NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 23 nov 2017, 08:24

macak_ je napisao/la:Po zakonu imamo pravo. A ko mu je sta potpisao, to ne znam.
Ako ode iz MARIBORA NEGDJE I MAMO PRAVO JER OVDJE JE BIOO POD AMATERSKIM UGOVOROM 2 GODINE JER MI NISMO MOGLI PLATITI SLOBODI
Opstanak moramo izboriti

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Esport » 23 nov 2017, 09:58

macak_ je napisao/la:Po zakonu imamo pravo. A ko mu je sta potpisao, to ne znam.
Zar on nije u mlađim kategorijama igrao u Slobodi, tada oni dojijaju naknadu za treniranje, ili se dijeli ovisno o broju odigranih godina.

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 23 nov 2017, 10:26

Esport je napisao/la:
macak_ je napisao/la:Po zakonu imamo pravo. A ko mu je sta potpisao, to ne znam.
Zar on nije u mlađim kategorijama igrao u Slobodi, tada oni dojijaju naknadu za treniranje, ili se dijeli ovisno o broju odigranih godina.
Ne znam tačno do koje to godine važi, ali on je kod nas bio kad je imao 20 godina. Dakle, trebali bi dobiti dio naknade za treniranje kada je potpisao ugovor (ono što smo mi morali za matka platiti), plus procenat od svakog transfera.
Isto je i sa Duljevićem. Čisto sumnjam da se iko u klubu ikada zadao oko toga.
Pravda za flash-a!!!

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 23 nov 2017, 10:36

Solidarni doprinos će odražavati broj godina koje je igrač bio registrovan u relevantnom klubu između sezona kad je navršio 12 i 23 godine, kako slijedi:

- Sezona kad je navršio 12 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 13 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 14 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 15 godina: 5% (tj. 0,25% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 16 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 17 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 18 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 19 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 20 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 21 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 22 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja)

- Sezona kad je navršio 23 godina: 10% (tj. 0,5% ukupnog obeštećenja) 


Evo sta sam ja nasao, samo meni nije jasno zasto klub to mora ganjati, zar ta uefa/fifa nisu dovoljno jake pa da kazu ne moze se realizovati transfer dok ne izvrsite sve te uplate.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 23 nov 2017, 11:08

Konferencija za novinare danas u 13:00 o stanju u klubi, reprogramu, toku razgovora sa investitorima...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 nov 2017, 12:57

Moze lo mi neko objasniti sta je pisac htio reci s objavom na stranici? Ja sad ne znam jel investitori ulaze ili cekaju da ovi otpisu dugovanja? Ili traze para od njih da odrade reprogram ili nesto trece?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 23 nov 2017, 13:10

prisonbreak je napisao/la:Moze lo mi neko objasniti sta je pisac htio reci s objavom na stranici? Ja sad ne znam jel investitori ulaze ili cekaju da ovi otpisu dugovanja? Ili traze para od njih da odrade reprogram ili nesto trece?
Mozda traze garanciju da ih nece neko blokirati danas sutra, krenu nesto davati para, igrace dovoditi, a neko se nadje i kaze daj mi pare i blokira klub opet

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 13:15

Kako veliki ljubitelj i zaljubljenik Celika vlasnik PP kluba nije mogao halaliti do sada 200KM Celiku. :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 23 nov 2017, 13:19

Alban je napisao/la:Kako veliki ljubitelj i zaljubljenik Celika vlasnik PP kluba nije mogao halaliti do sada 200KM Celiku. :D
Evo mu prilike ako je bas ljubitelj, zar ga se moralo prozvati imenom da bi nesto halalio, sad je do njega...i do jos njih X (kad X tezi beskonacno :P )

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 nov 2017, 13:21

Mnogo je jasnije kako je press odrzan.
Znaci traze da se potpise neki sporazum ili reprogram da se ne klub blokirao sutra kada dodju pare.
pametno, po meni jako pametno. I ako ce se njih mali milion pojaviti kada pare dodju, nadam se da ce ovaj sastanak u pon uspjeti i da se aminuje i da krenemo konacno ka normalnom celiku!

Dobili su mnogo tofa investitori, da su ovakvi uslovi bili za sve, bilo bi mnogo invenstitora!
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 23 nov 2017, 13:22

prisonbreak je napisao/la:Moze lo mi neko objasniti sta je pisac htio reci s objavom na stranici? Ja sad ne znam jel investitori ulaze ili cekaju da ovi otpisu dugovanja? Ili traze para od njih da odrade reprogram ili nesto trece?
Ni meni ništa nije jasno.. Jel hoće da ljudi otpišu dug ili potpišu reprogram za svoj dug? Ili nešto treće?

I, što nisu naveli iznose, baš me zanima koji su to.. Ovdje nema igrača i radne zajednice.
Pravda za flash-a!!!


Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 nov 2017, 15:35

Sad sve jasnije investitori hoce sve crno na bjelo sa svima kojima je cElik duzan dobavljacima i fizickim licima da posle ne bude se blokiro racun ..Grad navodno sve svoje ce odadit reprogram i otpis i covjek je sve razjasnio da uz reprogram mora svaki mjesec sve bit uredno placeno ,,Znaci grad svoje obaceze i investitor svoje place porszi penziono i sve ...I jos sa ovim dogovorit ako s uspije i to je to ...Eto jasno je sad zasto Fudo nece prvo pokrenit reprograma jer nema ko da prati to ostale obaveze ...Sta bi bilo uplatis ratu reprgrama a ne podjelis plate i ostalo,dzaba ti taj reprogram takav..A uslov svakog je bio prvo reprogram i otpis pa ce uc u klub ..Ko i bi tada garantovo da ce ti tzv posteni investitori radit u interesu kluba ...Iskreno ja ni jednom investitoru nevjerujem svaki ce gledat prvo sebe bio on z Zenice Sarajeva Beograda Zagreba .indije il bilo odakle....Definitivno jbeno ovo oi turci traze sve paralelno da se krene zajedno grad svoje a investitor svoje ....A opet ovi tzv posteni investitori traze prvo da grad krene svoje pa ce oni svoje ...Nama najveca kocnica dugovi sa dobavljacima i fizickim licima kako sa njima dogovorit ...Ja licno bi volio da dju ovi turci uklub pa sta god bude ..Nema drugog izlaza grad nece nikad prvi pokrenit reprogram dok ne vidi investitora...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 23 nov 2017, 18:08

Za dugovanja prema dobavljacima i pozajmice od treci lica se uvijek znalo. NGG je imao to u financijskom izvjestaju i spominjala se opcija da ce neko halaliti citav dio ili neki dio potrazivanja i trazit ce se kratkorocni reprogram isti/ostali potrazivanja. Sad se otislo korak dalje sa imenima jer se dogovori finaliziraju. Nasem covjeku uvjek moras nacrtat...Evo lijepa prilika za te iste dobavljace da dodatno izreklamisu svoj bred. Isto tako nikog ne treba ucjenivati za svaku posteno zaradjenu marku.
Limvo likce do bagro

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 nov 2017, 19:25

Malo je jasnija situacija sada, znaci bez rijesenih dobavljaca i nekog(investitor koji odmah ulece sa kesom za tekuce obaveze) nema ni smisla pokretat reprogram jer ako jedan doprinos okasnis gubis reprogram.

Iskreno se nadam da cemo doci do tog potpisivanja reprograma i da cemo imati covjeka koji ce moci mjesecno izdvajati tih nekih 100-150 hiljada iz svog dzepa jer mi sada prosimo i za 15 hiljada.

Bice tesko rjesiti sva ova lica i uspjeti se dogovoriti sa svima.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 nov 2017, 21:02

Ko pratio Zenicu, kaze Ubelhacu da je Celik rijesen, inace je jos rekao da je i on sinoc s memisom i direktorom bio na sastanku, znaci zato danas nove informacije zasto se ne krece u reprogram, vidjet cemo, djeluje optimisticno za Celik. Naveo je da Celik nece koristiti 300 000 KM iz budzeta sljedece godine radi invenstitora, valjda bilo logicno povuc te pare i dugovanja.
Takodjer naveo da gosp. Cizmo trazi svoje pozakmice s kamatom, a kako sam upoznat najveca dugovanja su prema njemu.

Zamrli smo na forumu skroz. Samo Bati i nas par malo uletimo
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 21:51

prisonbreak je napisao/la:Ko pratio Zenicu, kaze Ubelhacu da je Celik rijesen, inace je jos rekao da je i on sinoc s memisom i direktorom bio na sastanku, znaci zato danas nove informacije zasto se ne krece u reprogram, vidjet cemo, djeluje optimisticno za Celik. Naveo je da Celik nece koristiti 300 000 KM iz budzeta sljedece godine radi invenstitora, valjda bilo logicno povuc te pare i dugovanja.
Takodjer naveo da gosp. Cizmo trazi svoje pozakmice s kamatom, a kako sam upoznat najveca dugovanja su prema njemu.

Zamrli smo na forumu skroz. Samo Bati i nas par malo uletimo
Nove informacije :D, sad lagano krivci postaju dobavljaci i svi koji su dali pozajmice, sramotno je sto je izisao spisak na ovakav nacin, ljude se proziva i bukvalno isti se lincuju, valjda je prvo trebalo vidjeti i pokusati sa svima dogovoriti kako rijesiti njihova potrazivanja, ali kod nas je sve naopako...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 23 nov 2017, 21:52

Fino je ovdje pročitati i razjasniti ove tekstove i situaciju,drago mi je čuti da ide dobro a drugačije je razmišljati kad budemo imali pare od investitora.Ne znam kakvo je stanje za prostore da uzme klub ponovo i da rješajemo reprogram.Nit će odlično ako dođu na polusezoni i da sve bude kako treba.
Samo me interesuje kako dugovanja prema penzionerskom domu,irtihalu i još neka imena sam zapazio..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 23 nov 2017, 21:54

Čizmi se duguje najveći dio tih potraživanja koliko sam upoznat. Rekao je da je halalio sve.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 23 nov 2017, 21:56

TofiTofita je napisao/la:Čizmi se duguje najveći dio tih potraživanja koliko sam upoznat. Rekao je da je halalio sve.
Da li bi ti halalio da te onako prozovu, a obecao si da ces halaliti?
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.