NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 sep 2017, 20:41

samoposteno je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Evo nam prilike ako bude ko na zadnjoj sjednici ljudi ce pobjec ko oprzeni
Ma nismo mi civilizovana sredina
Ma ima nas svakakvih ali eto nam prilike da saslusamo sta oni nude i ako imamo bolje rjesenje od njih da ga sutra mi ponudimo jer od piskaranja po fb i forumima nema nista
Ma znam drug,mislio sam na onaj mali dio koji kmeči kao i na prošloj sjednici.Do kakvog nivoa smo došli nek mjenjaju statut nek rade šta god hoće ili da prilagode nešto sa trenutnim statutom.Ime,grb,boje da ostanu kako jest a ovo ostalo po njihovom.
Neću da se puno nadam jer smo i do sad imali raznih finti,kao što neko napisa da Perčoni uđe u klub a ove pošalju kući..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 sep 2017, 20:46

Ma nismo mi civilizovana sredina
Ma znam drug,mislio sam na onaj mali dio koji kmeči kao i na prošloj sjednici.Do kakvog nivoa smo došli nek mjenjaju statut nek rade šta god hoće ili da prilagode nešto sa trenutnim statutom.Ime,grb,boje da ostanu kako jest a ovo ostalo po njihovom.
Neću da se puno nadam jer smo i do sad imali raznih finti,kao što neko napisa da Perčoni uđe u klub a ove pošalju kući..[/quote][/quote]
Slazem se sa tobom drug ja bi isto samo zastitio boju ,grb,ime dao ima da budu vecinski vlasnik i neka rade ali samo ako imaju dobru ponudu da napokon progledamo jer fudbal se gleda zbog pobjeda a mi to nemamo zadnjih 20 godina

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 sep 2017, 21:01

Najviše bi volio da se sastanu sa NGG jer realno oni najbolje i najiskrenije znaju situaciju.Nadam se da će makar sutra bit prisutni.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 sep 2017, 21:04

RZ88Adnan je napisao/la:Najviše bi volio da se sastanu sa NGG jer realno oni najbolje i najiskrenije znaju situaciju.Nadam se da će makar sutra bit prisutni.
To bi bilo najbolje jer ja mislim da je njima fudo obeco da ce zavrsit reprogram i otpis dugova a da oni prihvate ostalo i da ulazu u celik al eto vidjecemo sutra sta je.... to je samo moje nagadjanje

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 21:17

Sta sve covjek nece ovdje procitati. :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 21:28

Ja ne vjerujem da ce biti ista od ovoga, mislim da je ovo samo farsa da se dobije na vremenu, ljudima dati laznu nadu, sutra ocekujem razna "obecanja" ali koja nece biti ispunjena. Ja sam sklon onoj staroj narodnoj "ko se jednom na mlijeko oprzi i u jogurt puse".
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 24 sep 2017, 21:32

Alban je napisao/la:Ja ne vjerujem da ce biti ista od ovoga, mislim da je ovo samo farsa da se dobije na vremenu, ljudima dati laznu nadu, sutra ocekujem razna "obecanja" ali koja nece biti ispunjena. Ja sam sklon onoj staroj narodnoj "ko se jednom na mlijeko oprzi i u jogurt puse".
Zato sam ja za gašenje.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 24 sep 2017, 21:35

Mislim da Kasumovic ima naredbu od Sepica da prije izbora 2018 rijesi pitanje Celika. Kakav god da je, i njemu je u interesu sada da odradi dobar posao, jer izbori se blize.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 21:40

Convicts1988 je napisao/la:
Alban je napisao/la:Ja ne vjerujem da ce biti ista od ovoga, mislim da je ovo samo farsa da se dobije na vremenu, ljudima dati laznu nadu, sutra ocekujem razna "obecanja" ali koja nece biti ispunjena. Ja sam sklon onoj staroj narodnoj "ko se jednom na mlijeko oprzi i u jogurt puse".
Zato sam ja za gašenje.
Za gasenje je potrebno puno vise vodene mase negoli je imaju svi oni koji bi da gase Celik.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 21:46

noke21 je napisao/la:Mislim da Kasumovic ima naredbu od Sepica da prije izbora 2018 rijesi pitanje Celika. Kakav god da je, i njemu je u interesu sada da odradi dobar posao, jer izbori se blize.
Ako je Sepic uopste sef Fudi :D , na papiru mozda da, ali formalno Fudo je tamo glavni, vrijeme ce pokazati sta je pozadina ovih desavanja ...
Nazalost pojedinci da su htjeli mogli su biti heroji, ali nisu imali dovoljno hrabrosti ...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 24 sep 2017, 21:57

Za ovakvo desavanje dovoljno je vidjeti da najava ide svega dan ranije i to sigurno nesto govori. Mozemo pretpostavljati, ali sutra ce biti jasna slika.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 sep 2017, 22:02

Ja vjerujem da ce bit nesto a kakv ce Celik bit u budocnosti bog sami dragi zna i jedino sto je istina kako vreme bude islo sve manje ce mo se pitat tj nece nas niko nista ni pitat i samo se nadam da ce bit blje a o gasnju nemojte ni pomisljat ........
CONWITIS kako bolan ti mislis ugasit ko tebe tj ko nas to pita pa nije nas klub.Pa nemas 15 god da tako razmisljas ..Budi realan malo..Bices ti meni na ogradi na vrhu megafon i navijat heheheeh
Iskreno ovo ne treba vjerovat nikom nsta dok se ne realizira a prije u ovo nesto vjerujem nesto pola pola Celik tj statut sa neki izmjenama malim ,ulagac,malo politike,malo Perce malo NGG,malo ovih malo onih. Nego ov cekat sto cekamo jer mi ovo doceat necemo nikad ..Nijedan politicar,nijedna stranka i nijedna vlast nece ovo prihvatit nit podzat..Ja bi ovo prihvatio samo nedat ime kluba.boju i grb i nek bude vecinsk vlasnik slicno ko Sarajevo .Neamo mi nikakvog izbora nit birat nit cejkat ,nit ce nas ko sta pitat i zamislite na posle brojku clanova to ce past 50% sadasnjih a samo moze se pojacat novim idejamaa zna se cijim i kakvim..Vidjecemo sutra sta ce bit i u narednim danima..iza brda se nesto valja i to veliko...
ALBAN drug moj al sta ti vjerujes ,cekanjem samo gubis i ti si svjestan da reprogram ovako neces docekat nikad ,nema te vlasti stranke politicara koji ce ti dat reprogrm a reprogram je u raljama politike a znas i da nece ugasit klub .Sta je rjesenje osim mastat ,psovat i pisat da je bilo ovo da je ono

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 24 sep 2017, 22:07

Opala im podrska i Celik im je prioritet sada.

Sa SDA su se i nosili, ali ovi iz SC su također **** igraci i sada mlate Fudaru sa svih strana :D ****' ga Mujkić sa laznim profilima samo tako...hahahaahah

25 miliona budzeta je skrseno a realno nista nisu uradili...
Od kladionica, Plave vode, puteva i ostalih zajebancija, ipak je Celik nekako najlakse uvaliti nekom (davajuci stadion, prostore i td td)

To je neko moje misljenje...treba pratiti naredne dane a i vidjeti sutra sta kazu.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 sep 2017, 22:12

Odkad nismo ovoliko pisali jbte ...Alban drug moj nek nam je bog na pomoci ..Jest on njeg mogo rijesit al kako .kad oni hoce imat neku kontrolu nad klubom u tom i jest fora ,a ovako ce imat ako bude sta od ovog

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 sep 2017, 22:18

romeo je napisao/la:Opala im podrska i Celik im je prioritet sada.

Sa SDA su se i nosili, ali ovi iz SC su također **** igraci i sada mlate Fudaru sa svih strana :D ****' ga Mujkić sa laznim profilima samo tako...hahahaahah

25 miliona budzeta je skrseno a realno nista nisu uradili...
Od kladionica, Plave vode, puteva i ostalih zajebancija, ipak je Celik nekako najlakse uvaliti nekom (davajuci stadion, prostore i td td)

To je neko moje misljenje...treba pratiti naredne dane a i vidjeti sutra sta kazu.
Mislim da je ovo prvi put da se slažem sa tvojim postom. :thumbup:

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 22:23

TofiTofita je napisao/la:
romeo je napisao/la:Opala im podrska i Celik im je prioritet sada.

Sa SDA su se i nosili, ali ovi iz SC su također **** igraci i sada mlate Fudaru sa svih strana :D ****' ga Mujkić sa laznim profilima samo tako...hahahaahah

25 miliona budzeta je skrseno a realno nista nisu uradili...
Od kladionica, Plave vode, puteva i ostalih zajebancija, ipak je Celik nekako najlakse uvaliti nekom (davajuci stadion, prostore i td td)

To je neko moje misljenje...treba pratiti naredne dane a i vidjeti sutra sta kazu.
Mislim da je ovo prvi put da se slažem sa tvojim postom. :thumbup:
To je samo dokaz da je Celik najveci brend ovog grada, na njemu se dobijaju izbori i vode predizborne kampanje. :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 24 sep 2017, 22:28

I onda kada se dobiju izbori na osnovu naseg starca, on ni kriv ni duzan prestaje biti bitan, do novih izbora itd... Zivim za dan da politika konacno bude miljama van kluba i da ga vode sposobni, pametni, strucni i ljudi koji ce teziti interesu kluba, a ne kako da sebe okoriste.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 sep 2017, 22:29

Evo i s Romeom se ljudi poceli slagat ,znaci dobro je to a ima i ta njegova sto je napiso ..Naaravno da je najveci brend Celik u Zenici i kad neko kaze ugasit ce se klub to mi smijesno razmisljanje ..Tacno sa Celikom se izbori dobijaju i gube .Fudo ih je dobio zbog Celika al ljudi ovdje hoce rezultate i nece niko cekat 5 godina neke stailizacije i zato i nema podrsku zenicana ..Ovo ako prodje odmah ce bit raje na stadionu i jos ak bude rezultata nekih nece pitat ni ko je predsjednik ni ko je direktor ni koji je sistem kluba ni kakv je statut ..LJUDI HOCE JAK CELIK KOJI CE IMAT REZULTATE

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zglavkar » 24 sep 2017, 22:34

Steelman je napisao/la:Za ovakvo desavanje dovoljno je vidjeti da najava ide svega dan ranije i to sigurno nesto govori. Mozemo pretpostavljati, ali sutra ce biti jasna slika.
Prva faza je bila predstaviti statut neuspješnim, a koji uz sve sabotaže zapravo nikad nije ni zaživio. Po generalnoj atmosferi među ljudima, ta priča je uspješno prodana, koliko god bila providna i koliko god i vi iz NGG-a ukazivali šta se radi.
Sutra će se predstaviti u bajnom svjetlu ovi nekakvi Turci, vjerovatno uz mali uslov promjene statuta koja bi oduzela kontrolu navijačima. Meni usput pada na pamet i da je Šeki, onomad kad se kandidovao za predsjednika, najavljivao da može dovesti investitora iz Turske...

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 24 sep 2017, 22:50

Druze, kakav Seki kakvi bakraci.
Skontali su oni da je Celik vruc krompir i da im ga je sto prije rijesiti...sto dalje od njih.
Vide oni, nema para, nema raje, nema rezultata. I sta je smisao onda ?
A gubis politicke poene na osnovu toga...

Cinjenica je da nasa raja hoce rezultat i to je to. I sam postajem jedan od tih. Dosao sam do stadija da me ne interesuje vise nista, samo rezultat i na stadionu sam.
Zato sam misljenja da ovo nije bas tolika suplja...ali normalno da pakasima ne treba nista vjerovati.

P.s. tofi, uskoro cemo da se razidjemo u stavu i slaganju...ahahhahaha :P
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.