NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 11 dec 2017, 20:20

[SAOPŠTENJE ZA JAVNOST] Upravni odbor, na čelu sa predsjednikom i svi zaposlenici NK"Čelik" u potpunosti podržavaju skupštinu kluba i postojeći statut, te će se u skladu sa tim i ponašati. Skupština kluba je legalna i statut kluba je legalan.
Skupština kluba je ta koja ima zadnju riječ i kao takva ima ovlast aminovati ulazak investitora u klub ili ne. Onog momenta kada se steknu uslovi za sazivanje skupštine predsjednik UO će djelovati u skladu sa statutom i inicirati održavanje skupštine NK”Čelik”.
Potrebno nam je jedinstvo svih tijela kluba zajedno sa navijačima jer ovo su istorijski momenti, momenti bitni za opstanak kluba.

SAMO ČELIK!
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 11 dec 2017, 20:24

Istorijski, aminovati.. :roll: :lol:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 dec 2017, 20:25

Ubleha se ovdje ne brahi ,ubleha je ubleha..Ovdje se brani CELIK a ublehe nece bit za 10 15 il 20 godina a CELIK mora bit da tvoje dijete ima Celik ,ako ga ugasis samo zbog ublehe ,tvoje dijette nece imat Celik a nece bit i ublehe ,a ako ostane Celik imace ti djete i Celik al nece imat ublehu..Vi se samo nesto vadite na clanove pa nece bit 200 clanova kad ove isteknu sta je vama .kakvo 200 ,ako bude po isteku 100 clanova dobro je pod uslovom da ovako stanje ostane nedaj boze..Jos niko nije reko da nece bit skupsstina i ne znam koji se k samo prepucava a ja sam cuo da ce bit skupstina kad ovo nesto sa notarom zavrse i da ce je iznijet na skupstinu dase glasa..Glasaz u neku nadu za produzenje il glasas za nestajanje kluba kojim ce se politika ogradit i sve prebacit na navijace a reprogram ti nece nikad ovako pokrenit ..Pa biraj ,ja sam definitivno za skupstinu i neku nada u bolje sutra i nisam za gasenje kluba ...Nema ljudi postenog osim NGG al to ne pije vode i po statutu ce te zjbat nace rupu ,eto Satorovica smo svi podrzali i na kraju zavalio nas za boga pitaj kolko para za 4 mjeseca

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 11 dec 2017, 20:32

Bati jos nije skonto koja je uloga clanova u klubu.. :lol:

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 11 dec 2017, 20:32

amarc je napisao/la:Istorijski, aminovati.. :roll: :lol:
amarc je napisao/la: a nisam niti clan niti posjetilac utakmica (bar zadnjih 7-8 godina) niti to namjeravam promjenti, tako da u svakom slucaju to moje misljenje nekom ko je dao 60KM i nije bitno.
Da je bilo vise onih koji su podrzavali projekat NGG-a danas ne bi pricali o ovome.
Nisi podrzao kada je trebalo i puna je Zenica takvih, posebno privrednika kao sto je @steelman napisao i danas imamo ovo sto imamo.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 dec 2017, 21:07

ULTRAS ZENICA nama vrijeme prolazi dok mi pametujemo .ja samo garantujem da mi svi isto Celik volimo ,samo so vise ovdje niko nikom ne vjeruje ,svak svakog zajbo i nastoji zjbat sto je moguce vise ..Nema ovje pobjednika i porazenih il ce mo svi bit pobjednici il svi porazeni ..Ja et ne znam sta su clanovi a ja tebe pitam sad kad isteknu clanske karte ko ce produzit clansku kartu(100 ljudi nece produzit) i ko mogu bit novi clanovi koji te po tvom statutu mogu sjbat kako hoce..imas dvije opcije trenutne il gasenje kluba za koju ce svu krivci bit navijaci il imas opciju investitora pa kakvog takvog..Ok da ti imas sad glasat izmedju 2 investitora il turcina il nekog Tana pa rasparava ..al imas opciju 1 investitor i 2 opcija gasenje prijatelju moj ..vremena nema ,ako udjes u ovom sastavu iducu sezonu ,neces ni ove igrace imat ,imat ces 50 ljudi na stadionu i cvajta a posle cvajte je KRAJ .i glavni krivci navijaci ,otjerali investitora ..To ti je realnost a zelje su drugo ....Sve ja od NGG potpisujem najposteniji momci al ovdje to ne moze proc ,sto neko napisa na fb Hajduk nije uspio sa ovim modelom dje imas na Poljudu 25 000 navijaca i Torcidu najajacu u ey yu uz Delije a da mi uspijemo sa 300 navijaca na stadionu.malo realnosti.Ko ne bi sad volio ono sto je zamisljno reprogram,otpis ,jaki ljudi u klubu ..pa dobri sponzori ,pa jak tim ,pa 5000 clanova ,pun stadion ,al ovdje to nmze proc ..Davno sam reko da ce bit ovo pola pola nas statut njihovi ljudi....Nazalost mi smo velika manjina sa ovom idejom ,tako da ovo nece nikad proc. forum od 20 judi nije stav zenicana

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 11 dec 2017, 21:34

Drug to za Hajduk su suplje price...
Kako vidim ljudi nisu u losoj poziciji,uvijek su u vrhu tabele,imaju oko 30k clanova,jedan od glavnih konkurenata Dinamu,evropa svake godine,uzimaju fine svote novca od transfera sto nasa saban liga ne moze ni zamislit, ne znam stvarno sta nisu uspijeli. :roll:
Cak su trebali i u stecaj 2012...

MrSpok
Postovi: 49
Pridružen/a: 26 nov 2017, 22:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrSpok » 11 dec 2017, 22:09

Ovi clanovi foruma koji imaju percepciju realnosti vodjeni razmisljanjem "bolje bandit sa parama,nego bez para",neka pokusaju kupiti nekretninu ili izvrsiti neko ulaganje negdje na Zapadu(Osim Svicarske,tamo sve moze za pare),pa ce vidjeti kako ce se provesti.Zelim reci da smo mi plodno tlo za razne vrste kriminalnih radnji.Ko je to jos u Bosni lezao u zatvoru neki duzi vremenski period radi finansijskog kriminala? Nije to samo kod nas,takvo je okruzenje,cijela Istocna Evropa je takva,samo su ulozi u sport mnogo veci,a time su interesi drasticno ozbiljniji.Zanima me samo,na sta lici ta bankovna garancija koju bi predocili na ulaganje iz nezvanicnih planovima,jer mogu i ja otkucati ponudu,kovertirati i poslati na adresu kluba,a to ne znaci nista vise od jednostavnog pisma namjere.Izadjete na tender,dobijete isti,ali ako nemate potvrdu solventnosti,pada u vodu cijeli posao.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8192
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 11 dec 2017, 22:21

AllGunsBlazing je napisao/la: Na ovom primjeru se vidi koliko smo propali kao drustvo. Kriminal, korupcija, nepotizam. I kud te jos uvjeravaju da si budala ako ne podrzavas ovo. Oni normalni, ti lud. Pa ako je cijena svega toga, evo ja lud, a nek se Celik ugasi, svakako vracanje na postavke prije statuta meni znaci gasenje.

Samo ne znam kako obraza neki imaju da brane ublehu i ublehe. A on ih levati i bogati se, a oni sirotinja skoro pa ce mu sliku na zid stavit.


Nek se zna da je Fuad Kasumovic ugasio najljepsu i najpozitivniju sportsku pricu u nasem gradu, usudio bih se reci i u drzavi.
Ma nema buraz,ovdje je društvo pregaženo,radnicka klasa na aparatima,masa mladih na birou i najveci broj istih gleda kako da zapali preko grane,bar na tri mjeseca,.

Nije Fudo sam od sebe i ako je kao prvi čovjek grada mogao biti primjer drugima,pokazalo se po ko zna koji put, politika licnih interesa je na sceni,.Opozicija ne postoji,samo talovi po standardnom šablonu,.jel neko se sjetio Čelika i reprograma na sjednicama ? Nije niko,opušteno,.

Halal mu sve ako mu s Turcima "upali" pa mi budemo docekali Evropski Čelik bez dugova pa makar i iz toplih dijasporkih domova,.Ako su Turci dzelati,ja mu halala nedam,.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 11 dec 2017, 22:38

chily-rz je napisao/la:
AllGunsBlazing je napisao/la: Na ovom primjeru se vidi koliko smo propali kao drustvo. Kriminal, korupcija, nepotizam. I kud te jos uvjeravaju da si budala ako ne podrzavas ovo. Oni normalni, ti lud. Pa ako je cijena svega toga, evo ja lud, a nek se Celik ugasi, svakako vracanje na postavke prije statuta meni znaci gasenje.

Samo ne znam kako obraza neki imaju da brane ublehu i ublehe. A on ih levati i bogati se, a oni sirotinja skoro pa ce mu sliku na zid stavit.


Nek se zna da je Fuad Kasumovic ugasio najljepsu i najpozitivniju sportsku pricu u nasem gradu, usudio bih se reci i u drzavi.
Ma nema buraz,ovdje je društvo pregaženo,radnicka klasa na aparatima,masa mladih na birou i najveci broj istih gleda kako da zapali preko grane,bar na tri mjeseca,.

Nije Fudo sam od sebe i ako je kao prvi čovjek grada mogao biti primjer drugima,pokazalo se po ko zna koji put, politika licnih interesa je na sceni,.Opozicija ne postoji,samo talovi po standardnom šablonu,.jel neko se sjetio Čelika i reprograma na sjednicama ? Nije niko,opušteno,.

Halal mu sve ako mu s Turcima "upali" pa mi budemo docekali Evropski Čelik bez dugova pa makar i iz toplih dijasporkih domova,.Ako su Turci dzelati,ja mu halala nedam,.
Vrijeme je sud, nismo bili dovoljno slozni da istrajemo, nismo imali dovoljno volje da izdrzimo, pali smo i posustali i sada gledamo kako ce orkan sve da otpuse.

Krivim sve koji su se kleli Celikom, a mogli su ali nisu htjeli, kada pitali smo ih i nudili prijedlog za najljepsu pricu podvili su repove i povukli su se iako su na prvu i obecali.

Sram bilo sve vrle privrednike koji ufol Celik vole, a eto ne htjedose ... zalosno da zalosnije ne moze biti, da su pojedinci izrazito jaki iz okolnih gradova pokazali volju da budu uz nas i da daju svoj glas, ali nasih ljudi nigdje nije bilo, razbjezase se i pobjegose, strah ... sramotno!

I zato danas i imamo ovo sto imamo, studiozno planirano urusavanje svega sto je imalo smisla, dovedose nas pred svrsen cin i sad kao moramo da biramo, a sve nam uzeto...

Vrijeme ce suditi, a vrlo brzo mnogi ce spoznati da su pogrijesili, a da li ce tada biti stvarno kasno, ko nam je kriv kad nemamo muda i hrabrosti, bar kriticna masa, zato i padosmo ovako nisko i skoro dodjosmo pod noge dzelata kojima danas masa klice, ali sutra i vrlo brzo bit ce kasno ...

Celik do groba !!!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 11 dec 2017, 22:54

avenija je napisao/la:
amarc je napisao/la:Istorijski, aminovati.. :roll: :lol:
amarc je napisao/la: a nisam niti clan niti posjetilac utakmica (bar zadnjih 7-8 godina) niti to namjeravam promjenti, tako da u svakom slucaju to moje misljenje nekom ko je dao 60KM i nije bitno.
Da je bilo vise onih koji su podrzavali projekat NGG-a danas ne bi pricali o ovome.
Nisi podrzao kada je trebalo i puna je Zenica takvih, posebno privrednika kao sto je @steelman napisao i danas imamo ovo sto imamo.

Pusti se ti mene.. niti ja odlucujem niti sam bitan. Bitan si ti i ovaj gore ko je napisao aminovati :lolno:

Nego sta fali San Marinu, Luxemburgu, Andori.. ljudi pekar,ljekar,apotekar i malo se vikendom skupe lopte da igraju. Treba i o tom razmisliti.. nek Fudo sredi sa Bidju-om da ih primi u Mittal sve i nek igraju za raju jednom, dva put' mjesecno :mrgreen:

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 dec 2017, 23:14

Pasha je napisao/la:Moram jbg.

Pročitam saopštenja Robijaša i NGG-a, uglavnom ono što se već i kroz ovaj forum iskristalisalo kao zamjerka. I onda pročitam komentare "raje". Naravno u večini osuđuju saopštenja i za investitore su pa makar i naopako.

I onda nešto kontam. Na forumu sam skoro 10 godina, moderator skoro 8. Jbg. nagledao sam se nickova ljudi koji navijaju za Čelik "bruku".

Šta je poenta uvoda?

Interesantno je da pa bar 90% onih(tu i sebe ubrajam) koji su od prvog dana bili za bojkot i kroz privatan rad i kroz pisanje po forumu, najviše doprinjeli u animiranju raje, da bojkot i borba za Statut uspije i sada najglasnije protestvuje i iskazuje sumnju u dobre namjere.

OK, neka izgleda kao patetika. Mi volimo Čelik manje od vas koji ste za investitore po svaku cijenu...
Hoce li biti bitno za par godina kad klub ode pod stecaj, da li je neko bio za ovo ili za ono? Ja bih razumio ove koji su protiv tih investitora, da smo mi klub na sigurnim temeljima, pa sad treba sve po protokolu. Halo, ovo nam je posljenja sansa! Mozda i nije sansa mozda ce krenut naopako, ali ako ne pokusamo, svakako idemo naopako. Kako to neki ne mogu shvatit!

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 11 dec 2017, 23:18

JonSnow je napisao/la:Da rezimiramo (opet). U financijski najgori klub u državi koji se takmiči u jednoj od najjadnijih i najkorumpiranijih liga svijeta dolaze investitori osuđeni za "namještanje" utakmica kako bi spasili taj klub...i sve je čisto u ovoj priči!
Dajte ljudi razmislite malo malo glavom... :roll: :roll:
dobro eto koje je tvoje rijesenje ajde nam reci da znamo ? imas li ti svoje investitore da dovedes kako mislis da finskcionise statut sa 800 clanova daj mi reci i zasto do sad ovaj statut jedan clan jedan glas nije donio rezultate ?

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 11 dec 2017, 23:22

Stativa88 je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Da rezimiramo (opet). U financijski najgori klub u državi koji se takmiči u jednoj od najjadnijih i najkorumpiranijih liga svijeta dolaze investitori osuđeni za "namještanje" utakmica kako bi spasili taj klub...i sve je čisto u ovoj priči!
Dajte ljudi razmislite malo malo glavom... :roll: :roll:
Dobro eto koje je tvoje rijesenje ajde nam reci da znamo ? Imas li ti svoje investitore da dovedes kako mislis da funkcionise statut sa 800 clanova daj mi reci i zasto do sad ovaj statut jedan clan jedan glas nije donio rezultate ?Zasto ste dozvolili da igraju ovi igraci al niste mogli pogurat sa parama da dovedete bolje ? GDJE SU PRAVI ROBIJASI KOJIMA POLICIJA NIJE SMJELA NIKAD UZET TRANS KOJIMA NIJE POLICIJA SMJELA J...T MATER DA SIDZE SA OGRADE JER NEKI ZANDAR ZURI KUCI TO JE SVE NASA REALNOST I DOVELI STE NE SAMO KLUB NEGO I JUZNU STRANU DO PONIZENJA

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 11 dec 2017, 23:33

Ovaj iz Sarajeva dovodi mlade igrače da se kale u Čeliku :lol: :facepalm: :oops:

Memiševiću napolje !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Stativa88
Postovi: 399
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 11 dec 2017, 23:35

https://sportsport.ba/fudbal/dvojica-no ... lik/261493 nadam se da je zajebancija ljudi nisu igrali u sarajeva ja se radujem investitorima napokon cemo dobit neke fudbalere extra kvalitete ovaj opet se pojacava iz konjica a ja branim i radujem se turcima

Avatar
bambus
Postovi: 4256
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 12 dec 2017, 00:23

Statut nije zazivio radi FUADA KASUMOVICA.
Klub je u trenutnoj situaciji radi FUADA KASUMOVICA.
Glavni krivac je FUAD KASUMOVIC i njegova politicka kampanja.
!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 dec 2017, 00:26

Vrtenje stare price a vreme ide gazi nas ako nastavimp pregazit ce nas i nece bit ni Fudo kriv nego navijaci ..To ce bit misljenje 90% zenicana ..On nece ugasit klub nego ce mo ga mi ugasit jer mi feninga necemo imat ak ovo propadne ..Ovdje sto pisu Stelmaan,Przunjer,Alban i jos slicni njimaja apsolutno potpisujem sve sto kazu 100% je tako al u normalnoj drzavi a ovdje to nmze proc nazalost i sto neko rece na balkanu ovdje ..Stativa sto kaze koji bolan 800 clanova nece bit 100 clanova sad nazalost.Pokrali su nas ,slagali izvarali ,zajbali na sve nacine Fudo i ostali to znamo i sad ti samo daje opciju il investitor il idi u sezonu ovako i cvajta zagarontovana i to je to.I spinovanje Navijaci Celika ugasili Celik ja sam im doveo investitore oni odbili i na to ce past 90% zenicana osim nas jedno 500 koji znamo da je Fudo kriv al mi se cut necemo tada ..Sve je ovo izrezirano ispalnirano tempirano i ceka se istek clansih karti ,stopiran reprogram .doveden investitor uzm il ostavi .Ko god kaze da je za gasenje kluba bolje nego bilo kakav pokusaj ne podrzavam ga .ko god ima bolje rjesenje od turaka momentalno podrzavan ga al mi rjesenja boljeg nemamo trenutno a mi trebutno moramo djelovat il mi nac investitora il srusit Fudu natjerat ga potpis reprograma al to realno ne mozemo nijedno .Zadnji voz nam je ovo da imamo bilo kakvu nadu u opstanak kluba ..Ko se zanosi odbit turke i ispast u cvajtu i ocekivat reprogram za mene je lud totalno .ispadanje u cvajtu je gasenje kluba .Ja vjerujem opet u opstank u ligi ,opstanak kluba i da ce bit bolje ,jer ne vjerujem na skupstini da ce bit vecina protiv ..Svi smo pobjednici il porazreni ovdje .necce neko pobjedit a neko izgubit
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 12 dec 2017, 01:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 12 dec 2017, 00:38

Dzaba ovdje palamudimo.. svak ima svoj stav... ocito.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 12 dec 2017, 05:58

Da rezimiram, evo ja licno sam podrzavao i dan danas podrzavam sve progresivno za Celik.

Zao mi je sto se djelimo, a svima nam je u cilju bolji Celik.

Ideje NGG sz jako dobre, ali na zalost nemoaju finansijsku potporu. Sto znaci imas super limuzinu, ali nemas goriva nu kapi, ne sto nemas goriva ni kapi, nego si duzan maraka i maraka.

Sve je jasno , Kasumovic radi sta hoce, medjutim nemamo mi puno alternative, ili da prihvatimo te investitore ili da ugasimo Celik potpuno.

Kazete moze se taj finansijski momenat rjesiti kroz reprogram duga. Pa gospodo draga, opet je politika na snazi, opet Fudo Kasumovic ili sda ili snage centra (nebitmo) su ti koji blokiraju taj reprogram duga, kao drugu finasijsku alternativu.

Dakle samo se vrtimo u krug, vrijeme prolazi, yebe nas Mladost Doboj Kakanj, Krupa, Rudar Prijedor, Bosna Sema, Radnik, Vitez i ostale "gromade od ekipa". Masa koja voli Celik se smanjuje, evo ja vam kazem da nece vise biti od 100 do maksimum 200 ljudi koji ne sto idu na utakmice, vec da ih uopste zanima Celik

Vi sve mozete negirati, ali koliko para toliko muzike. Ja sam se kao i mnogi navijaci i simpatizeri nagutao g..ovana u smislu ponizenja koje trpimo. Dovoljno je pogledati tabelu, ona sve govori gdje smo, ko smo i sta smo.

Ovaj investitor pruza neku mogucnost za neko prezivljavanje kluba, pa kakvu takvu, ovo sad trenutno sto nam se dogadja je agonija najzesce vrste. Pravo cudo je da smo osvojili i tih 10 bodova, jer su i Radnik i Gosk bili bolji od Celika, realno vrlo realno mi smo gori i od Viteza po kvalitetu trenutnom.

Ukoliko se Celik ugasi, bi iz NGG-a direktno preuzimate odgovornost za gasenje kluba, ne Fuad Kasumovic vec vi. Iz razloga gore nabrojanih ne bih vise da ponavljam.

Samo da vas pitam nesto, ukoliko je za vas bolje da se klub i ugasi nego da dodju investitori ja vas pitam: MA KO STE VI DA GASITE JEDAN ČELIK???

Evo ja prihvatam i statut i NGG i skupstinu i jedan clan jedan glas i sve sve ostalo, ali..... GDJE SU PARE ? Ne mozes ti smiono ici u neki projekat ako uz to nemas para.To je vrlo neozbiljno kao da ides bez qrca u svatove. To bi bilo isto da dodjes na tezgu da kupis krompira, a nemas ni feniga u dzepu. Normalno da neces dobiti ni jedan krompir, nego cete prodavac cak i otjerati. To je ta surova stvarnost.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.