NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 avg 2017, 12:08

Čelik se neće ugasit
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 24 avg 2017, 13:36

RZ88Adnan je napisao/la:Čelik se neće ugasit

vjerovatno neće, ali nece nikad ni krenuti na bolje, jer od reprogarama nema nista

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 24 avg 2017, 13:45

simpatizercelik je napisao/la:
RZ88Adnan je napisao/la:Čelik se neće ugasit

vjerovatno neće, ali nece nikad ni krenuti na bolje, jer od reprogarama nema nista
Ako se ne potpise reprogram, kada pocne evropa stezati gasenje je neminovno. Tako da ovo Celik se nece nikad ugasit nema smisla

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 avg 2017, 18:48

Nece ovo krenit na bolje ne am u Celiku nego u mnogim klubovima...Neamo mi snage za dalje i to je to treba priznat svako blebetanje prisipanje supljeg u prazno ....Ko hoce ne g gleda bujrum ko nece nek trazi drugu zanimaciju ...Niko ovo ozbiljno vise ne zna stace bit osim stvarno da nece ovo nikad posteno uspjet ,,Djaba nam statut ka ga ne mozes sprovest ..Gledacu ga kaakv god bde ...
Tale drug moj ma oni ce uvjek nesto muljat i stvaro ja ne vjerujem u gasenje Celika al ne vjerujem ni u zdrav Cellik jer ovo se ne moze sprovest ..Djaba NGG i njihova saopstenja kad niko to ne cita ..Svi mi znamo Perco ovo ono al et nek takvi ljudi odustanu mi ne mozemo ni za sendvica igracima dat a o plati da ne pricam ...Nek bude kako bude sta ja mogu sto nam je grad debilan i sto bi as bilo za taj zdrav klub 200 na stadionu jer neece niko cekat ,svi bi preko noci sve ,Jos malo ovdje ne vredi ni pisat vise a skoro i ne pisemo

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 24 avg 2017, 19:13

BatistutA19 je napisao/la:Nece ovo krenit na bolje ne am u Celiku nego u mnogim klubovima...Neamo mi snage za dalje i to je to treba priznat svako blebetanje prisipanje supljeg u prazno ....Ko hoce ne g gleda bujrum ko nece nek trazi drugu zanimaciju ...Niko ovo ozbiljno vise ne zna stace bit osim stvarno da nece ovo nikad posteno uspjet ,,Djaba nam statut ka ga ne mozes sprovest ..Gledacu ga kaakv god bde ...
Tale drug moj ma oni ce uvjek nesto muljat i stvaro ja ne vjerujem u gasenje Celika al ne vjerujem ni u zdrav Cellik jer ovo se ne moze sprovest ..Djaba NGG i njihova saopstenja kad niko to ne cita ..Svi mi znamo Perco ovo ono al et nek takvi ljudi odustanu mi ne mozemo ni za sendvica igracima dat a o plati da ne pricam ...Nek bude kako bude sta ja mogu sto nam je grad debilan i sto bi as bilo za taj zdrav klub 200 na stadionu jer neece niko cekat ,svi bi preko noci sve ,Jos malo ovdje ne vredi ni pisat vise a skoro i ne pisemo
Mozemo se mi zezati i smijati tvojim postovima ali sa realnoscu koju ti saopstavas u svakom postu se moramo pomiriti. Mozda ti to ne napises gramaticki tacno i rijecnik ti je u rangu treceg razreda osnovne skole (ja sam samo malo bolji slucaj :D ) ali ko razumije mora se sloziti sa realnoscu. Tako moze pisati samo navijac koji voli klub i koji je 10000% realan, boli ga sve ovo ali odlucan da ne laze sam sebe, guta bilijarske kugle ali ce potonuti sa svojim brodom ako treba. Idiotska smo sredina da nesto dobro prodje. Slazem se sa tobom potpuno, jedina razlika je to sto ja vjerujem u gasenje vise od tebe...

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 24 avg 2017, 19:22

Ugasili se nismo jer se uvijek nekako nađu te hiljade sto fale, skucka se skupi, pozajmi, izganja licenca itd. Pa se krene u jos jednu besmislenu sezonu.
Kadtad će milioni morati doći na naplatu, ne dosada ove cifre, nego bas krupan novac sto ni Grad neće imati. Dug je dug, skupiti će se tih tužbi sto su dobijene na sudu, ovaj onaj dug i ugušit će nas. Tad te neće moći spasiti oni što te godinama na aparatima drze. Celik se nije ugasio jer je nakaradna drzava, a nek se nesto postrozi, neki zakon i mi padamo.
Dić će se malo frka, neke krivicne prijave, prozivke, dobijat će politićari politicke poene i za par mjeseci pritisak će spasti. Bio jednom jedan Celik
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 avg 2017, 19:44

KENO ROB prvo cu ti rec ne zanima me ovdje pravopis ,ja sam skoli zavrsio ..Mogu ja pisat pravilno al o tome se ne smaram kad pisem ...Ko zeli citat sve razumije a da li ima zarez veliko malo slovo i ostalo to mi nebitno..Pisem realno kako jest .mogu i ja mastat milione da ce dc neko il pisat da je Fdo na vrijeme sprovro sve a nije i nece al kakve koristi imam od tog.To sto sam reko isto kad bolesnik ima recept za lijek a nema kupit lijek u apoteci,pa ti masi receptom i reci ja hocu lijek imam recept ..I ovdje sve imamo statut na papiru i ne mozes sprovest .imas reprogram izglasan crno na bjelo i to ne mozes realizirat ...Imas sve niko te ne jbe ni 2 %.nemas podrske jakih ljudi sprovest to i nemas novca imas samo ljubav...Jest kriv Fudo zna budala al ko je nama kriv zenicanima st nas nema 10 000 na stadionu ako volimo toliko Celik .Istina realna je na stadionu koliko nas ima i to sad kao sto smo jaki e sad zamisli nema Percinih Mahmuta Kuadia Markovica moguce Salcina i Sisica i gubis po 5-0 i dodjes do realno 200 ljudi na stadionu koji voli Celik ...Toliko mi volimo Celik i hocem nesto..Svi bi Celik jak i novi statut i reprogram za 5 dana i naravno evropa ,I ja bih prijatelju al ne moze....
Slazem sae sa BAD HARI sve ce to postojat jer imamo nakaradnu drzavu bez zakona tj imas zakone ne mozes sprovest i uvjek ce bit nekih supljina za manifetluk i zato mislim da se Celik nece ugasit nikd a da je normalna drzava Celik bi bio ugasen prije 15 godina i ne samo Celik nego mnogi klubovi i liga ne bi ni postojala da je drzava pravo uredjena ..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 26 avg 2017, 10:59

Mrtva je i ova tema,utakmica je sutra a ni traga ni glasa o njoj..Šta ti uradiše StarČe
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 26 avg 2017, 11:17

Sloboda za nas yebena do bola, uvijek bila nezgodna i prije a i poslije rata. Nadam se pobjedi bar pola : 0 :D
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 avg 2017, 19:57

ma zakljucaj temu .nije ovo za nas vise

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 26 avg 2017, 23:00

Zasto kljucat sutra preskacemo Slobodu i Sarajevo! Nevjerovatno ali istinito.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 27 avg 2017, 00:03

Jesam ja pogresno cuo ili Kemo rece da Fenan, Mahmut i Kouadio vjerovatno nece igrati, kao povrede neke ?
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 27 avg 2017, 01:36

BatistutA19 je napisao/la:KENO ROB prvo cu ti rec ne zanima me ovdje pravopis ,ja sam skoli zavrsio ..Mogu ja pisat pravilno al o tome se ne smaram kad pisem ...Ko zeli citat sve razumije a da li ima zarez veliko malo slovo i ostalo to mi nebitno..Pisem realno kako jest .mogu i ja mastat milione da ce dc neko il pisat da je Fdo na vrijeme sprovro sve a nije i nece al kakve koristi imam od tog.To sto sam reko isto kad bolesnik ima recept za lijek a nema kupit lijek u apoteci,pa ti masi receptom i reci ja hocu lijek imam recept ..I ovdje sve imamo statut na papiru i ne mozes sprovest .imas reprogram izglasan crno na bjelo i to ne mozes realizirat ...Imas sve niko te ne jbe ni 2 %.nemas podrske jakih ljudi sprovest to i nemas novca imas samo ljubav...Jest kriv Fudo zna budala al ko je nama kriv zenicanima st nas nema 10 000 na stadionu ako volimo toliko Celik .Istina realna je na stadionu koliko nas ima i to sad kao sto smo jaki e sad zamisli nema Percinih Mahmuta Kuadia Markovica moguce Salcina i Sisica i gubis po 5-0 i dodjes do realno 200 ljudi na stadionu koji voli Celik ...Toliko mi volimo Celik i hocem nesto..Svi bi Celik jak i novi statut i reprogram za 5 dana i naravno evropa ,I ja bih prijatelju al ne moze....
Slazem sae sa BAD HARI sve ce to postojat jer imamo nakaradnu drzavu bez zakona tj imas zakone ne mozes sprovest i uvjek ce bit nekih supljina za manifetluk i zato mislim da se Celik nece ugasit nikd a da je normalna drzava Celik bi bio ugasen prije 15 godina i ne samo Celik nego mnogi klubovi i liga ne bi ni postojala da je drzava pravo uredjena ..
Ma ne zanima vraga. Kako su te poceli kritikovat i poceo si se "popravljat". Priznaj?! Prije si normalno piso bez tacke, bez zareza. Sad se nesto foliras, pises veliko slovo poslije tacke. Pisi brate kako si naucio. Nekad uspisi onaj svoj fazon 5-6 tackica zaredom i to nek bude dosta od tvoji znakova interpunkcije. Jos nesto, ako mozes velikim slovima u pola teksta pisi ono "Celik se nece ugasit", cisto da mnogo ne trazim :D Izvini ako mnogo trazim od tebe i hajde povedi nam navijanje :clap:

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 27 avg 2017, 10:14

hocel prenositi danas ovu tekmu ?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la staragarda » 27 avg 2017, 10:46

OZWien7 je napisao/la:hocel prenositi danas ovu tekmu ?
Moja TV prenosi....jel imate suspedovanih,povrijedjenih,neko da fali... Sretno i jednima i drugima ....znanja nemaju pa se moramo u srecu pouzdat :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 avg 2017, 11:05

Moramo ovo dobiti, moramoooo!!!
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 27 avg 2017, 13:42

ajmo likceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 27 avg 2017, 15:34

staragarda je napisao/la:
OZWien7 je napisao/la:hocel prenositi danas ovu tekmu ?
Moja TV prenosi....jel imate suspedovanih,povrijedjenih,neko da fali... Sretno i jednima i drugima ....znanja nemaju pa se moramo u srecu pouzdat :kafa:
Nema niko da fali
Kako ide ovo sad sa pay per view koji je link gdje se kupuje to


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 27 avg 2017, 17:54

KenoRob je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
OZWien7 je napisao/la:hocel prenositi danas ovu tekmu ?
Moja TV prenosi....jel imate suspedovanih,povrijedjenih,neko da fali... Sretno i jednima i drugima ....znanja nemaju pa se moramo u srecu pouzdat :kafa:
Nema niko da fali
Kako ide ovo sad sa pay per view koji je link gdje se kupuje to


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
imas na koprenosi.com uvjek prenose utakmicu

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 27 avg 2017, 18:00

Uzeo ovu ponudu za 2KM , sve extra funkcionise , utakmica slaba , Sloboda malo bolja , sve u svemu lose ! Mahmut zasad samo mase rukicama , nadam se da crni nije ozbiljno povrijedjen .....
Hajde Likce , idemo jako u drugom
Čelik do bagro

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.