NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 nov 2017, 13:25

Al dugo i izdržimo mati mila
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 25 nov 2017, 13:27

Pa sta rade ova dva stopera, jedini napadac je izmedju njih a udaljenost nas dva stopera 20 metara.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 nov 2017, 13:28

Cojk potrcati ne moze a ima 6 milja ha ha
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 25 nov 2017, 13:31

prisonbreak je napisao/la:Cojk potrcati ne moze a ima 6 milja ha ha
Teski mu dzepovi :D
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 25 nov 2017, 13:36

**** im mater svima :D

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 25 nov 2017, 13:39

Alban je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Cojk potrcati ne moze a ima 6 milja ha ha
Teski mu dzepovi :D
I sudija svira opsajd a nije bio nek idr i 3-0
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 25 nov 2017, 13:41

Sve je dobro kad se dobro svrši :D
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 13:59

Nisam htio na tekmu ic jer nemam skim otic ,bukvalno nemam skim ic ,skim sam iso prije nece na tekmu tako da sam osto uz tv ..Tekmu neam sta komentarisat sve ocekivano i vjjerovatno ce nas Krupa lagano pobjedit i unapred cestitke.Igracima nemam sta zamjerit ,bore se al jednostavno nema kvaliteta ..
PRZUNJER nista ti meni nisi odg ..Pito sam lijepo .pokrene se sad reprogram uplati se mjesecna rata 25 000 al ko ce ostatak za taj mjesec izmirit??..Nemoj mi kontra pitanje i prica ona da je na vreme bilo potpisano ,vidis sam da nije potpisano i da nmze ovako ..
TALE ma bolan zamisli da ne postoji ovaj forum pa da mi ne pisemo ,99% sad zenicana po tvom popusilo foru ...Nije to pusenje fore.to je trebutna realnost...
OKRENITE SE POJEDINI KOJI MSTATE PUNOimas 300 Ljidi n stadionu,imas Robijase od 100 momka ,imas igrace alasalamet nedo bofg nijednom klubu ,,nemas novca ,nemas podrske politike .nemas sponzora.nemas podrske ni obocnog navijaca osd 100 000 ljudi imas 300 na stadionu ..Ja sam reko bice nas vise na forumu nego na stadionu ..Pa koga gledat ,sta ces vidjet i sta ces oceivat i kakve mi uslove mozemo dat sa 300 ljudi na stadionu ,to je smijesno .Za Celik se pitaju svi zenicani a ne 300 ljudi na stadionu ...I ko ce ovo podrzat cekanje i blokadu ....Ja ovo vise ne pdrzavam a definitivno sam za bilo kojeg investitora pa makar se ugasili jer mi smo ovako gotovi ,,Imalo se plan A odlicna ideja i nije se imalo plan B kad doddju blokade ...Plan B je pametovaje i prica da je pokrenuto sve na vreme i sta ja imam od toga slusat pricekoje ne piju vode i koje nemaju podrsku ni odkog ...Treba napravit anketu dal ste za investitora il nastavit ovako se borit sa svim blokadama ...Da vidim sta ljudi misle

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 14:08

Igrajte picke hahaahha ..sta ce igrat kad ne mogu momci igrat kad im je ovo maximum maximuma ,ko ce igrat Markovic i Sisic..Bezveze navijanje .Mozemo mi ovko protiv sviju al tribine ce sppast na 100 ljudi uskoro ako ovako se nastavi ....Mi bez negog investitora smo zavrsili sa Celikom ,mi nemamo sta vise trazit ..Mozemo samo mastat i pametovat

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 25 nov 2017, 14:10

Mahmutović i Babala :rol:
Duvnjak,Mehić i onaj stoper Jurković :rol: :rol:
Ovo je po prvi put da ismijavam igrače Čelika,ali realno goli ****
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 25 nov 2017, 14:10

BatistutA19 je napisao/la:Nisam htio na tekmu ic jer nemam skim otic ,bukvalno nemam skim ic ,skim sam iso prije nece na tekmu tako da sam osto uz tv ..Tekmu neam sta komentarisat sve ocekivano i vjjerovatno ce nas Krupa lagano pobjedit i unapred cestitke.Igracima nemam sta zamjerit ,bore se al jednostavno nema kvaliteta ..
PRZUNJER nista ti meni nisi odg ..Pito sam lijepo .pokrene se sad reprogram uplati se mjesecna rata 25 000 al ko ce ostatak za taj mjesec izmirit??..Nemoj mi kontra pitanje i prica ona da je na vreme bilo potpisano ,vidis sam da nije potpisano i da nmze ovako ..
TALE ma bolan zamisli da ne postoji ovaj forum pa da mi ne pisemo ,99% sad zenicana po tvom popusilo foru ...Nije to pusenje fore.to je trebutna realnost...
OKRENITE SE POJEDINI KOJI MSTATE PUNOimas 300 Ljidi n stadionu,imas Robijase od 100 momka ,imas igrace alasalamet nedo bofg nijednom klubu ,,nemas novca ,nemas podrske politike .nemas sponzora.nemas podrske ni obocnog navijaca osd 100 000 ljudi imas 300 na stadionu ..Ja sam reko bice nas vise na forumu nego na stadionu ..Pa koga gledat ,sta ces vidjet i sta ces oceivat i kakve mi uslove mozemo dat sa 300 ljudi na stadionu ,to je smijesno .Za Celik se pitaju svi zenicani a ne 300 ljudi na stadionu ...I ko ce ovo podrzat cekanje i blokadu ....Ja ovo vise ne pdrzavam a definitivno sam za bilo kojeg investitora pa makar se ugasili jer mi smo ovako gotovi ,,Imalo se plan A odlicna ideja i nije se imalo plan B kad doddju blokade ...Plan B je pametovaje i prica da je pokrenuto sve na vreme i sta ja imam od toga slusat pricekoje ne piju vode i koje nemaju podrsku ni odkog ...Treba napravit anketu dal ste za investitora il nastavit ovako se borit sa svim blokadama ...Da vidim sta ljudi misle
Uplatis ratu reprograma, dadnes platu igrcima, nemas za doprinose i propadne ti reprogram. Ili das plate za igrace iz kantonalne lige, to mozes doprinosima ispratiti, ali bi zato gledali klub koji u kantonalnoj ligi ne bio nikome interesantan, veca bi rata reprograma bila mozda veca od plata igracima. Nas mentalitet hoce samo rezultate sto vidimo i po danasnjoj posjeti i broju navijaca na proslavi 29 godina.
Imam osjecaj Bati da bi neki ovdje voljeli da ne uspije ovo sa investitorima, iz samo njima znanih razloga, pa po cijenu i da se klub ugasi sutra odmah

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 25 nov 2017, 14:13

BatistutA19 je napisao/la:Igrajte picke hahaahha ..sta ce igrat kad ne mogu momci igrat kad im je ovo maximum maximuma ,ko ce igrat Markovic i Sisic..Bezveze navijanje .Mozemo mi ovko protiv sviju al tribine ce sppast na 100 ljudi uskoro ako ovako se nastavi ....Mi bez negog investitora smo zavrsili sa Celikom ,mi nemamo sta vise trazit ..Mozemo samo mastat i pametovat
Kako tebi nije jasno da od Turaka nema nista, niti su htjeli niti ce htjeti, sve je ovo velika laz, a vecina ovdje pada na supljake.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 25 nov 2017, 14:41

BatistutA19 je napisao/la:PRZUNJER nista ti meni nisi odg ..Pito sam lijepo .pokrene se sad reprogram uplati se mjesecna rata 25 000 al ko ce ostatak za taj mjesec izmirit??..Nemoj mi kontra pitanje i prica ona da je na vreme bilo potpisano ,vidis sam da nije potpisano i da nmze ovako ..
Neka Grad ispoštuje svoje, pa se raspiše konkurs za upravljanje klubom koji nije više dužan 12 mil, nego 2.5 mil KM, kandiduje se sposobnija uprava koja će raditi na ozakonjenju poslovanja, transparentnije i u interesu kluba, obezbjeđivati sponzore, a i NGG pod tim uslovima ima dosta toga reć kad je u pitanju milion projekata.

Jasno je da ova Uprava ne bi mogla servisirati tekuće obaveze jer je nesposobna i nekapacitirana, ali zato se po ispunjenju uslova raspiše konkurs za Upravu koja može.
hagy je napisao/la:Imam osjecaj Bati da bi neki ovdje voljeli da ne uspije ovo sa investitorima
:rol: :rol: :rol:

Čovjek nas slaže 10 puta, nakon što kreira situaciju da je klub praktički pred gašenjem, on ponudi rješenje u mutnim INVESTITORIMA U NEPROFITNO udruženje građana kojima je zabranjen rad u fudbalu u Turskoj koji kao "pregovaraju" par mjeseci što bi trebalo rezultirati mogućim ulaskom u klub "preko upravljačkih prava po trenutnom statutu" ukoliko se povjerioci koji su isprozivani i pozvani na kojekakvo okupljanje pred kamerama - odreknu neodređenog dijela svojih potraživanja :tokralju:

I to se popuši :tokralju:
Zadnja izmjena: Przunjer, dana/u 25 nov 2017, 14:52, ukupno mijenjano 1 put.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 14:46

ALBAN,al kako tebi nije jasno nema ni od ovog nista ,nisam reko ovi turci nego kazem bez bilo kojeg investitora nema od Celika nista..Nije pitanje ovdje da je neko pao pricu nego ti tako misli sad 90% zenicana ,,REPROGRAM NIKAD NIKO NECE POKRENIT DOK NE VIDI INVESTITORA jel tebi to jasno .. i to je to ,,,,,,,,,,,,,OSTALO SAMO MOZES MASTAT i ti i ja svi navijaci Celika,,Doso sam da nemam skim na utakmicu otic ,nece niko na utakmicu ,,Vi samo pametujete i pricate pricu unazad ..Nisam ja glup da ne vidim da je Fudo kriv al priznaj nemamo snage ,nemamo podrsku ,nemamo igrace,nemamo reprogram ,nemamo otpis i necemo nista nikad od tog imat ovako ...IMAMO PRAZNU KASU .IMAMO VELIKI DUG.IMAMO SPRDNJU SA KLUBOM,IIMAMO 300 LJUDI NA STADIONU.IMAMO ROBIJASE OD 100 MOMAKA kojima kapu skidam VELIKI RESPEKT PREMA NJIMA al to je premalo Robije,..Imamo punudit nista i ovakvih klubova na stotine i stotine klubova ..ZNACI.... OD OVOG SVAKO RJESENJE JE BOLJE I BEZ BILO KAKVOG INVESTITORA OD CELIKA NEMA NISTA ,,REPROGRAM NIKAD NIKO NECE POKRENIT DOK PRVO NE VIDI INVESTITORA JEL TEBI TO JASNO ...........Ko ce supljinu popunit izmirivat svaki mjesec sve obaveze a grad sigurno nece i nmze ...Kod vas je sva prica unazad da je pokrenurto sve na vreme a ja nisam prcito neko realno rjesenje koje moze proc

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 25 nov 2017, 14:56

Przunjer je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:PRZUNJER nista ti meni nisi odg ..Pito sam lijepo .pokrene se sad reprogram uplati se mjesecna rata 25 000 al ko ce ostatak za taj mjesec izmirit??..Nemoj mi kontra pitanje i prica ona da je na vreme bilo potpisano ,vidis sam da nije potpisano i da nmze ovako ..
Neka Grad ispoštuje svoje, pa se raspiše konkurs za upravljanje klubom koji nije više dužan 12 mil, nego 2.5 mil KM, kandiduje se sposobnija uprava koja će raditi na ozakonjenju poslovanja, transparentnije i u interesu kluba, obezbjeđivati sponzore, a i NGG pod tim uslovima ima dosta toga reć kad je u pitanju milion projekata.

Jasno je da ova Uprava ne bi mogla servisirati tekuće obaveze jer je nesposobna i nekapacitirana, ali zato se po ispunjenju uslova raspiše konkurs za Upravu koja može.
hagy je napisao/la:Imam osjecaj Bati da bi neki ovdje voljeli da ne uspije ovo sa investitorima
:rol: :rol: :rol:

Čovjek nas slaže 10 puta, nakon što kreira situaciju da je klub praktički pred gašenjem, on ponudi rješenje u mutnim INVESTITORIMA U NEPROFITNO udruženje građana kojima je zabranjen rad u fudbalu u Turskoj koji kao "pregovaraju" par mjeseci što bi trebalo rezultirati mogućim ulaskom u klub "preko upravljačkih prava po trenutnom statutu" ukoliko se povjerioci koji su isprozivani i pozvani na kojekakvo okupljanje pred kamerama - odreknu neodređenog dijela svojih potraživanja :tokralju:

I to se popuši :tokralju:
Popusili smo i pricu o "austrijancu" koji je spreman uloziti , al samo eto da grad ispostuje...ista situacija kao i sad. Pritiskali smo Grad da ispuni obecanje jer ce doci tamo neki "austrijanac" o kojem niko nista ne zna.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 15:01

PRZUNJER jest da je normalno sve al vidis da je sve nenormalno i sve bokirano koje nece nikad niko pokrenit i dobijem opet od tebe odgovor ,ona prica unazad da je ovo da je ono al vidis da nmze i nema ti vremena cekat .Ti ako uplatis reprogram moras sve obaveze uplatit za taj mjesec ..Ko ce to doc .ja nijednom investitoru ne vjerujem ,to je velika kocka al ovako trenutno ne moze .moras mjenjat bilo sta .Kakvi su ljudi ovdje sad da se pokrene nesto ak nemas rezultata opet nece bit ljudi .Da mi volimo Celik nas bi bilo 10 000 na stadonu i sad i navijali hocemo reprogram al mi volimo Celik samo kad je dobar nazalost ..VIdis da nisam imo skim na utakmicu otic ,koga kod pitas kaze jbo Celik izgubice neam koga gledat ...
HAGY nije to da ne zele ,svi mi zlelimo jak Celik to nem a price ...Nego ovdje neki pisu nekom hujom samo mora ispunit obecanje .neki opet hoce samo jak Celik ne zanima ga nista samo rezultat ,opet neki samo se jave zbog investitora i unpred pisu da nece bit nista od toga..Mi pisemo na forumu a Celik igra u Zenici ,eto dokle smo dosli ,nije da necu gledat nego nemam skim na utakmicu a iso sam na tekme koji su sve stadione obisli dje god je celik igra i sad kaze jbo Celik neam koga gledat ..
JA SAMO KAZEM REPROGRAM NECE NIKO NIKAD POKRENIT DOK NE VIDI INVESTITORA PRVO .........OSTALO IL PSUJTE.IL PLACITE.IL MASTAJTE .....i VI I JA NARAVNO SA VAMA .

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 15:08

Mi smo popusili svakako .nama ostaje da placemo ,psujemo il mastamo ....Ko sta voli bujrum .....REPROGRAM CE SAMO IC kad on vidi da ce neko izmirivat obaveze mjesecne i bice im svedno za klub ..On ce placat ratu mjesecnu a za klub ga zabooli.oni jedva cekaju da predaju klub nekom da ga skinu sa vrata a da ce oni pokrenit reproogram i cekat investitora od toga nema nista ....Jer tad bi bili glavni krivci da se Celik ugasi,a ovako on da 25 000 ratu i prst u uho..Ako investitor neki takozvani ugasi klub on je se ogradio ,Nisam ga ja biro vi ste ga birali a ovo sto Przunjer ti pricas jest ispravno slazem se prvo reprogram pa ce doc investitori al oni tako nece .Hoce prvo vidjet investitora nekog pa ce ti dat reprogram .........MI SMO GA POPUSILI KAKO GOD PLACITE PSUJTE MASTAJTE

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 25 nov 2017, 15:09

Opet suplja prica a 300 ljudi na stadionu, ista prica kao i prije 2 mjeseca sve isto samo manje ljudi na stadionu, momcima iza gola respect do neba, idu na gostovanja idu kuci sve iako znaju unaprijed da ce gledati novi poraz svog kluba.
Ko god je protiv turaka neka predstavi svoje rjesenje i investitora i vjerujem da ce biti prije izabran nego turci.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
bambus
Postovi: 4256
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 25 nov 2017, 15:11

BatistutA19 je napisao/la:Igrajte picke hahaahha ..sta ce igrat kad ne mogu momci igrat kad im je ovo maximum maximuma ,ko ce igrat Markovic i Sisic..Bezveze navijanje .Mozemo mi ovko protiv sviju al tribine ce sppast na 100 ljudi uskoro ako ovako se nastavi ....Mi bez negog investitora smo zavrsili sa Celikom ,mi nemamo sta vise trazit ..Mozemo samo mastat i pametovat
Ne seri.
!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 25 nov 2017, 15:12

Kakav klub e takav i investitor ...A to doce neko kad kad fol bude regularno ..Ko ce doc mogu samo slicni ko i ovi turci ..Takvi ce nam i dolazit

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.