NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 26 jul 2017, 22:14


RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 26 jul 2017, 22:24

hagy je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/elmin ... /170726132
Ko je sad pa ovaj :P

Sviđa mi se ovaj jaki ugovor od godinu dana
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 26 jul 2017, 22:33

RZ88Adnan je napisao/la:
hagy je napisao/la:https://www.klix.ba/sport/nogomet/elmin ... /170726132
Ko je sad pa ovaj :P

Sviđa mi se ovaj jaki ugovor od godinu dana
Samo Adilovici "isfuri" potpisuju na vise :P

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 26 jul 2017, 22:55

Ovaj Elmin mi dosta baca na Travancica samo nesto dribla a igrom slucaja su obojica iz Jelaha :)
Imat cemo dosta mladi momaka definitivno najmladja ekipa u PLBIH, samo je jos pitanje mozeli se ostati u ligi.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la atomac123 » 26 jul 2017, 23:02

Anid Travančić br. 2 :lol:
TŽV!

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 26 jul 2017, 23:29

TofiTofita je napisao/la:Trebao bi se NO oglasiti povodom svih dešavanja. Sazvati PRESS bilo gdje i lagano.
Teme su, reprogram, Memiševo nezadovoljstvo što mu neko govori da ne radi svoj posao, Perčinih 12 u klubu, i marketing naravno.
Možda bi NO i UO trebali odrzati jedan zajednički sastanak. NO tražiti odgovore na neka pitanja od UO (reprogram i ostalo), ali i pokazati da su zapravo svi ili skoro svi za stabilan i siguran Čelik, koji treba da se polahko diže, te se staviti na raspolaganje UO. Naravno, poslije toga jedan zajednički press. Čisto jedan prijedlog, ako se već možda i nije pokušalo.

Edit:
Imal ikakav izvjestaj, info iz Breze, koji je rezultat, ko je igrao ... ??
Zadnja izmjena: Zmaj88, dana/u 26 jul 2017, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 26 jul 2017, 23:35

Zmaj88 je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Trebao bi se NO oglasiti povodom svih dešavanja. Sazvati PRESS bilo gdje i lagano.
Teme su, reprogram, Memiševo nezadovoljstvo što mu neko govori da ne radi svoj posao, Perčinih 12 u klubu, i marketing naravno.
Možda bi NO i UO trebali odrzati jedan zajednički sastanak. NO tražiti odgovore na neka pitanja od UO (reprogram i ostalo), ali i pokazati da su zapravo svi ili skoro svi za stabilan i siguran Čelik, koji treba da se polahko diže, te se staviti na raspolaganje UO. Naravno, poslije toga jedan zajednički press. Čisto jedan prijedlog, ako se već možda i nije pokušalo.

Edit:
Imal ikakav izvjestaj, info iz Breze, koji je rezultat, ko je igrao ... ??

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 26 jul 2017, 23:37

Zmaj88 je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Trebao bi se NO oglasiti povodom svih dešavanja. Sazvati PRESS bilo gdje i lagano.
Teme su, reprogram, Memiševo nezadovoljstvo što mu neko govori da ne radi svoj posao, Perčinih 12 u klubu, i marketing naravno.
Možda bi NO i UO trebali odrzati jedan zajednički sastanak. NO tražiti odgovore na neka pitanja od UO (reprogram i ostalo), ali i pokazati da su zapravo svi ili skoro svi za stabilan i siguran Čelik, koji treba da se polahko diže, te se staviti na raspolaganje UO. Naravno, poslije toga jedan zajednički press. Čisto jedan prijedlog, ako se već možda i nije pokušalo.

Edit:
Imal ikakav izvjestaj, info iz Breze, koji je rezultat, ko.je igrao ... ??
FK Rudar Breza-Čelik Zenica 1:2
Rudar dao iz penala
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 27 jul 2017, 00:55

Odlican igrac Elmin Hadzikadunic samo mu je mana sto je udaren u glavu isto Travancic nadam se da ce pokazat svoj talenat i **** ugovor na godinu opet.
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 27 jul 2017, 01:11

Veceras nas vrli stoper Duraković ubi po šiši :clap:
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 27 jul 2017, 08:43

BadrHari je napisao/la:Veceras nas vrli stoper Duraković ubi po šiši :clap:
Nista novo, redovan je na šiši.
Jurkovic, dok je bio Burek, Bukvic kompanija velika :)
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 27 jul 2017, 09:44

Mi se komotno mozemo prozvati bosanski HSV :lol:

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la topnik1 » 27 jul 2017, 11:14

Ne znam na koji nacin se mozemo.spasiti ispadanja ove sezone.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 27 jul 2017, 12:22

topnik1 je napisao/la:Ne znam na koji nacin se mozemo.spasiti ispadanja ove sezone.
Još je u svemu tom sportski segment možda i najmanje loš poredeći ga sa ostalim djelatnostima/aktivnostima kojima bi se klub trebao baviti...

E sad znaš kakve su finansije, situacija sa sponzorima, marketing, menadžment, organizacija, reprogram, zakonitost, itd.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 27 jul 2017, 12:42

Kakve su info s Kuoadiom hoce li moci igrat u nedjelju
Opstanak moramo izboriti

Avatar
Fartall
Postovi: 11
Pridružen/a: 14 jul 2017, 14:08
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Fartall » 27 jul 2017, 12:57

U jučerašnjem razgovoru sa Memiševićem rečeno mi je da su oni uradili sve što je u njihovoj moći što se tiče Kouadia, i da je sada sve do češkog saveza, koji treba samo da ''klikne'' i potvrdi zahtjev i odobri, lafo :roll: Ako češki savez u roku od 30 dana ne uradi to, po Memiševićevoj priči, mi više njih ne moramo čekati, i Kouadio ima pravo da igra. Od tih 30 dana je već prošlo valjda pola, pa ćemo čekati još malo :kafa:

Kaže Memišević da su se toliko angažovali oko toga da su čak i Admira Ljevakovića i klub Teplice zamolili da reaguju i popričaju sa češkim savezom da se to što prije završi. Koliko možemo vjerovati svemu ovome, zaista nemam pojma, meni se ovo ništa ne sviđa općenito. Ljudi u i oko kluba su nam tuga golema. Nadzorni odbor nam je jedina nada.

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 27 jul 2017, 13:20

A zna li on da stranca moraš registrovati u uredu za strance i da oni treba da izdaju neku potvrdu i da društvo koje ima porezni dug i blokirane račune to ne može uraditi? Realno, nije problem registracija u savezu. Ako je memišević otkrio način, onda povlačim sve loše što sam rekao o njemu.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la SamoTravnik » 27 jul 2017, 13:28

slika

Ova pojacanja vam vec slute :lol:

Iskreno, vama je ova farsa oko reprograma samo lose donijela, nit ste sta konkretno uradili nit se nazire pomak na bolje. Daj Boze da izgurate ovu polusezonu sa 15-20 bodova pa od iduce valjda krene na bolje.

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 27 jul 2017, 13:52

Fartall je napisao/la:U jučerašnjem razgovoru sa Memiševićem rečeno mi je da su oni uradili sve što je u njihovoj moći što se tiče Kouadia, i da je sada sve do češkog saveza, koji treba samo da ''klikne'' i potvrdi zahtjev i odobri, lafo :roll: Ako češki savez u roku od 30 dana ne uradi to, po Memiševićevoj priči, mi više njih ne moramo čekati, i Kouadio ima pravo da igra. Od tih 30 dana je već prošlo valjda pola, pa ćemo čekati još malo :kafa:

Kaže Memišević da su se toliko angažovali oko toga da su čak i Admira Ljevakovića i klub Teplice zamolili da reaguju i popričaju sa češkim savezom da se to što prije završi. Koliko možemo vjerovati svemu ovome, zaista nemam pojma, meni se ovo ništa ne sviđa općenito. Ljudi u i oko kluba su nam tuga golema. Nadzorni odbor nam je jedina nada.
Brate uredu certifikat od ceskog saveza, ali na koji nacin ce ga za Celik registrovati kako to misle uraditi. Nema nacina dok nam je blokiran racun da on bude igrac nk celik
Opstanak moramo izboriti

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 27 jul 2017, 15:10

edinedin1 je napisao/la:
Fartall je napisao/la:U jučerašnjem razgovoru sa Memiševićem rečeno mi je da su oni uradili sve što je u njihovoj moći što se tiče Kouadia, i da je sada sve do češkog saveza, koji treba samo da ''klikne'' i potvrdi zahtjev i odobri, lafo :roll: Ako češki savez u roku od 30 dana ne uradi to, po Memiševićevoj priči, mi više njih ne moramo čekati, i Kouadio ima pravo da igra. Od tih 30 dana je već prošlo valjda pola, pa ćemo čekati još malo :kafa:

Kaže Memišević da su se toliko angažovali oko toga da su čak i Admira Ljevakovića i klub Teplice zamolili da reaguju i popričaju sa češkim savezom da se to što prije završi. Koliko možemo vjerovati svemu ovome, zaista nemam pojma, meni se ovo ništa ne sviđa općenito. Ljudi u i oko kluba su nam tuga golema. Nadzorni odbor nam je jedina nada.
Brate uredu certifikat od ceskog saveza, ali na koji nacin ce ga za Celik registrovati kako to misle uraditi. Nema nacina dok nam je blokiran racun da on bude igrac nk celik
Toliko o tome koliko se Memisevic razumije u posao koji radi :facepalm:
Ili konta da su vecina ljudi mamlazi koji ce nasjesti na pricu kako su nas cesi zajebali :lol:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.