NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 13 dec 2017, 00:25

Uzdaj se use i u svoje kljuse!

Sent from my MI 4W using Tapatalk

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 13 dec 2017, 00:29

hagy je napisao/la:Koliko sad treba UO da dostavi nacrt ugovora i ostalu dokumentaciju prema NO? A koliko potom treba da NO dostavi sve to clanovima skupstine? Koliko to skupa vremena sad treba da se sazove skupstina pa da bi se na njoj o nacrtu ugovora govorilo?
Po statutu, vanredna skupština se mora održati u roku od 30 dana od zaprimanja zahtjeva za njeno sazivanje. Obzirom da članstvo prestaje 31.12., za očekivati je da se održi do kraja godine.
hagy je napisao/la:Da se sutra potpise reprogram, uplati prva rata, otpisu dugovi prema JP, imamo li granciju da bi dosao neko da plati tekuce obaveze odmah za prvi mjesec? U ovakvom stanju u kojem je sad klub.
Da si me to pitao prije par mjeseci, rekao bih ti da imamo, ali obzirom na odnos Grada/Kasumovića spram Čelika u međuvremenu, sada nisam siguran u ekipu koja je tada htjela ući u klub.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 13 dec 2017, 13:05

Zakazana skupstina za 28.12. Nek nam je sretno

GangG
Postovi: 108
Pridružen/a: 31 okt 2013, 14:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la GangG » 13 dec 2017, 13:33

Eto prilike. Svi koji pametuju imaju rješenja fino na skupštini za govornicu i reci predlozi daj rješenje. Vise od 800 clanova imamo. Ako nas bude na skupštini manje od 100 to je bruka...Bez prica po drustvenim mrezama i forumima. Dođite na Skupštinu!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 dec 2017, 14:09

Sta li ce bit na ovoj skupstini bog dragi zna .pa ovo je stvarno iz sekunde u sekundu se mjenjaju vjesti --
PRZUNJER drug moj sve sto si ti to napiso to svako zna da je to pravo rijesenje i pravi put al bolan u ovakvom drustvu u ovako nesredjenoj drzavi sa ovakvim lopovima ,lazovima,prevarantima,interesdzijama,ublehama i kad doodas obicnu raju i obicnog navijaca da ga vecinom zaboli za sve i gledaju ljudi da prezive od dans do sutra to je naucna fantastika i nemoguce da ce se to ikad desit.Jos kad vidis grad vodi Fudo a opozicije nemas i sta dobijes nek sutra Fudo ..Nista doce drugi Fudo i istoo ce te jbavat u mozak ko svi dosad .
HAGY vidjeces sad koliko ces imat clanova kad isteknu ove .Nama trebanovac mi ak mislimo opstat u ligi i opstat ko kluba da li kroz investitore il natjerat Fudu da pokrene reprogram (e to bi bio plan B pravi ako ovaj nije uspio,al nama je plan B pametovanje sta je trebalo uradit ,to mi svi znamo al ne mozemo to realizirat )..Nama treba novac prvo u ligi da opstanemo i naravno kao klub .Kako do njeg jel investitorom il Fudu natjerat da uradi obecano ne znam ..Al cisto sumnjam da ce mo Fudu natjerata bez novca mi sv porazeni

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 13 dec 2017, 14:14

BatistutA19 je napisao/la:Sta li ce bit na ovoj skupstini bog dragi zna .pa ovo je stvarno iz sekunde u sekundu se mjenjaju vjesti --
PRZUNJER drug moj sve sto si ti to napiso to svako zna da je to pravo rijesenje i pravi put al bolan u ovakvom drustvu u ovako nesredjenoj drzavi sa ovakvim lopovima ,lazovima,prevarantima,interesdzijama,ublehama i kad doodas obicnu raju i obicnog navijaca da ga vecinom zaboli za sve i gledaju ljudi da prezive od dans do sutra to je naucna fantastika i nemoguce da ce se to ikad desit.Jos kad vidis grad vodi Fudo a opozicije nemas i sta dobijes nek sutra Fudo ..Nista doce drugi Fudo i istoo ce te jbavat u mozak ko svi dosad .
HAGY vidjeces sad koliko ces imat clanova kad isteknu ove .Nama trebanovac mi ak mislimo opstat u ligi i opstat ko kluba da li kroz investitore il natjerat Fudu da pokrene reprogram (e to bi bio plan B pravi ako ovaj nije uspio,al nama je plan B pametovanje sta je trebalo uradit ,to mi svi znamo al ne mozemo to realizirat )..Nama treba novac prvo u ligi da opstanemo i naravno kao klub .Kako do njeg jel investitorom il Fudu natjerat da uradi obecano ne znam ..Al cisto sumnjam da ce mo Fudu natjerata bez novca mi sv porazeni
Pare nam trebaju, a para nemamo, sve i da sutra reprogram krene sa prvom uplacenom ratom, pitanje je ko bi namakeo pare za plate i doprinose.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 dec 2017, 15:47

HAGY ma nece bolan niko nikad pokrenit reprogram dok bas to ne vidi ko ce to pratit i sve redovno izmirivat ..Njima je najmanji problem rata od 23 000 maraka al uz tu ratu svai mjesec sve moras izmirivat ..A da ce on placat rate i cekat neko da dodje nema od tog nista osim da mastamo ...A ubjedjen sam ak neko preuzme klub da ce odma ic rerogram ,to je njima cilj ne smiju tek tako ugasit Celik a hoce ga samo skinit sa vrata .Posle Fudu zaboli hocemol bit prvaci evrope il ce nas taj investitor ugasit ...Sami smo birali a mi birat i nemamo il se kockat il tavorit ovako u blatu dok svi ne odustanemo ,a od zamisljenog reprogram i postene ideje nema nist od toga ..Ovako ak udje u sezonu adio navijaci adio premijer ligo a u ljetu ja ne znam ni kako ce mo krenit...

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 13 dec 2017, 19:21

Daje bogdom ranije skupština al šta je tu je.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 13 dec 2017, 20:05

Gdje ćeš ranije kad nema materijala za skupštine..

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 13 dec 2017, 20:30

Fin je Ado momcic ne konta on sta sve tu treba da se organizuje skupstina. Citam danas i oni na fb navalili hoce odmah sutra da se odrzi skupstina ja levata majko mila..
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 13 dec 2017, 20:31

E moj Adnane nam je jbeno kako god i ako udju investitori to je velika kocka sa klubom i oni nas mogu tako sjbat i unistit i zakopat da nece Fudo bit kriv ni seknde jer ce mo ih mi izabrat nece on .A opet sa druge strane ako ne udju investitori u klub necemo imat igraca i ispadamo milion posto i necemo moc uc u iducu sezonu .A o reprogramu prvo da oni to placaju pa tek da udju neki sponzori od toga nema nista ...Sta god uradis veoma teska situacija bojim se mnogi nisu svjesni ovdje ...Da je se radilo ko sto je obecano digli bi se mi kolko toliko al jednostavo taj sistem ne moze proc u ovakvoj kriminalnoj drzavi ..Imamo to sto imamo i uvjek jedan izbor .Kamo srece sad a ti imas 3 investitora pa ti biras kojeg ces ,Al imas investitora i kakvu takvi nadu il da biras ispadanje iz lige i na ljeto kako dalje ja ne znam osim igrat sa djecom svojom i dalje ispadat nize i nize

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 13 dec 2017, 21:08

Ma jasno mi je momci da ima tu posla da se ostvari skupština,da se prikupi materijal ali eto nako kažem da je ranije ako će biti u klubu da se dosta posla uradi prije proljeća.

Svi pišu preko facebooka jedni ovako,jedni onako a prvi oni neće na tu skupštinu.Dosta njih ima i ne prati skoro ali izbaci objavu i on odma po tastaturi.

Ne sviđa mi se ovo sa strane investitora,umjesto da se (kao što neko napisa) bore i nametnu svoj plan rada oni ulaze sa tim da je skupština nelegalna.Al' eto dokle je došlo,mi sve trpimo.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 14 dec 2017, 00:18

Celik ima najvise neprijatelja u zenici evo NERMIN HADZIAHMETOVIC proslavljeni strucnjak iz zenice redovno objavljuje klipove po zidu kad je vodio sarajevo a nikad nista o celiku a sa njim fola osvajao titule i takvi kao on imas kolko hoces samo interes njih ne zanima celik i zbog tog smo ovdje gdje jesmo

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 14 dec 2017, 00:51

Svim velikim internet stručnjacima (RZ88 Adnan, ne mislim na tebe) je veći problem što je skupština za investitore s kojma je navodno sve dogovoreno "tek" za 15 dana, a ne to što je razlog Memiševićevog sazivanja Skupštine "razmatranje rada Pregovaračkog tima", ne to što je jedini uslov bio da povjerioci otpišu dio dugovanja, a otpiso im jedan i po čovjek, ne to što nakon pregovora od tri mjeseca nema kandidature, ne to što se Nadzorni nije pozivao na sastanke s Turcima, ne ni to što se Turci nemaju namjeru bavit dugovanjima od prije a najavljuju Evropu, ni to što u budžetskoj 2018. nema stavke za reprogram, ni to što su pokušali zaobić skupštinu, ni to što im advokat koji je imao uvid u javni statut ispaljuje besmislice poput upravljačkih prava u sportskom segmentu, ni to što Memišević najavljuje upravljačka prava po članskom modelu, ni to što se najavljuju ulaganja od 1-2 mil € godišnje u neprofitno udruženje, ni to što vjerovatno nema garancija za ta ulaganja, ni to što ih dovodi dokazani grobar kluba koji nas je izigro, ni to što su dokazani kriminalci kojima je zabranjen rad u fudbalu u Turskoj.

Sve je to nebitno. Bitno je da su Evropa, milioni, investitori i Čelik u istoj rečenici i daj ih što prije!
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 14 dec 2017, 09:56

Ma sta ce nama Skupstina :kafa:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 14 dec 2017, 20:24

Dugovanja FK Velež prema Contact Travel d.o.o. Mostar (Hotel IZ na stanici), po osnovu smještaja i ishrane igrača, iznose 51.708,71 KM.

Dogovorom je usaglašeno da se dugovanje svodi na iznos od 30.000,00 KM koji će biti plaćen jednokratnom uplatom od 10.000,00 KM do 31.12.2017. godine, a ostatak od 20.000,00 KM u 40 jednakih mjesečnih rata od po 500,00 KM.


E ovako se radi na prebijanju dugova, a ne hajd dodjite da nam oprostite dugove i sutra obavijest kako se niko nije pojavio itd.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 15 dec 2017, 13:12


Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 15 dec 2017, 13:37

Dolaze turski investitori koji žele napravit odličnu ekipu :lol: a mi dovodimo 30-godišnjeg fudbalera Bosne Visoko za kojeg nikad niko nije čuo. Investitori, how yes no :rol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 15 dec 2017, 13:40

Marsal je napisao/la:Dolaze turski investitori koji žele napravit odličnu ekipu :lol: a mi dovodimo 30-godišnjeg fudbalera Bosne Visoko za kojeg nikad niko nije čuo. Investitori, how yes no :rol:
Nemoj tako, nekadasnji mladi reprezentativac :D

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 15 dec 2017, 13:42

:clap: :clap: :clap: Imaju trojica iz Mosevca isto su u opciji vidjet cemo sta ce se desit jednostavno je odakle se pojacavas toliko i vrijedis mi se pojacavamo mosevac bosna visocka za taj rang smo i tacka definitivno ste mi se smucili i perco i fudo i memisevic i turci :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :guz: :guz: :guz:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.