NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Vijadukt » 15 dec 2017, 14:18

Marsal je napisao/la:Dolaze turski investitori koji žele napravit odličnu ekipu :lol: a mi dovodimo 30-godišnjeg fudbalera Bosne Visoko za kojeg nikad niko nije čuo. Investitori, how yes no :rol:
Realno morao je cuti ko je pratio PL od pocetka, posebno iz vakta kad je Slavija bila medju jacim ekipama.
Ovako prinova nije neka gledajuci investitore, folove, golove.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 15 dec 2017, 14:24

UGASITE NAS MOLM VAS NEMOJTE NAS VISE ZAJEBAVAT !!!!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 15 dec 2017, 15:45

Predrag Papaz jedan je od nas!
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 dec 2017, 15:53

Ovo pojacanje veze nema sa investitorima i normalno ako udju da ce bit pojacanja jacih ..Ovo je odlicno pojacanje kakve ce mo imat ako ne udju investitori klub..Nama je jbeno ako udju investitori i isto je jbeno ako ne udju investitori u klub e ovako ce mo se pojacavat i jos i gore..Nazalost sve je vise ljudi sto se sprdaj sa klubom,ismijavaju se i pisu nek se ugasi klub i sta mozes oocekivat mozda prvo reprogram i otpis dugovanaj JP e to necemo nikad docekat..Odlicna ideja reprogram ,otpis dugova ulazakk sposobnih ljud i sponzora al se nije kontalo stta ako oni ovo ne sprovedu i kako natjerat ih da se sprovede osim saopstenja koje vise niko i ne cita tolko ..Nema se plana B nikako osim sprdnje,ismijavanja ovih sto su u klubu ...Nista meni Memisevic nije kriv covjek se bori koliko moze.Davno sam ja reko ovdje ce bit pola pola nas statut i njihovi ljudi i samo ovim putem nekog investitora ce bit reprogram..Nema reprograma dok oni ne vide covjeka koji ce ih pratit ..Ne moze on upaltit ratu a ti igracima davat narezak u Tuzli da jedu..I d se usvoji reprogram prvo realno malo ko bi i uso u klub neko poseban jak ...

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 dec 2017, 17:11

BatistutA19 je napisao/la:Ovo pojacanje veze nema sa investitorima i normalno ako udju da ce bit pojacanja jacih ..Ovo je odlicno pojacanje kakve ce mo imat ako ne udju investitori klub..Nama je jbeno ako udju investitori i isto je jbeno ako ne udju investitori u klub e ovako ce mo se pojacavat i jos i gore..Nazalost sve je vise ljudi sto se sprdaj sa klubom,ismijavaju se i pisu nek se ugasi klub i sta mozes oocekivat mozda prvo reprogram i otpis dugovanaj JP e to necemo nikad docekat..Odlicna ideja reprogram ,otpis dugova ulazakk sposobnih ljud i sponzora al se nije kontalo stta ako oni ovo ne sprovedu i kako natjerat ih da se sprovede osim saopstenja koje vise niko i ne cita tolko ..Nema se plana B nikako osim sprdnje,ismijavanja ovih sto su u klubu ...Nista meni Memisevic nije kriv covjek se bori koliko moze.Davno sam ja reko ovdje ce bit pola pola nas statut i njihovi ljudi i samo ovim putem nekog investitora ce bit reprogram..Nema reprograma dok oni ne vide covjeka koji ce ih pratit ..Ne moze on upaltit ratu a ti igracima davat narezak u Tuzli da jedu..I d se usvoji reprogram prvo realno malo ko bi i uso u klub neko poseban jak ...
Cuj Necka ha ha ha

Papaz pojacanje, je.em ti pojacanje ha ha ha
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 dec 2017, 20:40

Citaj malo izmedju redova ne moras bukvano shvatit ,ak ne znas sta sam mislio slobodno pitaj a ovako mi mrsko objasnjavat.Mozda ce neko i skontat o Papazu ..Al et ukratko cu ti rec Papaz je odlican kakvi mogu doc ak ostane ovako ,ubuduce nas ovako pojacavat igraci iz Nemile.,Mostra,Kosove.Sehera,Jablanice kod Tesnja i slicni klubovi..Razmisljaj malo sire

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 dec 2017, 21:02

BatistutA19 je napisao/la:Citaj malo izmedju redova ne moras bukvano shvatit ,ak ne znas sta sam mislio slobodno pitaj a ovako mi mrsko objasnjavat.Mozda ce neko i skontat o Papazu ..Al et ukratko cu ti rec Papaz je odlican kakvi mogu doc ak ostane ovako ,ubuduce nas ovako pojacavat igraci iz Nemile.,Mostra,Kosove.Sehera,Jablanice kod Tesnja i slicni klubovi..Razmisljaj malo sire
:lolno: pa ti rece doci ce investitori i ulozit ce lovu u pojacanja :lol: a papazi dolaze :roll:
Nema investitora :)
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 dec 2017, 21:23

BatistutA19 je napisao/la:Citaj malo izmedju redova ne moras bukvano shvatit ,ak ne znas sta sam mislio slobodno pitaj a ovako mi mrsko objasnjavat.Mozda ce neko i skontat o Papazu ..Al et ukratko cu ti rec Papaz je odlican kakvi mogu doc ak ostane ovako ,ubuduce nas ovako pojacavat igraci iz Nemile.,Mostra,Kosove.Sehera,Jablanice kod Tesnja i slicni klubovi..Razmisljaj malo sire
Memis navukao igraca u roster ko stari poljski mis i jos dovodi nove propale igrace, kako se rjesavati ovih trenutnih, pa svi ce tuziti klub.
Stvarno mi nije jasno o cemu ti i pojedinci pricate, a ne vidite da on na 30 i kusur poluigraca amatera gomila dodatne amatere iz nizih liga. Da je ovaj papaz mladji pa hajd i shvatio bih ali ovaj je na zalasku karijere, ako to mozemo zvati karijerom.
O cemu ti Bati pricas, imam osjecaj da i sam sebe lazes jer se uludo nadas.
Bitna je vijest stize veliko pojacanje iz Visokog, je.em ti zivot. :facepalm:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 dec 2017, 22:01

BRONSON ahhaha pa mozda sam ja nerealan ,ja to priznajem da mozda previse ocekujem i nadam se zato sto volim Celik al od srca i nikad ga ne bi gasio ni po koju cijenu i nek se bori za par godina opet ak bude ko pametniji od nas agasenje nikad.Priznajem mozda sam i lud sto se nadam u sve ovo.Al priznajte bar i vi daste neralni i ludi ito ko i ja sto mislite da ce nam reprogram prvo doc ..Isto smo mi ludi ..Mozda nac neku sredinu ..A za ovog Papaza znam i ja da ne valja jbte al sta ce Memisevic koga ce dovest bez novca i Papaz ce bit odlican kakva ce nam pojacanja dolazit ako ovako ostane ..nece niko bez novca igrat i ovi ce nam otic i sta ce mo onda ..I ja bi bolan volio reprogram,otpis,pa da udju jaki ljudi i sponzori al natjeraj Fudu da to uradi jbes saopstenja koja vise niko ne cita i ponavljat sve isto a pomaka nikakvih ...

MrSpok
Postovi: 49
Pridružen/a: 26 nov 2017, 22:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrSpok » 15 dec 2017, 22:16

Najjaca mi je konstatacija "nas statut,a njihovi ljudi".

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 dec 2017, 22:43

BatistutA19 je napisao/la:BRONSON ahhaha pa mozda sam ja nerealan ,ja to priznajem da mozda previse ocekujem i nadam se zato sto volim Celik al od srca i nikad ga ne bi gasio ni po koju cijenu i nek se bori za par godina opet ak bude ko pametniji od nas agasenje nikad.Priznajem mozda sam i lud sto se nadam u sve ovo.Al priznajte bar i vi daste neralni i ludi ito ko i ja sto mislite da ce nam reprogram prvo doc ..Isto smo mi ludi ..Mozda nac neku sredinu ..A za ovog Papaza znam i ja da ne valja jbte al sta ce Memisevic koga ce dovest bez novca i Papaz ce bit odlican kakva ce nam pojacanja dolazit ako ovako ostane ..nece niko bez novca igrat i ovi ce nam otic i sta ce mo onda ..I ja bi bolan volio reprogram,otpis,pa da udju jaki ljudi i sponzori al natjeraj Fudu da to uradi jbes saopstenja koja vise niko ne cita i ponavljat sve isto a pomaka nikakvih ...
Ne ocekujem ja nista, niti se nadam reprogramu niti ce ga biti.
Nego glupo mi radovanje gomilanju igraca istog kalibra kakvih vec imas jako puno, samo se stvaraju dodatni troskovi izuzev ako tu neko nije dobar jer drugog obrazlozenja nemam.
Nemas para, nemoj ni dovoditi nove igrace istog nivoa jer nema svrhe.
Kome ja to sve pricam. :roll:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Penaltiky » 15 dec 2017, 22:52

Ja sam se jednom zajebo doveo Papaza na Menadzeru, i sad se kajem.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 dec 2017, 23:27

Najajca je konstatacija sto vi samo mastate i ponavlajte ko je kriv i prenosite saopstenja koja niko ne cita vise a plan B ne postoji osim ismijavanja i sprdanja ..E to ako je plan B onda ga jbi ...Mada i ovo ne bi bilo da nema NGG
BRONSON a gdje ti vidis kod mene radovanje kod pojacanja ovakvih ..Zna budala da je nikakvo pojacanje .neg ti pisem realnost nase trenutne kakve igrace mozes dovest

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 dec 2017, 23:32

BatistutA19 je napisao/la:Najajca je konstatacija sto vi samo mastate i ponavlajte ko je kriv i prenosite saopstenja koja niko ne cita vise a plan B ne postoji osim ismijavanja i sprdanja ..E to ako je plan B onda ga jbi ...Mada i ovo ne bi bilo da nema NGG
BRONSON a gdje ti vidis kod mene radovanje kod pojacanja ovakvih ..Zna budala da je nikakvo pojacanje .neg ti pisem realnost nase trenutne kakve igrace mozes dovest
Tooooo legendo, ljudska si gromada :D
Cuj na jajca ha ha ha :tokralju:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 dec 2017, 00:04

TO je kod vas plan ismijavanja sa klubom ,sprdnja sa klubom ,kopiranje linkova saopstenja koja niko ne cita i gledat je NAJJACA IL NAJAJCA .......to je PLAN B ..Ne vredi nekom nesto objasnjavat ,nego samo treba pisat svoje ..SVE VISE KONTRASA NA OVOM FORUMU I FORUM POSTO BLJAK OGLEDALO KAKAV NAM JE KLUB .Sto kaze Gavran ovdje gore nego u klubu ..Prije bio normalan forum a sad je samo kontriranje neko

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 dec 2017, 00:27

Bati brate popusti vidiš da čovijek neće da shvati.

Upravu si s jedne strane ako ne uđu Turci mora nekako dovesti igrače,s druge strane i Bronson je upravu jer ovakvih igrača imamo samo će nas tužit svi.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 16 dec 2017, 08:46

BatistutA19 je napisao/la:TO je kod vas plan ismijavanja sa klubom ,sprdnja sa klubom ,kopiranje linkova saopstenja koja niko ne cita i gledat je NAJJACA IL NAJAJCA .......to je PLAN B ..Ne vredi nekom nesto objasnjavat ,nego samo treba pisat svoje ..SVE VISE KONTRASA NA OVOM FORUMU I FORUM POSTO BLJAK OGLEDALO KAKAV NAM JE KLUB .Sto kaze Gavran ovdje gore nego u klubu ..Prije bio normalan forum a sad je samo kontriranje neko
Moj Bati ne sprdam se ja sa klubom, mi nemamo nikakav plan to je realnost nije ismijavanje, jedno sto se desava jeste gomilanje poluamatera, koji nece nista vise pokazati od ovih postojecih.
Problem je sto svi nesto ocekujete a nista novog nema, jedino sto svaki novi poluamatter na platnoj listi nekom znaci za debljanje dzepa.
To je citav plan i to je realnost i sto je prije shvatite manje ce poslije da bude bolno.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 16 dec 2017, 14:52

Ko je bolji generalno? Papaz ili Jusić?

Vidim skupstina pomjerena za 26.12

Sve ostalo su nagadjanja

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 16 dec 2017, 15:17

jusic je ko beskucnik mahir karic isto dilaver zahirovic ljudi koji su cim je nestalo para pokupili stvari i gas odavde volio bi da hoce uci investitori da oni se vise nikad ne vrate zamisli ono iz celik ide u olimpik pa jbt sa tim potezom je ponizio i sebe i celika

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 dec 2017, 16:48

BRONSON jasta je neg imijavanje ..cuj gomilas igrace dovodis lose .Sta ces kad nemas novca .To isto da ja tebi dam 20 maraka i kupi sebi orginal patike adisas a ti tamo one 150 maraka i sta ces neg na pijacu i kupit od 20 maraka.Tako i sa igracima,koga ces dovest ,mozes jedino iz Nemile dovest nekog i takvih klubova.Najbolje bi bilo da neko uleti u sve klubove i da se navijaci nista ne pitaju ,ak hoces tekmu gledat plati i gledaj,ak neces ne moras ..Dobbro je jedno reko Ciro ne moze ulica vodit klub pa jbte imas u gradu milion nekih strucnjaka,trenera,menadzera,ekonimista i sta god neko uradi il je lopov il ne znam sta ...Ovi turci kazu lopovi ,ok nek su,pa nama lopovi drzavu voode jbte ti hoces nekog cistog i postenog..koji je to biznismen posten da mi je znat ..ne bi milione imo da je posten..
TATIVA ne krivim ja te igrace ljudi igraaju za novacal mi najvise smijsno kad mi neko kaze nemoj ga u Celik on je iz Sarajeva...Igraci ne vole nijedan klub,ljubav ne postoji iljubav je samo novac .
ADNAN trebas eto puta nesto objasnit jbte ,cim napises kak jest osmah si neciji ovdje .,ma brate prije je forum bio cistiji zdraviji ,Sad sve same kontre ,ismijavanaja i svako se pravi pametan i svak vrti istu pricu ---Vidjecemo iza skupstine sta ce bit jbeno sa turcima a jbeno je i ovako .Ovo vise nece niko gledat

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.