NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 16 sep 2017, 15:12

RZ88Adnan je napisao/la:
zenica159 je napisao/la:Igra li Kouadio danas ?
Svi igraju osim Mahmuta

Naprijed LikĆe
:thumbup:

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 16 sep 2017, 15:47

Hoce li biti prenos tekme gdje???

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 16 sep 2017, 16:45

OZWien7 je napisao/la:Hoce li biti prenos tekme gdje???
Hoce na zetelu.
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OZWien7 » 16 sep 2017, 16:47

HerrEngelbert je napisao/la:
OZWien7 je napisao/la:Hoce li biti prenos tekme gdje???
Hoce na zetelu.
:D :D :D koji si ti kralj :tokralju: :tokralju:

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la vivaILchelik » 16 sep 2017, 16:53

slika
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 16 sep 2017, 17:10

@ SamoRealan

Reprogram je bila izgubljena bitka jer su bili propusteni rokovi. Lobirajuci za izmjenu zakona vracena je sansa klubu za reprogram, a s tim i za njegov spas te zbog politiziranja i tog Perce su opet prosli svi rokovi. Pitas za sta je kriv, pa reprogram je izvisio zbog njega, jer da su bili iskreni to bi bilo zavrseno pitanje neposredno po izmjeni zakona, a umjesto toga smo imali ucjene da bi on mogao rovariti po klubu.

Sta zelis ti da kazes, da treba tolerisati Hamke, Perce, Mujezinovice i slicne kao sto se radilo u protekle mracne dvije decenije?

Sad kao treba sjest s tim smrdom koji je unazadio sve napore, jer je po bilo koju cijenu zelio moc i svoje igrace u klubu i koji i sad Robijasima smislja spletke, a sve da bi on odlucivao zarad svog interesa. Celik je trenutno pod prijetnjom nestanka zbog Kasumovica i Perce, jer njihove namjere nisu u skladu sa interesom kluba. Oni se sad pitaju, zloupotrebljavaju politicku moc za svoj interes, odgovorni su za ovakvu situaciju kluba. Imali su priliku za normalan odnos, imali su nevjerovatnu sansu za spas kluba i umjesto toga pokazali su da su hamelj.

U takvu pricu NGG ne ulazi, jer ono za sta smo se borili je zdrav Celik sa perspektivom, a nakaradnim klubom nek se bavi ko hoce. Kandidata ne fali.

Trenutno su clanovi kluba i Nadzorni odbor koji mogu nesto pokusavati za dobrobit kluba, ali bez reprograma nista nema smisla, a politicka moc kojom se moze zavrsiti to pitanje je rukama u glavnih aktera ove price.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 16 sep 2017, 17:19

1. Ova trojica govana iz Sarajeva su samo šlag na tortu Kemicine stručnosti.
2. Pa kad već nemaš koga stavljati na krilo pusti mlađeg Adilovića možda dijete i zna nešto, a ne tuhliba Duvnjaka koji se oznojio hodajući iz svlačionice, a nakon početnog udarca već crko.
3. **** i tebi Memiševiću sve pogotovo ti gazdi Perči
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 16 sep 2017, 17:31

samocelik je napisao/la:1. Ova trojica govana iz Sarajeva su samo šlag na tortu Kemicine stručnosti.
2. Pa kad već nemaš koga stavljati na krilo pusti mlađeg Adilovića možda dijete i zna nešto, a ne tuhliba Duvnjaka koji se oznojio hodajući iz svlačionice, a nakon početnog udarca već crko.
3. **** i tebi Memiševiću sve pogotovo ti gazdi Perči
Ti se jos uvijek nerviras :D Pa ja da sam trener Viteza stavio bi trojicu na Koaudia i rekao svojim igracima da dodaju loptu u noge ostalim igracima Celika. Kakvi su nam stoperi sigurno bi asistirali najmanje 2x igracima Viteza.

Evo ga 2:0!

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 16 sep 2017, 17:43

kljuc u bravu ,istupit iz lige i s tim sacuvat bar malo obraza i istorije Koje su stvorile generacije 70-80-90 tih godina
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 16 sep 2017, 17:53

Svih mi ja bi volio da se ugasimo i da prestanem pratiti sve ovo. Nije sramota ugasiti se kad vec ne ide i nece. Veca je sramota i bol ovo dozivljavati iz dana u dan. Pomirite se ljudi i hajmo ga sahraniti kako dolikuje jednom starom simbolu Srednje Bosne.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 16 sep 2017, 18:05

Opet ce se dignut neka prica preko zime opet ce se bacit pola miliona a da li cemo ostati ili ne vise nije ni bitno. To je to casno i posteno kljuc u bravu onih koji ga vole a ne oni koji ga ne vole da znamo da smo mi to iz ponosa uradili...


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 16 sep 2017, 18:16

trebamo upisat istoriju kao prvi grad koji nema niti jedan sportki klub,kolektiv il sta ti ja znam

fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rob do bagro » 16 sep 2017, 18:16

Stvarno fakat, sve i jedan sport u nasem gradu je mrtav. :clap:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenica159 » 16 sep 2017, 19:03

''Marković spasio Čelik katastrofe.'' Ovo procitati polsije utakmice sa Vitezom je ponizavajuce, mnogo me stid.

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 16 sep 2017, 19:18

zenica159 je napisao/la:''Marković spasio Čelik katastrofe.'' Ovo procitati polsije utakmice sa Vitezom je ponizavajuce, mnogo me stid.
To citas poslije svake utakmice
Republika Zenica

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nebeskasila » 16 sep 2017, 19:21

tareizo je napisao/la:trebamo upisat istoriju kao prvi grad koji nema niti jedan sportki klub,kolektiv il sta ti ja znam

fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ne boj se postace Bihac to prije vas. Nek nam sela igraju i budu prvaci :/

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AlemC85 » 16 sep 2017, 19:35

nebeskasila je napisao/la:
tareizo je napisao/la:trebamo upisat istoriju kao prvi grad koji nema niti jedan sportki klub,kolektiv il sta ti ja znam

fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ne boj se postace Bihac to prije vas. Nek nam sela igraju i budu prvaci :/
Ja kao navijac Veleza zelim da se Celik u inat dusmanima izvuce iz belaja. Isto vazi i za tvoje Jedinstvo. Ovo je katastrofa sta nam se desava sa sportom. Sami smo krivi za ovu kataklizmu.

Velez su bili sahranili ali su se zaj.ebali svi. Jest da je dug proces oporavka ali ide to svojim tokom. I uspjeli smo se izvuci u zadnji cas. Jos nam je ostalo oko 80.000 KM duga prema drzavi i to je to. Plus mi navijaci svakim danom se sve vise ukljucujemo u pomoc klubu na razne nacine.

Ne zelim ni ja da sela i proplanci budu glavne baje kod nas. Ali se moramo trznuti pod hitno, inace smo svi gotovi. Ode nam omladina, a to su potencijalni igraci i navijaci. Do nas je...

Avatar
nextterrain
Postovi: 2474
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nextterrain » 16 sep 2017, 19:37

Zbog 700 ljudi placati milione dok ostali sportovi trunu :thumbup:

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Alban » 16 sep 2017, 19:41

AlemC85 je napisao/la:
nebeskasila je napisao/la:
tareizo je napisao/la:trebamo upisat istoriju kao prvi grad koji nema niti jedan sportki klub,kolektiv il sta ti ja znam

fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ne boj se postace Bihac to prije vas. Nek nam sela igraju i budu prvaci :/
Ja kao navijac Veleza zelim da se Celik u inat dusmanima izvuce iz belaja. Isto vazi i za tvoje Jedinstvo. Ovo je katastrofa sta nam se desava sa sportom. Sami smo krivi za ovu kataklizmu.

Velez su bili sahranili ali su se zaj.ebali svi. Jest da je dug proces oporavka ali ide to svojim tokom. I uspjeli smo se izvuci u zadnji cas. Jos nam je ostalo oko 80.000 KM duga prema drzavi i to je to. Plus mi navijaci svakim danom se sve vise ukljucujemo u pomoc klubu na razne nacine.

Ne zelim ni ja da sela i proplanci budu glavne baje kod nas. Ali se moramo trznuti pod hitno, inace smo svi gotovi. Ode nam omladina, a to su potencijalni igraci i navijaci. Do nas je...
Hvala drug na podrsci ali nazalost ovo je realnost, najgore od svega sto su najveci dusmani upravo medju nama, ljudima u gradu, krivce ne treba traziti van Zenice, sutnjom aminuju da ova bagra rusi sve sto je sveto. Teska vremena, ali nadam se ipak da ce biti bolje jer na muci se poznaju junaci.
Sretno Velezu u nastavku i da i taj dug sto prije bude proslo vrijeme.
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 16 sep 2017, 20:01

SamoRealan je napisao/la:
Oprosti 6 mjeseci vrhunske organizacije? Reci mi molim te da li to smatras poslovanje Satorovica kao vrhunsko? NGG je nesto najbolje u zadnjih 20 godina u Čeliku to svi moraju priznati, ali da li se u potpunosti, za vrijeme Satorovica radilo po statutu? Transparentno?
Eto ja te molim da postavis link ili neki file gdje ste napisali sve te lose stvari Perce, ja sto znam to je njegov menadjerski dio u kojem gura svoje igrace. Neko je napisao da je uslovio klub sa necim, budimo realni to rade svi. Cak i roditelji igraca, pa i sami igraci jer nema novca u nasem klubu. I tad kad su bili Mahmutovic Vrsajevic Ljevakovic nije bilo novca i bilo je dugovanja u isplatama plata. Zna li iko da li je i koliko je klub dobio od transfera tih igraca? Ako osim menadjerske pohlepe ima jos nesto neka neko napise, ako je to samo taj dio onda zar se nije moglo pricati sa njim i ograniciti ga nekim ugovorom u kojem ce biti i klub dobar. Zar cemo izgubiti klub zbog toga sto trenutna politika u gradu ne zeli Celik bez Perce?
Oprosti, Čelik je opstao kada niko nije vjerovao da će - bez kupljene utakmice. Radilo se transparetno obzirom da si sve ono što te zanimalo imao na www.nkcelik.ba u PDFu.
Ne želim ti postavljati, potraži. Koliko je sposoban klub pod njegovim vodstvom vidjelo se danas.
Isti je bio u UO godine kada je Čelik najnegativnije poslovao, a od igrača Čelik je dobio ****, **** KM. Mada ne kontam šta ti to pišem kada ti je prvi post javljam se u ime Perčinog čovjeka.

"njih pola od ovog sadašnjeg kadra ne bi igrala ni u drugoj ligi, a kamoli Premijer ligi.." - Ko ih je koju **** materinu dovodio?

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.