NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

aimar
Postovi: 129
Pridružen/a: 30 sep 2012, 08:58
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aimar » 22 dec 2017, 08:20

Kakvih sve gluposti čovjek neće pročitati

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 22 dec 2017, 08:27

E neka si mu rekao u lice, još si i pivu dobio.
Svaka čast.. :lol: :lol:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 dec 2017, 10:44

Jel' dostavio Memiš dokumente?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 22 dec 2017, 11:27

Zglavkar je napisao/la:Nakon tri godine od početka rada NGG-a, opet neko napiše kako članarine nisu dovoljne za finansiranje kluba... :mrgreen:
To ti je ono, kad na FB ngg ili nadzorni odbor izbace obavijest, a od deset komentara pet je tipa "mogli ste sta krace napisati, ko ce ovo citati".
:kafa:

Avatar
avenija
Postovi: 13584
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 22 dec 2017, 11:48

Na uvid članovima radna verzija dokumentacije koja će, pravno uobličena, biti javno dostupna prije održavanja Skupštine:

-Investitor se obavezuje da će uplatiti 400 000KM za isplatu dugovanja zaposlenicima i igračima, odmah nakon Skupštine ukoliko bude usvojena odluka o investiranju u klub.

-Investitor se obavezuje da će u svrhu osnivanja Omladinske nogometne akademije NK”Čelik” izgraditi dva nogometna terena sa pratećim objektima na lokaciji “Plandilo” ( Kamberovića polje ).

-Investitor se obavezuje da će na godišnjem nivou ulagati 1-2 miliona Eura u svakodnevno egzistiranje kluba, sportski segment ( igrački kadar, razvoj omladinske akademije, stručni štab,… ).

-Investitor se obavezuje da ne može mijenjati naziv, grb i boju Kluba.

-Ukoliko investitor ne ispoštuje jednu od gore navedenih stavki ugovor se smatra ništavnim.

Gledajuci ovo sto objavi tu neku radnu verziju meni se ovo ne cini lose, cak mi djeluje nerealno dobro jer npr sa 1,5 miliona eura ovu ligu mozes prepisat. Znaci nema mijenjanja grba, imena, boje i ako se prekrsi neki od ovih stavki ugovor se ponistava.

Zanimljivo mi je ovo da ce ODMAH NAKON SKUPSTINE UPLATITI 400 K za dugovanja, jbt pa onda nisu ublehe, a ako ne uplate odmah ugovor se ponistava. Neka me neko ispravi ako sam pogrjesio ili krivo razumio..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 22 dec 2017, 12:25

TofiTofita je napisao/la:E neka si mu rekao u lice, još si i pivu dobio.
Svaka čast.. :lol: :lol:
Ogrebo se ko zna zna :lol: :lol: :lol: da je barem jos i kilu janjetine bio bi njegov fan na forumu nek nam je bog na pomoci sa njima svima iskreno jer zavisimo od njih mi smo bespomocni mozemo samo pisat u prazno

Avatar
sve5
Postovi: 308
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sve5 » 22 dec 2017, 12:35

avenija je napisao/la:Na uvid članovima radna verzija dokumentacije koja će, pravno uobličena, biti javno dostupna prije održavanja Skupštine:

-Investitor se obavezuje da će uplatiti 400 000KM za isplatu dugovanja zaposlenicima i igračima, odmah nakon Skupštine ukoliko bude usvojena odluka o investiranju u klub.

-Investitor se obavezuje da će u svrhu osnivanja Omladinske nogometne akademije NK”Čelik” izgraditi dva nogometna terena sa pratećim objektima na lokaciji “Plandilo” ( Kamberovića polje ).

-Investitor se obavezuje da će na godišnjem nivou ulagati 1-2 miliona Eura u svakodnevno egzistiranje kluba, sportski segment ( igrački kadar, razvoj omladinske akademije, stručni štab,… ).

-Investitor se obavezuje da ne može mijenjati naziv, grb i boju Kluba.

-Ukoliko investitor ne ispoštuje jednu od gore navedenih stavki ugovor se smatra ništavnim.

Gledajuci ovo sto objavi tu neku radnu verziju meni se ovo ne cini lose, cak mi djeluje nerealno dobro jer npr sa 1,5 miliona eura ovu ligu mozes prepisat. Znaci nema mijenjanja grba, imena, boje i ako se prekrsi neki od ovih stavki ugovor se ponistava.

Zanimljivo mi je ovo da ce ODMAH NAKON SKUPSTINE UPLATITI 400 K za dugovanja, jbt pa onda nisu ublehe, a ako ne uplate odmah ugovor se ponistava. Neka me neko ispravi ako sam pogrjesio ili krivo razumio..
Jao, čuj milion-dva eura, ono inače budžet 70 miliona, pa milion gore dole.. :lol:

Tekst presmiješan, ali utopijski gledano mi bi prepišali cijelu ligu ako bi ovako bilo.

Ne bi da budem partibrejker, ali najrealnija je opcija da će ovi uplatiti ovih 400.000 KM (Fudo im izvuče iz grada te pare svakako) Čelik preživi do ljeta, dovede se par jačih igrač, Fudo dobije Kanton i do nove godine se klub gasi..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 dec 2017, 13:06

Imamo priliku dovesti Ognjena Đelmića sad ili nikad :mrgreen:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 22 dec 2017, 13:18

Eto mi nemamo sta izgubit nesto nek ne ispostuju oni lete odavde a uvijek cemo imat bracu Adilovic duvnjaka i tako te pokemone spremne da zauzmu mjesto u prvih 11 mi smo na dnu dalje mozemo samo ako se ugasimo to nam je maximum prema dole mozemo ici samo gore

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 22 dec 2017, 13:22

Ja se smijem kladiti u što god, da će oba Adilovića ostati u Čeliku i ako udju ovi ganci. Živi bili vidjeli. Ako tako bude, može doći 100 investitora al ja ne idem i zaboli me qrac za takvo rukovodstvo i klub .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 22 dec 2017, 14:46

Stativa88 je napisao/la: Ogrebo se ko zna zna :lol: :lol: :lol: da je barem jos i kilu janjetine bio bi njegov fan na forumu nek nam je bog na pomoci sa njima svima iskreno jer zavisimo od njih mi smo bespomocni mozemo samo pisat u prazno
Ma dobro si ti bolan proš'o. Mnogi mijenjaju mišljenja nakon gorke kafe. :lol:

Avatar
Marsal
Postovi: 22673
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 22 dec 2017, 15:41

Convicts1988 je napisao/la:Ja se smijem kladiti u što god, da će oba Adilovića ostati u Čeliku i ako udju ovi ganci. Živi bili vidjeli. Ako tako bude, može doći 100 investitora al ja ne idem i zaboli me qrac za takvo rukovodstvo i klub .
:thumbup:
Plus Duvnjak
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 22 dec 2017, 15:44

Marsal je napisao/la:
Convicts1988 je napisao/la:Ja se smijem kladiti u što god, da će oba Adilovića ostati u Čeliku i ako udju ovi ganci. Živi bili vidjeli. Ako tako bude, može doći 100 investitora al ja ne idem i zaboli me qrac za takvo rukovodstvo i klub .
:thumbup:
Plus Duvnjak
Ako turci ulete, duvnjak odma ide za tursku, basaksehir ili besiktas :lol:

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 22 dec 2017, 16:23

S ovako smijesnim pravnim timom ovih Turaka, mi nemamo se cemu radovat ni nadat
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 22 dec 2017, 21:55

Sad bi kao i statut malo mijenjali i dopunjavali :clap:


Sta bi sa onim konkursom za koordinatora i trenere omladinskih selekcija :zviz: :kafa:

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 22 dec 2017, 22:37

tale07 je napisao/la:
Zglavkar je napisao/la:Nakon tri godine od početka rada NGG-a, opet neko napiše kako članarine nisu dovoljne za finansiranje kluba... :mrgreen:
To ti je ono, kad na FB ngg ili nadzorni odbor izbace obavijest, a od deset komentara pet je tipa "mogli ste sta krace napisati, ko ce ovo citati".
:kafa:
I ja evo citam i ne vjerujem. S kim ovdje polemisat kad ni nakon 3 godine nisu u stanju shvatit elementarnu stvar.

aimar
Postovi: 129
Pridružen/a: 30 sep 2012, 08:58
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aimar » 22 dec 2017, 22:40

Ljudi, budite pametni, ne nasjedajte na bajke koje vam se serviraju... Pa svakom ko ima i zrno soli u glavi bi trebalo biti jasno o cemu se radi... Jedan "investitor" da za cetiri mjeseca (?!) "pregovora" ne sacini jedan **** akt u kojem ce biti, makar u nacelu, predvidjeno sta i kako je planirano je sve samo ne investitor. Inace, ubleha se na Bosanskom kaze za takve ljude i postupke.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 22 dec 2017, 23:15

Ko god ima bolju ideju trenutno da se moze sprovest da se ne ugasimo,da se pojacamo,da pokrenemo reprogram ,da opstanemo u premijer ligi . ........Bujrum nek kaze ja ga podrzavam i odbacujem turke i bilo kakvog investitora .Ako nema ideja definitivno podrzavam turke pa sta nam bog bude dao.Mi smo ovako svakako gotovi ,mi nemamo gdje vise ovako i nemoj samo rec Fudo kriv.Znaju to djeca u obdanistima,natjeraj ga da pokrene reprogram to je trebo bit plan B al kako u tom jest poenta..Mi nemamo vise gdje,osim samo pametovat ismijavat jedne druge .sprdat se i trazit pravopisne greske ..To jedino ostalo...Ovdje ko god napise realno nesto odmah je protiv NGG ..Pa sprovedite ako mozete ja prvi podrzavam NGG al ak ne mozes onda ja nisam ni za ovu pat poziciju nit gasenje kluba ni po koju cijenu ..CELIK JE IZNAD SVIH.pa nek se buduce generacije opet bore

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HPCompaq » 22 dec 2017, 23:46

Zeničani hoćel bit šta od investitora ?
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 23 dec 2017, 05:33

Upis. Pozdrav robijo!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.