NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 09 nov 2017, 12:43

tale07 je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Ja da sam na njegovom mjestu nebi nikad dosao u ovakav hamelj od ekipe,
Za pravu cijenu i u rudaru bi dosao ;)
Blago nama ako nam je jedina briga kolika mu je plata. Eto nemamo drugih problema osim da se bavimo time kolika je Mahmutovicu plata. Pa sta bi rekli navijaci Pariza platili covjeka 220 miliona i eno ga drka qrac bira protiv koga ce igrat. Ovo kolo igram pa cu sljedece malo odmorit yebiga fali mi motivacije.
Da je nekako bod izvuc sad protiv Radnika valjalo bi.
Krstajicu pomagaj ako Boga znas.
moSa likCe

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 09 nov 2017, 13:18

jagamu je napisao/la:
tale07 je napisao/la:
jagamu je napisao/la:Ja da sam na njegovom mjestu nebi nikad dosao u ovakav hamelj od ekipe,
Za pravu cijenu i u rudaru bi dosao ;)
Blago nama ako nam je jedina briga kolika mu je plata. Eto nemamo drugih problema osim da se bavimo time kolika je Mahmutovicu plata. Pa sta bi rekli navijaci Pariza platili covjeka 220 miliona i eno ga drka qrac bira protiv koga ce igrat. Ovo kolo igram pa cu sljedece malo odmorit yebiga fali mi motivacije.
Da je nekako bod izvuc sad protiv Radnika valjalo bi.
Krstajicu pomagaj ako Boga znas.
Pa sta nam je briga ako nije to. Ovakvi ugovori i jesu nas najvise zavili u crno i zato smo tu gdje jesmo.

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 09 nov 2017, 13:29

Ma ja a nije nam briga sto je Celik praona para od ere Islamovica, Skrge, Mujezinovica, Kasumovica itd itd. Sto prihode od ulaznica neko pokupi i nikad ni ne odgovara za to. Ma ima toga more vise se i ne mogu sjetit svih kriminalni radnji u nasem likCetu. Kakav god bio Mahmutovic je licno Pele za ove sad majstore sto igraju za nas klub!!
moSa likCe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 09 nov 2017, 16:51

Mi samo svi znamo pametovat jos malo ako nastavimo sa pametovanjem i pisat Fudo kriv a Mahmutovic ne valaj samo sto je Percin igrac ,bice nas vise na formmu nego na stadionu ..Za mene je Mahmutovic odlican igrac ,covjek nije proso pripreme i on nema skim igrat ... Ne mjeri se igrac nikad ako promasi sansu to nema veze ni sa cim ..Pa i Dzeko promasi zicere al je on igracina i klasa ...Nama jedino nevalja ni Dzeko u repki ni Mahmutovic u Celiku .

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 09 nov 2017, 17:16

Da li Mahmutovic ima previsoku platu za ovaj Čelik? Da, ima!
Da li je Mahmutovic najbolji igrac lige? To je tesko reci, ali da ima najinpresivniju karijeru od svih koji trenutno igraju, to sigirno ima. Mnogi ga gledaju kroz ono sta je ostvario prije tri-cetiri sezone i ranije u Teplicama. Od njegovog prelaska u Viktoriju Plzen, karijera mu ide silaznom putanjom. Nije se nikako ustalio u prvoj postavi. Pocele ga stizati godine i povrede. Onda je presao u grcki Panionis i tamo se nije proslavio. Znaci ne govorimo ni o Olimpyjakosu, ni Panatinaikosu, ni AEK-u, ni PAOK-u. Panionios je ekipa iz dna u najboljem slucaju sredine tabele i tu je dobio otkaz. Sto zbog toga sto se nije uklopio sto zbog povreda.
Ovdje se govori i "da je prosao pripreme..." pa nije ni mogao, kad je vecinom povrijedjen. A sve da i nije bio, a ocekivao je ovakab rasplet(da ce preci u Čelik), to budite sigurni, opet je do njega. Mogao je trenirati sa Čelikom. Nego je kont'o, odradit polusezonu, vratit se u formu i "dici sidro". Moguce da na kraju opet ode, ali nije se bas uspio naigrati...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 09 nov 2017, 19:54

Mahmutovicev problem je njegov menadjer, tj svi ga gledaju kroz njegovog menadjera. A igraca, u slicnoj situaciji kao on (dodje u Celik da digne formu i da ode) je bilo x puta. I prosle sezone smo imali dobro poznatog Jocu, potrefio jedan gol, primao platu pola godine i ode. Imali smo Musica.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 09 nov 2017, 22:06

Sve je to uredu ali šta bi sa čuvenim Aleksandrom Majdancem?
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
DDixon
Postovi: 226
Pridružen/a: 03 dec 2015, 22:54
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DDixon » 10 nov 2017, 10:09

RZ88Adnan je napisao/la:Sve je to uredu ali šta bi sa čuvenim Aleksandrom Majdancem?
Pa ne valja mu manager, a odbio najboljeg :rol:
Kad k'o dijete zavoliš, zauvijek ćeš voljeti
Dok si živ, dok se budiš ljubav ta će gorjeti
I u dobru i u zlu budi vjeran korijenu
Sa svakom pobjedom liječiš dušu ranjenu !

Č Z !

NGG Za Čelik !

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 10 nov 2017, 15:48

jagamu je napisao/la:Ma ja a nije nam briga sto je Celik praona para od ere Islamovica, Skrge, Mujezinovica, Kasumovica itd itd. Sto prihode od ulaznica neko pokupi i nikad ni ne odgovara za to. Ma ima toga more vise se i ne mogu sjetit svih kriminalni radnji u nasem likCetu. Kakav god bio Mahmutovic je licno Pele za ove sad majstore sto igraju za nas klub!!
Ja licno ne sporim kvalitete mahmutovica, mislim suvisno je o tome i pricati. Sto se tice forme to je druga stvar.
Ali sam htio reci da su nas bas ovakvi ugovori i doveli tu gdje jesmo, potpisemo igraca na 5000-10 000 i ona iducu godinu imamo problem sa licencom i slicno, pa prosimo na sve strane, uzimamo pozajmice i zato i jesmo duzni 10 miliona.
Brate pruzi se koliko si dug, a ne koliko bi htio.

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 10 nov 2017, 16:03

Ne vjerujem da se jos prica o plati Mahmutovica o kojoj niko nema pojma kolika je jer nema dokaza.Ja znam od igraca jednog kolika je ali sto da iznosim mozda i netacnu informaciju.Eno vam i slucaj Jusic,niko ne spominje,mediji pogresno prenesu,raja nasjedne.Ne vjerujte nikom bez papira.Dusmani s svih strana,a mi sebi jos veci.

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 10 nov 2017, 18:18

[OBAVJEŠTENJE]

Nacrt ugovora sa investitorima je pri samom kraju. Sutra u 10 sati je jedan od završnih sastanaka pregovaračkog tima. Nakon sastanka slijedi, u najhitnijem mogućem roku, sastanak sa predstavnicima investitora kako bi se definirali i finalizirali detalji pravnog karaktera i kako bi se nakon toga stekli uslovi za zakazivanje Skupštine NK”Čelik”, koja će u konačnici dati krajnji sud, da li investitori ulaze u naš klub ili ne.

SAMO ČELIK!
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 10 nov 2017, 21:56

... "Trener Benjamin Terzić za naredni duel osim mladih igrača na raspolaganju će imati i iskusne Albina Biloglavića, Anesa Kuduzovića i Vedada Jaganjca kao i trojicu igrača Čelika koji su registrovani za Drugare: Harisa Šehića, Bernarda Imamovića i Kenana Hafizovića. Utakmica Drugari Čelik-Lilium igra se 12. novembra u dvorani Bilmišće sa početkom u 10,30 minuta. . . . "

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 11 nov 2017, 21:16

Radil ovo hahahha jbte nidje nikog

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 nov 2017, 22:39

Radi ovo Bati al radimo i mi :D
Šta li bi za Turke ovaj završni sastanak u 10 imal ko kakvu informaciju
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HeraklitMracni » 11 nov 2017, 22:48

Jel vam bio sastanak ?

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 11 nov 2017, 23:42

HeraklitMracni je napisao/la:Jel vam bio sastanak ?
Slabo sam upratio pisali su sinoć na stranici da finaliziraju dogovore i u 10 sastanak pa bi trebali održat skupštinu da se dogovore u klubu dali su za Turke itd
Sad i mene interesuje nisu ništa pisali po tom pitanju sastanka šta se desilo..
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 nov 2017, 15:43

ADNAN ma slabo ovo radi nit ko sta pise ni nista ni se stadessava .a o tim turcima i ia sam samo to procit ko i ti i nista vise nigdje o tome ni slova ...Valjda ce bit bolje ovo ovako ne moze vise nit ce koga zanimat .biice nas na forumu vise nego na stadionu ako ovako potraje,,I neko kaze mi gigant mi svetinja mi ovo mi ono ...Jesmo sve mi to akl ka ima rezultata i kad smo dobri na tabeli ,vjerujem jedni od najjacih tj uz Sarajevo i Zelju a ovako mi smo gigant ko i Vitez po svemu .nikog nista ne zanima

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 12 nov 2017, 19:19

BatistutA19 je napisao/la:ADNAN ma slabo ovo radi nit ko sta pise ni nista ni se stadessava .a o tim turcima i ia sam samo to procit ko i ti i nista vise nigdje o tome ni slova ...Valjda ce bit bolje ovo ovako ne moze vise nit ce koga zanimat .biice nas na forumu vise nego na stadionu ako ovako potraje,,I neko kaze mi gigant mi svetinja mi ovo mi ono ...Jesmo sve mi to akl ka ima rezultata i kad smo dobri na tabeli ,vjerujem jedni od najjacih tj uz Sarajevo i Zelju a ovako mi smo gigant ko i Vitez po svemu .nikog nista ne zanima
Ko kaze da nikog ne zanima, pa vecina vas je htjela te nekakve Turke, gdje su sad? Gdje su do sad?

Vecini je uzalud govoriti da je to ubleha, laz i obmana, eto uvjerite se i sami...

A da li nekog zanima, da li ima nade, vrijeme ce reci svoj sud, ja sam i dalje optimista ...
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 12 nov 2017, 20:24

Čim se ne piše na forumu Bati u depresiji! Ne daj se, izdrži! :D
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 nov 2017, 20:26

ALBAN kad sam ja reko da nije Fudo kriv ..De mi nadje post moj .ja cu sa odjavit odmah ako nadjes..Znam ja dijagnozu Celika ko je kriv nisam ja glup al ne znam lijek ..Ovo ovako ne moze i za turske sam i bilo koga a za ovo nisam cekanje .I ja sam optimista i dalje jer od ovog goe ne moze .socius modell ne vjerujem vise jer nema podrsku ..Vjerujem u nekog investitora .samo se nadam bar normalnom i da Celik krene gore ..A vala nijedan nece bit posten..Alban slazem se to laz obmana al sta je rjesenje .jel cekat vjecno ovako i podrzavat sto niko ne podrzava i sto nemas nikakvu moc ni podrsku ni od kog ,nemas ni novca ,nemas neka imena .nemas nista.....Sta je rjesenje osim price da je Fudo kriv i nije ispostovo nista ..Nemoj mi samo te price .onda ak krenes u rat trebas bit spreman na sve i za ovu blokadu al za blokadu nema rjesenje osim price unazad....Cekas da nesto pokrenes i cekas od covjeka koji je sve zakocio i blokiro ....

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.