NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77


Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 14 avg 2017, 15:11

Sta Perco veli, sad ce uci sa kesom u klub, kad mu vec nedamo da se uglavi u strukture kluba radi statuta. Koja nepismena ubleha. :D
Postovanje treba zaraditi.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 14 avg 2017, 15:52

Hvala momcima na borbi, odlicnoj partiji za njihove mogucnosti i na 3 boda. Fali tu jos dosta toga ali sta ces kad smo nakaradni. Imali smo srece u par navrata i super dobrog golmana a i penal se mogao svirati radniku kod 0-0 kad je jednog naseg na zemlji lopta pogodila u ruku prilikom klizeceg...Bili smo bolji svakako, rezultat mozda malo previsok... Sad slijedi jos jedan val igraca Mamutovic, Kazazic I Hadzikadunic da se procjeni gdje smo sta smo pa onda je moguc i Misic i mozda jos neko...? Imamo hljeba za opstanak iako nam fali dosta toga u ekipi a bitno je i klub sredivati sto se tice reprograma i ostali stvari.

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 14 avg 2017, 16:14

kad_kako je napisao/la:Sta Perco veli, sad ce uci sa kesom u klub, kad mu vec nedamo da se uglavi u strukture kluba radi statuta. Koja nepismena ubleha. :D
Njemu je puno 100 000 kao i vecini nama tako da on uci sa kesom smatra 500 maraka :D
Dobro mu spusti onaj momak, dok je tebe i takvih poput tebe nikad celik nece biti evropski :mrgreen:
Republika Zenica

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 avg 2017, 17:34

MARSAL drug moj kako ces ostat u ligi ako ti ne treba Mahmut Fenan il Kuadio ,sam si reko jbo ovo necu na tekmu ,,,mi ak isadnemo tek je raspad sistema sta je vam ljudi nit bi bilo sponzora i mozda 200 navijaca ,pa sad nema ni sponzora ni navijaca ,zamisli da ispadnes ..Zna budala da su to skupi igraci i da ide preko privatnika nekih i Perce da to oni placaju nesto.MOZES SAMO DA BUDES BLOKIRAN NA SVIM POLJIMA I DA GLAT ISPADNES I DA SE GASIS IL MORAS OVAKO ZA TAJ REPROGRAM I BOLJI CELIK MOZDATEK ZA 5 GODINA........CELIK SE NECE NIKAD UGASIT ZAPAMTI TO ,,SAMO JE PITANJE KAKV CE BIT I KOJIM CE PUTEM IC .....MI OVIM SAMI PUTEM NE MOZEMO . i nema one price da je bilo a nije bilo jer nece bt i nmze bit i da su ovi sad a nisu i nece bit ...Mi samo trebamo drza statut ovaj,opstak izborit uz reprogram i otpis a pomirit se moramo sa ovim sto nisu u Celiku a jesu u Celiku i svve mogu zakocit i koce a isto tako i dovode igrace ...sve cu istrpit za reprogram i bicu podrska igracima treneru (mada ga ne gotivim) i upravnom odboru (znam da je slab al nema drugog)a o bojkotu nekom ne bi podrzo a mislim da ne bi ni proso taj bojkot a o protestima bi bila komedija

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 avg 2017, 17:40

a najzalosnije sto taj perco ti svve moze blokirat i blokiraju a u drugu ruku dovode igrace i nmzes mu nista ,osim pisat po fb a konkrentno nista mu ne mozemo i vidimo sami i u boljoj je poziciji puno a sa rogatim se ne mozes bost osim mozgom ic pametno a silom tesko ..I sta ja dobijam skandiranjem PERCO TURCINE SEKI TURCINE I ZAPALE BAKLJE I DOBIJES KAZNU 2000 I **** TE TAJ NAVIJAC .VISE STETE NEG KORISTI....
HAGY ma mi vise sami ne znamo sta hocemo anajzalosnije sto sami ne znamo sta mozemo realno ..dja Celikovu djecu jeftinu ond ajbo ovo okoga cu gledat ispast ce mo ,dodju bolji kazu skupi ..pa kako ce mo neki bi i jare i pare a treba ti OPSTANAK I REPROGRAM a bgm sa Duvnjakom Adilovicem i slicnim na terenu u federalnoj bbi se borili za opstanak

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 14 avg 2017, 17:46

hagy je napisao/la: Eh bas tako, krenula Celikova djeca - ne valja, ispast cemo
Dovedes iole bolje igrace - ne valja,
Mi bi dobre a djabaluka...
Ovoj sadasnjoj djeci treba par boljih da uz njih nesto nauce...
E bravo, super si to srocio, ovo mnogima od nas nije jasno . Mlad momak moze da nauci samo od nekoga ko ZNA.

Gospodo kriticari, ja vas razumijem sto kritikujete ovu upravu, ali sta su to ovi prijasnji bili bolji???? Samo go kriminalac do kriminalca. Mic po mic, samo povecavali dug. Evo Satorovic prvi, nista bolji od Mujezinovica? Ama bas nista. U odnosu na Memisevica dobio bruku para, qrac bi moj doveo i Regoju i masu drugih igraca na proljece 2016/2017. Satorovic je bio samo jedan u nizu onih koji su pljackali Celika. Vidjecemo kad Memisevic okonca, kakav je njegov finansijski bilans. I naravno tabela. Evo prosle godine svi nas dobise u Zenici, osim Zelje, Sarajeva, Zrinjskog i Mladosti i meni se cini Olimpica. Svi ostali nas dobise u Zenici i Krupa i Sloboda i Vitez i Radnik i Metalleghia i Siroki Brijeg. U gostima uzeli bod Krupi, Metalleghi i Vitezu, dobili Radnika(nemam pojma kako), sve ostalo porazi. A onaj tim iz sezone 2016/2017 je po imenima bio kud i kako jaci od ovog sadasnjeg.

E ko ce se kladiti da ce ovaj tim 2017/2018 osvojiti vise bodova nego onaj iz sezone 2016/2017?
Zadnja izmjena: Crni gavran, dana/u 14 avg 2017, 18:06, ukupno mijenjano 1 put.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 14 avg 2017, 17:58

Gavrane, šta misliš da sačekaš izvještaj prije takvih ispada ?

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 14 avg 2017, 18:08

TofiTofita je napisao/la:Gavrane, šta misliš da sačekaš izvještaj prije takvih ispada ?
Koji izvjestaj?
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 14 avg 2017, 18:19

Crni gavran je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Gavrane, šta misliš da sačekaš izvještaj prije takvih ispada ?
Koji izvjestaj?
Onaj sa prihodima i rashodima koji je spreman i ubrzo će biti objavljen.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 14 avg 2017, 19:17

Nisam bio na utakmici zbog neki vanredni okolnosti, tako da nisam utakmicu gledao ni na stadionu, ali ni na televizoru. Veceras cu premotat :-)
Vidim svi ste zadovoljni i drago mi je zbog toga. Gosk mi djeluje dobar i mislim da bi nam Krupa trebala zajedno s Vitezom biti rival. Sad naredno kolo u Krupi ne smijemo izgubiti. Ko zna mozda napravimo finu seriju (optimizam nam se svima vratio) pa se trznemo ka sredini tabele. Tad poznavajuci nas, apetiti nam rastu, uz poznato KUP KUP KUP JE NAS :-D
Inace, ne vidim nam malog @Sehic ... ocekujem i njegov komentar na pobjedu hehehe
@Batistuta19 daj povedi neko navijanje dok nas euforija trese, bacaj naj u delirijum.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 14 avg 2017, 21:11

FliX je napisao/la:Nisam bio na utakmici zbog neki vanredni okolnosti, tako da nisam utakmicu gledao ni na stadionu, ali ni na televizoru. Veceras cu premotat :-)
Vidim svi ste zadovoljni i drago mi je zbog toga. Gosk mi djeluje dobar i mislim da bi nam Krupa trebala zajedno s Vitezom biti rival. Sad naredno kolo u Krupi ne smijemo izgubiti. Ko zna mozda napravimo finu seriju (optimizam nam se svima vratio) pa se trznemo ka sredini tabele. Tad poznavajuci nas, apetiti nam rastu, uz poznato KUP KUP KUP JE NAS :-D
Inace, ne vidim nam malog @Sehic ... ocekujem i njegov komentar na pobjedu hehehe
@Batistuta19 daj povedi neko navijanje dok nas euforija trese, bacaj naj u delirijum.
Opravdno ak nisi bio na tekmi a bio sam ti piso minus ,moram sad ispravit ,,,,,Samo dzat moral na visokom nivio i pjesma ruke gore i BCE CELIK OPET SHAMPION ....Rano je jos za prognoze poslije slucajne pobijeda Goska u Sarajevu i rec da je dobra ekipa...Al Vitez jest slab ,,Kako god bice tesko svima ,nije samo nama ..Et Sarajevo bla bl milioni 4 boda samo a Sablja sa Mladosti 10 ,,vidjece se tek nakon mozda 8 kola otprilike sta i kako

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 14 avg 2017, 22:20

Limvo likče do bagro :salut:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 15 avg 2017, 11:21

Convicts1988 je napisao/la:Limvo likče do bagro :salut:
:salut:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tareizo » 15 avg 2017, 11:49

sa mahmutovicem sigurno jedan od najjacih napada u ligi

golman,misic,cemalovic,kazazic,durakovic,mehic,sisic,sabanovic,kuadio,salcin,mahmutovic

ekipa koja ne bi trebala imati probleme oko opstanka idemoooo dalje

limvo likce do bagro a i nakon toga
svim navijacima CELIIKA KATOLICKE VJEROISPOVIJESTI SRETAN BLAGDAN VELIKE GGOSPE
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 15 avg 2017, 15:29

TofiTofita je napisao/la:
Crni gavran je napisao/la:
TofiTofita je napisao/la:Gavrane, šta misliš da sačekaš izvještaj prije takvih ispada ?
Koji izvjestaj?
Onaj sa prihodima i rashodima koji je spreman i ubrzo će biti objavljen.
- Izvještaj o radu prelaznog Upravnog odbora na čelu sa predsjednikom Selvedinom Šatorovićem: http://****/2vzSBhP
- Izvještaj o radu bivšeg v.d. generalnog sekretara Tarika Ajanovića: http://****/2uFx48K
- Izvještaj o radu koordinatora omladinskog pogona Omera Kopića: http://****/2vzWbIY
- Finansijski izvještaj za period januar - juni 2017. g.: http://****/2fI3OaD

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 15 avg 2017, 15:50

Prvo skoci pa reci hop.. Misic u Mladosti :urnebes:

Avatar
jagamu
Postovi: 1263
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 15 avg 2017, 15:54

Yebat ga
moSa likCe

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 15 avg 2017, 18:26

Sto je Fudo gnjida lago za Pavića i 80000 km?
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 15 avg 2017, 18:48

BadrHari je napisao/la:Sto je Fudo gnjida lago za Pavića i 80000 km?
Iz istog razloga zbog kojeg je lago i da:
- će na vrijeme ispoštovat reprogram i otpis prema JP-ima,
- se ne zna koliko Čelik traži,
- se ne zna kolika su dugovanja Čelika,
- Čelik nema legitiman Upravni odbor,
- da neće utjecati na izbor Upravnog odbora,
- da neće biti novi Muhamed Begagić.

Zato što je Čelikov dušman koji mu želi gašenje. Godinama.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: laudrop i 15 gostiju.