NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 26 okt 2017, 08:27

Naravno da neces skupit ljude kad bi ih na uzici drzao taj isti Fudo i gubar poput Perce. Fudo nije ispunio obecanja, kreirao je ovu situaciju, unazadio sve ucinjene napore zarad svojih politickih ciljeva i Percinih kokosarskih interesa. Ovo trebaju svi glasno da govore, jer tako jest, izradio je Robijase i NGG jer nije ispunio ono sto je potpisao crno na bijelo i svakako je izradio svakog onog ko mu je dao glas zbog Celika, a takvih je mnogo. Kakvi Turci, kakvi bakraci...
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 26 okt 2017, 09:32

Ovi spinovi su pravo dobri, mora im se priznati.

Ali s mora shvatiti jedno: Čak i da je zadružno preduzeće od 5 članova, ukoliko je neko nabio dug od 12 miliona, treba da se nađe krivac i treba da se to sanira. Znači, pusti se šuplje koliko ima članova i koliko ima ljudi na utakmicama. Ovdje je počinjen kriminal, a ako to nije dovoljan motiv, onda nam ovi sportski razlozi ništa ne znače.

Neki dan onaj debil piše kako planinari i hor imaju više članova od Čelika i da su oni popularniji i da u njih treba ulagati. Eto s kakvim mi moronima živimo. Ne znaš jel ti gore što je neko pismen ili nepismen.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 okt 2017, 11:15

Evo dosla ponuda is Turske, u 13 hitna sjednica sa NO izgleda da su odlucili uzeti Celik barem se tako pise.
Ovo treba iskoristiti
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 26 okt 2017, 11:15

Evo Sarajevo pred utakmicu u celikovim bojama :D
slika

Avatar
Marsal
Postovi: 22696
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 26 okt 2017, 11:21

Jbt život neki dan je tu bio Konzum :mrgreen: Haman su i u Ložioničkoj propali.

Što se tiče ovog sa Turcima ne znam šta da mislim, NGG i NO se nisu nešto posebno izjašnjavali o njima tako da ne znam šta da mislim, jer jedino njima vjerujem. Nažalost mnogo nas je diglo ruke od Čelika nakon što su se doFu i Perčo dobojski kauboj popišali po nama. Uostalom govore to i brojke na utakmici.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 okt 2017, 11:23

tale07 je napisao/la:Evo Sarajevo pred utakmicu u celikovim bojama :D
slika
Svaka cast sarajlijama za dobrodoslicu, uzvratimo na isti nacin prijateljski i svi po kanister vode u nedelju ponijeti.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 26 okt 2017, 13:29

"Cilj im je preuzeti sve sportske pogone, od najmlađeg, pa sve do seniorskog.

Investitori bi, u slučaju potpisivanja ugovora, godišnje ulagali između jedan i dva miliona eura u ‘sportski segment’ kluba, a to podrazumijeva finansiranje omladinske akademije, trenere, sanacija terena ‘šljaka’, hotelske smještaje za djecu iz cijele BiH kako bi im bilo omogućeno treniranje u Zenici.

Kada su u pitanju trenutna dugovanja Čelika, nezvanično saznajemo da su investitori spremni uložiti oko 500.000 eura u saniranje trenutne situacije.

Naglašeno je da će u Čelik biti uloženo oko jedan milion eura odmah nakon potpisivanja ugovora. Uslov koji su postavili investitori su upravljačka prava od 70% koje bi imali investitori u Čeliku.

U toku dana očekuje se sjednica pregovaračkog tima i Nadzornog odbora vezano za pristiglu ponudu kako bi se isti što prije očitovali i krenuli u daljnje pregovore."

tareizo
Postovi: 1673
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 26 okt 2017, 13:44

zar se o ovom investiranju u klub nebi trebali izjasniti i clanovi kluba
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 okt 2017, 13:49

tareizo je napisao/la:zar se o ovom investiranju u klub nebi trebali izjasniti i clanovi kluba
Ma koje pregovaranje? Ljudima dat' i cao, nek rade. Ako im nisu iskrene namjere doci ce do gasenja i cao, i onako cemo se ugasiti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 26 okt 2017, 13:50

tareizo je napisao/la:zar se o ovom investiranju u klub nebi trebali izjasniti i clanovi kluba
Mislim da ce se ici na sazivanje skupstine, prezentovanje i davanje na glasanje, a tamo ce biti cirkus...

Avatar
avenija
Postovi: 13592
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 okt 2017, 13:51

Pa valjda se dogovoraju UO I NO koji su nadam se nasli zajednicku rijec i sa uvazavanjem sa jedne strane NO a sa druge UO pa ce izvjestiti nas clanove.
Barem tako ja mislim.

A i nemamo mi sta pregovarati vise.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 okt 2017, 14:01

Imamo priliku, nema dalje pregovora uzeti pristat na ovo i cao.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

FCS
Postovi: 1149
Pridružen/a: 17 jan 2009, 11:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FCS » 26 okt 2017, 14:03

Sretno vam

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15103
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la irfo » 26 okt 2017, 14:22

Puno srece sa tim investitorima, jeste seljaci :mrgreen: al ste nasi :D
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
samocelik
Postovi: 6021
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 26 okt 2017, 14:38

Šta je 70% upravljačkih prava u NK Čeliku? Ali molio bih što decidnij odgovor. Hvalaa
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

macak_
Postovi: 918
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 26 okt 2017, 14:42

1-2 miliona eura na godišnjem nivou, sa dobrim upravljanjem znači siguran izlazak u evropu u BiH. Vjerujem da ovo podrazumijeva i da Grad preuzme poreski dug i da otpiše dug javnim preduzećima. Ostali dug se može ispregovarati, isprebijati i sl..

Ako je sve ovako kako gore piše, što se mene tiče može ići, ali pitanje je šta piše malim slovima. Međutim, ja ni njima ni fudi ništa ne vjerujem.
U svakom slučaju, zanimljiva situacija, jer ovako kako je sada, sigurno ispadamo i vrlo brzo se gasimo :kafa:
Pravda za flash-a!!!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 26 okt 2017, 14:46

samocelik je napisao/la:Šta je 70% upravljačkih prava u NK Čeliku? Ali molio bih što decidnij odgovor. Hvalaa
Skupština kao najviši organ kluba kao takva ima 100% upravljačkih prava, Turci po ovome hoće 70 %, to znači da imaju većinu u skupštini i manje više mogu raditi šta žele. Nama članovima kluba ostaje 30 % tih prava u Skupštini. Kako god ovo s Turcima prođe, u tom ugovornom odnosu s njima treba zaštiti ime, grb i boje kluba tj. da se ne mogu mijenjati, s tim da također treba u tom odnosu tj. novom Statutu predvidjeti da je za gašenje kluba, fuziju sa nekim drugim i slične modifikacije potrebno bar 90% od ukupnih 100 % upravljačkih prava.
#samoČelik

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 26 okt 2017, 14:52

Igrice oko Čelika se nastavljaju .
Većih cigana od turaka nema :bih:
Fuad Kasumović ubleha i grobar Čelika :bih:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

kuguar
Postovi: 57
Pridružen/a: 11 avg 2009, 10:43
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kuguar » 26 okt 2017, 14:53

davno smo se trebali ugasiti...
godinama se ceka neko sa svjezim novcem i sad ljudi ulazu da bi za, recimo, 3 do 5 godina profitirali od evropskih utakmica, uefinih nagrada, prodanih ulaznica, prodanih igraca itd...
ne znam sta se tu ima razmisljati, ako ce se klub zvati Čelik onda nije bitno ko ima upravljačka prava, pa u cijelom svijetu je to biznis..
ako ovo prodje a nadam se da hoce onda bi i mi dosli na svoje, navijali bi i bodrili svoj klub i gledali bolji fudbal...

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 26 okt 2017, 14:58

kuguar je napisao/la:davno smo se trebali ugasiti...
godinama se ceka neko sa svjezim novcem i sad ljudi ulazu da bi za, recimo, 3 do 5 godina profitirali od evropskih utakmica, uefinih nagrada, prodanih ulaznica, prodanih igraca itd...
ne znam sta se tu ima razmisljati, ako ce se klub zvati Čelik onda nije bitno ko ima upravljačka prava, pa u cijelom svijetu je to biznis..
ako ovo prodje a nadam se da hoce onda bi i mi dosli na svoje, navijali bi i bodrili svoj klub i gledali bolji fudbal...
Da li ta grupacija ima ikakve garancije za taj 1-2m eura, o kojima pricaju ?

Mogu i ja sad otici na stadion i reci, dajte meni klub evo ja cu ulagati po sezoni 5miliona :kafa:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.