NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 dec 2017, 20:23

Ne treba pisat o pojacanjima to je rano ,jaasno je ak udje taj famozni investitor da ce bit jaca pojacanja ja sam isto cuo ORDAGIC KRPIC I stoper Borca da su navodno sa njima vec razggovarali al to jasno ak bude para ..Ukoliko ne bude doce nam igraci iz Sarajeva na pozajmicu i to je to ...Ovdje jbe lud zbunjenog sto neko recemilion samo nekih saopstenja jos samo fali neko saopstenja penzionera navijaca Celika al et ne idu na tekme male im penzije al prate Celik..Mi ovdje nas 20 nemamo jedan neki stav a kako da ima grad i svi navijaci Celika .Svak svoje spinuje i ovdje i po fb i niko nikog ne slusa a nama hitno treba djelovanje al sa novcem .....Plan B ne postoji .Plan A nije uspio i to je to ..A plan B bio odmah potpisivanje reprogram i otpis dugova e to je plan B a to prica ko je kriv to djeca u vrticu znaju ..Sto bi reko ARSLA E MOJ REUFE DJECA NAM SE SMIJU BOLAN

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 12 dec 2017, 20:24

Bronson je napisao/la:Ispadaju Sloboda i Vitez. Ono igraca u Slobodi sto valja pokupit ce Celik i Sloga, ostat ce gori nego smo mi sada.

Ko ti garantuje da ce se likCe izvuc na osnovu cega to tvrdis??Prvo skoci pa reci hop!
Na kraju sto bodaSlo da ispadne pa vise bi volio da granicni prelaz i mala Barca ispadnu, zar ne!!?
moSa likCe

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 12 dec 2017, 20:28

jagamu je napisao/la:
Bronson je napisao/la:Ispadaju Sloboda i Vitez. Ono igraca u Slobodi sto valja pokupit ce Celik i Sloga, ostat ce gori nego smo mi sada.

Ko ti garantuje da ce se likCe izvuc na osnovu cega to tvrdis??Prvo skoci pa reci hop!
Na kraju sto bodaSlo da ispadne pa vise bi volio da granicni prelaz i mala Barca ispadnu, zar ne!!?
Ma druze volio bih i ja, ali eto sacekat cemo pa ce nam se kazati
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 12 dec 2017, 20:42

Ja bi najviše volio da mi ispadnemo,nas treba ugasit.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DdIiNnOo » 12 dec 2017, 20:57

Ma ako su imalo ovi ozbiljni , prvo vratiti Pavica , podpisati ugovor sa Markovcem na 3+1 , podpisati sa Sisicem , zaslluzio je ugovor ! Ako to urade tek poslije mozemo razgovarati !
PS: ovaj internet je ubio smisao za zivot , ubio je i sport , svi sve znaju !!!!

Limvo likce
Čelik do bagro

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 12 dec 2017, 21:04

RZ88Adnan je napisao/la:Ja bi najviše volio da mi ispadnemo,nas treba ugasit.
CELIK SE NECE NIAKD UGASITT
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

amarc
SS.ba Sys Admin
Postovi: 98
Pridružen/a: 28 apr 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la amarc » 12 dec 2017, 21:08

Alban je napisao/la: A vrhunac svega je da investitori pregovaraju i sa Mladosti iz Doboja kod Kaknja iako je navodno sa Celikom sve dogovoreno ...
Pregovaraju jer su turci=Perco a Perci je bitno jedino da prodaje igrace a manje je bitno preko kojeg kluba :mrgreen: (realno "gledanija" je Mladost u zadnje 2 godine).

Onim u subotu je ispipana situacija i reakcija javnosti, sad kad vecina pa i UO kazu da nema nista preko skupstine i glasanja valja i Mladost :mrgreen:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 dec 2017, 21:27

Dokle god ima kontrasa i da se raduje necem protiv Celika to ce nam bit ogledalo Celika ..Ovdje se neko raduje imam osjecaj da sve padne u vodu jer nije uspio jedan clan jedan glas ,nazalost nece nikad ni uspijet ..Mislio sam posle statuta da ce ic u tom smijeru al ipak to nikad necemo docekat to.SVIDJALO SE TO KOME IL NE ....Sta god ko napise obavezno replika sa smajlicem podebavanja i ponavljanja da je Fudo kriv ...Et mi ne znamo da je Fudo kriv a plan B ne postoji da s sprovede osim spinovanja vec vidjenog koji ne pije vode .....Dok drugi planove imaju skim ce u Antaliji igrat ,mi jos ne znamo hocemol Duvnjaka gledat ko veznjaka il Adilovica kao spic napadaca ...Ljudi mi mo smo bezilaznoj situaciji.Jbeno ovako ako ostane i jbeno sa turcima nikad neces znat na cemu si ovako ne moze vise ..Mozemo do ljeta i to je to sa premijer ligom

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 12 dec 2017, 21:51

Daj skupštinu da vidimo što nude turci cigani, ako bude neozbiljno da mi članovi to odbijemo, pa nek ovaj ugasi Čelik ako ima muda.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 12 dec 2017, 22:00

Ako vec ides da preuzimas klub i ulazes u njega valjda ti je cilj da imas pun stadion i navijace uz tebe. To svakako neces postici tako sto pokusavas da dokazes da su clanovi kluba i navijaci budale sto su se uclanili u klub. Nekad treba samo malo razmisliti i sve ce se reci samo.

Znaci sam pristup na prvu je pogresan i vec se vidi da se tu radi o ne bas pametnim ljudima. Ako su ozbiljni, imaju prave ideje onda ne znam sta je bio problem izac pred ovu skusptinu? Pa izabran je rumeni bez marke u dzepu i sa laznim amerom. Ovdje su neke druge stvari u pitanju a vecina ce skontat kad nas Escobar iz Turske zavali.

MrSpok
Postovi: 49
Pridružen/a: 26 nov 2017, 22:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la MrSpok » 12 dec 2017, 22:35

Meni su nevjerovatne tvrdnje dopisnika nekih portala da ovi investitori u maniru onih iz "Porodicnog blaga" pregovaraju sa nekim kao sto je predsjednik FK Mladost Iz Kaknja.Covjek je kao privatnik jako korektan,radi jako ozbiljan posao,sve je samo nije lokal-balkanski hohstapler.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 12 dec 2017, 22:41

flash84 je napisao/la: Ovdje su neke druge stvari u pitanju a vecina ce skontat kad nas Escobar iz Turske zavali.
Zna li iko koje su tacno stvari u pitanju, jel iko skontao?

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 12 dec 2017, 22:52

Ako imaš iskrenu namjeru ući u klub - onda ti nije problem podnijeti kandidaturu.
Ako si ozbiljan - onda ti nije problem napravit i predstavit plan rada.
Ako planiraš "uložit" pare - onda ti nije problem obezbijedit garanciju.
Ako imaš sve to - onda ti nije problem izaći pred skupštinu i ponuditi šta imaš.

Međutim, ovdje nema ni namjere, ni ozbiljnosti ni plana za ulaganjem para. Ko to nakon ovog svega ne vidi, on je slijep.

Uostalom, ko ozbiljan ulaže u prezaduženo neprofitno udruženje građana u Bosni?
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 12 dec 2017, 23:01

Da ideja ce opstati
pasce betonski blokovi
i na noge ce se podici
oslobodjeni robovi

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 12 dec 2017, 23:02

Przunjer je napisao/la: Uostalom, ko ozbiljan ulaže u prezaduženo neprofitno udruženje građana u Bosni?
Hoce li ikad takav i doci? Kako onda ocekivati da klub opstane? :/

Avatar
Marsal
Postovi: 22671
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 12 dec 2017, 23:07

Jedni slažu dream team prema provjerenim informacijama, a drugi tvrde da nema šanse da bude nešto od ovih investitora :?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 12 dec 2017, 23:38

Problemi su kafastrofa ZDK pise pregovara taj investitor sa Mladost koliko je istina ne znam i st aon moze vidjet u tom klubu realno ni tradicije ni navijaca ni nista osim trenutnog uspjeha pa cisto sumnjam da ce neki investitor ulagat u tzv manje klubove .U isto vrijem ZE INFO pise priprema se skupstina i Krpic dobio ponudu od invettora ..Ko ovdje laze ....Ja sam za investitora al naravno SKUPSTINA I NEKA GARANCIJA OD INVESTITORA DA CE ULAGAT I KAKO CE ULAGAT i normalno da ce bit vecina za to i da ce ga izglasat vecina i slazem se Conwictisom ak je to bas tako neozbiljno od investitora odbit ak nemas nekog prikaza i dat Fudi pa ak ima muda nek ugasi .J a vjerujem da nema muda ugasit Celik al ce nas opet jbavat nece bit reprograma i izgurat ces do ljeta ovako ispast u cbajtu ...E STA TADA TO JE PITANJE NEMA SANSE DA MI MOZEMO POCET SEZONU .MI CE MO BIT DUZNI BOG ZNA KOLIKO SAMO ZA LICENCU a da ne pricam iggracima i platamai pripremam..Tu nam je kraj il igrat sa djecom i samo ispadat il lige u ligu dok smi ne dustanemo od Celika

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 13 dec 2017, 00:14

hagy je napisao/la:
Przunjer je napisao/la: Uostalom, ko ozbiljan ulaže u prezaduženo neprofitno udruženje građana u Bosni?
Hoce li ikad takav i doci?
Bez promjene Zakona o sportu koja će omogućiti privatizaciju sportskih udruženja građana što će značiti da vlasnik/-ci mogu ostvarivati profit od ulaganja u klub - to je iluzorno za očekivati. Naivan je svako ko očekuje da će doći neko s iskrenim namjerama ko će ulagati svoje pare u poslovni subjekat iz kojeg na legalan način ne može izvući nikakvu značajnu dobit.

Postoji 1% šanse da nam se desi Tan ili Azmir Husić, ali su to ljudi koji i dan danas potražuju sredstva od Sarajeva odnosno Slobode i sutra ih mogu blokirati.

Što prije shvatimo koliko je nerealno da ovdje neko investira, bit će nam lakše.
hagy je napisao/la:Kako onda ocekivati da klub opstane? :/
Jedini preduslovi su reprogram i otpis dugovanja prema javnim preduzećima. Ne zato što to kažu NGG i Robijaši, nego što je stvarno tako.

Klub trenutno ima blokirane račune što znači da je prisiljen radit preko blagajne, što je protivno zakonima. Takav rad ti sužava manevar za poslovanje, moraš improvizovat, izmišljat, masa pravnih lica neće raditi s tobom jer ti "mora" uplaćivati na druge račune ili u kešu što je također protivno zakonima.

Dakle, da bi mogao normalno poslovati i biti konkurentan na tržištu, moraš odblokirati račune. Preduslov za odblokadu računa je rješavanje dugovanja prema najvećim povjeriocima: Poreznoj upravi i javnim preduzećima. Jedini način da se to sanira je da Grad preuzme/otpiše ta dugovanja. Koliko god to nekom bilo nepravedno ili nelogično, još je nelogičnije da se pojavi idiot koji će morati dati oko 6 mil KM da bi tek mogao legalno poslovati.

Nakon što bi Grad preuzeo/otpisao ta dugovanja, mogli bismo razmišljati o sposobnijim ljudima u klubu od jednog Memiševića jer ukupna dugovanja u tom slučaju iznose "samo" oko 2 mil KM, od čega je pod blokadama oko 800.000 KM.

Novi Upravni odbor bi poslovanje kluba trebao orjentisati ka tržištu, a preduslov je, ponavljam, odblokada računa, odnosno postizanje dogovora sa ovima kojima si ukupno dužan oko 800.000 KM. Naravno, sa svima je moguće postići dogovor. Neki će se odreći kamata, neki će se odreći dijela svog duga, s nekim ćeš potpisati reprogram i obavezati se na redovno plaćanje rata na duži period. Naravno, ukoliko odmah pokažeš dobru volju i izletiš prvu ratu, većina će skinuti blokadu jer tvoje legalno poslovanje daje veće šanse da će on naplatiti svoj dug.

Ljudi koji godinama rade pri naplati, a i oni koji su ovakve probleme rješavali u drugim sportovima/klubovima/firmama kažu da se s manje od pola iznosa može sanirati ukupan dug jer su neki povjerioci prestali s poslovanjem, neki su se pomirili s tim da nikad neće naplatiti svoja potraživana i sl. Predpostavi da ćeš potpisivati reprograme na nekoliko godina što znači da ćeš godišnje po osnovu rješavanja ovih dugovanja plaćati 100.000 KM, imat ćeš skinute blokade, a riješena dugovanja za 3-4 godine.

Tih 100.000 KM svake godine možeš obezbijedit od donatorske večere u ljetnoj pauzi. Svoju tvrdnju temeljim na tome što je nedavno klub za jedan dan prikupio preko 16.000 KM na ime donacija od fizičkih lica kada su ljudi osjetili da posluje zdravije i transparentnije. Ovoga puta ćeš biti još transparentniji, svim zvanicama ćeš predočiti plan rada i sanacije dugovanja, bazirat ćeš se na pravna lica i institucije i, kao što je slučaj u Veležu ili Borcu, možeš svake godine očekivati šest cifri od donacija ovog tipa.

Kada su u pitanju oni kojima si dužan, a koji ti nisu blokirali račun, to su uglavnom dugogodišnji prijatelji kluba koji su otpisivali svoja potraživanja. Ponudit ćeš im kompenzaciju za reklame na stadionu po povoljnijim uslovima nego ostalima; obveznice za uloge pri preoblokovanju kluba u model upravljačkih prava ili d.o.o. ili d.d. kada zakon omogući i sl. Ponavljam, najveći povjerioci iz ove grupe su prijatelji Čelika koji su godinama pomagali klub.

Kada je u pitanju finansiranje tekućih obaveza, dovoljno je reći da se u prvih pola godine za vrijeme grčevite borbe za opstanak koja je itekako koštala, za vrijeme kada nije bilo utakmica protiv Sarajeva ili Željezničara, za vrijeme priče o stečaju, kada nije bila izvjesna budućnost kluba, za vrijeme kada su sponzore prikupljali volonteri koji su to radili pored svojih poslova, kada nije bilo Fan shopa, učlanjenja iz inostranstva, itd. - prikupilo se oko 300.000 KM neračunajući ijednu marku od Grada.

E sad... zamisli koliko bi se prikupilo kada bi imao odblokiran račun, kada bi Grad konačno stao iza tebe i prestao te prepadati gašenjem, kad bi imao tekme protiv najvećih rivala, kada bi otvorio Fan shop, kada bi se mogao obratiti i Kantonu koji podršku uslovljava odblokiranim računom, kada bi se obratio svim firmama koje te nisu htjeli sponzorisat u kešu (a bilo ih je!), kada bi se obratio firmama koji su u martu uslovljavali podršku opstankom u ligi, kada bi se uz to zalomio turnir kojeg možemo organizovati preko SD Europe, itd. itd.

Ovakve stvari su bačene na papir i iza njih stoje konkretne cifre, međutim, bez osnovna dva preduslova se o njima može samo maštat, kao i o nekim "investitorima" iz Turske.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 13 dec 2017, 00:15

Koliko sad treba UO da dostavi nacrt ugovora i ostalu dokumentaciju prema NO? A koliko potom treba da NO dostavi sve to clanovima skupstine? Koliko to skupa vremena sad treba da se sazove skupstina pa da bi se na njoj o nacrtu ugovora govorilo?

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 13 dec 2017, 00:22

Przunjer je napisao/la:
hagy je napisao/la:
Przunjer je napisao/la: Uostalom, ko ozbiljan ulaže u prezaduženo neprofitno udruženje građana u Bosni?
Hoce li ikad takav i doci?
Bez promjene Zakona o sportu koja će omogućiti privatizaciju sportskih udruženja građana što će značiti da vlasnik/-ci mogu ostvarivati profit od ulaganja u klub - to je iluzorno za očekivati. Naivan je svako ko očekuje da će doći neko s iskrenim namjerama ko će ulagati svoje pare u poslovni subjekat iz kojeg na legalan način ne može izvući nikakvu značajnu dobit.

Postoji 1% šanse da nam se desi Tan ili Azmir Husić, ali su to ljudi koji i dan danas potražuju sredstva od Sarajeva odnosno Slobode i sutra ih mogu blokirati.

Što prije shvatimo koliko je nerealno da ovdje neko investira, bit će nam lakše.
hagy je napisao/la:Kako onda ocekivati da klub opstane? :/
Jedini preduslovi su reprogram i otpis dugovanja prema javnim preduzećima. Ne zato što to kažu NGG i Robijaši, nego što je stvarno tako.

Klub trenutno ima blokirane račune što znači da je prisiljen radit preko blagajne, što je protivno zakonima. Takav rad ti sužava manevar za poslovanje, moraš improvizovat, izmišljat, masa pravnih lica neće raditi s tobom jer ti "mora" uplaćivati na druge račune ili u kešu što je također protivno zakonima.

Dakle, da bi mogao normalno poslovati i biti konkurentan na tržištu, moraš odblokirati račune. Preduslov za odblokadu računa je rješavanje dugovanja prema najvećim povjeriocima: Poreznoj upravi i javnim preduzećima. Jedini način da se to sanira je da Grad preuzme/otpiše ta dugovanja. Koliko god to nekom bilo nepravedno ili nelogično, još je nelogičnije da se pojavi idiot koji će morati dati oko 6 mil KM da bi tek mogao legalno poslovati.

Nakon što bi Grad preuzeo/otpisao ta dugovanja, mogli bismo razmišljati o sposobnijim ljudima u klubu od jednog Memiševića jer ukupna dugovanja u tom slučaju iznose "samo" oko 2 mil KM, od čega je pod blokadama oko 800.000 KM.

Novi Upravni odbor bi poslovanje kluba trebao orjentisati ka tržištu, a preduslov je, ponavljam, odblokada računa, odnosno postizanje dogovora sa ovima kojima si ukupno dužan oko 800.000 KM. Naravno, sa svima je moguće postići dogovor. Neki će se odreći kamata, neki će se odreći dijela svog duga, s nekim ćeš potpisati reprogram i obavezati se na redovno plaćanje rata na duži period. Naravno, ukoliko odmah pokažeš dobru volju i izletiš prvu ratu, većina će skinuti blokadu jer tvoje legalno poslovanje daje veće šanse da će on naplatiti svoj dug.

Ljudi koji godinama rade pri naplati, a i oni koji su ovakve probleme rješavali u drugim sportovima/klubovima/firmama kažu da se s manje od pola iznosa može sanirati ukupan dug jer su neki povjerioci prestali s poslovanjem, neki su se pomirili s tim da nikad neće naplatiti svoja potraživana i sl. Predpostavi da ćeš potpisivati reprograme na nekoliko godina što znači da ćeš godišnje po osnovu rješavanja ovih dugovanja plaćati 100.000 KM, imat ćeš skinute blokade, a riješena dugovanja za 3-4 godine.

Tih 100.000 KM svake godine možeš obezbijedit od donatorske večere u ljetnoj pauzi. Svoju tvrdnju temeljim na tome što je nedavno klub za jedan dan prikupio preko 16.000 KM na ime donacija od fizičkih lica kada su ljudi osjetili da posluje zdravije i transparentnije. Ovoga puta ćeš biti još transparentniji, svim zvanicama ćeš predočiti plan rada i sanacije dugovanja, bazirat ćeš se na pravna lica i institucije i, kao što je slučaj u Veležu ili Borcu, možeš svake godine očekivati šest cifri od donacija ovog tipa.

Kada su u pitanju oni kojima si dužan, a koji ti nisu blokirali račun, to su uglavnom dugogodišnji prijatelji kluba koji su otpisivali svoja potraživanja. Ponudit ćeš im kompenzaciju za reklame na stadionu po povoljnijim uslovima nego ostalima; obveznice za uloge pri preoblokovanju kluba u model upravljačkih prava ili d.o.o. ili d.d. kada zakon omogući i sl. Ponavljam, najveći povjerioci iz ove grupe su prijatelji Čelika koji su godinama pomagali klub.

Kada je u pitanju finansiranje tekućih obaveza, dovoljno je reći da se u prvih pola godine za vrijeme grčevite borbe za opstanak koja je itekako koštala, za vrijeme kada nije bilo utakmica protiv Sarajeva ili Željezničara, za vrijeme priče o stečaju, kada nije bila izvjesna budućnost kluba, za vrijeme kada su sponzore prikupljali volonteri koji su to radili pored svojih poslova, kada nije bilo Fan shopa, učlanjenja iz inostranstva, itd. - prikupilo se oko 300.000 KM neračunajući ijednu marku od Grada.

E sad... zamisli koliko bi se prikupilo kada bi imao odblokiran račun, kada bi Grad konačno stao iza tebe i prestao te prepadati gašenjem, kad bi imao tekme protiv najvećih rivala, kada bi otvorio Fan shop, kada bi se mogao obratiti i Kantonu koji podršku uslovljava odblokiranim računom, kada bi se obratio svim firmama koje te nisu htjeli sponzorisat u kešu (a bilo ih je!), kada bi se obratio firmama koji su u martu uslovljavali podršku opstankom u ligi, kada bi se uz to zalomio turnir kojeg možemo organizovati preko SD Europe, itd. itd.

Ovakve stvari su bačene na papir i iza njih stoje konkretne cifre, međutim, bez osnovna dva preduslova se o njima može samo maštat, kao i o nekim "investitorima" iz Turske.
Da se sutra potpise reprogram, uplati prva rata, otpisu dugovi prema JP, imamo li granciju da bi dosao neko da plati tekuce obaveze odmah za prvi mjesec? U ovakvom stanju u kojem je sad klub.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.