NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 10 dec 2017, 22:00

Sad se mogu dokazati ovi Turci,kad se pojačamo ikad srede ovo za reprogram a sve do tad samo nagađat
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 10 dec 2017, 23:29

impperrio je napisao/la:Nije mi jasna jedna stvar. Kako Fuad Kasumović može hladno izjaviti da je novi statut i sve što što je proizišlo iz njega (članovi, skupština, klupski organi) NELEGITIMNO. Na osnovu čega on temelji svoju izjavu?

Da li je novi statut temeljen na principu ''jedan član jedan glas'' po propisu predan u Ministarstvo pravde kao novi validni statut? Da li su nove promjene u strukturi skuštine upisane u sudski registar udruženja? Da li su prenesena ovlaštenja za zastupanje klubom na nove ljude? Ukoliko nisu ko je onda za to kriv i čija je to bila dužnost? Ne mogu da shvatim da jednu tako temeljnu stvar ljudi iz kluba nisu napravili (ukoliko nisu). Znači ukoliko ovo bude tačno dovedeni smo u položaj da je sve oko učlane, skupštine, borbe za sve bila obična šprdancija i zajebancija jer će nam na kraju sve što smo uradili pasti u vodu jer nije OZAKONJENO. Samim tim proizilazi da će nam Šeki, Asim, Miki Zlatarević, Hamko, Kalušić donijeti odluku o tome da li će ovi svjetski hoštapleri ući u klub ili ne. Nadam se svim silama da neće biti tako.

Nije mi jasno da se Nadzorni odbor ne oglašava po ovom pitanju. Pošto znam da su barem dvojica članova Nadzornog odbora godinama aktivna na ovom forumu javno postavljam pitanje da nam kažu da li je novi statut registrovan kod nadležnog državnog tijela i koje se osobe vode kao lica koja mogu zastupati Nogometni klub Čelik. Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.
Shvatam da nekog ne volis ali daj molm te reci i napisi tacno sta je fuad izjavio znaci radi ovog j....a u mozak necu nikad vise izac na izbore ali nisi ni ti nista bolji od njega jer izvrcete cinjenice covjek je fino rekao da je advokatski tim turaka utvrdio da je skupstina nelegalna i gdje je se napravio propust ne znam ali sigurno da jeste i sigurno je jos jedno ovi svjestki OSTOPLERI imaju NOVAC a vi elitni navijaci koji mislite da moze bez novca ste zalosni jer ste otjerali sa svojim pojacanjima sve sa stadiona 800 clanova je bilo sad ih nema ni toliko na koji nacin mislis dobijat novac zapeli za poslovne prostore sa tim ne mozete samo adilovice isplatit sto su im obe lijeve.Iskreno taj statut je dobar i funkcionise u velikim sredinama ali kod nas ne sa 800 clanova smo dobili ured gasenje casne namjere i postene su bile ne sumljam u to ali jednostavno treba nam novac kojeg nismo imali i tu sve pocinje i zavrsava U SVAKOM SLUCAJU MOZEMO VADA BIT ZADNJI KAD GOD NAM SE CEFNE OTJERAMO TURKE I ETO NAS UBRZO GDJE SMO I SAD

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 11 dec 2017, 00:10

Ja ne znam šta se u ovom "pregovaračkom" procesu još trebalo desiti da bi neki ljudi otvorili oči i shvatili koliko je ovo s Turcima providna ubleha i kupovanje vremena...

Frajer hladno ispali kako je "skupština nelegalna jer je PRI OSNIVANJU UDRUŽENJA (prije je*enih 70 i kusur godina) registrovan 31 skupštinar", i time bukvalano poruči da imaju namjeru zaobić glasanje članova, ali ljudi i dalje vjeruju da je riječ o ozbiljnim ljudima s parama :rol:

Uostalom, ako ljudi stvarno žele "investirat" :urnebes: 1-2 mil KM, preuzet 70% kluba, dovodit igrače, izlazit u Evropu, osnivat akademiju ovdje i šta sve ne, zašto jednostavno, po najjednostavnijem modelu u univerzumu, ne pripreme potrebnu dokumentaciju i budu izglasani na skupštini?
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 11 dec 2017, 00:51

Przunjer je napisao/la: Ja ne znam šta se u ovom "pregovaračkom" procesu još trebalo desiti da bi neki ljudi otvorili oči i shvatili koliko je ovo s Turcima providna ubleha i kupovanje vremena...

Frajer hladno ispali kako je "skupština nelegalna jer je PRI OSNIVANJU UDRUŽENJA (prije je*enih 70 i kusur godina) registrovan 31 skupštinar", i time bukvalano poruči da imaju namjeru zaobić glasanje članova, ali ljudi i dalje vjeruju da je riječ o ozbiljnim ljudima s parama :rol:

Uostalom, ako ljudi stvarno žele "investirat" :urnebes: 1-2 mil KM, preuzet 70% kluba, dovodit igrače, izlazit u Evropu, osnivat akademiju ovdje i šta sve ne, zašto jednostavno, po najjednostavnijem modelu u univerzumu, ne pripreme potrebnu dokumentaciju i budu izglasani na skupštini?
Bez reprograma i isplate dugova potraživacima klub je u ilegali,Evropa se ne može igrati,.Turci su imali zahtjeve koliko pamtim,jesul riješeni isti ? Nisu naravno jer nema ni potrebe ako su tu u prolazu,.

Ovu priču sa investitorima mogu cak i popušiti kad i ako klub bude zakonski poslovao preko svog racuna,sve ostalo je još jedna politicka predstava za neuku masu,.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 dec 2017, 02:40

chily-rz je napisao/la:Bez reprograma i isplate dugova potraživacima klub je u ilegali,Evropa se ne može igrati,.Turci su imali zahtjeve koliko pamtim,jesul riješeni isti ? Nisu naravno jer nema ni potrebe ako su tu u prolazu,.

Ovu priču sa investitorima mogu cak i popušiti kad i ako klub bude zakonski poslovao preko svog racuna,sve ostalo je još jedna politicka predstava za neuku masu,.
Sve to stoji, ali ucena masa izgleda zaboravlja da nam je neminovno ispadanje iz premierke, a nakon toga vjerovatno i iz federalke. Jedini spas da se to ne desi je da se ugasimo. Ucena masa zaboravlja da kad ispadnes sigurno neces imati clanski kao ove godine. Euforija "Zrinjski" je prosla, finanskije padaju. Sve u svemu ucena maso, ne moze nam biti gore vec sto jest.

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kuma » 11 dec 2017, 11:19

Koliko ste placali uclanjenje ?

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 11 dec 2017, 11:30

Drug chily je direktan. Kad kaže neuka masa misli na ljude koji prihvataju ono što se plasira u medijima bez da propituju namjere. Ljudi imaju tendenciju da vjeruju u bolje sutra, novinari i političari to koriste.

Mora se shvatit da niko nije protiv investitora. Da je Pablo Escobar ako ima lovu nama treba. Ali mi smeta što bi se zaobilaskom skupštine pljunulo u facu onima koji su "dokazali" da im je stalo do Čelika. Euforija Zrinjski je bio samo pokazatelj šta bi mogli imati da su stvari kako treba.
Da se odma krenulo u reprogram, da su firme imale dozvolu od zelenih i neku direktivu da se uključe u sponzorstvo. Pa zamisli da smo zadržali ekipu koju smo imali. Nepobjedivi na proljeće. Igračima te polusezone hvala do neba, treneru također!

Problem je bio u političkoj volji da se Čelik dovede u komatozno stanje. Reprogram upitan, otpisi JP na čekanju. Dug otpisala groblja, ma hajde. Ima godina i jače kako čekamo da se pokrenu stvari tamo gdje se treba pokrenuti. Ne mogu ja ni predlagati ni glasati na vijeću. Oni se igraju dok se klub sramoti.
Šta je stavka ugovora koja može promijeniti moj glas pa da svjesno idem u gašenje? E to se pita ta "učena" masa koju ti spominješ među kojima ne moraju svi bit genijalci.

Drugo pitanje, zašto se ne organizuje produženje članstva? Postoji li članstvo u turskom modelu?

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 11 dec 2017, 11:33

kuma je napisao/la:Koliko ste placali uclanjenje ?
60 zaposleni,
mislim da su nezaposleni 40 i maloljetni 20. S tim da maloljetni nemaju pravo glasa na skupštini.

kuma
Postovi: 64
Pridružen/a: 11 nov 2017, 14:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kuma » 11 dec 2017, 11:42

mchadesh je napisao/la:
kuma je napisao/la:Koliko ste placali uclanjenje ?
60 zaposleni,
mislim da su nezaposleni 40 i maloljetni 20. S tim da maloljetni nemaju pravo glasa na skupštini.
Puno, ne kontam sto niste stavili manje

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 11 dec 2017, 12:38

kuma je napisao/la: Puno, ne kontam sto niste stavili manje
trebalo je djaba...

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 11 dec 2017, 12:51

kuma je napisao/la:
mchadesh je napisao/la:
kuma je napisao/la:Koliko ste placali uclanjenje ?
60 zaposleni,
mislim da su nezaposleni 40 i maloljetni 20. S tim da maloljetni nemaju pravo glasa na skupštini.
Puno, ne kontam sto niste stavili manje
Cijena je bazirana na osnovu prosjecne plate i moze da oscilira kako gore tako i dole. Kada se iznos podijeli na 12 mjeseci to izadje da je 5KM/mj, ili ti ga kutija cigareta. Jesmo bijeda i sirotinja generalno, ali ko ima bilo kakva primanja i kome je stalo do kluba to mu nece biti problem izdvojiti, a ko ce traziti razlog da ne plati uvijek ce ga naci pa kad bi i djabe bilo, rekao bi zasto da se ja uclanim nemam ja od toga nista.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 11 dec 2017, 14:52

FliX je napisao/la:
Sve to stoji, ali ucena masa izgleda zaboravlja da nam je neminovno ispadanje iz premierke, a nakon toga vjerovatno i iz federalke. Jedini spas da se to ne desi je da se ugasimo. Ucena masa zaboravlja da kad ispadnes sigurno neces imati clanski kao ove godine. Euforija "Zrinjski" je prosla, finanskije padaju. Sve u svemu ucena maso, ne moze nam biti gore vec sto jest.
Niko ništa ne zaboravlja,gospodin gradonačelnik je obecao reprogram,otpis dugova javnim preduzecima,podršku grada,apolitican klub,nismo zaboravili,ne sikiraj se,.

Ko je doveo klub u takvo stanje ? Članovi kluba ili ovi što vam prodaju Turke kao investitore ? Zašto je skupština nelegalna a uprava koju je izabrala ta ista skupština legalna ? Zašto su Turci pristali na ulaganje kad nisu riješeni njihovi zahtjevi,dugovi su još uvijek tu,reprogram odbijen ? Da li ce Čelik pod Turcima legalno poslovati ili cemo opet igrati sezone bez smisla i rezona ?

Hocel investitori raditi transparentno ? Da li ce se reprogram u opšte pokrenuti ? Koji su mehanizmi zaštite kluba stavljeni u ugovor ? Smijul nas Turci dodatno zadužiti jer nema smisla da se vracaju dugovi ako ce ovi nabiti neke nove,.

Ko su investitori ? Hajde predstavite nam tu cijenjenu gospodu vi koji ste se vec sageli pa možda i mi progledamo koji smo skepticni,.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 11 dec 2017, 15:51

Prvo mislim da su investitori stvarni i zele da ovdje uloze i zarade ne radi nas nego radi sebe drugo navijaci imaju najvecu zaslugu za ova desavanja oko turaka jer su pritiskali Fuada i njemu je se ljuljala stolica on je obecao oporezovat kladionice nije uspio i ondaje upao u belaj jer je imao plan sa tim finansirat celik dalje jedan clan jedan glas je statut koji nije donio nesto bog zna dobro ali je odrzao celika u zivotu koliko toliko dalje ljudi al vi mislite da bi se Fudo zezo sa ovim i doveo u pitanje svoju poziciju gradonacelnika on sa ovim i kupuje mir u gradu trece sto se tice invetitora ljudi dolaze u klub koji nema ni svoju opremu vlastitu pola prvenstva su igrali u neki carsafima a o kvaliteti igraca ne treba trosit rijeci NE GLEDLJIVI i za najvece optimiste reprogram ce se sigurno pokrenut a sta vi hocete da vam prestavlja neko investitore da mu nalaze izvadi pa ne moze posten covjek imat milione logicno ali sta mislite kad takav mafijoza bude sjedio u upravi kluba da li ce sudije i ovi iz saveze smjeti svirati penale i iskljucivati igrace kako im cejf ko sada sto rade hoce malo morgen sve u svemu ne zelim vise gledat adilovice i duvnjaka jurkovica i ostale talente kako ih ljudi pucaju kako im cejf nadam se do kraja godine da ce se razrjesit duznosti ne zelim gledat da nas krupa trpa i tako te ekipe od prekucer mladost i dalje nikad ama bas nikad vise ne bi vratio mahira karica adnana zahirovica dilavera i ostale koji su prvom prilikom otisli i popisali se po celiku i zadnje SVEJEDNO MI JE KO CE VODIT HOCU DA GLEDAM FUDBAL I CELIK KOJI ZNA DA IGRA BAVIMO SE POLITIKOM KLUBA UMJESTO DA BUDEMO NAVIJACI

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 11 dec 2017, 16:42

Beeeeeeh beeeeeeh beeeeeh

Ma ja, zasto da postavljamo pitanja? Ovce smo i pustimo da nas šišaju i da na kraju budemo kurbani....

Ja stvarno ne znam, ko je rekao da je protiv investitora? Tražimo da je sve transparentno i da nas se ne pravi budalama.

Kako reče @romeo? Čelik je svaku sezonu od rata radio marifetluke, pa šta nam fali da nas preuzmu opet neki muljatori. Da, to je vjerovatno tačno, ali nisam ja uticao na to. Ok, ni sada me se neće previše pitati. Ali kao što se ne slažem ni sa ranijim mušaferama, ne sviđa mi se ni ovo sada. Kratko, jasno...

Ja sam takav, radije da ispadnemo ako nismo zaslužili opstanak nego neke prevare. Jbg. svakom u obraz stane, ono na šta pristane...


P.s. došlo mi je da samo o ekipi pišem znači pojačanja, povrede, rezultati. Tako da, ako ne budem više pisao o investitorima, ublehi, slupštini, nek' vas ne iznenadi...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 dec 2017, 18:14

Nisam piso neko vreme pa evo me opet ,malo sam, da vidim sta i kako ide ..Sta rec osim svako vrti svoju pricu istu jedni su za turke pa se nadat nesto ,neki su su protiv po cjeni gasenja kluba ...Za gasenje kluba nisam nikad necu nikad nit nit cu takve podrzat.Klub mora postojat i zivit ,kad bi se to tako gsilo on bi dosad sto puta vio ugasen..Nemamo mi vise opcija osim plana B pametovanja ..Imas opciju turke il neki investitor i gsenje ..Skupstina s mora odrzat to sam naravno za i kako cujem danas ,skupstina ce bit.da li me ovaj laze to ce mo vidjet.Na skupstini treba pdrzat turke i naravno da sam za ,ukoliko se odbiju ja bi definitivno klub dao naivjacima evo vaam ga i vodite,pa da vidimo sta bi uradili. ..Ljudi neki nisu svjesni u kakvoj smo situaciji bezizlaznoj ,,CUj gasi klub pa takvom nije stalo do kluba onda i takvi ce zaboravit klub za 7 dana.Nismo sposovni bili nismo omali podsku i nek se buduce generacije bore za bolje ..Mi smo zavrsili a klub ni po koji cjenu ne mije se gasit i po cjenu turaka gide perce i bilo koga.Celikace uvjek bit a svi smo prolazni .. DOBRO NAPISA JEDAN TUZLAK ZA CELIK I SLOBODU ,NAMA NE VALJA LOPOV SA PARAMA AL NAM VALJAJU LOPOVI BEZ PARA ...LJUDI IMATE DA BRATE IL SUMNJIVE TURKE I SVJESTAN SAM I JA DA JE TO KOCKA VELIKA I BOGA PITAJ STA CE BIT ,MOZE BIT ODLICNO A MOZEMO I PROPAST ,I IMATE DRUGU OPCIJU DA ODBIJENO TURKE ISPADANJE IZ LIGE I TOTALNI RASPAD SISTEMA BEZ IGRACA BEZ NOVCA I BEZ PUBLIKE I DEFINITIVNO GASENJE KLUBA NE STO RO SAMO ZELI FUAD KASUMOVIC NEGO STO CE MO GA MI TADA UGASIT I SIGURNO NECEMO MOC NI U IDUCU SZOBU NI POCET IGRAT ..izgurace se sezona sa bilo kakviim igracima pomoce ti i savez nece nas izbacit iz lige ni zbog dugova al iducu necemo moc ni zapocet ..I to kad se desi jedno nas 500 u Zenici ce znat da je Fudo kriv za sve a ostali nece svi ce rec navijaci ugasili Celik Dudo im doveo investitora i oni ga otjerali .......SKUPSTINA DA I INVESTITOR DA ,,,OPCIJA VISE NEMA OSIM MASTANJA I PLAN B NE POSTOJI ...Davno bi se mi ugasili da nije bilo NGG i oni su definitivno najzasluzniji sto smo i ovo docekali al ovo je maximom NIKAD REPROGRAM NECE PKRENIT NIKO BEZ ULASKA INVESTITORA A 100% CE BIT REPRODRAM CIM UDJE INVESTITOR I FUDO SA TIM DEFINITIVNO SKIDA BEIGU ZVANA CELIK I STA CE BIT APSOLUTNO GA NE ZANIMA ,I AK ODBIJES TURKE OPET ONI KOD OBICNOG ZENICANINA NECE BT KRIV RECE OTJERALI NAVIJACI JA SAM IM DOVEO INVESTITORA...SAM NAS 500 CE MO ZNAT IPAK DA JE FUDO KRIV ZA SVE AMI SMO OBICNI K NASPRAM 100 000 ZENICANA .............Jestel me pozelili hahahhahah ..Kome se svida moj post drago mi je a ko me se ne svidj jbga nazalost ovo je realnost priznajem i meni se ne svidja

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 11 dec 2017, 18:22

Na ovom primjeru se vidi koliko smo propali kao drustvo. Kriminal, korupcija, nepotizam. I kud te jos uvjeravaju da si budala ako ne podrzavas ovo. Oni normalni, ti lud. Pa ako je cijena svega toga, evo ja lud, a nek se Celik ugasi, svakako vracanje na postavke prije statuta meni znaci gasenje.

Samo ne znam kako obraza neki imaju da brane ublehu i ublehe. A on ih levati i bogati se, a oni sirotinja skoro pa ce mu sliku na zid stavit.


Nek se zna da je Fuad Kasumovic ugasio najljepsu i najpozitivniju sportsku pricu u nasem gradu, usudio bih se reci i u drzavi.
Celik!3,2,2.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 11 dec 2017, 18:23

Celik ove sezone ocekivano treba ispast, a po svemu sudeci nakon jos vece finansijske krize bi trebao ispasti i iz federalke gdje uz ogromne dugove samo stecaj slijedi. Ovo znaju i upuceni i ne upuceni. Dakle, plan ozdravljenja Celika se ne nazire. Evo imamo Celik sa novim statutom, kolko raje ima na stadionu odnosno koliko ga podrzava? Pametuje se sastrane a cinjenice su da idemo down. Ima li naznaka napretka? Gdje su ti sabloni kad dodje statut krenut ce sponzori.. imat ce se? Imat ce se "kuvajt". Raspad je vec, a i kljuc u bravu slijedi. OVO JE RALNOST SISO NAS NEKO IL NE SISO.
E sad s tim turcima ja samo vidim da postoji scenario da nam se ovo gore ne desi. Ako krene po zlu svakako ce se desit ono sto bi nam se desilo i bez turaka...
Da smo mi stabilan klub i ja bi to taktiziro a ovako..

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 11 dec 2017, 19:14

Da rezimiramo (opet). U financijski najgori klub u državi koji se takmiči u jednoj od najjadnijih i najkorumpiranijih liga svijeta dolaze investitori osuđeni za "namještanje" utakmica kako bi spasili taj klub...i sve je čisto u ovoj priči!
Dajte ljudi razmislite malo malo glavom... :roll: :roll:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 11 dec 2017, 19:28

Moram jbg.

Pročitam saopštenja Robijaša i NGG-a, uglavnom ono što se već i kroz ovaj forum iskristalisalo kao zamjerka. I onda pročitam komentare "raje". Naravno u večini osuđuju saopštenja i za investitore su pa makar i naopako.

I onda nešto kontam. Na forumu sam skoro 10 godina, moderator skoro 8. Jbg. nagledao sam se nickova ljudi koji navijaju za Čelik "bruku".

Šta je poenta uvoda?

Interesantno je da pa bar 90% onih(tu i sebe ubrajam) koji su od prvog dana bili za bojkot i kroz privatan rad i kroz pisanje po forumu, najviše doprinjeli u animiranju raje, da bojkot i borba za Statut uspije i sada najglasnije protestvuje i iskazuje sumnju u dobre namjere.

OK, neka izgleda kao patetika. Mi volimo Čelik manje od vas koji ste za investitore po svaku cijenu...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 11 dec 2017, 19:57

Pasha je napisao/la:Moram jbg.

Pročitam saopštenja Robijaša i NGG-a, uglavnom ono što se već i kroz ovaj forum iskristalisalo kao zamjerka. I onda pročitam komentare "raje". Naravno u večini osuđuju saopštenja i za investitore su pa makar i naopako.

I onda nešto kontam. Na forumu sam skoro 10 godina, moderator skoro 8. Jbg. nagledao sam se nickova ljudi koji navijaju za Čelik "bruku".

Šta je poenta uvoda?

Interesantno je da pa bar 90% onih(tu i sebe ubrajam) koji su od prvog dana bili za bojkot i kroz privatan rad i kroz pisanje po forumu, najviše doprinjeli u animiranju raje, da bojkot i borba za Statut uspije i sada najglasnije protestvuje i iskazuje sumnju u dobre namjere.

OK, neka izgleda kao patetika. Mi volimo Čelik manje od vas koji ste za investitore po svaku cijenu...
Ma vecina ih nije ni procitala saopstenja.Bosnjo uvijek povrsno gleda/cita al zato kada je prisrat tu je svu pamet svijeta skinuo. :D

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.