NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convictsjalija » 29 maj 2017, 21:45

Član Vijeća ima pravo:
-sudjelovati u pripremi programa rada Vijeća,
-podnositi prijedloge za donošenje odluka i drugih
akata iz nadležnosti Vijeća,

-postavljati vijećnička pitanja,
-predlagati raspravu o pitanjima koja se odnose na
rad Gradonačelnika i gradske uprave,

-pokretati i druga pitanja iz nadležnosti Vijeća.

Može se i njoj zaprijetiti zloupotrebom položaja i smjenom. Ova gore dva boldirana stava ovog člana Poslovnika daju ovlaštenje da se može predložiti donošenje odluke i ako se ostali usaglase o njoj se mora odlučivati. Samo je pitanje kakva je politička klima da to vijećnici urade. Može se ovo zakomplikovati ako ima dovoljno ruku.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 29 maj 2017, 21:50

convictsjalija je napisao/la:Član Vijeća ima pravo:
-sudjelovati u pripremi programa rada Vijeća,
-podnositi prijedloge za donošenje odluka i drugih
akata iz nadležnosti Vijeća,

-postavljati vijećnička pitanja,
-predlagati raspravu o pitanjima koja se odnose na
rad Gradonačelnika i gradske uprave,

-pokretati i druga pitanja iz nadležnosti Vijeća.

Može se i njoj zaprijetiti zloupotrebom položaja i smjenom. Ova gore dva boldirana stava ovog člana Poslovnika daju ovlaštenje da se može predložiti donošenje odluke i ako se ostali usaglase o njoj se mora odlučivati. Samo je pitanje kakva je politička klima da to vijećnici urade. Može se ovo zakomplikovati ako ima dovoljno ruku.
Ima dovoljni ruku, SC sigurno hoce, a SDA hoce zagrantovano i eto vecine! Sami treba neko pokrenuti, predloziti a ima Cizmo iki onaj momak iz SC.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convictsjalija » 29 maj 2017, 21:51

prisonbreak je napisao/la:
convictsjalija je napisao/la:Član Vijeća ima pravo:
-sudjelovati u pripremi programa rada Vijeća,
-podnositi prijedloge za donošenje odluka i drugih
akata iz nadležnosti Vijeća,

-postavljati vijećnička pitanja,
-predlagati raspravu o pitanjima koja se odnose na
rad Gradonačelnika i gradske uprave,

-pokretati i druga pitanja iz nadležnosti Vijeća.

Može se i njoj zaprijetiti zloupotrebom položaja i smjenom. Ova gore dva boldirana stava ovog člana Poslovnika daju ovlaštenje da se može predložiti donošenje odluke i ako se ostali usaglase o njoj se mora odlučivati. Samo je pitanje kakva je politička klima da to vijećnici urade. Može se ovo zakomplikovati ako ima dovoljno ruku.
Ima dovoljni ruku, SC sigurno hoce, a SDA hoce zagrantovano i eto vecine! Sami treba neko pokrenuti, predloziti a ima Cizmo iki onaj momak iz SC.
Donesu odluku i lupe mu političku šamarčinu da su oni odlučili o reprogramu, a ne on. On je ovdje došao sam na volej.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 29 maj 2017, 21:54

convictsjalija je napisao/la:Član Vijeća ima pravo:
-sudjelovati u pripremi programa rada Vijeća,
-podnositi prijedloge za donošenje odluka i drugih
akata iz nadležnosti Vijeća,

-postavljati vijećnička pitanja,
-predlagati raspravu o pitanjima koja se odnose na
rad Gradonačelnika i gradske uprave,

-pokretati i druga pitanja iz nadležnosti Vijeća.

Može se i njoj zaprijetiti zloupotrebom položaja i smjenom. Ova gore dva boldirana stava ovog člana Poslovnika daju ovlaštenje da se može predložiti donošenje odluke i ako se ostali usaglase o njoj se mora odlučivati. Samo je pitanje kakva je politička klima da to vijećnici urade. Može se ovo zakomplikovati ako ima dovoljno ruku.
Ruke nisu problem vjerovatno jer postoje i sukobi njega sa viječnicima (izuzev Zubana), ali je problem vjerovatno to što ga je raja strašno gotivila (i ja lično) dok nije počeo pokazivati ko je i šta je.
Problem je i Sanja koja ne želi (ili želi u maloj količini) temu Čelika na sjednicama gradskog vijeća.
Uglavnom, strašan pritisak ovo dana je na njemu - Čelik, kladionice, RVI, majke Zenice i uhljebljivanje ljudi iz njegove kampanje (Nisu samo Mujkić i ona FB mala). Malo se raja pogubila nakon današnjeg PRESSa, ali i dalje se osjeti doza sumnje u njegovim "dobrim namjerama".

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convictsjalija » 29 maj 2017, 21:56

TofiTofita je napisao/la:
convictsjalija je napisao/la:Član Vijeća ima pravo:
-sudjelovati u pripremi programa rada Vijeća,
-podnositi prijedloge za donošenje odluka i drugih
akata iz nadležnosti Vijeća,

-postavljati vijećnička pitanja,
-predlagati raspravu o pitanjima koja se odnose na
rad Gradonačelnika i gradske uprave,

-pokretati i druga pitanja iz nadležnosti Vijeća.

Može se i njoj zaprijetiti zloupotrebom položaja i smjenom. Ova gore dva boldirana stava ovog člana Poslovnika daju ovlaštenje da se može predložiti donošenje odluke i ako se ostali usaglase o njoj se mora odlučivati. Samo je pitanje kakva je politička klima da to vijećnici urade. Može se ovo zakomplikovati ako ima dovoljno ruku.
Ruke nisu problem vjerovatno jer postoje i sukobi njega sa viječnicima (izuzev Zubana), ali je problem vjerovatno to što ga je raja strašno gotivila (i ja lično) dok nije počeo pokazivati ko je i šta je.
Problem je i Sanja koja ne želi (ili želi u maloj količini) temu Čelika na sjednicama gradskog vijeća.
Uglavnom, strašan pritisak ovo dana je na njemu - Čelik, kladionice, RVI, majke Zenice i uhljebljivanje ljudi iz njegove kampanje (Nisu samo Mujkić i ona FB mala). Malo se raja pogubila nakon današnjeg PRESSa, ali i dalje se osjeti doza sumnje u njegovim "dobrim namjerama".

Još jedna ideja za razmišljanje:

Rasprava o radu i odgovornosti Gradonačelnika
može se zaključiti:
- zauzimanjem stavova o radu Gradonačelnika i
njegovoj odgovornosti,
- donošenjem zaključaka, kojima se utvrđuje obaveza
Gradonačelnika i daju smjernice za njegov rad
u vezi sa sprovođenjem utvrđene politike, odluka i
drugih akata Vijeća i izvršavanju zakona,


I putem ovog člana se može ići da se donesu zaključci u kontekstu njegove odgovornosti da mora ići sa reprogramom duga. Ako doista ima ruku u vijeću onda treba raditi maksimalno da to dođe na dnevni red, Sanja se može poslovnikom primorati.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 29 maj 2017, 22:00

Sve je moguće, vidjet ćemo šta će se dešavati narednih dana jer mu popularnost naglo slabi.
Navijači protiv njega (veliki dio), mediji protiv njega (izuzev ovih što mu ližu šupak), vijećnici protiv njega (osim Zubana), mislim da mu ne gine Allahimanet ako ne uradi neki populistički potez narednih dana.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 29 maj 2017, 22:04

najgore je sto mi sami pisemo proslosti kakav je manipulator ,ssta je obecavo,da hoce novi klub,kolko je se para davalo Celiku ,poslovni prostori i bla bla ..Mi samo pisemo proslost ...Moi trebamo pisat i predlagat kako ga nadmudrit da pristane na reprogram ..Dostaje pisanja o proslosti i obecanja i slicno.Sve mi znamo nismo mi glupi i u proslosti sta se radilo i sta nam je obecavo i sta nam sad nudi al nikako da pocnemo nesto pisat kako ga nadmudrit da se potpise reprogram ..I manite bolan tih vradjanja ubleha.seljak.psovke,pogrdna imena ...Shvatite da se sve prati i cita..ne mozes ti nekog vredjat i ocekivat neku pomoc

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 29 maj 2017, 22:07

Steelman je napisao/la:Da se razumijemo NGG nikom ništa ne duguje, možemo učiniti sve u svojoj moći ali treba više faktora gledati u smjeru napretka kluba.

Ako misliš da treba nakon svega učinjenog organizovati Skupštinu prije reprograma duga onda si pao na njegove mućke, jer svi su odradili svoj dio, jedini on pliva. Ko će se kandidovati bez reprograma kad su svi vidjeli da gospon gradonačelnik zavlači konstantno i da ima svoje neke uvrnute vizije u skladu sa svojim interesima. Reprogram je trebao dosta ranije biti riješen, a ne da zavlači par mjeseci i sad još kao uslovljava novim Upravnim odborom da bi riješio pitanje reprograma. Ovakav njegov potez kontaš?

Ionako su previše razvukli i doveli klub u opasnost, jer Porezna uprava je naglasila da ODMAH treba početi izmirivati obaveze, a naravno u ovakvim uslovima gubimo vrijeme što itekako utiče na potencijalne kandidate. Čelik ima legitiman Upravni odbor do 5.7.2017. godine i na Fudi je da s njima ispregovara sve detalje oko reprograma. Ako ne bude to uradio i nastavi odugovlačiti, uništit će klub, ali će mu se to vratiti kao bumerang. Vrijeme je da ispuni svoja obećanja, ne može više prebacivati loptu i odugovlačiti. Dosta je bilo kalkulisanja i politiziranja, vrijeme je da djeluje konkretno.
Ne shvatas. Fudo je u ovoj prici apsolutno nebitan. Ne zanima me on ni drugi politicki akteri. Stav ne temeljim na njegovim seljackim igrarijama. Bog zna sta je ljaks naumio i sta ce od svega biti. Jedno je sigurno, do kraja ce braniti svoje licne interese a ne interese bilo kojeg kolektiviteta.

Ja se zalazem da MI radimo po nasim pravilima, da striktno, kao Svabe, slijedimo slovo zakona. Mi svoj dio posla trebamo odraditi a politika neka radi kako misli da treba. Nas je posao da se odnosimo kao statutu kao prema ustavu. Ako je planirana skupstina, ako statut nalaze da se ista odrzi, mi je trebamo odrzati bez obzira na sve.

Napravio sam analogiju sa parlamentarnim izborima. Isti se moraju odrzati kada su zakazani, ako zelimo biti normalna zemlja. Ako zelimo biti divljaci, onda izbora nece biti kao sto ih nema u Mostaru.

Dakle, insistiram da se postuje zakon a ne **** Fudo. Boli me briga za njim. On neka radi kako hoce, snosit ce pozitivne ili negativne posljedice za svoje odluke. To je njegova stvar. Ja ga necu puskom tjerati da potpise reprogram ali mogu nagovoriti 10 ljudi da glasaju protiv njega. Pa neka izvoli. To je sve sto ja mogu.

Mi trebamo odraditi svoj dio posla, postovati klupski statut kao da je Kur'an ili Biblija, a politika neka radi kako hoce.

Kazes nece niko? Pa to je onda ogroman problem ako nece niko. Ne zeli se niko boriti za Celik?

Da li to znaci da necemo imati pripreme, da klub nece imati nikakve aktivnosti ako se ne usvoji reprogram u naredna dva mjeseca?

Sadasnja uprava vise ne zeli raditi?
I nece niko drugi?


Ako moze odgovor na ova tri kljucna pitanja, bio bih zahvalan.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 22:09

BatistutA19 je napisao/la:najgore je sto mi sami pisemo proslosti kakav je manipulator ,ssta je obecavo,da hoce novi klub,kolko je se para davalo Celiku ,poslovni prostori i bla bla ..Mi samo pisemo proslost ...Moi trebamo pisat i predlagat kako ga nadmudrit da pristane na reprogram ..Dostaje pisanja o proslosti i obecanja i slicno.Sve mi znamo nismo mi glupi i u proslosti sta se radilo i sta nam je obecavo i sta nam sad nudi al nikako da pocnemo nesto pisat kako ga nadmudrit da se potpise reprogram ..I manite bolan tih vradjanja ubleha.seljak.psovke,pogrdna imena ...Shvatite da se sve prati i cita..ne mozes ti nekog vredjat i ocekivat neku pomoc
Bati njemu treba otvoreno reci da gubi poziciju ako ne uradi sto je obecao, stolicu je dobio zahvaljujuci Celiku, treba biti svijestan da mu sutra zavisi od Celika.
Dosta je bilo cekanja, hocemo reprogram
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 29 maj 2017, 22:11

Eto npr predlog od Convictis Jalije a ne samo da pisemo o proslosti ..To treba razmatrat slicno kako ga nadmudrit a ne samo pisat o obecanjima i slicno i ne treba bolan vredjat nikog ..Moze se normalno pisat ...Nije ovdje nikom lahko ovo je prevelik zalogaj sta god on uradi il oni ako ne potpise reprogram bice napad a opet ako potpise opet ce bit napad sto bi rekli sarajlije bara bara

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 29 maj 2017, 22:12

BatistutA19 je napisao/la:najgore je sto mi sami pisemo proslosti kakav je manipulator ,ssta je obecavo,da hoce novi klub,kolko je se para davalo Celiku ,poslovni prostori i bla bla ..Mi samo pisemo proslost ...Moi trebamo pisat i predlagat kako ga nadmudrit da pristane na reprogram ..Dostaje pisanja o proslosti i obecanja i slicno.Sve mi znamo nismo mi glupi i u proslosti sta se radilo i sta nam je obecavo i sta nam sad nudi al nikako da pocnemo nesto pisat kako ga nadmudrit da se potpise reprogram ..I manite bolan tih vradjanja ubleha.seljak.psovke,pogrdna imena ...Shvatite da se sve prati i cita..ne mozes ti nekog vredjat i ocekivat neku pomoc
Osobu koja želi ugasiti moj/naš klub, a osnovati neku Perčinu krntiju treba nazivati lijepim imenom ? Fudi, Fudica, Fudison, Fudko, Kasum, Ljepotan, glupo zvuči, meni je originalnije, seoska varalica.
Prevario raju na kladionicama-ok, prevario raju sa Mittalom-ok, prevario raju na paušalima-ok, prevario raju na KGZ-ok, prevario raju sa grijanjem-ok, vara raju sa Čelikom - e ne može. Obična seoska varalica i on i jaran mu Perčo koji ovo čita.
Sada sve to ne trebamo gledati (prošlost kao što kažeš?! :crazy: ) nego ga iznova moliti ono što dobar dio grada želi ? Aj da su njegove pare, ali to su naše pare.

Inače, oficijelna stranica je malo "redizajnirana" https://nkcelik.ba/
Zadnja izmjena: TofiTofita, dana/u 29 maj 2017, 22:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 22:14

Valencia je napisao/la:
Steelman je napisao/la:Da se razumijemo NGG nikom ništa ne duguje, možemo učiniti sve u svojoj moći ali treba više faktora gledati u smjeru napretka kluba.

Ako misliš da treba nakon svega učinjenog organizovati Skupštinu prije reprograma duga onda si pao na njegove mućke, jer svi su odradili svoj dio, jedini on pliva. Ko će se kandidovati bez reprograma kad su svi vidjeli da gospon gradonačelnik zavlači konstantno i da ima svoje neke uvrnute vizije u skladu sa svojim interesima. Reprogram je trebao dosta ranije biti riješen, a ne da zavlači par mjeseci i sad još kao uslovljava novim Upravnim odborom da bi riješio pitanje reprograma. Ovakav njegov potez kontaš?

Ionako su previše razvukli i doveli klub u opasnost, jer Porezna uprava je naglasila da ODMAH treba početi izmirivati obaveze, a naravno u ovakvim uslovima gubimo vrijeme što itekako utiče na potencijalne kandidate. Čelik ima legitiman Upravni odbor do 5.7.2017. godine i na Fudi je da s njima ispregovara sve detalje oko reprograma. Ako ne bude to uradio i nastavi odugovlačiti, uništit će klub, ali će mu se to vratiti kao bumerang. Vrijeme je da ispuni svoja obećanja, ne može više prebacivati loptu i odugovlačiti. Dosta je bilo kalkulisanja i politiziranja, vrijeme je da djeluje konkretno.
Ne shvatas. Fudo je u ovoj prici apsolutno nebitan. Ne zanima me on ni drugi politicki akteri. Stav ne temeljim na njegovim seljackim igrarijama. Bog zna sta je ljaks naumio i sta ce od svega biti. Jedno je sigurno, do kraja ce braniti svoje licne interese a ne interese bilo kojeg kolektiviteta.

Ja se zalazem da MI radimo po nasim pravilima, da striktno, kao Svabe, slijedimo slovo zakona. Mi svoj dio posla trebamo odraditi a politika neka radi kako misli da treba. Nas je posao da se odnosimo kao statutu kao prema ustavu. Ako je planirana skupstina, ako statut nalaze da se ista odrzi, mi je trebamo odrzati bez obzira na sve.

Napravio sam analogiju sa parlamentarnim izborima. Isti se moraju odrzati kada su zakazani, ako zelimo biti normalna zemlja. Ako zelimo biti divljaci, onda izbora nece biti kao sto ih nema u Mostaru.

Dakle, insistiram da se postuje zakon a ne **** Fudo. Boli me briga za njim. On neka radi kako hoce, snosit ce pozitivne ili negativne posljedice za svoje odluke. To je njegova stvar. Ja ga necu puskom tjerati da potpise reprogram ali mogu nagovoriti 10 ljudi da glasaju protiv njega. Pa neka izvoli. To je sve sto ja mogu.

Mi trebamo odraditi svoj dio posla, postovati klupski statut kao da je Kur'an ili Biblija, a politika neka radi kako hoce.

Kazes nece niko? Pa to je onda ogroman problem ako nece niko. Ne zeli se niko boriti za Celik?

Da li to znaci da necemo imati pripreme, da klub nece imati nikakve aktivnosti ako se ne usvoji reprogram u naredna dva mjeseca?

Sadasnja uprava vise ne zeli raditi?
I nece niko drugi?


Ako moze odgovor na ova tri kljucna pitanja, bio bih zahvalan.
Bolan kako ces sprovoditi sve to ako je i dalje klub blokiran, nema svrhe.
Pitam ja tebe da li bi ti bio u mogucnosti pod svim blokadama racuna i slicno klub voditi ka stabilizaciji i napretku?
Da li bi ti prihvatio kandidaturu a da od reprograma nema nista?
Ja tebi kazem da ni ti to nebi, ali da cujem tebe i ako bi kako bi to sproveo?
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 29 maj 2017, 22:17

Alban je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:najgore je sto mi sami pisemo proslosti kakav je manipulator ,ssta je obecavo,da hoce novi klub,kolko je se para davalo Celiku ,poslovni prostori i bla bla ..Mi samo pisemo proslost ...Moi trebamo pisat i predlagat kako ga nadmudrit da pristane na reprogram ..Dostaje pisanja o proslosti i obecanja i slicno.Sve mi znamo nismo mi glupi i u proslosti sta se radilo i sta nam je obecavo i sta nam sad nudi al nikako da pocnemo nesto pisat kako ga nadmudrit da se potpise reprogram ..I manite bolan tih vradjanja ubleha.seljak.psovke,pogrdna imena ...Shvatite da se sve prati i cita..ne mozes ti nekog vredjat i ocekivat neku pomoc
Bati njemu treba otvoreno reci da gubi poziciju ako ne uradi sto je obecao, stolicu je dobio zahvaljujuci Celiku, treba biti svijestan da mu sutra zavisi od Celika.
Dosta je bilo cekanja, hocemo reprogram
Drug moj to se slazem da mu treba reci al ga treba i nadmudrit da mi budemo pametniji ane samo pisat da je obeco .Znamo mi svi sve sta je obeco i sta je bilo i kako je funkcioniso Celik ..Al se ne slazem da t s bnekim na neki nacin pregovaras tj moras pregovarat al ne mozes ga vredjat ..Jel ti mislis da se ovo ne cita i komentari navijaca ..Sve se ovo cita i prati .Trrebamo samo bit pametniji osd njeg tj od njih da ih ubijedis da potpisu reprogram ..A ono moras obeco si to tesko da ide .Svaki politicar je isti a mi smo pretanki za to jer te samo zavlaci blokira a nemozes mu nista a vreme ide a sad ce 22 juli

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 29 maj 2017, 22:22

TOFI TOFA sve si u pravu sto si napiso al de mi reci sta dobijas ako ga vredjas npr ..Sve mi to znamo frug sto si napiso da je tako al kako doc do reprograma to je poenta a nije mi poenta citat samo sta je on i sta je obeco ..Evo recimo idis ga i sve mu sasujes u lice npr ,al sta ces dobit sa tim kad ohladis ..Hoces dobit reprogram e jedino ako se ljepse ojecas tada..Moras se nejg nadmudrit i mozda zaobic u svemu ovome i doc d reprogram il g ubijedit ,mora se razgovarat ..A ovako jbes mu sve izvredjas ga i sta opet nista svako u svoj cosak i sutnja ..Gubi on politicki ,gubimo mi Celik a vreme ide i svi porazeni.Nista ja ne dobijam ako on izgubi izboree a ugasi Celik ..Meni je svejedno ko je gradonacelnik al mi nije svejedno za Celik a zatezanjem svadjama samo ga mozemo izgubit a jbe mi se za njeg hocel on izgubit to mi je svejedno..I jos ovo za pare nase kazes jesu al nas nema puno i uvjek te moze poklopit sa tim i odmah se jave novi koji nemaju vode ,nemaju struju ,trebaju rasvjete ,trebaju bazeni za voduu ,treba asfalt i slicno ko sto je sad bilo ...
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 29 maj 2017, 22:28, ukupno mijenjano 2 puta.

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convictsjalija » 29 maj 2017, 22:24

Ako VIjećnici žele reprogram, za mene je on u ovoj priči nebitan. Pod hitno naći modus kako izdejstvovati da na Vijeće dođe ova tačka dnevnog reda i ublehaš je gotov.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 29 maj 2017, 22:26

convictsjalija je napisao/la:Ako VIjećnici žele reprogram, za mene je on u ovoj priči nebitan. Pod hitno naći modus kako izdejstvovati da na Vijeće dođe ova tačka dnevnog reda i ublehaš je gotov.
E ovakvi i slicni predlozi trbaju bit tema pa nac najbolji predlog i predlozit a ne samo pisat kako je obeco .mora potpisat a vidimo da ne mora .obeco pa slago i to ima pravo

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 22:28

BatistutA19 je napisao/la:
Alban je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:najgore je sto mi sami pisemo proslosti kakav je manipulator ,ssta je obecavo,da hoce novi klub,kolko je se para davalo Celiku ,poslovni prostori i bla bla ..Mi samo pisemo proslost ...Moi trebamo pisat i predlagat kako ga nadmudrit da pristane na reprogram ..Dostaje pisanja o proslosti i obecanja i slicno.Sve mi znamo nismo mi glupi i u proslosti sta se radilo i sta nam je obecavo i sta nam sad nudi al nikako da pocnemo nesto pisat kako ga nadmudrit da se potpise reprogram ..I manite bolan tih vradjanja ubleha.seljak.psovke,pogrdna imena ...Shvatite da se sve prati i cita..ne mozes ti nekog vredjat i ocekivat neku pomoc
Bati njemu treba otvoreno reci da gubi poziciju ako ne uradi sto je obecao, stolicu je dobio zahvaljujuci Celiku, treba biti svijestan da mu sutra zavisi od Celika.
Dosta je bilo cekanja, hocemo reprogram
Drug moj to se slazem da mu treba reci al ga treba i nadmudrit da mi budemo pametniji ane samo pisat da je obeco .Znamo mi svi sve sta je obeco i sta je bilo i kako je funkcioniso Celik ..Al se ne slazem da t s bnekim na neki nacin pregovaras tj moras pregovarat al ne mozes ga vredjat ..Jel ti mislis da se ovo ne cita i komentari navijaca ..Sve se ovo cita i prati .Trrebamo samo bit pametniji osd njeg tj od njih da ih ubijedis da potpisu reprogram ..A ono moras obeco si to tesko da ide .Svaki politicar je isti a mi smo pretanki za to jer te samo zavlaci blokira a nemozes mu nista a vreme ide a sad ce 22 juli
Ja ga ne vrijedjam ako ga pitam da je obecao, ne jednom nego vise puta i svaki put uz dodatni uslov koji kad se ispuni on postavi novi. Obecanje je obaveza, jednom obecati i neispuniti ok, to znaci slagati, zaboraviti, desi se, ali koliko je puta obecao do sada? Sta je to to je vise od pukog laganja, to je pitanje sposobnosti, mozda i straha da ipak ovaj projekat ne uspije, a vjeruj da ce uspijeti ako se realizuje reprogram, tada klub moze poceti da dise, odblokirati racune nakon koliko godina ...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 22:32

BatistutA19 je napisao/la:
convictsjalija je napisao/la:Ako VIjećnici žele reprogram, za mene je on u ovoj priči nebitan. Pod hitno naći modus kako izdejstvovati da na Vijeće dođe ova tačka dnevnog reda i ublehaš je gotov.
E ovakvi i slicni predlozi trbaju bit tema pa nac najbolji predlog i predlozit a ne samo pisat kako je obeco .mora potpisat a vidimo da ne mora .obeco pa slago i to ima pravo
Kako ce doci ako predsjedavajuca istu ne uvrstava na dnevni red?
A upitni su i ovi drugi vjecnici, pitanje je, svi oni ili vecina njih igra isto.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 29 maj 2017, 22:32

Alban je napisao/la:Bolan kako ces sprovoditi sve to ako je i dalje klub blokiran, nema svrhe.
Pitam ja tebe da li bi ti bio u mogucnosti pod svim blokadama racuna i slicno klub voditi ka stabilizaciji i napretku?
Da li bi ti prihvatio kandidaturu a da od reprograma nema nista?
Ja tebi kazem da ni ti to nebi, ali da cujem tebe i ako bi kako bi to sproveo?
Da li to znaci da je UO prestao sa radom?
Nece nista raditi dok se ne usvoji reprogram?

Evo, dva pitanja, jasna i direktna.

Prihvatio bih. Imao bih puni legitimitet kao prvi demokrataki izabran predsjednik u istoriji kluba. Imao bih legitimitet kao sto imaju gradonacelnik i vijecnici, koje je narod ditektno birao. Ja bih predstavljao klub i klupsko clanstvo, navijace i simpatizere Celika. Radi toga bih osjecao dodatnu snagu i stekao prednost u pregovorima sa gradskim vlastima.

Ovako, Satorovica je postavio neko, on je obicni vatrogasac. Njegova moc bi bila puno veca da je izabran od clanova kluba.

Izborom prvog covjeka na prvim demokratskim izborima klub moze biti samo jaci. I takav predsjednik moze biti samo jaci.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

convictsjalija
Postovi: 236
Pridružen/a: 16 apr 2017, 20:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convictsjalija » 29 maj 2017, 22:34

Alban je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:
convictsjalija je napisao/la:Ako VIjećnici žele reprogram, za mene je on u ovoj priči nebitan. Pod hitno naći modus kako izdejstvovati da na Vijeće dođe ova tačka dnevnog reda i ublehaš je gotov.
E ovakvi i slicni predlozi trbaju bit tema pa nac najbolji predlog i predlozit a ne samo pisat kako je obeco .mora potpisat a vidimo da ne mora .obeco pa slago i to ima pravo
Kako ce doci ako predsjedavajuca istu ne uvrstava na dnevni red?
A upitni su i ovi drugi vjecnici, pitanje je, svi oni ili vecina njih igra isto.
Ona to ne smije uraditi, odnosno to što radi radi na silu jer joj nije još niko zaprijetio da zloupotrebljava svoj položaj kao predsjedavajuća. Ona je tu prva među jednakima. S druge strane, ako vijećnici izglasaju ovaj reprogram, Fudo je zauvijek izgubio političke poene na ovu priču i vrata Čelika i nekog njegovog uticaja zauvijek zauvijek zatvorena. Ja se slažem da je pitanje kako bi ko glasao, ali to treba posmatrati i na način da, ako neće neko radi Čelika, onda hoće sigurno radi toga što bi ovo bio njegov politički krah.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.