NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 sep 2017, 14:19

romeo je napisao/la:Bog te mazno ovdje se pise kao da se prodaje Manchester United a ne Čelik sa 15 miliona duga, nikakvom svojom imovinom i najnakaradnijom rajom u drzavi. A i sire :mrgreen:

To se fola rade analize, citaju se portali, a Mi u stecaju, samo nam to jos niko nije rekao :damn:

Od svih dragocijenosti kluba, mozemo samo Fenana da im posaljemo kao muteveliju dole :lol:

Zaboravite Fudu ublehu u svemu ovome, sta njega analizirate...Celik ima situaciju da igra, ispadne iz lige i hatma. I imas mozda ovo, pa da te ili dignu ili te i oni ugase kroz nekoliko godina.
A mi, obicna raja ili ti ga clanovi, klub ne mozemo dignuti. Nece ni privatnici. Nece ni Grad.
To je sva filozifija.
Mi cemo njima uciniti uslugu ako ih otjeramo :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 sep 2017, 14:20

https://www.zenit.ba/memisevic-nadzorni ... govornost/ .............opet prepucavanja ma brate dragi znas kad ce neku u ovaj javasluk ulozit marku nikad fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sve mi se zgadilo............memisevicu kretencino i ti i taj sto ti naredjuje da dajes takve izjave

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 26 sep 2017, 14:23

avenija je napisao/la:
romeo je napisao/la:Bog te mazno ovdje se pise kao da se prodaje Manchester United a ne Čelik sa 15 miliona duga, nikakvom svojom imovinom i najnakaradnijom rajom u drzavi. A i sire :mrgreen:

To se fola rade analize, citaju se portali, a Mi u stecaju, samo nam to jos niko nije rekao :damn:

Od svih dragocijenosti kluba, mozemo samo Fenana da im posaljemo kao muteveliju dole :lol:

Zaboravite Fudu ublehu u svemu ovome, sta njega analizirate...Celik ima situaciju da igra, ispadne iz lige i hatma. I imas mozda ovo, pa da te ili dignu ili te i oni ugase kroz nekoliko godina.
A mi, obicna raja ili ti ga clanovi, klub ne mozemo dignuti. Nece ni privatnici. Nece ni Grad.
To je sva filozifija.
Mi cemo njima uciniti uslugu ako ih otjeramo :mrgreen:
Treba onom celi dat da vodi klub vidio si juce na sjednici kako je on naso rjesenje da narodu odbija po marku :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 sep 2017, 14:26

Stvarno ovo vise nema smisla izmedju struktura kluba nebitno koje upravu. Prepucavanje preko medija :thumbdown:

“Nadzorni odbor konstantno bježi od odgovornosti. Ponudili smo im prije dva mjeseca da organizujemo donatorsku večer za NK Čelik, a oni su to odbili. Također, ponudili smo im da imenuju svoje predstavnike da napravimo zajednički plan i budžet kluba, a sada bježe i od potencionalnih investitora. Kada već govore o transparentnosti, javnost nisu obavijestili da su smjenili predsjednicu NO prije 15 dana, te da je imenovan drugi predsjednik. Mene oni jučer nisu kontaktirali, imaju moj broj telefona, te imam pojedine članove NO u imeniku telefona, ali ono što mogu sa sigurnošću reći da mene jučer niko iz NO nije kontaktirao niti slao poruke. Ukoliko imaju dokaz da su poslali SMS poruku neka je javno objave”, kazao je Memišević.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 26 sep 2017, 14:31

Motaj kablove
Opstanak moramo izboriti

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 26 sep 2017, 14:44

Prepucavanja, dopisi, obavjestenja, pa evo da im mi ovdje ugovorimo sastanak?? Da im posaljemo datum i vrijeme sastanka, objema stranama.
Svi cekaju da druga strana pogrijesi da bi onda ovi drugi bili generali poslije bitke, Zenica je puna takvih generala. Ako pogrijesi NO, UO ce drvlje i kamenje poput ovog saopstenja, ako se ovaj ne javi na mob NO odmah po njemu.
Na kraju ce od svega biti "da smo ovo , da smo ono", a na stadionu ce nastaviti dolaziti 500 "budala" (kako Bati kaze).

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 26 sep 2017, 14:48

avenija je napisao/la:Stvarno ovo vise nema smisla izmedju struktura kluba nebitno koje upravu. Prepucavanje preko medija :thumbdown:

“Nadzorni odbor konstantno bježi od odgovornosti. Ponudili smo im prije dva mjeseca da organizujemo donatorsku večer za NK Čelik, a oni su to odbili. Također, ponudili smo im da imenuju svoje predstavnike da napravimo zajednički plan i budžet kluba, a sada bježe i od potencionalnih investitora. Kada već govore o transparentnosti, javnost nisu obavijestili da su smjenili predsjednicu NO prije 15 dana, te da je imenovan drugi predsjednik. Mene oni jučer nisu kontaktirali, imaju moj broj telefona, te imam pojedine članove NO u imeniku telefona, ali ono što mogu sa sigurnošću reći da mene jučer niko iz NO nije kontaktirao niti slao poruke. Ukoliko imaju dokaz da su poslali SMS poruku neka je javno objave”, kazao je Memišević.
Sad se loptica prebaciva na NO i poslije ovoga će se javiti grupe i reći kako i NO nije čist, ne znamo ni ko je predsjednik NO, neće donatorsku večer, vidiš nisu ni poruku poslali, a kažu da jesu, ogovaraju čovjeka bez razloga.

A to što ne znamo ni konje uopšte u UO, to što već sutra se ekipa može raspast, koliki ce nam dug biti poslije ove sezone (ako docekamo kraj), ko.je prekinuo saradnju sa Sol Azurom . . .

Prepucavanja će trajati vječno, ko ce prvi popustiti ne znam. Bojim se samo da to ne bude Čelik, jer dok traju prepucavanja, investitori i tako dalje, Čelik tone sve dublje,ali ...

Znas ti nas, je.bo ti nas !!!

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 26 sep 2017, 14:50

Nisam pametan ali izgleda niste ni vi.
Sa reprogramom i otpisom duga prema JP ali sa povoljnim statutom kojeg bi izanalizirao NO ja bi pustio Sekija, Begagica, Domnkovica da vode klub.
Ako se ne mogu ugovori potpisati sa svima i DOBRO ugraditi NK Celik u svemu tome onda nemoj nista prihvatati.
J.ebo me svak ako to nije crno i bijelo a svi se sad kofrce i izbjegavaju...

EDIT
Medjuostalom, Fudo je opet ponovio da je reprogram sad izmedju kluba i porezne uprave. Malo se vrsi pritiska na UO (Memisevica). Treba ga dobro nagazit po tom pitanju ALI svi opet SUTE kao sto je neko pisao

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 26 sep 2017, 14:58

Zmaj88 je napisao/la:
avenija je napisao/la:Stvarno ovo vise nema smisla izmedju struktura kluba nebitno koje upravu. Prepucavanje preko medija :thumbdown:

“Nadzorni odbor konstantno bježi od odgovornosti. Ponudili smo im prije dva mjeseca da organizujemo donatorsku večer za NK Čelik, a oni su to odbili. Također, ponudili smo im da imenuju svoje predstavnike da napravimo zajednički plan i budžet kluba, a sada bježe i od potencionalnih investitora. Kada već govore o transparentnosti, javnost nisu obavijestili da su smjenili predsjednicu NO prije 15 dana, te da je imenovan drugi predsjednik. Mene oni jučer nisu kontaktirali, imaju moj broj telefona, te imam pojedine članove NO u imeniku telefona, ali ono što mogu sa sigurnošću reći da mene jučer niko iz NO nije kontaktirao niti slao poruke. Ukoliko imaju dokaz da su poslali SMS poruku neka je javno objave”, kazao je Memišević.
Sad se loptica prebaciva na NO i poslije ovoga će se javiti grupe i reći kako i NO nije čist, ne znamo ni ko je predsjednik NO, neće donatorsku večer, vidiš nisu ni poruku poslali, a kažu da jesu, ogovaraju čovjeka bez razloga.

A to što ne znamo ni konje uopšte u UO, to što već sutra se ekipa može raspast, koliki ce nam dug biti poslije ove sezone (ako docekamo kraj), ko.je prekinuo saradnju sa Sol Azurom . . .

Prepucavanja će trajati vječno, ko ce prvi popustiti ne znam. Bojim se samo da to ne bude Čelik, jer dok traju prepucavanja, investitori i tako dalje, Čelik tone sve dublje,ali ...

Znas ti nas, je.bo ti nas !!!
Ma drug ogadili su mi klub vise sa ovim sranjima, kao da smo Real Madrid pa tolika pompa a ne najzadnji klub na svijetu kojeg svi izbjegavaju.
Sta da se sutra plasiramo u Evropu i da dodje neki novac da procirkulise klubom. BILO BI MRTVIH !
A to kako ovo oko Celika djeluje na ljude pokazuje da smo dobacili i do 500 ljudi protiv Goska.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 26 sep 2017, 15:12

Jucer se ipak glavna prica odigrala ispred opcine poslije zavrsetka ''sjednice''.Ko je bio zna ko nije cuti ce uskoro.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 26 sep 2017, 15:40

zenicanin je napisao/la:Jucer se ipak glavna prica odigrala ispred opcine poslije zavrsetka ''sjednice''.Ko je bio zna ko nije cuti ce uskoro.
Prosvjetli nas.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 26 sep 2017, 15:47

Ja mislim da je memisevic prvi predsjednik nekog kluba u historiji covjecanstva a da nije ni procitao statut istog !

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 26 sep 2017, 16:13

Dio komentara jednog od clanova NO:
Sto se tice pregovora, NK Celik nije u poziciji da pregovara niti sa jednim zainteresovanim ulagacem. Zasto? Odgovor je jednostavan, nasi racuni su blokirani, optereceni smo milionskim blokadama na ime poreza i obaveza prema JU grada, bivsim igracima, radnoj zajednici, dobavljacima, a uz to nemamo nikakvu imovinu kojom mozemo licitirati ... Dakle, nasa pregovaracka moc je nikakva, nemamo je i stoga je zaista cudno da se u pregovaracki tim uopce postavljaju ljudi iz kluba. U ovakvim slucajevima jasno je da pregovarati o ulaganju u klub mogu samo GRAD i potencijalni investitor. Grad drzi kljuceve NK Celik jer jos uvijek nisu sprovedene odluke GV-a koje se ticu reprograma poreskih obaveza i otpisa potrazivanja gradskih JU koje imaju prema NK Celik. Grad ili Gradonacelnik sa svojim savjetnicima treba da sjedne s potencijalnim investitorima i kaze: "Mi vam nudimo reprogram, otpis potrazivanja JU i stadion na XX godina, a vi treba da platite tekuce obaveze za ovu godinu da bi se uslo u reprogram i ponudite nivo ulaganja za naredne godine za koje mislite upravljati klubom.". Ne moze NO, UO ili bilo ko treci ovo pregovarati u ime grada, ali NO moze po uspostavi konacnog dogovora izmedju ove dvije strane organizovati skupstinu kluba i clanovima skupstine predstaviti dogovoreno i pozvati skupstinu da glasa ZA ili PROTIV.

Jos jedna mn bitna stvar, sta zapravo ti investitori zele i koliko su spremni mni uloziti. Da li praviti ekipu, siriti stadion, . . . Koji je zapravo njihov plan. Kaze Fudo, spremni su vec za par dana krenuti u razvoj, koji, cega, kako.

Kako god, smatram da barem.jedan clan NO mora uci u pregovarački tim, ako nista kako bi sira javnost imala sto jasniji sliku, inače, niko nece znati sta je dogovoreno i na koji način.

Zelimo samo bolji i zdrav Čelik !!!

EDIT:
Zanimljivo koliko slabo se mediji interesuju za ovu priču. Osim prenošenja izjava NO, Memisevica i Fude, nikakvog istraživanja o turcima, pa i pitanja za Fudu, ali i NO i UO

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 26 sep 2017, 16:19

A sta ako je reprogram zastao izmedju kluba i porezne uprave? Bar tako Fudo tvrdi...

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 26 sep 2017, 16:36

KenoRob je napisao/la:A sta ako je reprogram zastao izmedju kluba i porezne uprave? Bar tako Fudo tvrdi...
Zapeo je prvo u vijeću, jer je reprogram usvojen nakon isteka roka, a nakon toga se Memisevic "pogubio", misleci da on ne treba nista, nego da ce grad sve sredit. Ocito tako i dalje "misli", zajedno sa novim direktorom. To se nece nikad ni riješit, barem m dok je ovaj UO.

Što se tiče pregovora, treba sjest UO, NO, predsjednik skupštine i neko iz Fudinog kabineta, ako hoće i saslušat sta Turci zapravo žele i nude, jer nakon toga mi, tj. UO i NO odmah mogu reći da li je to dobro ili ne, i ukoliko jeste, sazvati skupštinu.

Sad, da li su turci mafija, ovakvi, onakvi možemo do sutra, ali istinu nećemo saznati. Naravno, ne dat im sva prava da rade sta hoce i kako hoće, zaštiti klub, grb, ime maximalno. Kroz plan moraju predstaviti sta je njihov cilj, za koliko su spremni to.ostvariti i koliko mogu i žele uložiti.

EDIT:
Došli smo do zida. Trenutni statut i funkcionisanje je nemoguce, zbog blokade od UO, Fude i ekipe. Sad je pitanje da li se nastaviti boriti protiv politike,kada ti grad(stanovnici) polahko okreće leđa, a sve ukazuje da idemo ka ispadanju i gašenju ili ga predati Turcima, pa MOŽDA opstanemo, u životu.

Samo da ne bude, uzmu ga Turci na papiru, a onda na funkcije zasjednu Fudini i Perčini.
Jbg, kakva nam drzava, tako i sve, gdje ima koristi, tu je i politika-ku.rva.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 sep 2017, 17:14

Fudi ne vjerujem nista i nikad vise moj glas nece dobit bilo gdje to broj 1 prevarant manipulator lazov spletkaros interesdzija ...
Ja razumijem NO potpuno i u jednu ruku opravdavam taj njihov stav jjer ce bit krivci ...Al vidil taj NO malo dalje za 1 god npr sta ce bit ,njima i jesrt cilj sklonit NO i NGG iz Celika i oko Celika ,a to sto vi pisete statut se mora postovat to je trenutno al njima jest cilj statut promijenit a odustajanjem i opadanjem clanstva sto je realnost i novim uclanjivanjem statut neces moc zadrzat jer ovo sve vise i vise gubi smisla i sve manje ce imat podrsku kod najobicnijeg navijaca a takva je nazalost velika velicina koji hoce rezultat i eto ga na stadion a ovo trenutno vidi se na tribinama za 3 kola past ce na 200 gledalaca i manje .Ovim tempom,oni ce ga sigurno promijenit statut a u gasenje kluba ne vjerujem mada je sve moguce .Ukolio b se ugasio Celik za mene je nogomet u Zenici zavrsen,nikad ne bi otiso na tekmu i za novi klub navijat ..Ovako REPROGRAM NIKAD NECEMO DOCEKAT TO NEK JE SVIMA VAMA JASNO I DA DODJI NEKI INVESTITORI CASNI POSTENI ........Ovo njhove je samo lagano preuzimanje kluba htjel mi to priznat il ne htjeli ,ostaje nam samo masta....Ja sam ipak da se pregovora .od ovog gore ne moze bit .ovako necemo naprijed nego ce mo samo ic nazad ..Tacno ko sto neko napisa ko da smo Real Madrid a nemamo nista ponudit ni stadiona ni nista bez grada i sadje najbitnije da li je NO poslo SMS memisevicu il nije i da li ima propusten poziv Memisevic ..To treba slikat na ekranu i objavit ..Od svih roblema to je najbitnije a soto imas 0 MARAKA .500 LJUDI NA STADIONU .PASIVNOST ZENICANAA TJ NAJOBICNIJEG NAVIJACA .NEMAS SPONZORE.NEMAS REPROGRAM I NECES GA NIKAD IMAT OVAKO,NEAS OTPIS DUGOVA ,DUZNI SVIMA ,STO VISE NEMAS NI ROBIJE I TO SE SUTI A SVE SE VIDI ,STO SI 13 NA TABEL,STO SI DOVEDEN PRED ZID JER BUKVALOO NEMAS NIGDJE I JEDINA OPCIJA JE TO NEKO INVESTIRANJE to je nebitno bitan je SMSS I PROPUSTEN POZIV.......al haj bice kako bude ..svi ste svjesni d smo popusili na svi poljima samo treba priznat bar samom sebi i da nam vrijeme ne ide nikako u prilog ..Sto se ceka vise tonemo i sve vise preuzimaju klub ..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 26 sep 2017, 17:18

Kakve veze ima google pa ukucaj DRAGAN COVIC pokazace ti mafiju,mito,korupciju i slicno a bude ti predsjednik drzave i svugdje priznat u svijetu.tako i za ove turke ..Koji je to bisnismen cit da mi je ga znat ..Da su posteni ne bi imali milione i milione

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 26 sep 2017, 17:24

Brezidente uztitrao jer od stranih jezika zna reci YES a mora vrsiti pregovore. Ako turci ne dovedu prevodioca on ce samo reci da je se nemoguce sa njima dogovoriti :lol:
Republika Zenica

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rob do bagro » 26 sep 2017, 17:27

Ovako ce se prepucavat i onda ce samo jednu jutro osvnaut Nogometni klub Celik je ugasen, kao i rukomet i kosarka.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 26 sep 2017, 17:53

Najbolje da ne postoji nikakav stub odbrane interesa kluba i da se radi kao i do sada. Izgleda bi vas dosta bilo zadovoljno s takvim radom. Kakvo crno prepucavanje izmedju dvije strane. Ko izjednacava rad NO sa Memisevicem ocito ne zeli pogledati istini u oci.

NO je izbacio cinjenice da ih se eskivira, a da ih se sad uvaljuje u situaciju da preuzmu odgovornost kad nemaju pojma u sta ulaze. Kao da ne postoji UO i Gradska uprava koji imaju kljuceve za pregovore. Gdje su sad Merdzic i Nalic? Sto to niko ne potencira? Na kraju krajeva NO ce odraditi svoj posao koji objektivno i treba da uradi, a Skupstina odlucuje. Medjutim, Fudo trazi skidanje odgovornosti sa sebe u svojoj reziji bez obzira kakve posljedice za klub mogu biti, a dosta vas pada na to.

Ovakav NO klub nije imao od rata, da ce neko na osnovu argumenata, razuma i strucnosti raditi u korist kluba i ne padati na podvale. I sta dobijaju, umjesto da dobiju podrsku za svoj rad, izjednacava ih se sa Memisevicem koji je totalno izgubljen.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.