NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Marsal
Postovi: 22736
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 25 sep 2017, 23:11

Meni je sumnjivo najviše što ljudi imaju pod svojom kontrolom još 18 klubova, jbt grob koliko vremena treba da se vodi jedan kantonalac sam osjetio na svojoj koži, mogu mislit kako je kad imaš 18 profesionalnih klubova. Meni je ovo neka mutljavina, ali opet treba bit otvorenog uma jer druga opcija nam je da El Brezidente klub stjera u Federaciju, a da ga Uskopljak ugasi.

Vjerujem samo NAdzornom Odboru i NGG-u jer se dosad vidjelo da su oni jedini koji istinski žele dobro klubu, ovo ostalo samo svoj interes ganja.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 25 sep 2017, 23:16

NO se oglasio na FB stranici.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 25 sep 2017, 23:21

Marsal je napisao/la:Meni je sumnjivo najviše što ljudi imaju pod svojom kontrolom još 18 klubova, jbt grob koliko vremena treba da se vodi jedan kantonalac sam osjetio na svojoj koži, mogu mislit kako je kad imaš 18 profesionalnih klubova. Meni je ovo neka mutljavina, ali opet treba bit otvorenog uma jer druga opcija nam je da El Brezidente klub stjera u Federaciju, a da ga Uskopljak ugasi.

Vjerujem samo NAdzornom Odboru i NGG-u jer se dosad vidjelo da su oni jedini koji istinski žele dobro klubu, ovo ostalo samo svoj interes ganja.
Moram te ispravit, rekao je OKO 18 klubova gore dole par klubova :D
Slazem se da ipak treba biti otvorenog uma a pogotovo ovo za nadzorni odbor i NGG.
Trenutno sam naculio usi ko pekinezer ali jos ne vidim sta ce mi dati za pojest!

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 sep 2017, 23:24

Evo nece NO da ucestvuje u pregovorima, znaci sta Memisevic i Djugum dogovore to je sudbina kluba.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 25 sep 2017, 23:26

Da rezimiramo. Likovi za koje nikad niko nije čuo, dolaze da ulažu pare u klub koji se guši u dugovima u gradu iz kojeg se masovno iseljava zbog katastrofalne ekonomske situacije. Tko god misli da su ovo čista posla dobro je naivan.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 25 sep 2017, 23:37

"...Nažalost, zbog manjka informacija s kojim raspolažemo kada je poslovanje kluba u pitanju (zbog neustupanja klupske dokumentacije), smatramo neodgovornim da aktivno učestvujemo u pregovorima, ali ćemo zahtjevati da iste nadziremo..."
Kako ce to izgledati, kao na izborima imas clanove izborne komisije i posmatrace koji se nista ne pitaju. Kako bi to izgledalo investitorima (ako ih ima), pricaju sa jednima, koje neko nadzire. Ja bih se pitao ko je tu glavni i ko se pita. Jel to znaci da ako pregovaracki tim bude pogresne poteze pravio, ovi ce to samo nadzirati i nista ne ciniti, nego obavjestavati javnost, od cega niko nema koristi. Zar nije moguce do pocetka pregovora insistirati i dalje na uvidu u dokumentaciju, pa makar i dan ranije dobili istu, da bi bili clanovi pregovarackog tima?

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 sep 2017, 00:00

KENO ROB I ALBAN ma ne vjerujem ni ja iskreno nikom vise dok ne vidim da je pparafiran ugovor il makar ti neki pregovori pocnu ,al necu unaprijed rec da je suplja da lazu ,da ne postoji ti ljudi i da nema nista od toga il d idu sa ciljem propadnja.To ne mogu i necu rec ,treba da prodje neko vrijeme i dat zakljucak tj vidjece se prava istina Mi smo razocarani svakako Alban O maraka,nema sponzora ,nema reprograma,nema otpisa,prazan stadion,pasivnsot zenicana,13 mjesto na tabeli i blokirani na svim poljima..i sto puta kazem nema vlasti ,nema politicara nema stranke koja ce ovo izvuc i podignit Celik I kad bi neko htio docekat ce ga svi na noz ..Znaci mora se nesto mjenjat, mora se popustit .Shvatite da nije Celik samo od 800 clanova od kojih ima djece puno i nebitnh totalno ..ne mogu se samo clanovi pitat za tako nesto veliko a nedat ni marku ..Ja se nemam sta razocarat posle ,,ja sam sad razocaran a sad se malo nadam da ce krenitt na bolje al definitivno u ovaj sistem ne vjerujem da ce ikad zazivit ,ne zato sto ne valja nego ste nema podrsku i sto 99% zenicana ne zanima slab Celik i nece da gledaju dok ne dodje vreme da Zeljo ovdje se bori za bod a ne da mi sanjamo bod il da sad strepimo u Kaknju ..Ko ce taj Celik gledat .ko ce ga podrzat i taj sistem Mozemo se mi opet vratit ono da je bilo na veijeme ovo il ono al to izlizane price sto ne prolaze kod najjobicnijeg navijaca koji voli Celik ...Njihov i jest cilj da se odustane od ovog sistema ,t ke meni jasno nisam ni corav ni glup da ne vidim ..Al se ovo mora definitivno prilagodit svima koje vole Celik,a namavreme ne ide u prilog nikako i sto prije treba sa vim tzv investitorima pocet pregovarrat .....Za NK NOVIGRAD ne mogu nista otvorit osim FB al nisam nista puno gledo a zvanicno nisam naso stranicu

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 sep 2017, 00:07

Cuj nadzorni odbor nece pregovarat ,ko ce pregovarat onda jbte ..TReba klub peredat opcini nek mjenjaju statut nek mjenjaju sve i nek rade sta hoce ,,Za mene je ovo bezveze odbit a nisi kreno .Nemam ja nista od tih saopstenja i vracanja unazad nego treba neko ko ce se borit ko ce pregovarat a ne odustat bez ispaljenog metka i onda se cudimo sto nas jbu sa svih strana..Doce nam reprogram sam i neki seik dat 100 miliona i otic samo ....Mi smo ovdje Celik nas 20 samo se pitamo i samo smo mi u pravu ..OVAKO REPROGRAM NIKAD MI DOCEKAT NECEMO..
NGG ako ne bude u pregovorima ne trebaju mi saopstanja i pricat ovaj onakav onaj onakav,umjesto da pregovaras to je za menee predaja i tim potezom moze past rejting NGG ne mislim na forum al na grad sigurno mislim ..Sta imas sad pricat o nekoj dokumentaciji od prije il vas odbijalji prije umjesto da pregovaras da se izboris sto vise moguce il da dokazes ko laze .pasivnost mi ne treba NGG ...Ti ak budes ceko sve po statutu ,sve po zakonu ,to neces nikad docekat u ovovoj poiciji ..Jbo ti saopstenja ,,

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrHc » 26 sep 2017, 01:28

Sto niko ne spomene da Gradonacelnik, niko iz gradskog vijeca i njegovih ljudi nece biti dio tima za pregovore ?

Zasto se vruc krompir prebacuje na druge ?

NO nije ustupljen nijedan dokument od strane UO a znamo na sjednici ko je zagovarao jedinog brezidenta da bude predjsednik. Pa bujrum evo pokazite istu ljubav prema Celiku, upravi odbor sa 4 clana gdje je jedan Amerikanac koji ce svoje pare uloziti i vjerujem da izvrsno govori enegleski pa nece biti problem ni komunikacija, novo izabrani direktor i vrsni sekretar sjednite sa Turcima mozete i u PP klubu da se ne patite dva puta sastajati jednom gore jednom na stadionu. Nakon sto sve dogovorite, dadnite dogovorene uslove Nadzornom i Naszorni ce sazvati skupstinu prezentovati sve navijacima clanovima koji ce glasanjem demokratski odluciti Da ili Ne novim vlasnicima. Sta tu nije jasno ?

A prica da nadzorni pregovara sa navedenim turcima i da isti napuste Zenicu za 2 sedmice ili par sastanaka pa da pukne prica Nadzorni ugasio klub ? Nadzorni unistio jedinu nadu za spas Celika ? Nadzorni otjerao investitore od Celika ? Neka hvala

Situacija kristalno jasna onome ko zeli da vidi. Svim ostalima preporucujem da nastav gledati Grand Show u reziji Rtv Zenica zvani Gradsko Vijece.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 26 sep 2017, 07:25

Batistuta, druže, nauči napokon razliku između NO i NGG.
Odličan potez nadzornog što se nije prihvatio ovog. Tačno se dalo vidjeti nezadovoljstvo kod Ublehe i njegovog saputnika, pa i kod Damira koji se bar 15x zahvalio čovjeku koji klub vodi prema gašenju.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 26 sep 2017, 08:24

turkmafyasi.net/turk-mafyasi/olgun-peker/amp/ Eto vam pa citajte ako znate Turski jezik, samo ce vam se sve reci.
Svaka cast NO-u.
Na ovoj stranici sve pise ...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 26 sep 2017, 08:37

Daj neko da prevede ovo....

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Olgun_Peker

Previse smo se izgleda svi ponadali, ovo je kako ja vidim prava kladionicarska mafija...

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 216
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 26 sep 2017, 08:49

pa jbt ublehas na nam mafioze uvaljuje

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 26 sep 2017, 08:56

Fu Do sa kladionicarskom mafijom u ratu protiv Ga Lea i kladionicarskog lobija zeli stimati broj kornera i kartona!

Turska sapunica! :mrgreen:
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 26 sep 2017, 08:57

Ma ko je to vjerovao da može biti nešto normalno od njega, poslije svih prevara i laži, kako oko reprograma i svega ostalog. Nije ispunio svoje obećanje i izdao nas je, a sada kao on eto našao neke poštene milijardere da dižu tamo neki Čelik iz pepela i dubioze :yawn: Sve same prevare i laži nam serviraju, a mi smo i dalje ovce, ništa drugo .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 26 sep 2017, 09:00

MrHc je napisao/la:Sto niko ne spomene da Gradonacelnik, niko iz gradskog vijeca i njegovih ljudi nece biti dio tima za pregovore ?

Zasto se vruc krompir prebacuje na druge ?

NO nije ustupljen nijedan dokument od strane UO a znamo na sjednici ko je zagovarao jedinog brezidenta da bude predjsednik. Pa bujrum evo pokazite istu ljubav prema Celiku, upravi odbor sa 4 clana gdje je jedan Amerikanac koji ce svoje pare uloziti i vjerujem da izvrsno govori enegleski pa nece biti problem ni komunikacija, novo izabrani direktor i vrsni sekretar sjednite sa Turcima mozete i u PP klubu da se ne patite dva puta sastajati jednom gore jednom na stadionu. Nakon sto sve dogovorite, dadnite dogovorene uslove Nadzornom i Naszorni ce sazvati skupstinu prezentovati sve navijacima clanovima koji ce glasanjem demokratski odluciti Da ili Ne novim vlasnicima. Sta tu nije jasno ?

A prica da nadzorni pregovara sa navedenim turcima i da isti napuste Zenicu za 2 sedmice ili par sastanaka pa da pukne prica Nadzorni ugasio klub ? Nadzorni unistio jedinu nadu za spas Celika ? Nadzorni otjerao investitore od Celika ? Neka hvala

Situacija kristalno jasna onome ko zeli da vidi. Svim ostalima preporucujem da nastav gledati Grand Show u reziji Rtv Zenica zvani Gradsko Vijece.
Pa NO i nema petlju da se prihvati pregovora da ih se ne bi kasnije etiketiralo da su bili tu kad su pregovori propali (ako ih bude). Pustaju druge za koje tvrde da su nesposobni, pustaju ih da pogrijese i da nam kasnije saopstavaju sta je ko trebao i kako je trebao uraditi.
Ko je na sjednici izabrao brezidentea, ko je digao ruku protiv pa da sad moze reci "nisam ga ja birao"

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 26 sep 2017, 09:17

Neki su mnogo naivni i lako povjeruju svemu što im se servira. Ovo on ne radi sekunde zbog Čelika ljudi dragi, nego radi opet radi sebe i svojih interesa, jer mu je Čelik veliko opterećenje kojeg ne može nikako da se riješi žargonski rečeno, a mogao je, imao je šansu. Ovako, kao što neko reče, on želi da Čelik uvali bilo kome, i da sa sebe skine taj veliki teg i pritisak . Da je on pokrenuo taj reprogram, pa i otpis prema JP na vrijeme, da je sve išlo regularno, bila bi skroz druga priča i vjerovao bih da ovo sve radi zbog Čelika, ali u ovom slučaju ne . Sad mu je priča kao završen reprogram sve ok što se tiće grada odavno, samo je sada kao do kluba i rukovodstva, znači Memišević i ekipa isto ne rade u interesu kluba i sabotiraju, takva mu je priča, sam je sve rekao jučer.
Bog nek nam pomogne pa hajd ...
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 26 sep 2017, 09:19

pa sta i ako se ispostavi mafija, koje bogati zadnji 20 godina vodio Celik?
ko da ovi mogu uradit nesto gore, osim da dobijemo zabranu igranju u Europi jednu/dvije sezone ,Europu onu koju igramo svake godine :)

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 26 sep 2017, 09:39

Koliko vidim postoji mogucnost da se uvaljuju presumnjivi likovi kao spasioci kluba i uvaljuje se odgovornost NO kojeg su do sada maksimalno eskivirali. Gdje su sad Nalic i Merdzic?

Kao clanovi kluba, birali smo tad UO kao podoban da bi se rijesio reprogram te otpis dugova prema JP, a NO kao one koji su strucni i koji su htjeli da se bave nadzorom klupskih pitanja. Ovakve racionalne odluke ocekujem od njih, da ne padaju na podvale i da rade u interesu kluba. Niko im ne bi smio osporiti nadzor u tim pregovorima i oni su tu da nas informisu o cinjenicama, a Skupstina svakako odlucuje.

Medjutim, treba provjeriti koliko ima istine u ovim informacijama za kladionicarsku mafiju, jer dati klub takvim u ruke bi bilo nanosenje dodatne sramote na ionako devastirani klub i poput potpisivanja njegovog gasenja. Ako je Fudo zaista doveo takve likove kao spasioce onda je to dno dna.

Medjutim, prvo treba provjeriti pa donositi zakljucke. Uglavnom, eto materijala za medije pa nek pokazu malo istrazivackog duha!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
DDixon
Postovi: 226
Pridružen/a: 03 dec 2015, 22:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DDixon » 26 sep 2017, 10:15

Jucer kad je se izaslo iz sale Ubleha hladno kaze momcima iz ngg: Ako vam ovo ne prodje, stecaj vam je.
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.