018, 21:18

IC1988 je napisao/la:Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.
Jesil ti drug bio na sjednici i jesil glaso ako nije tajna

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 13 jan 2018, 21:23

samoposteno je napisao/la:
IC1988 je napisao/la:Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.
Jesil ti drug bio na sjednici i jesil glaso ako nije tajna
Glasamo sa za NE pa sad kontaj "drug". :lol:

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 jan 2018, 21:27

@IC1988 E jbg :D nisam nista lose mislio samo da nam je sad kasno kukat

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 13 jan 2018, 21:28

IC1988 je napisao/la:Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.
Ma druze ovdje ako napises bilo sta realno uz malo rezerve i bojazni da je to nesto osvarivo, odmah si pesimista.
Ali nazalost nije se moglo nista drugo i da je bila alternativa bila bi tesko sprovediva zbog silnih opstrukcija i podmetanja, a trazio se i krivac ako Turci ne udju u klub. Ovako vecina je glasala kako je glasala i sad nam je gledati predstavu, valjda i oni najveci zagovornici ove ideje shvate da ona ne vodi na pravi put, tada se mozda opet okupe prave i iskrene snage koje ce pokusati nesto.

Ali bojim se da je kasno za i to, jer neki su se debelo razocarali, bojim se da ono sto smo imali vise necemo nikada okupiti na jednom mjestu.

Vidjet cemo na sta ce ovo sve izici ali ne ide kako su obecali to je definitivno jasno.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
GhostRecon
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 maj 2017, 12:31

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GhostRecon » 13 jan 2018, 21:34

Bronson je napisao/la:
IC1988 je napisao/la:Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.
Ma druze ovdje ako napises bilo sta realno uz malo rezerve i bojazni da je to nesto osvarivo, odmah si pesimista.
Ali nazalost nije se moglo nista drugo i da je bila alternativa bila bi tesko sprovediva zbog silnih opstrukcija i podmetanja, a trazio se i krivac ako Turci ne udju u klub. Ovako vecina je glasala kako je glasala i sad nam je gledati predstavu, valjda i oni najveci zagovornici ove ideje shvate da ona ne vodi na pravi put, tada se mozda opet okupe prave i iskrene snage koje ce pokusati nesto.

Ali bojim se da je kasno za i to, jer neki su se debelo razocarali, bojim se da ono sto smo imali vise necemo nikada okupiti na jednom mjestu.

Vidjet cemo na sta ce ovo sve izici ali ne ide kako su obecali to je definitivno jasno.
Nek je islo sa Satorovicem, Adilovicima,Duvnjacima,Hasanhodzicima itd. Ovdje svi komentarisu Fudu,Turcina zar svi ne zelimo bolji Celik. Vise bi voljeli da se Celik ugasi da bude Fudo i Turcin kriv,nego da Celik osvoji ligu npr sljedecu sezonu.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 13 jan 2018, 21:41

Zovi sve Zen-majstore svijeta. Da pocnu da sire pozitivnu vibru.

Sigurno ce na dobro izaci, to mora da bude mantra...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 13 jan 2018, 21:49

GhostRecon je napisao/la:
Bronson je napisao/la:
IC1988 je napisao/la:Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.
Ma druze ovdje ako napises bilo sta realno uz malo rezerve i bojazni da je to nesto osvarivo, odmah si pesimista.
Ali nazalost nije se moglo nista drugo i da je bila alternativa bila bi tesko sprovediva zbog silnih opstrukcija i podmetanja, a trazio se i krivac ako Turci ne udju u klub. Ovako vecina je glasala kako je glasala i sad nam je gledati predstavu, valjda i oni najveci zagovornici ove ideje shvate da ona ne vodi na pravi put, tada se mozda opet okupe prave i iskrene snage koje ce pokusati nesto.

Ali bojim se da je kasno za i to, jer neki su se debelo razocarali, bojim se da ono sto smo imali vise necemo nikada okupiti na jednom mjestu.

Vidjet cemo na sta ce ovo sve izici ali ne ide kako su obecali to je definitivno jasno.
Nek je islo sa Satorovicem, Adilovicima,Duvnjacima,Hasanhodzicima itd. Ovdje svi komentarisu Fudu,Turcina zar svi ne zelimo bolji Celik. Vise bi voljeli da se Celik ugasi da bude Fudo i Turcin kriv,nego da Celik osvoji ligu npr sljedecu sezonu.
Ako cemo iskreno zaboli me za Satorovicem, nemam nikakvo misljenje o njemu.
Sto se tice Celika, zivim za dan da bude zdrav klub u kojem su plate redovne, racuni aktivni, redovno se izmiruju obaveze, da stadion bude krcat svaku tekmu, jednostavno sanjam sretno Bilino polje, bojim se da cemo to pocekati, nemam trunke zlonamjernosti ta cinjenica me jako boli, kad vidim sta se sve desava i sta nam fukara radi i kako smo ispali lakovjerni i naivni, gubim volju definitivno.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 13 jan 2018, 22:06

Evo nece Stojcev u Sarajevo da nece mozda u Celik hahaha :D

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 13 jan 2018, 22:21

Covjek dao na poklon nase pare haha a vi odmah osuli paljbu :urnebes: :urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 13 jan 2018, 22:38

Bronson je napisao/la: Sto se tice Celika, zivim za dan da bude zdrav klub u kojem su plate redovne, racuni aktivni, redovno se izmiruju obaveze, da stadion bude krcat svaku tekmu, jednostavno sanjam sretno Bilino polje, bojim se da cemo to pocekati, nemam trunke zlonamjernosti ta cinjenica me jako boli, kad vidim sta se sve desava i sta nam fukara radi i kako smo ispali lakovjerni i naivni, gubim volju definitivno.
Potpisujem ovo druze, jbg boli ljude cinjenica da pojedinci koji su najvise lobirali za ovo sto se usvojilo su blagi simpatizeri. Pola ih ne konta navijacku furku, gostovanja najdalja su im Zepce, Vitez, Sarajevo umotani indijanski sa 100 šalova oko sebe.
Vecina njih za tribinu nije uradilo nista. Zao mi je sto je sve ispalo ovako i sto nam se ovo uradilo od kluba al kao sto kazete gotovo je sad. Kad jos procitas ovo da Grad placa put u Antaliju i slicno kako biti pozitivan.
Na kraju ce biti ono sto je upravo vecina nas kad smo presli na istok istakla na paroli "Od slavnog kluba ostade samo ime".

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 13 jan 2018, 22:44

prisonbreak je napisao/la:Covjek dao na poklon nase pare haha a vi odmah osuli paljbu :urnebes: :urnebes:
Bezobrazluk zivi od strane nas kako se usuđujemo da postavljamo pitanja gdje "kroolj" trosi nase pare. :lol: :lol: :lol: "Kroolj" zna najbolje sta je dobro za nas i mi ne trebamo da to dovodimo u sumnju. :lol: :lol:

zamorano
Postovi: 1352
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 13 jan 2018, 22:47

IC1988 je napisao/la:Ma nemojte tako DJ Benja, Edo, Sejo Cerimovic, Zuban i ostali vrsni strucnjaci iz oblasti prava su protumacili da se onaj ugovor ne smije odbiti da je to spas za nas klub.
Konstatovalo se da navijaci ne smiju da citaju, pisu, razmisljaju kamo li da upute kritiku na racun vrlih strucnjaka poput Memisevica, Perce i ostalih nogometnih strucnjaka, nase je samo da kupimo kartu i da navijamo :lol: :lol:
U tome ih je podrzalo pola Zenice jos se predlaze da se izgradi velika bista za naseg "kroolja" koji je preporodio Zenicu i Čelik.

Tragikomedija sta nam papci rade, onaj ugovor treba uokviriti i ugravirati na njemu spomenik na nasu glupost.
Nek se više i navijaci nista ne pitaju!!! Konacno! Naše i jest da kupimo karte i navijamo,a ako hoces da se nesto i pitaš e nece da moze :urnebes: Klub je bio ugasen svakako,i ako Turci ne uspiju klub ce se ugasit i to je to...Boli me i kita više il postojao ovakav Čelik kakav je zadnjih 7-8 godina il ne postojao!!! Treba da ljudi pokusaju,ako uspiju dobro i jest,ako ne uspiju konacno ce se i ugasit klub koji ni našta ne lici zadnjih 7-8 godina! Gasi onda klub i svak sebi!
::::SAMO ČELIK::::

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 13 jan 2018, 23:44

GhostRecon je napisao/la: Nek je islo sa Satorovicem, Adilovicima,Duvnjacima,Hasanhodzicima itd. Ovdje svi komentarisu Fudu,Turcina zar svi ne zelimo bolji Celik. Vise bi voljeli da se Celik ugasi da bude Fudo i Turcin kriv,nego da Celik osvoji ligu npr sljedecu sezonu.
14 kola bez poraza, marketing možda ponajbolji u PL. Ali hajde, šta ti znaš, tada si Manchester pratio. ;)

Šta je, nisu Turci uplatili? :wave:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 14 jan 2018, 00:07

Hoce top igrace a nikog nisu uspjeli dovest, Rustemovic - Sloboda
Krpic - Makedonija
Galesic - Krupa nije jos nista zvanino al sve je jako blizu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 jan 2018, 00:36

MARSAL neam ja tu sta posebno pisat da nisu turci usli uklub u ljeto bi se ugasili i okrivili bi navijace jer u onakvom okeruzenju nema sanse da bi se ikad reprogram dobio nikad i niodkog i tako bi moro odustat od takmicenja.Nit bi iko htio u Celik i bukvalno bi ostali samo navijaci bez feninga ..Ko misli drugacije taj je nerealan ..Ovako ce nas turcin ugasit tako mi dodje isti khurac i cak vise volim ovako d se ugasimo nego da placam Adilovice Duvnjake i da me oni ugase .Vidjecemo sta ce bit ja cu na kraju sezone stec neko misljenje i ulazak u iducu sezonu ako se ne ugasimo dotle ..Ovdje ljudi vise mrze nekog nego sto vole Celik

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 14 jan 2018, 00:44

BatistutA19 je napisao/la:MARSAL neam ja tu sta posebno pisat da nisu turci usli uklub u ljeto bi se ugasili i okrivili bi navijace jer u onakvom okeruzenju nema sanse da bi se ikad reprogram dobio nikad i niodkog i tako bi moro odustat od takmicenja.Nit bi iko htio u Celik i bukvalno bi ostali samo navijaci bez feninga ..Ko misli drugacije taj je nerealan ..Ovako ce nas turcin ugasit tako mi dodje isti khurac i cak vise volim ovako d se ugasimo nego da placam Adilovice Duvnjake i da me oni ugase .Vidjecemo sta ce bit ja cu na kraju sezone stec neko misljenje i ulazak u iducu sezonu ako se ne ugasimo dotle ..Ovdje ljudi vise mrze nekog nego sto vole Celik
Stvarno druze,razumijes li dalje od kafanskog optimizma?Uslovi pod kojim je izvrsena "predaja" Celika u sumnjive ruke su u najmanju ruku sramotni.Sada sve zavisi od dobre volje tamo nekog sumnjivog lika o kojemu niko ne zna ni jednu pozitivnu stvar.Indirektno likujes zbog prolaza Percofudanske ideje,koja je s pravnog aspekta smijurija,cak i laicima poput mene.Problem Zenice nije "obicni" narod,nego latentni poltroni,jer su najgrlatiji na drustvenim mrezama,bez obzira sto nisu u stanju staviti tacku u recenici na pravo mjesto.

Avatar
MrHc
Postovi: 1783
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 14 jan 2018, 01:01

KAKAV FIJASKO !!!

Perco presao u FC Snaga Centra ( samo cekam da me demantuje na FB sa slikom o njeogovoj "lojalnosti" ).

Umjesto da 17.000 ode u reprogram i pocetak ozdravljena kluba ono pare odose u pripreme o kojima je turcin toliko trabunjao i prsio se da ih je obezbjedio. Tuga golema. Sta kaze Pivic na sjednici 150.000 je tu negdje samo sto nije na racunu ? Pa im treba jos 17.000 na taj iznos ... COVJECE.

Kada je u pitanju investitor HAN Group, ona se obavezuje da će finansirati cjelokupne troškove minimalno 1 milion eura vezanih za poslovanje i funkcionisanje NK Čelik nakon preuzimanja osnivačkih prava. - Jel' ovdje uracunato i tih 17.000 KM

Investitor se, također, obavezao uplaitit predujam u iznosu od 400.000 KM, te će platiti pripreme seniorske ekipe ove zime u Antaliji. Bitno je naglasiti da oni ne smiju da mijenjaju ime, ambleme, logo i klupska obilježja NK Čelik.
Ovaj dio me buni ? Ko pije a ko placa ? :lol: :lol: :lol:

Izjava Idrizovica tog Aska jel ?

" Investitor mi je ukazao veliko povjerenje, iako se nisam nadao da ću faktički sam biti ovdje u klubu, ovdje je veoma složena i kompleksna situacija. Ovi ugovori što su potpisivani s igračima, pa to je zločin. " - Zato mi Batistuti, Seji i ostalim patriotama za nagradu vracamo covjeka koji je te ugovore sklopio. Jedan jedini El Rumeni Brezidente.

Mi smo došli pred svršen čin, imamo igrače na raspolaganju koji ne mogu realno da igraju u Čeliku, ali imaju jake ugovore i dugoročne, tako da tu imamo velike probleme. - Zato cemo posudjivati igrace iz Sarajeva i dovoditi pojacanja na 6 mjeseci.

Turci su imali plan dovesti pet top stranih igrača, koji bi sigurno razvalili u Premijer ligi, ali pošto ne možemo dovoditi strane trenere i igrače veoma je teška situacija i uzak izbor kada su u pitanju kvalitetni igrači" - Da ih hocete dovesti uplatite reprogram i dovedete - JEDNOSTAVNO

Kakva je situacija u klubu dovoljno govori podatak da nemamo opremu za pripreme, o ostalim stvarima da ne govorim. - Sta je sa opremom od Duvnjaka i Cizme ? Sta je sa parama sto je dao Azmir Husic za sportsku opremu omladinskih selekcija ?

https://sportsport.ba/fudbal/husic-pomo ... nja/247956


Kako si Idrizovicu sam ? Pa imate Brezidentea a sa njim i Nalica i 5 ljudi upravnog odbora ? Dovedite dva Percina igraca imat ce te i podrsku sire narodne mase upitnog obrazovnog statusa ali spremnu da izdvoje 3 KM svaki put za kartu ( naravno sarkasticno jer isti gledaju dzaba da udju ).

P.s. Cestitke skupstini na izglasavanju Turaka samo jos jedan potez da se vidi sta nama treba. Ne brinite NK Celik se nece ugasiti u inat SVIMA !!! Turcin ce otici kako je i dosao ( misteriozno ), izbori ce proci a Celik ce se vratiti onima sto ga jedini iskreno vole i koji nikada nisu od njega ni MARKE naplatili - NGG I NO !!! Samo jedan dokument samo jedan papir nadjite da je u ruke nekoga od njih otisla jedna marka ja uzimam Tursko drzavljanstvo.

A evo vama masa dokaza o investitorima i o njihovom radu. Vi ( stative, precke, batistute, tigane i ostali ) fokusirajte se na igrace a mi cemo se fokusirati na reprogram, odblokiran racun kluba, zdravo poslovanje i "cist obraz" ha ha !!!

P.s. samo da demantujem pojedince da je radna zajednica dobila nesto ...... mozda jedino El RUmenige Brezidnete je dobio od radne zajednice dio tala !!!

Srdacan pozdrav i do skorog javljanja !!!
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 jan 2018, 01:03

Jel ti razumije da bi se mi ugasili svakako ...To stto prije kad budes razumio lakse ces podnijet i ovo ..Nemoj ti mene da ja likujem ..Ja sam bio za socius al nisu htjeli blokirali i to je kraj gasenja kluba .Nemas snage,nemas ljudi,nemas novca a ti mastaj koliko hoces to su ti cinjenice da bi navijaci ugasili klub jer ne bi novca imo i blokiran bi bio ..Ja ne pisem na koji nacin je uradjeno naravno ucjenom al to bi s desilo da si odbio a ovako nek nam je Allah na pomoci..nije ni meni ovo jasno za 17 000 i cista glupost al et necu nikog jos nista osudjivat bice kako bude

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.