NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 sep 2017, 18:11

[NOVOSTI IZ KLUBA] U prodaju pušten "Sponzorski kupon".
Zbog veoma teške finansijske situacije u našem Klubu i zbog nerazumijevanja privrednih subjekata u našem gradu po pitanju finansiranja NK "Čelik", rukovodstvo Kluba je odlučilo u prodaju pustiti "Sponzorski kupon".
Cijena "Sponzorskog kupona" će biti simbolična i iznositi će 1 KM, a sredstva prikupljena kroz prodaju istih će biti iskorištena za troškove putovanja svih selekcija NK "Čelik", za plaćanje terena na Kamerovića polju za utakmice omladinskog pogona, za kupovinu opreme za sve selekcije Kluba i za hranarinu igrača prvog tima.
"Sponzorske kupone" možete kupiti na portirnici Kluba koja se nalazi na ulazu u službene prostorije, kod prodavača ulaznica za utakmice, u prodaju će biti uključeni i članovi omladinskog pogona NK "Čelik" a ubrzo će biti postavljeni i štandovi na najfrekventnijim mjestima u gradu na kojima ćete moći kupiti kupone i tako pomoći svom klubu.
Nažalost, primorani smo da na ovaj način pokušamo iznaći sredstva za normalno funkcionisanje Kluba jer na svakom koraku nailazimo na nerazumijevanje kada je u pitanju finansijska pomoć NK "Čelik".
SAMO ČELIK!

Udjem da procitam nesto o investitorima ono opet glupost velika volim Celik vise nego ista ali brate sto je dosta sramote dosta je bolje da prodamo Eki klub jer trenutno ima vise u kasici para nego klub

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 26 sep 2017, 18:24

Pa šta radi taj Memišević i ekipa UO dole. Izgleda da im je izbacivanje ovog "sadaka kupona" vrhunac njihovog nerada i neozbiljnosti . Odite u pm, sklonite se ako niste sposobni ništa uraditi, ko koga jbe više ja ne znam života mi moga .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 sep 2017, 18:29

Daj zakazite novu sjednicu i da skinemo ovog glavatog krmka Memisevica pa nek klub vodi neko mlad makar sutra propali.......bolje propast ko gospodin i ugasit se nego da svakog petka na Dzumi skupljaju markicu po markicu za opstanak

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 26 sep 2017, 18:31

Ja vise sa ovom upravom na celu ne dam ni marke(osim za utakmice). Za ovo par mjeseci od kako su u klubu nisu nista osim ove percine ekipe napravili i sad ocekuju da im se iz ljubavi prema klubu opet neka sadaka daje,ne dam. Dok brezidente ne iznese podatke o reprogramu,dok ne pocene suradjivati sa NO, dok ne nabavi par sponzora ili partnera on od mene nema sta traziti. Neka mu daje onaj sto mu odredjuje sta ce raditi i kako.
Republika Zenica

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 sep 2017, 18:36

dubioza je napisao/la:Ja vise sa ovom upravom na celu ne dam ni marke(osim za utakmice). Za ovo par mjeseci od kako su u klubu nisu nista osim ove percine ekipe napravili i sad ocekuju da im se iz ljubavi prema klubu opet neka sadaka daje,ne dam. Dok brezidente ne iznese podatke o reprogramu,dok ne pocene suradjivati sa NO, dok ne nabavi par sponzora ili partnera on od mene nema sta traziti. Neka mu daje onaj sto mu odredjuje sta ce raditi i kako.
Ma brate imam 40 kuka i nikad nisam vidio da neko vise prosi zgadi mi i Celik i sve nek idu u pm samo nas sramote

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 26 sep 2017, 19:22

Boli nas k.ita niko nikog ne j.ebe

Avatar
Marsal
Postovi: 22760
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 26 sep 2017, 19:40

Bili smo i prije u velikim gov.nima, ali na kakve su nas grane doveli El Brezidente, Benja, Perčoni i spasilac Fudo to je stvarno čudo jedno. Pa više sam optimizma imao kad je Šeki pucao na navijače i kad je Ismet Sarajlić bio predsjednik kluba :lol:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 26 sep 2017, 21:38

Zanimljivo kojom brzinom je uklonjen post za "sponzorske kupone". Valjda turci nisu vidjeli, pa nastave sa pregovorima, koji nisu ni počeli, a kad ce, ne zna se :hmmmm:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 sep 2017, 22:43

Ovog najvise cijenim i postujem i svaka mu na mjestu a to je STEELMAN stvarno sta god napise tako je,al ne mozes ti sa uhljupima bolan cekat i posteno igrat nema sanse i neces nikad docekat ni reprogram ni otpis ..Pa njima i jest cilj da vi odustanete i NO i NGG da vas izbace iz Celika i da promijene statut i bojim se najvise toga jer ce opast clanstvo realno i sa ih pola clanova blo K za sve ,doce novi clanovi i kupice nove clanove i preuzet klub ..To je njima cilj i to rade .Vdis da ni Robije nem sve to podjeljeno ,ja sam da vi ostanete uvjek i da zato pregovarate ,jer mi nemamo nize past u svemu smo na dnu finansijski ,sponzorski ,igracki,pozicijom na tabeli.praznim stadionom..Meni je odustajenje predaja i predavanje kluba u njihove ruke .ne odmah al u buducnosti sigurno da ..Vi koji mislite imamo statut ne mogu nista itekako mogu kad padnu clanovi i kad dodji novi clanovi .Okrene se to sad pa sad ..Oni mogu cekat a nama koji isinski Celik u srcu svaki dan je sve teze i teze ..Nebitni su i ovi turci katrani bilo ko al oni ovim putem idu i doce neko slican to im i jest cilj i naravno sklonit NGG I NO i promijenit statut ...To ko ne vidi on je lud i ........I

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 sep 2017, 22:56

32 vijecnik, Muhamed Pivic. SDA! procitajte sta kazu, mislim da ima istine.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
jedandevetcetripet
Postovi: 509
Pridružen/a: 12 jun 2017, 18:52
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jedandevetcetripet » 26 sep 2017, 23:05

https://scontent.fsjj1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5A49E04C ovakvi turniri ce nam bit jos malo najveca sportska manifestacija u gradu a Dzematska liga ce bit praznik fudbala
Ko nas mrzi treba znati da ovo nase ludilo nikad nece stati! 1988-1945

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 26 sep 2017, 23:15

prisonbreak je napisao/la:32 vijecnik, Muhamed Pivic. SDA! procitajte sta kazu, mislim da ima istine.
Evo taj link. Zanimljiv ovaj Idrizovic :zviz:
http://www.novi-vjetar.com/otkrivamo-za ... -fk-celik/

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 sep 2017, 23:19

prisonbreak je napisao/la:32 vijecnik, Muhamed Pivic. SDA! procitajte sta kazu, mislim da ima istine.
Jedina veca ubleha od Kasumovica je ovaj Pivic iz SDA
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 sep 2017, 23:23

avenija je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:32 vijecnik, Muhamed Pivic. SDA! procitajte sta kazu, mislim da ima istine.
Jedina veca ubleha od Kasumovica je ovaj Pivic iz SDA
Slazem se, al takodjer mnogo vise istine je za Kasumovica rekao vec bilo ko drugi.
Smrdi ovo.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 sep 2017, 23:42

Ima ovo istine za ove turke sve to mafija ,opcennito mafija je preuzela sporti svugdje u svijetu i sve mafija vodi klubove ..Ko d Abramovic u Celziju ne prodaje utakmice i ne uzima nvac il bilo koji vlasnik klubova ..To je on sto mi igramo kladionicu i pitamo se kako Celzi izgubi kod kuce od zadneg a prvi na tabeli ..Eto kako pproda tekmu kladionicu .i svi dobri i kladionica i Abramovic aCelziju ne znaci poraz nista ..Tako ovi turci i slicni njima ..Al najgore je sto mi cisto posteno sve po zakonu necemo nikad docekat takvog investitora a ni ovako necemo nikad ic naprijed cekajuci milost politike u Zenici jer ne zele pomoc Celiku i lakse im uvjek dobijat izbore na osnovu Celika i ko god dodje na vlast nama je isto i vjeciti zencki derbi SDA i OVAMO CE SE MJENJAT A NJIH BOLI SVE K ZA CELIKOM .......Nista moramo pocet dzematsku ligu i pocet navijat za svoj dzemat ako bogda inshalah ligu osvojit i ligu prvaka u baraz sa pobjednikom dzemata Orahovica-Zeljezno Polje tamo vec cekaju jaci dzemati Serici,Puhovac.Arnauti to su vec ozbljnije ekipe

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 27 sep 2017, 03:06

boze dragi na sta smo spali, El Brezidente i krezubi vulkanizeri, debele spodobe od crkvickih vijecnika, poluinteligentni zaposlenici u fabrikama gaziranih sokova, seljacki krimosi od gradonacelnika...
sto je najgore alternativa svemu tome kancerogena SDA, Šeki u potkosulji, Hanko, kandidat seljačić iz Nemile, Nuhagic, Sarajlic i kompanija...
Yebem te zivote i gdje se ja rodi, i u kakvom okruzenju... Sad vidim sto nam sva omladina ode, gdje ce ovdje bolan bilo sta zaživjet a kamo li nešto što zahtijeva slogu, žrtvu i strpljenje...
Grad smo kontraša (kojih je puna i ova tema) i sve manje smo grad općenito, gubimo na sadržaju (sport,kultura,muzika)... već smo među većim sirotinjama u državi a Gradsko vijeće koje raspolaze nasim parama su sujetni cirkusanti i niskomoralne komedije od osoba...

Kapa dole još jednom NGG-u, Jonjiću, Turkiću, Ajanoviću i ostalima, ma svima što ste se borili protiv vjetrenjaca, i od one ideje u parku napravili brend koji je okupio najvjernije i izborio da se mi pitamo nešto u ovom klubu, ako ništa makar formalno... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Svaka cast i Robiji što je istrpila ko nijedna navijačka grupa i opet uz sve pritiske, razdore, placenike izgurala ovo. Alal vera SCU, LC, Odabrani i ostali :tokralju:

VEĆ SE KROZ MEDIJE POTURA FUDINA KOMPANJA I ČLANCI "ETO DOVEO SAM VAM SVE, SAD SE SAMO DOGOVORITE". KO DA JE FLORENTINA PEREZA I ROMANA ABRAMOVIĆA DOVEO ZA PREGOVARAČKI STOL, A NE NEKE POLUBIZNISMENE I HAMAN OSUDJIVANE KRIMOSE! NE DAJMO NA SKUPŠTINI, AKO DODJE DO NJE, DA NAM MIJENJAJU STATUT! NI POKUŠAT IM NE DAJMO I MI SMO NAJVIŠE TIJELO, MI SE PITAMO NE PODLIJEŽITE POD PRITISKOM!
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 216
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 27 sep 2017, 08:20

Ovakve situacije i nadleznosti oko zastupanja kluba su propisane statutom! Tamo decidno piše čija je dužnost zastupanje, čija nadziranje, a čija odobravanje na kraju. Bilo koja frankeštajnska kreacija oko formiranja nekakve komisije oko pregovora, koja je u suprotnosti sa Statutom, za mene predstavlja institucionalno silovanje kluba i suprotnost onoga za šta smo se borili i zbog čega sam član kluba.
Poštujmo Statut ljudi!

zicer
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 avg 2011, 18:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zicer » 27 sep 2017, 09:04

BadrHari je napisao/la:boze dragi na sta smo spali, El Brezidente i krezubi vulkanizeri, debele spodobe od crkvickih vijecnika, poluinteligentni zaposlenici u fabrikama gaziranih sokova, seljacki krimosi od gradonacelnika...
sto je najgore alternativa svemu tome kancerogena SDA, Šeki u potkosulji, Hanko, kandidat seljačić iz Nemile, Nuhagic, Sarajlic i kompanija...
Yebem te zivote i gdje se ja rodi, i u kakvom okruzenju... Sad vidim sto nam sva omladina ode, gdje ce ovdje bolan bilo sta zaživjet a kamo li nešto što zahtijeva slogu, žrtvu i strpljenje...
Grad smo kontraša (kojih je puna i ova tema) i sve manje smo grad općenito, gubimo na sadržaju (sport,kultura,muzika)... već smo među većim sirotinjama u državi a Gradsko vijeće koje raspolaze nasim parama su sujetni cirkusanti i niskomoralne komedije od osoba...

Kapa dole još jednom NGG-u, Jonjiću, Turkiću, Ajanoviću i ostalima, ma svima što ste se borili protiv vjetrenjaca, i od one ideje u parku napravili brend koji je okupio najvjernije i izborio da se mi pitamo nešto u ovom klubu, ako ništa makar formalno... :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Svaka cast i Robiji što je istrpila ko nijedna navijačka grupa i opet uz sve pritiske, razdore, placenike izgurala ovo. Alal vera SCU, LC, Odabrani i ostali :tokralju:

VEĆ SE KROZ MEDIJE POTURA FUDINA KOMPANJA I ČLANCI "ETO DOVEO SAM VAM SVE, SAD SE SAMO DOGOVORITE". KO DA JE FLORENTINA PEREZA I ROMANA ABRAMOVIĆA DOVEO ZA PREGOVARAČKI STOL, A NE NEKE POLUBIZNISMENE I HAMAN OSUDJIVANE KRIMOSE! NE DAJMO NA SKUPŠTINI, AKO DODJE DO NJE, DA NAM MIJENJAJU STATUT! NI POKUŠAT IM NE DAJMO I MI SMO NAJVIŠE TIJELO, MI SE PITAMO NE PODLIJEŽITE POD PRITISKOM!
Druže sve si rekao. NGG je okupio kvalitetne ljude, siguran sam da nas ima još koji bi se mogli uključiti u djelovanje i dati svoj doprinos. Ako ne uzmemo stvari u svoje ruke i u domenu našeg djelovanja ne poduzmemo neke mjere seljačići, cirkusanti i moralni talozi koje si gore nabrojao će nam krojiti sudbinu u svemu.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 27 sep 2017, 09:08

Nije ni krenulo vec je osudjeno na propast, a pitanje je i hoce li uopste biti ikakvih pregovora. Ako su kriminalci, recimo im u oci, necemo s vama vi imate mutnu proslost. Ovako, mi znamo o njima sve, a nije se od nas niko sastao sa njima i kad nam se nudi da se sastanemo, "ne, necu, imaju drugi zaduzeni za to" (iako ti masa govori da si inteligentniji od tih drugih)
Nece nikad ni krenuti onako kako mi hocemo, idealno. Daj nam ciste ljude sa parama (u Zenici ih nema), a odmah sutra kad donesu pare hocu pobjedu, dobru igru, pasove, golove, odmah te sezone play off lige prvaka, ako to ne bude onda ste sigurno prodali utakmicu da vratite ulozeno...itd itd. U Zenici sve manje ljudi voli Celik, a sve vise ih se zbog ponosa, u inat prepucavaju preko Celika.
Sad se "podmecu" potencijalni kriminalci, sutra ce neki drugi za koje cemo opet naci da su lopovi i tako u krug, dok ne budemo bili zadovoljni osvojenim bodovima na domacem terenu protiv kantonalnih ligasa, a gabele, vitezi, hanovi ce igrati premier ligu

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 27 sep 2017, 11:24

Ma kakvi Turci boze mili.Koji to njihov klub igra Evropu ? Ili makar da ste culi za taj klub ? Nema ga.Onaj u Hrvatskoj propao kao zeton,oprali pare a ove po Africi i ne znamo.Al eto oni bi Celik digli iz ponora i zaigrali bi Evropu,bi al u ku*cu.Oprali bi pare i isparili bi se,a Celik bi se ugasio.Sto je Fudin cilj.
Pa gdje ces dalje kad glavne pregovore sa mafijom vodi Perco. :urnebes: :urnebes:
!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.