NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 17 jan 2018, 12:53

Uh sto je neko ironican. Je li ti to srednje ime?

Bolji su Karic, Dilaver,Joco Stokic, mada realno Brkovic i ovaj sto leti u Zelju su tu negdje.

I btw. Mnogo je vaznije ovo zadnje.

OPSTANAK NK ČELIK, nije opstanak u lig(z)i. Ispadao Čelik i u trecu ligu. OPSTANAK NK ČELIK JE REPROGRAM.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jan 2018, 13:00

Pasha je napisao/la:Uh sto je neko ironican. Je li ti to srednje ime?

Bolji su Karic, Dilaver,Joco Stokic, mada realno Brkovic i ovaj sto leti u Zelju su tu negdje.

I btw. Mnogo je vaznije ovo zadnje.

OPSTANAK NK ČELIK, nije opstanak u lig(z)i. Ispadao Čelik i u trecu ligu. OPSTANAK NK ČELIK JE REPROGRAM.
Joco stokic koji je ukupno odigrao poluvrijeme :urnebes:

Drugi dio apsolutno se slazem. :)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 17 jan 2018, 13:14

Pa onda kontaj koliko je dobar Djelmic kad je Stokic dobio poluvrijeme. A Stokic sigurno bolji...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 17 jan 2018, 13:20

Najvece pojacanje od rata na ovamo bi bio REPROGRAM. To se svi slazemo i to je otrcana prica.
Eh sad, igracima koji dolaze i koji se spominju u raznim opcijama, nasi ljudi bi nasli manu i zamjerku. Kojeg god da dovedes nadju mu hiljadu mana. Pa se pitam koji bi to igraci bili po mjeri 90% nas. Mislim da nema takvog. Il je nekome star, il je nekome los, nekome se ne svidja sto nam je dao gol, nekome sto je vec igrao kod nas. Pa onda price, "da valja ne bi u Celik dolazio". Klub je takvoj neizvjesnoj situaciji da bi se ja prvi zapitao da li bi pristao igrati. Tako da bilo kakvo pojacanje, koje moze pomoci u rezultatskom opstanku, dobro je doslo. A s obzirom kakve smo "igracine" imali proslu polusezonu, svako koji dodje je pojacanje.
Opet ponavljam, najvece pojacanje bi nam bio REPROGRAM.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jan 2018, 13:26

Pasha je napisao/la:Pa onda kontaj koliko je dobar Djelmic kad je Stokic dobio poluvrijeme. A Stokic sigurno bolji...
Cemo da vidimo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 17 jan 2018, 13:27

Sutra Edin Dzeko dolazi u Zenicu!! Djelmic je za ove Adilovice i Duvnjaka u najmanju ruku ko Njemacka za Bosnu reprogram do kraja januara bi trebao krenut da mogu se ovi Turci registrovat i bice jos stranaca barem dvojica, a vama ovdje na forumu niko ne valja osim pljuvanja ne znate nista drugo dajte malo optimizma bolan znam ja da su Turci lopovi malo veci nego Perco zato ga i nema nigdje kako su oni dosli znam ja da je Fudo lopov al dzaba vama sto ste posteni kad nemate pare i podrsku ostalih u Zenici

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 17 jan 2018, 13:33

Šta radi taj brezidente u klubu sada, zašto se ne spominje reprogram ?
Reprogram je nastavak života Čelika. Ako ga skoro ne bude, nabij sve na onu stvar, al doslovno. Nema smisla ni igrači, ni igra ni rezultati bez te stavke, sve je to površno i instant, od danas do sutra . Normalan klub se gradi od temelja, a kod nas je to REPROGRAM DUGA !
Ako ispune obećano i ubrzo pokrenu reprogram, mišljenja sam da će biti mnogo drugačija i pozitivnija atmosfera nego što je sada, i samo tako mogu da ujedine publiku i navijače, iskrenom namjerom i tim potezom za zdraviji Čelik sada i u budućnosti .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 17 jan 2018, 13:45

IC1988 je napisao/la:slika
DOBRA FOTKA ! :clap: :clap: :clap:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 jan 2018, 13:48

I sad zamisli navijaci se u klubu pitaju oko pojacanja koga ces dovest imas para za jedno pojacanje a dva igraca ..Mi bi se pobili covjece .Svakom Manu najete ova 3 Anjsusic,Djelmic,Livannic za ove iz Duvnjak i ostale smecare su bolji sa jednom nogom a ovim turcinama neam komentar ne znam nijednog igraca ..Ocekuje se danas jos dolazak nekih igraca ko ce i hoce li doc vidjet ce mo ..Cilj je opstanak i meni je ok poptpis do kraja sezone i vidjet ciljeve u iducoj sezoni i tako ce mozda opet sklapat igracki kadar i naravno reprogram sto prije pokrenit da konacno pocnemo i vjerovat i navikavat se na ovaj sistem ---Stativa dobro si to reko djaba ti postenje ako ti nemas novca i podrske .mozes svirat khurcu

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la topnik1 » 17 jan 2018, 13:50

Livančić je klasični veznjak, a vi njega stavljate na beka i u odbranu.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 17 jan 2018, 13:53

Nisam siguran da li je neko vec spomenuo, veoma sam zauzet, gdje je reprogram? Jel jucer potpisan? Morate znati da je to najvaznije za zivot naseg starca!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 17 jan 2018, 14:00

KenoRob je napisao/la:Nisam siguran da li je neko vec spomenuo, veoma sam zauzet, gdje je reprogram? Jel jucer potpisan? Morate znati da je to najvaznije za zivot naseg starca!
Nije potpisan, zapelo je nesto tehnicke prirode, do kraja januara su obecali da ce biti rjeseno.

I sada glrdam prosle godine smo u februaru sastavljali ekipu, sada nesto ranije. Mogla bi se fina ekipica sklopiti da izborimo opstanak u ligi, a takodjer s reprogramom i opstanak kao kluba sto je punk vaznije.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la autogol » 17 jan 2018, 15:08

Nekad si cekao vikend da odes na utakmicu i izbacis sav stres iz sebe. Da kazes naglas sta imas.Danas se ulogujes na forum i sve to odradis a da te niko i ne vidi.
Zato nam i jesu stadioni prazni :kafa:

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 17 jan 2018, 15:25

Ma opstanak nije problem, pogotovo ako bude nekih para, a haman da će biti. Nakon prošle godine i nadoknađenih -9 kolo prije kraja, nema nemogućih situacija.
Bitnije je da se ove druge stvari završe oko reprograma, otpisa dugova i da turci napokon pokažu ozbiljnost. Iako sam skeptik, još uvijek se potajno nadam da će ovo izaći na nešto..
Pravda za flash-a!!!

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 17 jan 2018, 16:06

E moj @Bati pa odakle tebi ideja da su se ikad trebali pitati oko pojacanja? "Jedan clan, jedan glas" je znacilo da imas skupstinu i tu biras covjeka(ljude) koji je za to odgovoran. Prodje godina, nova skupstina. Ako je vecina zadovoljna sa uradjenim ovaj ostaje, a ako ne, leti i dolazi novi.

A kazete bolji su od ovih do sada. To bar nije tesko. Sto je najgore, opet ni blizu nisu dovoljni da bude nesto puno bolje. A mi zaostajemo bodovno kao i prosle sezone.

Neko rece sklapali ekipu prosle godine u februaru. Pa vala ni to nije tacno. U januaru prosle godine su prvo dosli igraci koji su otprilike ovog kvaliteta, Masic, Sakan, Islambegovic, ali i Sisic. Da ne bude opet nekoh koji ce reci bolji su ovi. OK Djelmic jeste, al vala Papaz nije, a Livancic i Andjusic nisu dovoljno dokazani. Prosle godine u februaru dosli Regoje, Dilaver, Stokic, Burekovic i kad vise nije imao gdje Karic. Vjerovatno ce i od ovih koji sada traze uslove nerealne za Premijer ligu, a kad ne nadju ino aranzman neki doci u Čelik. Tako je to uvijek.

I da ponovimo najvaznije. Vazniji je REPROGRAM, nego opstanak u ligi!
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 17 jan 2018, 16:51

PASHA ma nisam mislio mi da se pitamo oko igraca ,nego onako kazem ko god dodje i ko god bi doso neko bi manu naso ..Slazem se od ovih da nije tesko bit bolji.Sto se tice ovih Pojacanja Papaza ne racunama a Livancic dobar igrac i dobar je Djelmic a i Andjusic ja kolko sam gledo dobar i moze nam bit pojacanje a bice jos pojacanja i u opstanak sam siguran ..Na kraju sezone ja cu tek rec nesto o ovim investitorima ,sa kakvim igracima ce c i koji su cilljevi .Do tad imaju podrsku od mene i nadam se reprogramu i slazem se bez reprograma nema se sta pricat ..Al nema mi logike i ovaj koliko god ulozi para moe vratit il evropom il prodajom igraca ...Sto se tice sociusa davno sam reko da sam bio za socius i vjerovo al samo pod uslovom da svi stanu iskreno iza toga cijela Zenica ..Vidio sam od toga nema nista i nisam bio vise za socius.ostali smo bez novca.bez ikakve podrske iodkog i blokirani .Samo bi te pustio grad da vodis klub nit bi se petljo nit bi ti sta pomogo i jednostavno moro bi ugasit klub ..Tako da sam za sve moguce rizike nego ta opcija gasenje skluba od strane navijaca a to bi to bilo ..Ostje nam jedina nada da bi mogla nesto bit i od ovoga ako budu iskrene namjere ..Ostaje nam da se nadamo..Ispast necemo 100% a reprogram trebo bi ic kako ja cujem neke price ubrzo

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 17 jan 2018, 16:52

Mozda je isplatnije "kupiti" koju utakmicu i izboriti opstanak, nego placati i dovoditi neke igrace na polusezoni. :hmmmmm: :zviz:

Jesu dosli ti turci (igrači) u zenicu :?:

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 17 jan 2018, 17:50

Zmaj88 je napisao/la:Mozda je isplatnije "kupiti" koju utakmicu i izboriti opstanak, nego placati i dovoditi neke igrace na polusezoni. :hmmmmm: :zviz:

Jesu dosli ti turci (igrači) u zenicu :?:
8 utakmica od preostali 14 igramo sa konkurentima za opstanak. Tesko je i kupit tekmu. Slobodu jos brojim kao konkurent a volio bih da oboje ostanemo...

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 17 jan 2018, 17:51

Zmaj88 je napisao/la: Jesu dosli ti turci (igrači) u zenicu :?:
Kazu da jedan turcin jest..



Krsko Slovenija novi igrac.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 17 jan 2018, 17:57

Evo covjek se izvinjava,al djaba mu... :lol: http://www.sportzdk.ba/dzenis-beganovic ... ma-celika/

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.