NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 jan 2018, 16:20

Slazem se ovo sto Steelman kaze ako je neko uvredio nas klub nas gb i nase boje ne treba nam u Celiku il vec ak dodje trazit izvinjnenje od takvih igraca a ovo ostalo se ne slazem kad neko kaze sta ce nam iz Sarajeva il Zeljeznicara ,ti su ljudi profesionalci i rade svoj poso .Svi oni vole novac a po meni Andjusic ko imalo prati nasu ligu super igrac i itekako nam moze valjat kao pojacanje.Kakav bolan Memisevic ne pita se on za igracki kadar nista ovaj je postavio Idrizovica za igrace ..Nema veze Memisevic sa pojacanjima....Ovo sa transfer liste moraju se namirit igraci novi jer ih ima puno i svi bi mi volili Duvnjak i Adilovic da idu iz kluba al najgori je problem kad imaju ugovore jake kad je debil Satorovic potpiso na 50 000 maraka npr saa Adilovicem i nmzes nista il mu dat pare na ruku a cisto sumnjam da ce on raskimit ugovor na svoju stetu ..Moguce je i onoo sto se pricalo da je Celik duzan Eldinu pare i da ovaj oprostio al da mu sa bratom se potpise ugovor i to je bila prica ..Sta je istina bog zna al uglavnom cvrsto su vezani ugovorom

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 15 jan 2018, 16:31

Ko je piso ovaj tekst piše na zvaničnoj stranici Robijaša,zvanična je Ug Robijaši Zenica
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 15 jan 2018, 16:51

Koja je sada uloga brezidentea ?
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 jan 2018, 16:54

Convicts1988 je napisao/la:Koja je sada uloga brezidentea ?
Da ih upozna sa stanjem u Celiku, i da reprogram sa gradom rjesi.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 15 jan 2018, 17:25

Kada je u pitanju zenicki Celik,nasi napaceni novinari imaju posebnu selekciju rijeci.Cinizam,zajedljivost,mrznja,podjcenjivacki ton osjetni su u svakom tekstu.Naravno cast izuzecima,ali su nam novinari odron."Robijaši su nakon utakmice urlali prema fudbalerima Željezničara...".Sta smo mi to,orangutani jbt?Koliko znam,robijasi nisu bili ukljuceni u incident na zapadnoj tribini.Mrznja sarajevkse lige naspram zenicana nije prestala,cak i kad smo u jadnom stanju,sto im je bila zelja.UG bi trebao poslati protestno pismo na svaku ovakvu slicnu uvredu na racun naseg grada,kluba i navijaca.Sramota.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 jan 2018, 17:31

A dokle je reprogram?
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 15 jan 2018, 17:39

Mi kao navijaci i Robovi kao grupa moramo maksimalno prizivat reprogram i prozivat Fudu. Znaci transovi, skandiranja. Bitniji je opstanak kluba od svega
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 15 jan 2018, 17:59

Njemacka izreka kaze:
"Prvo su dosli po komuniste, ja se nisam bunio jer nisam komunista,
Zatim su dosli po jevreje, ja se nisam bunio jer nisam jevrej,
Dosli su i po unioniste, ja se opet ne pobunih jer nisam unionist,
Dodjose i po katolike, ja se ne pobunih jer nisam katolik
Kad su dosli po mene, niko se nije bunio jer niko nije ni ostao!"

Sve nas je manje, skrecu temu sa bitnih stvari, juce pricajuci i obecavajuci brda i doline jednom kada dodju, a danas kad su tu, kad stigose pricaju nam da su dosli prije mjesec sad bi imali tim.
Ko je ovdje lud? Sve nas manje ima tu, sve se manje spominje reprogram, aktiviranje racuna, krcenje puta ka zakonitom poslovanju kluba, bojim se sta ce tek sutra da kazu!
A nas ce sve biti manje, na kraju nece biti nikog da prozbori HOCEMO REPROGRAM!
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 15 jan 2018, 18:02

Sto se tice Đenisa Beganovića, ne treba nam po cijenu ne da obezbijedimo opstanak nego da sa njim budemo prvaci Evrope :!: :D

Ne kontam opet njegov mozak a i obraz , gadjat publiku sa stolicom i onda kasnije razmisljati da dodje nama :thumbdown:

@Alban, bravo svaka cast :salut:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 15 jan 2018, 18:09

BadrHari je napisao/la:Mi kao navijaci i Robovi kao grupa moramo maksimalno prizivat reprogram i prozivat Fudu. Znaci transovi, skandiranja. Bitniji je opstanak kluba od svega
Reprogram, uz klauzulu da ga ne smije prekidati ukoliko ispadnemo iz lige. Kako je krenulo , da Bog da da ostanemo . Fudo je izjavljivao(men se cini) da ako ispadnemo nista od reprograma. Slazem se da klub moramo spasiti od gasenja, samo ne znam kako :roll:
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 15 jan 2018, 18:15

Crni gavran je napisao/la:
BadrHari je napisao/la:Mi kao navijaci i Robovi kao grupa moramo maksimalno prizivat reprogram i prozivat Fudu. Znaci transovi, skandiranja. Bitniji je opstanak kluba od svega
Reprogram, uz klauzulu da ga ne smije prekidati ukoliko ispadnemo iz lige. Kako je krenulo , da Bog da da ostanemo . Fudo je izjavljivao(men se cini) da ako ispadnemo nista od reprograma. Slazem se da klub moramo spasiti od gasenja, samo ne znam kako :roll:
Ma haj nek stisne pa prekine placat reprogram. Ispadanje bez reprograma je gasenje kluba, ali s otpisom duga bi to bilo nista drugo nego relegacija kakvu su i Borac i Velez i Sloboda dozivljavali. Cinjenica je da Grad to moze i mora pocet placat, pitanje je koliko cemo mi pritiska stvorit da nas seoska varalica ne izigra opet. Ne smijemo bit piqke
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 jan 2018, 18:45

ADNAN nije ono zvanicna od Robijasa ono je sto je nisu htjeli ustupit zvanicnoj nisu dali lajkove svoje i ono je koliko znam dijaspora ..
Ovo je nama ljudi zadnji voz za sve i opstanak kluba i reprogram i opstanak u ligi i u to sam ubijedjen 100% u opstanak u ligi..Mi nemamo vise nikakvih solucija ako ovo nedaj boze propadne il c se ugasit to je njvjerovatnje il ce ga opet grad uzet pod svoje mrljavit..Pricaju ubjedjuju da ide reprogram ubrzo .sad im je broj 1 tim napravit i to ih razumijem i podrzavama al kad odu na pripreme mora ic reprogram i na sve nacine trazit reprogram i sto ovaj kaze i glasom i transovima.Mene zanima ovaj dana sastanak investitora i Fude.Ovaj najavljuje borbu za vrh a Fudo reko dok god bude postovo dogovor sa Klubom sto je dogovoreno imat ce podrsku od grada ,valjda tu ide i reprogram.Ovaj ak hoce neke borbe za vrh logicno je da mu treba reprogrm i ovaj menadjer ak ce igrace prodavat moze mu dignit cijenu uz reprogram da taj igrac se bori za evropu il igra evropu .Jer logicno da nas igrac kad prodajes sad i uporedit sa igracem Zelje,Sarajeva,Zrnjskog il Sirkog je nebo i zemlja.Tako dobijes da svi unutar kluba ganjaju svoj interes ovaj da zaradjuje ivestitor i menadjer da igraca dovodi odvodi prodaje a bez reprograma ne mogu nijedan nista toliko napravit ..Jedino mi nemamo interes .nas je interes jak i dobar Celik

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 15 jan 2018, 19:00

Bati znam da stranica Robijaši nije zvanična tako da je vijest obrisana.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zenicanin
Postovi: 1291
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 15 jan 2018, 19:08

BadrHari je napisao/la:Mi kao navijaci i Robovi kao grupa moramo maksimalno prizivat reprogram i prozivat Fudu. Znaci transovi, skandiranja. Bitniji je opstanak kluba od svega
To si upravu,al pismenost je na takvom nivou da pola ne zna ni sta je reprogram,a i neki koji su i znali nakon turaka kazu ma sta ce nam reprogram..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 jan 2018, 20:01

REPROGRAM je stub opstanka Celika ,koja ce to budala rec sta ce nam reprogram,al ja kako cujem da reprogram ide ove sedmice i pojacanja ovih nekoliko dana,al kad pitas o imenima koji igraci kaze se ne smijem govorit o imenima znat ce se za dan dva .Pa et treba sacekat malo i to,jos da je i na transfer listu Adilovica i Duvnjaka i njih se rjesit al dabogda ,

zona072
Postovi: 444
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 15 jan 2018, 21:21

http://zurnal..info/novost/20915/zenica-placa-visemilionske-dugove-da-bi-turcima-poklonila-celik

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 jan 2018, 21:28

zona072 je napisao/la:http://zurnal..info/novost/20915/zenica-placa-visemilionske-dugove-da-bi-turcima-poklonila-celik
Hm
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 jan 2018, 21:39

Stativa88 je napisao/la:Iduca sedmica ce biti jako uzbudljiva na Bilinom polju zanimljivi decki dolaze i odlaze msm nakon iduce sedmice da ce te svi biti u turskom bataljonu
Gdje ima uniformi Turskog bataljona, ja bih prvi da je zbavim dok nije nestalo brojeva?
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 15 jan 2018, 21:41

prisonbreak je napisao/la:
zona072 je napisao/la:http://zurnal..info/novost/20915/zenica-placa-visemilionske-dugove-da-bi-turcima-poklonila-celik
Hm
Ovo mi ga malo dodje, "piskio bi, kakio bi".
Trazimo depolitizaciju kluba, al da nam Grad (ciju upravu diktira politika) vraca dugove. Dobro, svi se slazemo da Grad treba da otplacuje glavnicu i kamate se brisu. (Tuzla isto radi). Da nije turaka, (da je uspjela ideja NGG-a) vjerovatno bi naslovi bili tipa "Grad vraca visemilionske dugove da bi se zataskao kriminal u Celiku". Bombasticno zvuci da "Grad vraca dugove udruzenja gradjana", halali im dugovanje prema gradskim preduzecima itd. Bude nekad clanaka tako da zakljucis da Grad ne treba da placa reprogram klubu, pa se pitam ko onda treba?

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 15 jan 2018, 22:05

Bronson je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Iduca sedmica ce biti jako uzbudljiva na Bilinom polju zanimljivi decki dolaze i odlaze msm nakon iduce sedmice da ce te svi biti u turskom bataljonu
Gdje ima uniformi Turskog bataljona, ja bih prvi da je zbavim dok nije nestalo brojeva?
Cekaj malo makar do vikenda nacicemo broj

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.