NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 29 maj 2017, 22:37

@Valencia Tačno, a da li želi dobar kandidat bez ikakve garancije grada voditi klub kojem su blokirani računi?
Kakav je to uslov, prvo skupština pa reprogram? To znači samo da želi nekoga svog u klubu i sa tim uslovljava sve navijače. Grad svakako može mimo skupštine imati osobu/osobe u NO, ne vidim gdje koči.
Zadnja izmjena: TofiTofita, dana/u 29 maj 2017, 22:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 22:37

Valencia je napisao/la:
Alban je napisao/la:Bolan kako ces sprovoditi sve to ako je i dalje klub blokiran, nema svrhe.
Pitam ja tebe da li bi ti bio u mogucnosti pod svim blokadama racuna i slicno klub voditi ka stabilizaciji i napretku?
Da li bi ti prihvatio kandidaturu a da od reprograma nema nista?
Ja tebi kazem da ni ti to nebi, ali da cujem tebe i ako bi kako bi to sproveo?
Da li to znaci da je UO prestao sa radom?
Nece nista raditi dok se ne usvoji reprogram?

Evo, dva pitanja, jasna i direktna.

Prihvatio bih. Imao bih puni legitimitet kao prvi demokrataki izabran predsjednik u istoriji kluba. Imao bih legitimitet kao sto imaju gradonacelnik i vijecnici, koje je narod ditektno birao. Ja bih predstavljao klub i klupsko clanstvo, navijace i simpatizere Celika. Radi toga bih osjecao dodatnu snagu i stekao prednost u pregovorima sa gradskim vlastima.

Ovako, Satorovica je postavio neko, on je obicni vatrogasac. Njegova moc bi bila puno veca da je izabran od clanova kluba.

Izborom prvog covjeka na prvim demokratskim izborima klub moze biti samo jaci. I takav predsjednik moze biti samo jaci.
Postujem tvoj stav, ali kako bi vodio klub dalje ako nas opet prevare i ne prihvate reprogram, odnosno postave opet neki novi uslov? Blokiran si, dug tada prema Poreznoj ostaje ukljucujuci i ovaj sa kamatama, tesko drug moj, zasto rizikovati, hajmo prvo ici na odobrenje reprograma, a onda odabrati najbolje medju nama i da radimo i uradimo, casno, posteno i transparentno, da klub stabilizujemo.
Ovako tesko!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 22:42

Kako ce doci ako predsjedavajuca istu ne uvrstava na dnevni red?
A upitni su i ovi drugi vjecnici, pitanje je, svi oni ili vecina njih igra isto.[/quote]

Ona to ne smije uraditi, odnosno to što radi radi na silu jer joj nije još niko zaprijetio da zloupotrebljava svoj položaj kao predsjedavajuća. Ona je tu prva među jednakima. S druge strane, ako vijećnici izglasaju ovaj reprogram, Fudo je zauvijek izgubio političke poene na ovu priču i vrata Čelika i nekog njegovog uticaja zauvijek zauvijek zatvorena. Ja se slažem da je pitanje kako bi ko glasao, ali to treba posmatrati i na način da, ako neće neko radi Čelika, onda hoće sigurno radi toga što bi ovo bio njegov politički krah.[/quote]
Ja bih ipak jos jednom pokusao razgovarati sa njim, ukljucujuci i radnu grupu i da se tada dogovori sve, po hitnom postupku izglasa reprogram i idemo dalje, ako nece onda pokusati ovo sto ti predlazes, jer uvijek imamo argument da smo pokusali dogovorom, on tada ne moze reci da smo isli mimo njega...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 29 maj 2017, 23:00

TofiTofita je napisao/la:@Valencia Tačno, a da li želi dobar kandidat bez ikakve garancije grada voditi klub kojem su blokirani računi?
Kakav je to uslov, prvo skupština pa reprogram? To znači samo da želi nekoga svog u klubu i sa tim uslovljava sve navijače. Grad svakako može mimo skupštine imati osobu/osobe u NO, ne vidim gdje koči.
A sta znaci dobar kandidat? Za mene je dobar kandidat onaj koji voli Celik, koji je spreman uletiti u vatru kada je najteze. Vrijeme je takvo da nam treba fajter. Zbog toga bih bio najsretniji da neko iz NGG preuzme stvar u svoje ruke i zavrsi mec. Njima najvise vjerujem i savjest bi mi bila najmirnija da u vatru uskoci neko od tih momaka. Ne postoji niko kome u ovom trenutku vise vjerujem. Mozda taj kandidat ne bi bio ekonomski ekspert, ali bi predanoscu i savjesnim radom mogao dosta napraviti. Ovaj Satorovic nije glup, stavise, ali ja cijelo vrijeme imam dojam da ne daje sve od sebe, da je tu radi licnih, prvenstveno promotivnih interesa. Mozda grijesim al' ja sam takvog dojma, sto bi rekao Balas. Dakle, kvalitet je u ovom trenutku veoma relativan. Svjedocio sam primjerima da pozrtvovan covjek uradi bolji posao od nonsalantnog, iako drugi ima daleko bolje reference.

Ne znam sta je Fudi na umu i zasto postavlja taj uslov. Njusim seljakluk u pozadini, ali ne bih da nagadjam. Ko ga ****. Mi na njegove ucjene ne trebamo pristajati, ali ni mi ne trebamo ucjenjivati njega. I ne mozemo ga ucjeniti, kao sto on ne moze nas... ili se makar nadam da ne moze... Vec sam napisao par komentara sa tim u vezi. Njegove ljude na nelegalan nacin ne trebamo uvaliti taman da se sutra ugasimo. Tu je stopa tolerancije na nuli. Mi se moramo strogo drzati statuta. On cuva nas - mi cuvamo njega. To je jedini pravi put. Pijacarske trgovine ne dolaze u obzir.

Dakle... Skupstina bi ojacala nas a ne njega. U tome je stvar. Skupstinom bi nas projekt konacno zazivio. To bi bio PRAVI pocetak, historijski dan za Celik.

A da sam ja gradonacelnik, posto sam se vec stavio u ulogu predsjednika Celika...

I ja bih cekao pravog predsjednika, sa punim legitimetom, covjeka sa kojim sve mogu dogovoriti i sa kojim cu u narednim godinama raditi. Sa vatrogascem ne bih pregovarao. Radi se o ozbiljnim parama, u gradu sa milion problema. Ne moze se tako lako lova usmjeravati. Sve treba dobro sazvakati. Cekao bih novog predsjednika da se dogovorimo od svake sitnice. Moj uslov bi bio da imam stalni uvid u poslovanje kluba, da se zna gdje idu novci gradjana Zenice. Ne mozes se dogovarati sa nekim koga je tu neko postavio i ko ce sutra otici. To je neozbiljno. Radi se o milionima.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 23:07

Valencia je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:@Valencia Tačno, a da li želi dobar kandidat bez ikakve garancije grada voditi klub kojem su blokirani računi?
Kakav je to uslov, prvo skupština pa reprogram? To znači samo da želi nekoga svog u klubu i sa tim uslovljava sve navijače. Grad svakako može mimo skupštine imati osobu/osobe u NO, ne vidim gdje koči.
A sta znaci dobar kandidat? Za mene je dobar kandidat onaj koji voli Celik, koji je spreman uletiti u vatru kada je najteze. Vrijeme je takvo da nam treba fajter. Zbog toga bih bio najsretniji da neko iz NGG preuzme stvar u svoje ruke i zavrsi mec. Njima najvise vjerujem i savjest bi mi bila najmirnija da u vatru uskoci neko od tih momaka. Ne postoji niko kome u ovom trenutku vise vjerujem. Mozda taj kandidat ne bi bio ekonomski ekspert, ali bi predanoscu i savjesnim radom mogao dosta napraviti. Ovaj Satorovic nije glup, stavise, ali ja cijelo vrijeme imam dojam da ne daje sve od sebe, da je tu radi licnih, prvenstveno promotivnih interesa. Mozda grijesim al' ja sam takvog dojma, sto bi rekao Balas. Dakle, kvalitet je u ovom trenutku veoma relativan. Svjedocio sam primjerima da pozrtvovan covjek uradi bolji posao od nonsalantnog, iako drugi ima daleko bolje reference.

Ne znam sta je Fudi na umu i zasto postavlja taj uslov. Njusim seljakluk u pozadini, ali ne bih da nagadjam. Ko ga ****. Mi na njegove ucjene ne trebamo pristajati, ali ni mi ne trebamo ucjenjivati njega. I ne mozemo ga ucjeniti, kao sto on ne moze nas... ili se makar nadam da ne moze... Vec sam napisao par komentara sa tim u vezi. Njegove ljude na nelegalan nacin ne trebamo uvaliti taman da se sutra ugasimo. Tu je stopa tolerancije na nuli. Mi se moramo strogo drzati statuta. On cuva nas - mi cuvamo njega. To je jedini pravi put. Pijacarske trgovine ne dolaze u obzir.

Dakle... Skupstina bi ojacala nas a ne njega. U tome je stvar. Skupstinom bi nas projekt konacno zazivio. To bi bio PRAVI pocetak, historijski dan za Celik.

A da sam ja gradonacelnik, posto sam se vec stavio u ulogu predsjednika Celika...

I ja bih cekao pravog predsjednika, sa punim legitimetom, covjeka sa kojim sve mogu dogovoriti i sa kojim cu u narednim godinama raditi. Sa vatrogascem ne bih pregovarao. Radi se o ozbiljnim parama, u gradu sa milion problema. Ne moze se tako lako lova usmjeravati. Sve treba dobro sazvakati. Cekao bih novog predsjednika da se dogovorimo od svake sitnice. Moj uslov bi bio da imam stalni uvid u poslovanje kluba, da se zna gdje idu novci gradjana Zenice. Ne mozes se dogovarati sa nekim koga je tu neko postavio i ko ce sutra otici. To je neozbiljno. Radi se o milionima.
Vidis druze, ja i ti se u dosta toga slazemo, razgovorom sa njim se moze dosta toga rijesiti, samo je problem hoce li ga on ispostovati do kraja, tu je kvaka, mi u ovim fazama ne mozemo bez grada, a on to zna, ali i on ne moze be znas, ima tu zajednickog interesa treba ga iskoristiti, sjesti jos jednom sve izdogovarati i nastojati da se to konacno sve ispostuje obostrano.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 29 maj 2017, 23:11

Alban je napisao/la:Postujem tvoj stav, ali kako bi vodio klub dalje ako nas opet prevare i ne prihvate reprogram, odnosno postave opet neki novi uslov? Blokiran si, dug tada prema Poreznoj ostaje ukljucujuci i ovaj sa kamatama, tesko drug moj, zasto rizikovati, hajmo prvo ici na odobrenje reprograma, a onda odabrati najbolje medju nama i da radimo i uradimo, casno, posteno i transparentno, da klub stabilizujemo.
Ovako tesko!
Podnio bih ostavku uz poruku da je gradonacelnik manipulator i lazov. I tako mu uzeo par stotina ili hiljada glasova.

I to bi bio dobar pritisak na njega. Morao bi se prati od toga. Mozda bi vec moj nasljednik profitirao. Fudo bi potpisao reprogram uz poruku da sam ja jedini razlog zasto to nije ranije uradio. I svi sretni. :mrgreen:

Bilo bi idealno da sada Satorovic ode uz poruku da u gradskim vlastima nije nasao saradnika. I da kulturno oznaci Kasumovica kao krivca. Ne mora govoriti da je manipulator i lazov. Dovoljno je da ga obiljezi. On bi se iz toga morao cupati, skidati etiketu grobara Celika.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 23:14

Valencia je napisao/la:
Alban je napisao/la:Postujem tvoj stav, ali kako bi vodio klub dalje ako nas opet prevare i ne prihvate reprogram, odnosno postave opet neki novi uslov? Blokiran si, dug tada prema Poreznoj ostaje ukljucujuci i ovaj sa kamatama, tesko drug moj, zasto rizikovati, hajmo prvo ici na odobrenje reprograma, a onda odabrati najbolje medju nama i da radimo i uradimo, casno, posteno i transparentno, da klub stabilizujemo.
Ovako tesko!
Podnio bih ostavku uz poruku da je gradonacelnik manipulator i lazov. I tako mu uzeo par stotina ili hiljada glasova.

I to bi bio dobar pritisak na njega. Morao bi se prati od toga. Mozda bi vec moj nasljednik profitirao. Fudo bi potpisao reprogram uz poruku da sam ja jedini razlog zasto to nije ranije uradio. I svi sretni. :mrgreen:

Bilo bi idealno da sada Satorovic ode uz poruku da u gradskim vlastima nije nasao saradnika. I da kulturno oznaci Kasumovica kao krivca. Ne mora govoriti da je manipulator i lazov. Dovoljno je da ga obiljezi. On bi se iz toga morao cupati, skidati etiketu grobara Celika.
Bilo bi dobro da Satorovic prvo jos jednom ode i pokusa iznaci rijesenje, ali otvorenim razgovorom, ja sam misljenja da je on do sada u razgovore ulazio premekano i blago, a onda nakon toga ako nista ne uspije uraditi ovo sto ti kazes.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 29 maj 2017, 23:24

Alban je napisao/la:Vidis druze, ja i ti se u dosta toga slazemo, razgovorom sa njim se moze dosta toga rijesiti, samo je problem hoce li ga on ispostovati do kraja, tu je kvaka, mi u ovim fazama ne mozemo bez grada, a on to zna, ali i on ne moze be znas, ima tu zajednickog interesa treba ga iskoristiti, sjesti jos jednom sve izdogovarati i nastojati da se to konacno sve ispostuje obostrano.
Naravno da moze.

Ja sam ovdje ostar na rijecima jer znam da moje pisanje ne moze nanijeti nikakvu stetu. Sa njim u konverzaciji treba biti maksimalno uctiv, susretljiv i prijateljski raspolozen. Popustati, odustajati od svakog slova statuta, ne treba ni pod koju cijenu. I na takvim temeljima graditi odnose.

Fudi je Celik kost u grlu. Da se ne lazemo, radi se o ozbiljnim novcima, koje bi on rado usmjerio negdje drugo i novim ulaganjima dobio nove pristalice. Bio bi najsretniji da klub ugasi a da mu politicka buducnost ne trpi. Na njegovu zalost, to je nemoguce i on je toga svjestan. Lik je prefrgan do bola, teski ljaks, ali je pametan i realan. Spreman je uvaziti realnost. A realnost je da Celik mora opstati. Da je ispao iz lige, bilo bi opasno, ali sada klub ne moze ugasiti. Rastrgala bi ga politicka konkurencija.

On sada, po mom misljenju, pokusava davanja Celiku svesti na sto manji iznos. Dao on 300 000 ili 600 000, jednako ce se hvaliti kako je spasio Celik. I nastojat ce da dadne sto manje. Tu na red dolazi nas pregovaracki tim. Zato je od krucijalne vaznosti da imamo jakog lidera, sa punim legitimetom, koga su izabrali clanovi kluba. Vatrogasac je slab. Druga stvar je nastojanje Fude da uvali svoje ljude u Celik. To mu niposto ne treba dozvoliti. Ne treba se bahatiti, nismo u poziciji, ali se ststut mora strogo postovati. Rekoh, mi cuvamo statut - statut cuva nas. Samo po zakonu, to ponavljati i na tome insistirati.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 23:30

Valencia je napisao/la:
Alban je napisao/la:Vidis druze, ja i ti se u dosta toga slazemo, razgovorom sa njim se moze dosta toga rijesiti, samo je problem hoce li ga on ispostovati do kraja, tu je kvaka, mi u ovim fazama ne mozemo bez grada, a on to zna, ali i on ne moze be znas, ima tu zajednickog interesa treba ga iskoristiti, sjesti jos jednom sve izdogovarati i nastojati da se to konacno sve ispostuje obostrano.
Naravno da moze.

Ja sam ovdje ostar na rijecima jer znam da moje pisanje ne moze nanijeti nikakvu stetu. Sa njim u konverzaciji treba biti maksimalno uctiv, susretljiv i prijateljski raspolozen. Popustati, odustajati od svakog slova statuta, ne treba ni pod koju cijenu. I na takvim temeljima graditi odnose.

Fudi je Celik kost u grlu. Da se ne lazemo, radi se o ozbiljnim novcima, koje bi on rado usmjerio negdje drugo i novim ulaganjima dobio nove pristalice. Bio bi najsretniji da klub ugasi a da mu politicka buducnost ne trpi. Na njegovu zalost, to je nemoguce i on je toga svjestan. Lik je prefrgan do bola, teski ljaks, ali je pametan i realan. Spreman je uvaziti realnost. A realnost je da Celik mora opstati. Da je ispao iz lige, bilo bi opasno, ali sada klub ne moze ugasiti. Rastrgala bi ga politicka konkurencija.

On sada, po mom misljenju, pokusava davanja Celiku svesti na sto manji iznos. Dao on 300 000 ili 600 000, jednako ce se hvaliti kako je spasio Celik. I nastojat ce da dadne sto manje. Tu na red dolazi nas pregovaracki tim. Zato je od krucijalne vaznosti da imamo jakog lidera, sa punim legitimetom, koga su izabrali clanovi kluba. Vatrogasac je slab. Druga stvar je nastojanje Fude da uvali svoje ljude u Celik. To mu niposto ne treba dozvoliti. Ne treba se bahatiti, nismo u poziciji, ali se ststut mora strogo postovati. Rekoh, mi cuvamo statut - statut cuva nas. Samo po zakonu, to ponavljati i na tome insistirati.
U sustini se sve slazem, imali bi se tu jos za dodati, ali u sustini srz svega je tu, umor cini svoje, sutra naporan dan, tako da mi se neda da vise pisem. ;)
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Valencia » 29 maj 2017, 23:36

Alban je napisao/la:Bilo bi dobro da Satorovic prvo jos jednom ode i pokusa iznaci rijesenje, ali otvorenim razgovorom, ja sam misljenja da je on do sada u razgovore ulazio premekano i blago, a onda nakon toga ako nista ne uspije uraditi ovo sto ti kazes.
Satorovic je pametan decko. I ljigo je, jbg, sto je dobro osobina ako se bavis politikom ili biznisom u BiH. Ja ne bih mogao pregovarati, u jednom trenutku bih popustio i poslao sve u pm. :mrgreen:

Problem kod Satorovica je, cini mi se, to sto nije dovoljno posvecen Celiku. To je moj dojam. Mogao bi uraditi puno vise da zagrize kako treba.

Zbog toga bih volio da imamo fajtera, nekoga ko ce vrijedno i posteno raditi. Takvim pristupom se mogu nadomjestiti neki nedostaci i takav covjek se moze pokazati kao bolji od nekog genijalca koji radi preko kurca. Ovo je emprijski dokazano.

Veoma je vazno imati suptilnog covjeka, kvalitetnog govornika. Dobar pristup sva vrata otvara. Ne treba nam neko tankih zivaca ko ce sva vrata zatvoriti. A mi nismo u poziciji da sve ****.

Toliko od mene za sada. Udavih sebe i ostale forumase. :mrgreen:
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 29 maj 2017, 23:37

Boris Pavić nakon velikog podviga i izborenog opstanka u Premijer ligi: Čelik je u Zenici doručak, ručak i večera!

EL Cholo
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 23:38

Valencia je napisao/la:
Alban je napisao/la:Bilo bi dobro da Satorovic prvo jos jednom ode i pokusa iznaci rijesenje, ali otvorenim razgovorom, ja sam misljenja da je on do sada u razgovore ulazio premekano i blago, a onda nakon toga ako nista ne uspije uraditi ovo sto ti kazes.
Satorovic je pametan decko. I ljigo je, jbg, sto je dobro osobina ako se bavis politikom ili biznisom u BiH. Ja ne bih mogao pregovarati, u jednom trenutku bih popustio i poslao sve u pm. :mrgreen:

Problem kod Satorovica je, cini mi se, to sto nije dovoljno posvecen Celiku. To je moj dojam. Mogao bi uraditi puno vise da zagrize kako treba.

Zbog toga bih volio da imamo fajtera, nekoga ko ce vrijedno i posteno raditi. Takvim pristupom se mogu nadomjestiti neki nedostaci i takav covjek se moze pokazati kao bolji od nekog genijalca koji radi preko kurca. Ovo je emprijski dokazano.

Veoma je vazno imati suptilnog covjeka, kvalitetnog govornika. Dobar pristup sva vrata otvara. Ne treba nam neko tankih zivaca ko ce sva vrata zatvoriti. A mi nismo u poziciji da sve ****.

Toliko od mene za sada. Udavih sebe i ostale forumase. :mrgreen:
:clap: podsjecas me na bankara
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 29 maj 2017, 23:59

@ Valencia

Slažem se u dosta nekih detalja s tobom, ali u onoj srži oko postavke za reprogram, Skupštinu, pa i tih pregovora s njim se mimoilazimo.

Slažem se da treba poštovati statut, ali sad je prelomna tačka da taj statut uopšte zaživi, jer taj reprogram odlučuje o životu i smrti kluba. Taj reprogram je bio uslov da se ulazi u promjene, naši momci nisu nikad htjeli u klub, pa su pristali, Upravni odbor je isto pristao ući u klub, jer je obećano ispunjavanje uslova za reprogram i da bi to sve uspjelo, a nakon što se postavljalo 5 novih izmišljenih prijedloga, zahtjeva i uslova za rješavanje reprograma gradonačelnik izmisli šesti, a kad više klub niti ima vremena niti je to tek tako izvodivo kako on to posmatra. Uz to negira legitimitet trenutnog Upravnog odbora kluba, kojem mandat ističe tek u julu. Usput, da ti odgovorim na pitanje da Upravni odbor radi. Iako imamo dosta neslaganja s njima oko nekih drugih pitanja, ali se oko ključnih stvari poput reprograma svi nalazimo, te oni i dalje obnašaju svoje funkcije.

Niko neće u klub ako ne bude reprograma, jer ulazi u mrtav klub, pa valjda ti je to jasno. Možemo mi slijediti sveto pismo, ali klub bez reprograma bi bio ugašen. Svi su obavili svoj dio, a sad ostaje na političarima odnosno na gradonačelniku prije svih da ispune svoja obećanja. Uostalom, nisu oni preskočili samo reprogram već i otpis dugova prema JP, koji sad zbog nekih rokova nisu u prvom planu, ali sigurno da i to mora doći na red nakon reprograma.
Zadnja izmjena: Steelman, dana/u 30 maj 2017, 00:25, ukupno mijenjano 1 put.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

stahor
Postovi: 205
Pridružen/a: 23 sep 2015, 13:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stahor » 30 maj 2017, 00:11

Jel moguce da parmak ko mujkic armin za samo 6mjeseci rada u gradu sa pasata od 9000 prede na audija od 50 000 km????
Sve posteni bosnjaci takvi tjeraju omladinu vani...a ja konto oni ce promjene donjet......
Izvor blizak klubu

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 30 maj 2017, 00:30

Koji gospodin je Boris Pavic, on ako ode to ce biti veliki poraz.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 30 maj 2017, 00:37

The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 30 maj 2017, 00:42

zenica159 je napisao/la:Koji gospodin je Boris Pavic, on ako ode to ce biti veliki poraz.
Opet nam predstoji još jedna grozna sezona i novi raspad sistema.

Od 30 igrača, 27 je od juna bez ugovora. Mogu besplatno gdje hoće, pekar i dalje u klubu, reprogram ni blizu, skupština odgođena, Pavić na izlaznim vratima najvjerovatnije... čini mi se da smo samo produžili neizbježno za godinu dana.

Svi već znaju kad im je prozivka, ko ostaje ko odlazi, igrači se polako dovode i igračka križaljka se rješava jednino u nas opet rasulo. vidim ovi vamo pišu o transferima i nekim željama, bez uvrede ali smiješno je sad pričati o tome.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 30 maj 2017, 02:37

Marsal je napisao/la:
zenica159 je napisao/la:Koji gospodin je Boris Pavic, on ako ode to ce biti veliki poraz.
Opet nam predstoji još jedna grozna sezona i novi raspad sistema.

Od 30 igrača, 27 je od juna bez ugovora. Mogu besplatno gdje hoće, pekar i dalje u klubu, reprogram ni blizu, skupština odgođena, Pavić na izlaznim vratima najvjerovatnije... čini mi se da smo samo produžili neizbježno za godinu dana.

Svi već znaju kad im je prozivka, ko ostaje ko odlazi, igrači se polako dovode i igračka križaljka se rješava jednino u nas opet rasulo. vidim ovi vamo pišu o transferima i nekim željama, bez uvrede ali smiješno je sad pričati o tome.
To bi sada tebalo potpisat s Pavicem i nek on odredi pa nek ide kako ide, a ova trenutna uprava ostanak ovih igraca koje on odredi.
@stahor moguce je! Kada imas pored sebe ljigavca koji zna kako smaket pare moguce je :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

ZENICANINN
Postovi: 107
Pridružen/a: 11 mar 2017, 08:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZENICANINN » 30 maj 2017, 03:03

u koliko se nista ne rijesi ubrzo u klubu Boris Pavic ode.a to nam je najlosiji moguci scenario.molim te Pavicu ostani i ustabili nas klub u ligi i na kraju krajeva ucini Celik sampionom.
Nedamo Celik Fuade

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 30 maj 2017, 08:12

Ljudi slusajte sta vam Steelman govori, covjek ima informacije i zna detalje neke bolje od nas.
5 uslova je ublehas postavio, i sada kad je klub sve ispunio trazi 6-ti uslov za reprogram.

Ko nam garantuje da nece postaviti jos neke neispunjive uslove novom UO?

Zna da niko nece u klub pod ovim uslovima, osim neko od njegovih ljudi.
Nece recimo primjera radi, Cizmo u UO, i da se dovodi u situaciju da svog konkurenta mora moliti za pare.

Moje pitanje za Steelmana....Sta je sljedeci potez? Ocigledno nece biti skupstine koju Fudo trazi.
Klub treba nastaviti vrsiti pritisak, jer nemamo vremena....Sloboda pocinje pripreme za 14 dana.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.