NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 27 avg 2017, 18:09

Kemo ostani!
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 27 avg 2017, 18:18

Ajmo 2. liga...jedva čekam.

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 27 avg 2017, 18:58

Bod ko kuca !
Čelik do bagro

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 avg 2017, 19:01

Cestitam momci na bodu iako smo mogli i do pobjede da Valjic nas ne osteti za penal i crveni karton.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 27 avg 2017, 19:07

Po meni ni blizu penala , al treba pogledati mozda malo bolje ! Al iz ovakve igre i 0-2 izvuci bod ,je kao pobjeda ! Ma zalosno je to kad u nasem gradu neki se raduju pobjedi , neki porazu cccc Tesko cemo mi ici naprijed !!!!!!!!!!!!!
Čelik do bagro

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 avg 2017, 19:09

Pola grada navija kontra Celika zbog ljudi u upravi i nasladjuju se svakom golu kojeg Celik primi to je jasno kao dan.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BelminM23 » 27 avg 2017, 19:10

Voli on leći u ovakvim situacijama. :D

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zglavkar » 27 avg 2017, 19:17

Korektno suđenje za PL.

Avatar
Marsal
Postovi: 22760
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 27 avg 2017, 19:26

avenija je napisao/la:Cestitam momci na bodu iako smo mogli i do pobjede da Valjic nas ne osteti za penal i crveni karton.
Nit je bio penal nit je ono bilo za crveni karton. Treba bit objektivan.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 27 avg 2017, 19:29

Neki su se i ovdje i na stadionu i van stadiona ponadali porazu da se nasladjuju i samo njima znanih razloga... Ako navijam za klub, zelim da pobijedi bez obzira ko ga vodi, a to sto nekog ne volim moze se drugacije rjesavati a ne molit Boga da klub za koji "navijam" izgubi...
Ne dlaku u jajetu, nego korjen dlake u jajetu au igracima trazili samo da bi poceli sa psovkama....
Nakon 0:2 , bod ko kuca, mic po mic i bice to dobro aBd...

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 avg 2017, 19:31

Marsal je napisao/la:
avenija je napisao/la:Cestitam momci na bodu iako smo mogli i do pobjede da Valjic nas ne osteti za penal i crveni karton.
Nit je bio penal nit je ono bilo za crveni karton. Treba bit objektivan.
Mislio sam na crveni kada je Salcinovica zaustavio kao zadnji igrac u situaciji 1 na 1 sa golmanom.
Ovaj penal bi bio sviran protiv nas i na Kosevu i Grbavici i na Tusnju.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 27 avg 2017, 19:35

Ipak nije zadnji, jer moram napisati nešto.
Da smo iole normalna sredina trebao bi nas zaboliti **** za rezultat obzirom na ono što se dešavalo na početku tekme. Uprava kluba poslala ubice na navijače da ih rastjeraju a cijeli stadion za to **** zabolio. Svaka čast Jugu danas.
Nismo zaslužili x, igrači se gađaju flašama, onaj umire u 50. minuti, ovaj stoji...strašno, sramotno.

Avatar
Marsal
Postovi: 22760
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 27 avg 2017, 19:37

avenija je napisao/la: Mislio sam na crveni kada je Salcinovica zaustavio kao zadnji igrac u situaciji 1 na 1 sa golmanom.
Ovaj penal bi bio sviran protiv nas i na Kosevu i Grbavici i na Tusnju.
I ja sam mislio na to, a promijenjeno je pravilo da zadnji igrač odbrane mora dobit crveni. Sada se to kažnjava sa žutim, a nije bilo ni blizu izgledno gola. To što bi se protiv nas sviralo ne treba bit bilo kakva mjera.

Mahmutović je ondje baš simulirao, a čini se da je prije toga lopta bila izašla. Ipak, da nemo retardiranu odbranu, danas smo trebali pobijediti.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 27 avg 2017, 19:43

TofiTofita je napisao/la: onaj umire u 50. minuti, ovaj stoji...strašno, sramotno.
**** ih nargila, svi su umirali u 50-oj. Treba im strogo zabraniti.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 27 avg 2017, 19:50

Ko ce im zabraniti kad i trener sam visi po kaficima? Protiv Krupe vidili kemu u kaficu kod stadiona 10min prije utakmice. I takav covjek da nekom nesto naredjuje. Hahaha
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 avg 2017, 21:52

Da i ja nesto napisem ..Cesttam igracima sto stigli 0-2 .bolje i bod nego poraz.Mogli smo dobit a mogli i izgubit i mislim realan rezultat..Kod penala vjerujem d nije bio penal mada sa stadiona ne mozes vidjet a kod crvenog ,zavisi intenzitet faula i to nisam vidio sa stadiona .Sudija dobro sudio ,sto smo mi nerealni to je nas problem ..igrci reci cu samo opet Markovic odlican i 2 lijepa gola Mahmutovica i odlican Kuadio aovi ostalo standarno sve ocekivano......Robijasi mi beze izgledaju brojnost nula al ocito sve je to podijeljeno a ono hocemo reprogram svaka cast al za koga reprogram za ljubav 1000 na stadionu ..Nas nema na stadionu a hocemo nesto ,koja ce ti budala dat to jer ga nismo zasluzili .nas nema 1% na stadionu od grada a hocemo da nam neko vraca dugove ....Mi sami ne znamo sta hocemo .mi hocemo al da ne idemo ...ko ce ti dat nesto zbbog 1000 ljudi u gradu i ovih 1000 ljudi ljudi imas stoneke imas sanse uz mahmutovica Kuadia Salcina Markovica a znamo sve to Percini igraci i znaci da njih nema danas porz 0-5 i imo bi 150 ljudi za reprogram .To je nazalost realnost znaci sami ne mozemo njihove igrace necemo ,pa sta hocemo vise .nase igrace i ne ic na tekme .nase igrace bez reproggram..Stvarno mi vise jasno osim da ovo tesko da ce ikaad uspjet jer mi nemamo nage za finis trke .... fini trke je tu i istina da para nemamo i necemo ima t i znaci ne mozemo vodit klub il cemo ovako njihovi igraci a nas statut sto ga ne mozes i neces nikad realizirat i da na kraju CELIK SE NECE NIKAD UGASIT a kakav ce bit nek nam je bog na pomoci i ko ce ga vodit i ko voli nek gleda ko nece ne mora al ne vredi se sekirat i svedno mi je jer nema Robijasa nema obicnih navijaca .a to neko da misli da ima i Robje i navijaca nek masta a ja nisam ni corav ni glup nego sasvim realan ....MI HOCEMO SVE A NAS NEMA NA STADIONU 1000 ,sad zamisli da nema Percinih igraca i slicnih dodjes do cifre 150..koja ce potpisat vracanje dugova za 200 ljudi a 99 800 zenicana ga boli K za Celikom,,,Sad samo moral drzat na visokom nivou i pjesma BICE CELIK OPET SHAMPION,,,,,,,,I za Przunjera da kopira CELIK SE NECE NIKAD UGASIT

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 27 avg 2017, 23:18

Ocekujes vise od 1000 ljudi, a zabetoniran si za dno tabele vez godinama, plus nas Fudo i kompanija jebu u zdrav mozak konstantno. Dobro nas i 1000 dodje u kakvom nam je stanju klub.
Postovanje treba zaraditi.

zona072
Postovi: 444
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 28 avg 2017, 00:25

uprkos svemu, Čelik zauvijek !!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 28 avg 2017, 01:49

al nas mora bit vise od 1000 da bi promijenio nesto ....ko ce ti ispunit zahtjeve jos kad spadne na 300 gledalaca ....Dje tu realnost 99 000 zenicana boli K z celikom a 300 ljudi hoce 22 000 maraka mjesecno ratu ..Borili se da bi sad stadion bio prazan....Samo na tribinama mozes izbrit nesto ako iskreno volimo Celik al bojim se surove istine mi ne volimo Celik a to nece niko priznat ..Sad zamisli da ovi tzv menadjeri nisu dveli par igraca imali bi danas 100 gledaaca i 0-5 i opet se Celik nece ugasit nikad al i mi ga necemo docekat nikad sigurno onakvog kakvog zelimo jer mi navijaci prvi ne valjamo JER NAS NEMA NA STADIONU A HOCEMO REPROGRAM ,HOCEMO OTPIS HOCEMO JAK CELIK. ....DOBICEMO K IKAD ISTA ....mozemo samo mastat i pricat koci ovaj koci onaj ,da je ovako a nije i da je sad ovaj a nije i nece i bit ..Ok shvatam nemas para ne mozes pomoc ,nisi pametan nisi skolovan da udjes u klub ,shvatam ne moze se ni u goste svako jer nije na ovom vaktu lahko izdvojit npr 40 maraka al ne shvatam da nas nema na stadionu sve hocemo sve zelimo al nema nas ni na mapi ...Dnas ono hocemo reprogram svaka cast al je ono smijesno da 200 ljudi govori i plus skandiras Perco turcine a zna budala da su Fudo i Perco jedno i da je doveo on igrace i da nije ne bi nas bilo majkemi 200 ljudi jer bi bili kanta za nabijanje..to je sto se nekima ne svidja a to je realnost Zenice ,,sad zamisli da je stadion pun i da zaori cjeli stadion ...poptpiso bi ga sutra odmah ,,Al mi volimo Celik ala nas 200 budala ...CELIK SE NECE NIKAD UGASIT i sad drzat moral na visokom nivou do Zrinjskog i pjesma BCE CELIK OPET SHAMPION HAHHAHHAHA.......................i ova tema je zamrl a ovo trebba ugasit ..vise ima postova mokroguz iz 0limpika sam na temi nego mi

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 28 avg 2017, 02:10

Stvarno sam mislio da cemo savladati Slobodu koja nije u bas nekoj formi a na kraju koliko toliko moramo biti zadovoljni sa bodom. Mislim da smo ranije stisli Slobodu da bih bolje prosli ali eto mozda nemamo snage. Poslije reprezentatovne pauze nema vise alibija na nespremnost...jedino neznanje dolazi u obzir. Penal je mogao biti bilo je konakta jedina mana je to sto je Mahmutovic maksimalno isao na kontakt. Ovako kad vec nije sviran ima argumenata i da nije bio..50-50% nece nama niko dati ovakav penal a protiv nas je 80%-20% penal to je realnost pogotovo u gostima. Ne bih ni ja dao crveni karton kad je zadnji igrac izblokiro Fenana jer nije sigurno ni da bi stigao loptu. Zuti i slobodnjak iz dobre pozicije je solidna odluka... Feno je dobro odigrao Mahmut 60% spreman ma generalno znamo biti previse opasni naprijed ali nam odbrana poljulja samopouzdanje. Ovo kolo su Vitez i Gosk izgubili kod kuce i to nam ide na ruku. Vrlo vazan mec ide u Vitezu poslije pauze a ubrzo ce i Gosk moramo se spremiti!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.