NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 15:15

BAMBUS daj da cujem tvoje realno rjesenje u ovoj situaiji ..Sta to nije tako sto sam napiso

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 nov 2017, 15:19

hagy je napisao/la: Popusili smo i pricu o "austrijancu" koji je spreman uloziti , al samo eto da grad ispostuje...ista situacija kao i sad. Pritiskali smo Grad da ispuni obecanje jer ce doci tamo neki "austrijanac" o kojem niko nista ne zna.
Grad nije ispoštovao, tako da nikad i nećemo saznati, a situacija tada i sada je neuporediva. Uostalom, glupost je da je iko pušio priču o "Austrijancu" kojeg nikad niko zvanično nije ni spominjao. Grad je svoje morao ispuniti neovisno o njemu.

1. "Austrijanca" niko nije nametao niti njegovim neulaskom prijetio stečajem, kao sad.
2. Grad nije trebao ispoštovati svoje "zbog Austrijanca", nego zbog toga što je obećao i što se slika kluba drastično mijenja, pa šta znaš... nakon toga se možda pojave tri druga "Austrijanca".
3. "Austrijanca" nije niko predlagao, a kamoli čovjek koji nas je slago 10 puta.
4. Za "Austrijanca" se nije ni izvaljivalo da želi ulagati, preuzeti 70% sportskog segmenta, preuzeti upravljačka prava po članskom modelu, ulagati između 1 i 2 mil u udruđenje ugrađana, itd. itd.

Tako da porediš neuporedivo.

Poenta je da reprogram i JP-ovi nisu neophodni konkretno zbog nekog čovjeka koji je htio ući u klub, nego zbog toga što se u slučaju ispunjenja tih uslova mijenja slika kluba koji bi bio znatno privlačniji od ovoga sada: bez reprograma i JP-ova...

@Bati, očito je da imamo različita mišljenja koja su nepromjenjiva, pa ne ide da guramo dalje raspravu...
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 25 nov 2017, 15:19

Nema kod ovih igraca onog zara i borbe zbog kojeg sam isao uvijek na utakmicu bez obzira na rezultate i protivnika.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 25 nov 2017, 15:21

Nadzorni Odbor je ukljucen u svu ovu komunikaciju. Jel to znaci da su i oni nasjeli za Turke? Uglavnom NO zna vise od mene kako god okrenes a nisam jos vidio da demantuju ista?
Sto se tice zelenog terena nema se tu nista pricat. Prvi put u zivitu da ne pratim rezultate znaci text, tv bilo sta...i prvi put ne znam pocetni 11...

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 nov 2017, 15:24

KenoRob je napisao/la:Nadzorni Odbor je ukljucen u svu ovu komunikaciju. Jel to znaci da su i oni nasjeli za Turke? Uglavnom NO zna vise od mene kako god okrenes a nisam jos vidio da demantuju ista?
To je pitanje za Nadzorni odbor, ali mi nije jasno šta to trebaju demantovat? Ukoliko dođe do skupštine, reći će svoje.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 25 nov 2017, 15:28

Bati druze iznevjerio si me!! I ja kad dodjem u Bosnu pa ako je tekma vjeruj da nemam nikog sve se rasulo pozenilo, poudalo neko vani i tak to jbg. Tako da odem sam sta me briga pogledam i bjez kuci :kralj:
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 15:36

PRZUNJER svaka diskusija je ok po meni ,makar bila i kontra ..I mamo mi isti cilj..Ja tebe cjenim postujem kao iskrenog navijaca i postenog momka i sve sto ti napises ja potpisujem i ti i Alban i Steelman,,Al ta bolan prica ne pije vode ne prolazi i samo tonemo ..Nismo mi glupi da ne znamo da je glavni krivac Fudo al nisam ni glup da ovo ostane ovako i kako vam nije jasno vidi se laze te da ovaj reprogram nece niko nikad pokrenit dok ne vidi nvac prvo da moze izmirivat obaveze i da ga skinu sa vrata Celik i da se mogu ogradit ako se Celik ugasi.Nije ovdje problem Fudo ko god bude na vlasti isto je a mozda sa SDA bi se vec ugasili ...Ovdje najgori mentalitet ljudi ,cim nema rezultata nema ljudi na stadionu .niko nece cekat ....Kad sam ja piso 10 mjesto 5 godina i da punimo stadion ja bi potpiso ,al nece niko 10 mjeto ,svi hoce odmah rame uz rame sa Zrinjskim Zeljom Sarajevom Sirokim..
KENO ROB .ma ja bolan nisam imo sa kim na utakmicu otic vjerovo il ne vjerovo ,koga god pitas kaze jbo Celik izgubice neam sta gledat .Eto dokle smo dosli ..Mi mozemo ovdje pisat na s 20 sve ljepote al imas 300 ljudi na stadionu i to je to

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 25 nov 2017, 15:42

KenoRob je napisao/la:Nadzorni Odbor je ukljucen u svu ovu komunikaciju. Jel to znaci da su i oni nasjeli za Turke? Uglavnom NO zna vise od mene kako god okrenes a nisam jos vidio da demantuju ista?
Sto se tice zelenog terena nema se tu nista pricat. Prvi put u zivitu da ne pratim rezultate znaci text, tv bilo sta...i prvi put ne znam pocetni 11...
A zar su ukljuceni u komunikaciju?
Phuuu nisam znao, ja sam mislio da postoji pregovaracki tim sastavljen od strucnjaka i da NO ne pregovara ...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 15:44

JAGAMU ma neam sta lagat nisam bio na tekmi ,nisam imo skim otic ,a nisam nikad sam iso na tekmu nit cu ic .mozda nekad kad budem penzioner u cosak negdje i pitat jel bila penzija ...Ne moze covjek bit vise pametan ni sta rec ...Sivilo ttalno u svemu ..Nek nam je bog na pomoci ...Bit ce nas vise na forumu nego na stadionu ako se ubrzo ne rjesi nista..Ako ovo propadne sa turcima ja vjerujem opet da ce grad uletit ko prosle godine da se izbori opstanak i u medjuvremenu opet trazit nekog investitora i da ga predaju nekom i onda ih zaboli za Celik a od reprogram prvo da se pokrene nema od tog nista jer da su to htjeli uradili bi ..Znaci planski sve reprogram na cekanju

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 25 nov 2017, 15:54

Ma dobro je to sve, samo nek' ne puca. :kafa:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 25 nov 2017, 15:54

A G O N I J A
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 25 nov 2017, 15:55

BatistutA19 je napisao/la:BAMBUS daj da cujem tvoje realno rjesenje u ovoj situaiji ..Sta to nije tako sto sam napiso
de ba lave tegobiš ovda danima, a boga pitaj kad si na tekmi zadnjoj bio..

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 25 nov 2017, 15:55

Przunjer je napisao/la:... pa šta znaš... nakon toga se možda pojave tri druga "Austrijanca".
..
A mozda se ne pojavi niti jedan "Austrijanac".
Mozemo mi do sudnjeg dana nagadjati sta bi bilo da je bilo...

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 25 nov 2017, 15:59

BatistutA19 je napisao/la:ALBAN,al kako tebi nije jasno nema ni od ovog nista ,nisam reko ovi turci nego kazem bez bilo kojeg investitora nema od Celika nista..Nije pitanje ovdje da je neko pao pricu nego ti tako misli sad 90% zenicana ,,REPROGRAM NIKAD NIKO NECE POKRENIT DOK NE VIDI INVESTITORA jel tebi to jasno .. i to je to ,,,,,,,,,,,,,OSTALO SAMO MOZES MASTAT i ti i ja svi navijaci Celika,,Doso sam da nemam skim na utakmicu otic ,nece niko na utakmicu ,,Vi samo pametujete i pricate pricu unazad ..Nisam ja glup da ne vidim da je Fudo kriv al priznaj nemamo snage ,nemamo podrsku ,nemamo igrace,nemamo reprogram ,nemamo otpis i necemo nista nikad od tog imat ovako ...IMAMO PRAZNU KASU .IMAMO VELIKI DUG.IMAMO SPRDNJU SA KLUBOM,IIMAMO 300 LJUDI NA STADIONU.IMAMO ROBIJASE OD 100 MOMAKA kojima kapu skidam VELIKI RESPEKT PREMA NJIMA al to je premalo Robije,..Imamo punudit nista i ovakvih klubova na stotine i stotine klubova ..ZNACI.... OD OVOG SVAKO RJESENJE JE BOLJE I BEZ BILO KAKVOG INVESTITORA OD CELIKA NEMA NISTA ,,REPROGRAM NIKAD NIKO NECE POKRENIT DOK PRVO NE VIDI INVESTITORA JEL TEBI TO JASNO ...........Ko ce supljinu popunit izmirivat svaki mjesec sve obaveze a grad sigurno nece i nmze ...Kod vas je sva prica unazad da je pokrenurto sve na vreme a ja nisam prcito neko realno rjesenje koje moze proc
A jesam li ja ikada napisao da sam protiv investitora?
Ali ponavljam jos jednom da su ovi "investitori" laz i prica bez glave i repa. Oni nece, niti su imali, niti imaju namjeru investirati u Celik, boli me cinjenica da vecina ljudi i dalje pada na lazi i obmane, boli me saznanje da nas pojedinci levate mjesecima, godinu cijelu i mi opet kao ovce slijepo vjerujemo, do kada?
Valjda dok se ne pojavi pravi coban !!!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 16:15

BAMBUS drug ja svaku gledam u Zenici Celiki ja garantujem da imam tekmi za cjeli zivot mozda vise od tebe pogotovo ako si mladji Me tegobim ja nista pisem kako jest ..Ne bitno je moje pisanje okreni se oko sebe i sve ce te bit jasno ..Mogu ja pisat sve lijepo da ce bit da ce bit reprogram sutra ,da ce doc novi ljudi sposobni ,da ce doc sponzzor klub jak radit sve po zakonu ,dovest dobre igrace ,da ce nam bit puna kaasa, da ce bit pun stadion ,da ce kop Robije bit 2500 ,da ce mo se borit za titulu ...Al koga lagat sa tim? Nije ppoent ovdje ko ce lijepo pisat nego ko ce realno nesto napisat a cim napises realno i kako jest odmah ne valja i najezi se covjek ...
ALBAN pa nas bolan kradu lazu plajackaju 25 godina .Nas ne levate mjesecima i godinu ,Do kad kazes da vjerujemo u slijepo ,,pa do tad dok nas ne bude 10 000 na stadionu na ulici e do tad ,,Nas je bilo 7000 na ulici al od tih 7000 njih 6500 samo hoce rezultate ,,,Djesu ti ljudi sto su odustali ..Ljudi mislili statut i et ofmah evropa a ja sam piso potpisuje 10 mjesto narednih 5 godina uz pun stadion da svi cekamo bolje ,e tako bi docekali bolje a ovako ja stvarno ne vidim da se ista ikad moze promijenit bez nekog investitora

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 nov 2017, 16:19

hagy je napisao/la:
Przunjer je napisao/la:... pa šta znaš... nakon toga se možda pojave tri druga "Austrijanca".
..
A mozda se ne pojavi niti jedan "Austrijanac".
Mozemo mi do sudnjeg dana nagadjati sta bi bilo da je bilo...
Hvala Fudi sto nam je omogucio da nikad ne saznamo :ljepota:
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 25 nov 2017, 16:27

Przunjer je napisao/la:
hagy je napisao/la:
Przunjer je napisao/la:... pa šta znaš... nakon toga se možda pojave tri druga "Austrijanca".
..
A mozda se ne pojavi niti jedan "Austrijanac".
Mozemo mi do sudnjeg dana nagadjati sta bi bilo da je bilo...
Hvala Fudi sto nam je omogucio da nikad ne saznamo :ljepota:
Slazem se, hvala mu i od mene..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 16:31

Svi su ovdje Fude u tom i jest problem sto nemas od politike nista i neces nikad imat ..Sta da je ostala SDA il Snaga centra na vlasti ....Isto je to sve BILMEZ DO BILMEZA ........Nije samo Fudo problem

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 25 nov 2017, 16:33

@Alban

Zato druže i jesmo gdje smo sad. Zato što nam je vazda bilo bolje nešto drugo nego mi sami. Zato što je lakše pametovat po kafama i forumima i komentarisat po fb nego pokušat nešto, uključit se u borbu. Otkako je ova borba počela zadnje 3 godine isti ljudi se bore, isti ljudi idu po utakmicama, isti ljudi IZLAŽU javno svoja imena, sastanče, izostaju s poslova, svađaju se s roditeljima, ženama, curama ali eto našim simpatizerima je bolji neki turski narko kartel od nas samih..

Ovaj bautista konstanto forsira neku priču ne možemo mi političarima ništa, pa kako se do sad uspjelo ovo?! Sigurno nije sjedenjem u kući i tipkanjem po forumu nego samo radom, radom i radom. A bilo bi nam puno lakše da smo masovniji..

Večini vam je izgovor bio nećemo na jug, nećemo da nas narkomani vode, a šta je reć' sad?! Na jugu odavno se lijepša priča nije furala, ovu polusezonu svaka domača tekma je imala neki sadržaj, a gostovanja nevjerovatna :D

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 25 nov 2017, 16:37

BatistutA19 je napisao/la:Svi su ovdje Fude u tom i jest problem sto nemas od politike nista i neces nikad imat ..Sta da je ostala SDA il Snaga centra na vlasti ....Isto je to sve BILMEZ DO BILMEZA ........Nije samo Fudo problem
Problem smo svi mi, citav ovaj grad, jer smo slabi i nemocni, jer nas obuzeo strah, pa olako dopustamo da nam strana tijela kapu kroje, da nam ublehama mozak roje, a mi suteci i pustajuci dopustimo da uniste sve u ovom gradu...
Sve je do nas, nek je strano pa bilo i lazno, prokleti smo zato nas i gaze !!!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.