NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 avg 2017, 22:54

Ovakvih slucajeva sa autima ima 5-10 dnevno.

Sto se tice iduceg kola Slobodu moramo dobiti.
Agresivna igra, protiv Slobode se uvijek nesto opustimo kao prijateljski klubovi i na kraju nam dvicu uvale.
Znaci od prve minute agresivno kao i oni u Tuzli i vratiti ih u Tuzlu kao Radnik u Bijeljinu.
Nadam se da ce Salcinovic biti spreman, izgleda da nam je on ipak kljucni igrac.

Ova sutnja iz kluba o svim bitnim pitanjima tipa reprogram je bezobrazluk UO na celu sa Memisevicem prema svim navijacima i clanovima kluba.

Vitez je ispao, znaci jos jedan ispada.
Celik,Sloboda,Gosk ili Krupa.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 21 avg 2017, 00:13

Al zato znamo da se RAZMATRA ideja otvaranja 'fun' shopa :facepalm: :facepalm:
Pravda za flash-a!!!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 21 avg 2017, 01:37

Valjda nam nece opet prodavat 'Bobijasi' salove.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 08:36

avenija je napisao/la:Ovakvih slucajeva sa autima ima 5-10 dnevno.

Sto se tice iduceg kola Slobodu moramo dobiti.
Agresivna igra, protiv Slobode se uvijek nesto opustimo kao prijateljski klubovi i na kraju nam dvicu uvale.
Znaci od prve minute agresivno kao i oni u Tuzli i vratiti ih u Tuzlu kao Radnik u Bijeljinu.
Nadam se da ce Salcinovic biti spreman, izgleda da nam je on ipak kljucni igrac.

Ova sutnja iz kluba o svim bitnim pitanjima tipa reprogram je bezobrazluk UO na celu sa Memisevicem prema svim navijacima i clanovima kluba.

Vitez je ispao, znaci jos jedan ispada.
Celik,Sloboda,Gosk ili Krupa.
druze,izvinuces na upadu na temu, ali dabogda mi tu iks izvucemo.
gruhnuli smo ko barake.
jos s ovim eksperimentiranjem pozadi i onim brzim crncem kuadiom mrka kapa bogami :lol: :(

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 21 avg 2017, 08:44

Ko ovdje koga vise pravi budalom, cuj otvaranje fan shopa, pa mi nemamo rezervnu garnituru dresova, a kamo da ostvaramo fan shop. Ako se igracu podere dres moci ce da ga uzme u fan shopu, ali da ga i on sam plati :D . Mislim da je sljedeca utkmica odlucujuca kako za Kemu, tako i za Jagodica, ko izgubi taj leti s klupe.
Opstanak moramo izboriti

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 21 avg 2017, 08:59

Ne bi me iznenadilo da je pao dogovor 3 za 3 sa Slobodom :hmmmmm: ;)

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 avg 2017, 11:49

Joj ja cirkusa i kluba majko draga :facepalm:

Upravni odbor na čelu s Jasminom Memiševićem slučajno ili ne zaboravio je da broj 12 pripada navijačima, te da nijedan igrač više ne može nositi taj broj na leđima. Međutim, u ovoj sezoni broj 12 nosi rezervni golman Muhamed Dehić, tako da je broj koji zamrznut ponovo vraćen u opticaj.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/gaf-za-g ... aju/248973

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 21 avg 2017, 11:49

Memiševiću, sve ti od do.
Čelik Zenica 1945

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 21 avg 2017, 13:43

Koliko su vec kazni od pocetka sezone dobili, od licenci za trenere, do šorca Keminog, pa nema doktora, sad i ovakav gaf i pljuvanje u lice navijacima. Ocigledno sta je na umu ovoj Upravi srozat klub na najnize grane i na kraju ga ugasit. Reprograma nema, kao ni otpisa dugova, tako da je jasno gdje i u kojem smjeru se ide...
Opstanak moramo izboriti

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 21 avg 2017, 14:11


tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 21 avg 2017, 14:16

noke21 je napisao/la:https://www.zenica.blog.com/tri-poraza- ... ijer-ligi/

I omladinski pogon velika nula :facepalm:
Sve ukupno 4 utakmice i 4 poraza uz omjer 0:12 :kafa:

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 21 avg 2017, 16:44

Mislim da je uprava ispucala sve binuse koje je imala i da je sljedeca utakmica, protiv slobode, prilika da se isprozivaju i zatrazi njihova ostavka. Dosta javaskula i kazni zbog bermuda, bez doktora na klupi, bez reprograma, nepostivanje statuta . . . .

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 avg 2017, 16:50

Celik Sloboda Sarajevo 3 tzv velika kluba na dnu tabele uz Vitez..cekivano za Celik teska borba za opstanak .Sloboda isto tako borba a opstanak ,mada c oe ona bez problema osta jos ove godine ,Sarajevo katastrofaa uprave i pitanje evropa ..Mas vidim uz Gosk Vitez Slobodu Krupu i mozda Radnik liga za opstanak il Mladost ako padne ...Ide Sloboda teska tekma nadat se pobjedi .....Ovo dres br 12 i doktori i ostalo je smijesno i zalosno .Ko je kriv jel UO sam kriv i ostali ne znam....So se tice djece bruka i sramota ....Ovo za auto ima toga svugdje al ako je neki navijac namjerno uradio bilo koji da li Percin ,da li ko podrzava NGG il boilo ko osuddjujem Robijasi se trebaju ogradit i za auto najboljem golmanu mozda posle rata i oglasit se za pssovke posle tekme u Krupi..Nema niko pravo nekog vredjat sto pogodidi stativu iz penala il o skrii penal il sto nije odbranio .I za to se trebaju oglasit i ogradit ..Onaj status na FB Siscev podrzavam sto je piso u vezi toga..Ko si ti da nkom psujes djecu i slicno..To za mene nije navijac .vidis nam ekipe nemamo feninga dobro iigraju sta dobijaju .Sta bi Horde trebale 4 boda a imaju sve i plate i igrace i sponzore i nemaju duga ,bar nisu imali ak ovi novi im nisu nabili dug ..Nemoj ic na tekmu gledaj Reala uz kokice i coca kolu opusteno i uzivaj..
ZMAJ nmj mastat bezveza ti ove nit mozes nit ces ikad smijenit dok im ugovor ne nestane ,,sta ti mislis da su oni budale da ih ti smijenis ..I sta ako oni odu npr ..Ko ce to doc Celik .ttek bi onda propo a ovako se bar nadas i reprogramu....Niste vi realni neki sta mozes u ovom momentu izvuc i sta mozes trazit kad te drzi u shahu ..Ti bi smijenio njihove ljude i ocekivo reprogram ...Pa nisu oni toliko glupi bolan..Reprogram ces dobit samo ovako i njihovim ljudima ,pa ko voli nek gleda ko ne zeli sjedi kuci sport club i Barselona i ti i ja i svi ..Reprogram i ostalo samo mozemo dobit nekom kombinacijom i NGG i Perce i ostalih da nadju neku zajednicko a ovako nema sanse a oni Celik nikad nece ugasit .aKkav ce bit Celik e to ne znam ,,,J cu vaa gledat kakav god bude iz ljubavi i navike ,sta ja mogu nmgu se ja ubit zbog Celika a promijenit nista nmgu
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 21 avg 2017, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lampard8
Postovi: 2343
Pridružen/a: 25 nov 2013, 10:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lampard8 » 21 avg 2017, 16:55

Treba prvo nekog dobro namlatit, pa onda bagru rastjerat, da svi ostali znaju poslije šta ih čeka ako krenu stopama trenutnih lešinara u klubu.
Za Čelik i Zenicu,
za crno i crveno,
za naše voljeno,
mi pjevamo...

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zglavkar » 21 avg 2017, 19:11

Zmaj88 je napisao/la:Mislim da je uprava ispucala sve binuse koje je imala i da je sljedeca utakmica, protiv slobode, prilika da se isprozivaju i zatrazi njihova ostavka. Dosta javaskula i kazni zbog bermuda, bez doktora na klupi, bez reprograma, nepostivanje statuta . . . .
Nema više potrebe da se vrši nekakva "borba" za ostavke i skandiranja "uprava napolje", sad za to postoji procedura. Nego je pitanje šta onda, ima li iko normalan ko bi u ovom momentu htio preuzeti odgovornost? Dovoditi klub u situaciju kakva je bila početkom ljeta može biti samo kontraproduktivno.

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 22 avg 2017, 10:04

Još se izvinjavaju jer nisu znali. :lol: Pa da ste pratili Čelika makar od marta ove godine ne biste to pogriješili.
Čelik Zenica 1945

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 avg 2017, 11:44

Vi i sad o smjeni nekoj ,da li ste vi realni sta mozes dobit ,pa sutra da odu ovi ko ce to bolan doc u klub .isto da smo mi u plusu 10 miliona a ne u minussu..Kontas ja sam dao 60 maraka ja sam clan i ja cu te smijenit a nikakve alternative nemas sta dalje i ako odu npr ovi ljudi ..Ko ce ti doc i kako ces rjesit reprogram i kako bi placo igrace dalje kad budala zna ko i kako ih placa......Nikakve realnosti nemaju neki osim glavom u zid ....
Sto se tice tog dresa pogresili se izvinuli se i hajd ,pogesan broj uzeo golman i ja nevjerujem da je to namjerno ,pa Siroki je otiso u Kazastan zaboravio dresove pa su morali kupit nove na licu mjesta za tekmu ,znaci desava se i to ...
Gledo sam izvjestaj iz Krupe brate Mahmutovic je dobro penal suto al jbga stativva a kod njihovog penala cist ko suza i Markovic je ga moro oborit al steta sto ga ne odbrani .. Te psovke su nidze veze za Mahmutovica i Markovica i nikakve osnove nemaju

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 22 avg 2017, 13:04

@BatistutA19 Nije Siroki zaboravio dresove, vec je ponio dresove. Domaca ekipa najavila u kojim ce dresovima biti i Siroki regularno ponio svoje dresove. Kad su dosli tamo, domaca ekipa se predomislila i odlucila za boju dresova koje je inace Siroki ponio, tako da Siroki nije imao priruci rezervne dresove.
Razlika je sto mi nemamo dresove, a Siroki ima ali nije ima priruci u Kazahstanu rezervne dresove.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 22 avg 2017, 14:56

Ruzno mi je reci jer mi Sloboda nije mrska ali bar na BP moramo ici u kost i skupiti sto vise bodova. Ako udjemo u utakmicu sa previse prijateljskog respekta opet ce nam odnjeti bodove. Ponovit Radnik naprijed i nazad i mislim da ce to biti OK.

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 22 avg 2017, 15:03

ljudi sve su prilike da je politika dokrajčila Čelik, dakle da je potpisan reprogram do bi bilo na naslovnim stranama, ovako je to samo odlaganje smrti našeg omiljenog kluba do sljedeće godine kada ispadnemo iz lige i to će biti to, NAŽALOST!!!. Ako se to desi (nadam se da neće) ja predlažem da momci iz NGG (pošto je to jedina ekipa koja je na neki način organizovana) pokrene inicijativu i da formiramo novi klub (profesionalni sportski klub, a forma organizovanja bi bila dioničko društvo), svjestan sam da formalno pravno taj novi klub neće biti nasljednik NK Čelik ali hoce u našim sjećanjima i srcima :). JBg koliko god bio optimističan politička banda je unistila klub, a mislim da je malo vjerovatno da će neko doci sa milionima i sve to spasiti. Ove godine imamo oko 830 članova koji su samo za godišnju članarina platili 60 KM (bar većina), moje je mišljenje ako bi se klub formirao kao privredno drustvo puno vise ljudi bi ulozilo svoj novac, i jednom kupovinom dionica ostaju zauvjek u vlasnistvu (ne kao članarina da imas pravo glasa samo jednu godinu). napominjem da su osiguravajuća drustva, banke, telecomi organizovani kao dionička drustva koji imaju stoine i hiljade vlasniak i uspješno funkcionišu. Kontrola u tim drustvima je strozija, odgovornost uprave veca, i na kraju krajeva VLASNICI BI SE BRINULI O SVOJOJ IMOVINI, pa pored krivične i građanske odgovornoti bila bi i ona ljudska, dakle kad bi neko moju imovinu krčmio kako meni ne odgovara krvi bi mu se napio :) :). Takođe mislim da bi to bilo primamljivo i politici (dakle, dioničara 1000 puta 3-4 člana porodice su fino glasačko tijelo) tako da bi vjerovatno i grad stao iza takvog projekta, da ne pričam o potencijalnim sponzorima jer je to 3-4 hiljade potencijalnih kupaca - klijenata . Uglavnom neka postoji ideja na ovom forumu ako dodje do najgoreg pa mozda se nekome i svidi. pozdrav! Živjeli!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.