NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 20 dec 2017, 18:16

Kako ti Batistuta19 konstantno zaspamavaš temu pravdajući poteze i minimiziraš dosad najštetnije djelovanje jednog čovjeka na štetu kluba.Ublehaš Fudo i Hamko su tu negdje na vrhu ljestvice najvećih grobara kluba. Svi mi znamo čega se ublehaš najviše boji a to je ljudi pred opštinom, dosad ko god je došo dole odma panično izlazi ispred te obećava kule i gradove ne bil rastjero masu ispred jer mu ne odgovara. Mi se nalazimo u situaciji da jedan ljakse iz Vakufa nam nameće svoje uvjete kako ćemo i šta da radimo umjesto da mi na njega vršimo pritisak. Mi da smo složni i da se borimo za svoja prava ublehaš bi milion-dva moro izdvojit iz gradskog budžeta, a ne davat nam na kapaljku po 10 20k ko da mu je babovina. Mi smo najviše krivi što smo mu dopustili da se ovako šprda sa nama.
Zadnja izmjena: IC1988, dana/u 20 dec 2017, 20:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HPCompaq » 20 dec 2017, 18:24

Zeničani hoće li biti šta od investitora ? Pozdrav iz Tuzle svim dobronamjernim ljudima.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 20 dec 2017, 18:26

IC1988 je napisao/la:Kako ti Batistuta19 konstantno zaspamavaš temu pravdajući poteze i minimiziraš dosad najštetnije djelovanje jednog čovjeka na štetu kluba.Ublehaš Fudo i Hamko su tu negdje na vrhu ljestvice najvećih grobara kluba. Svi mi znamo čega se ublehaš najviše boji a to je ljudi pred opštinom, dosad ko god je došo dole odma panično izlazi ispred te obećava kule i gradove ne bil rastjero masu ispred jer mu ne odgovara. Mi se nalazimo u situaciji da jedan ljakse iz Vakufa nam nameće svoje uvjete kako ćemo i šta da radimo umjesto da mi na njega vršimo pritisak. Mi da smo složni i da se borimo za svoja prava ublehaš bi milion-dva moro izdvojit iz gradskog buđeta, a ne davat nam na kapaljku po 10 20k ko da mu je babovina. Mi smo najviše krivi što smo mu dopustili da se ovako šprda sa nama.
Brate ja volim Celik vise nego ista ali si malo nerealan jel ti mislis da je tako lako izdvojit 1-2 miliona iz gradskog budzeta pa pojeli bi ga na sjednici gradskog vjeca

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 20 dec 2017, 18:48

samoposteno je napisao/la:
IC1988 je napisao/la:Kako ti Batistuta19 konstantno zaspamavaš temu pravdajući poteze i minimiziraš dosad najštetnije djelovanje jednog čovjeka na štetu kluba.Ublehaš Fudo i Hamko su tu negdje na vrhu ljestvice najvećih grobara kluba. Svi mi znamo čega se ublehaš najviše boji a to je ljudi pred opštinom, dosad ko god je došo dole odma panično izlazi ispred te obećava kule i gradove ne bil rastjero masu ispred jer mu ne odgovara. Mi se nalazimo u situaciji da jedan ljakse iz Vakufa nam nameće svoje uvjete kako ćemo i šta da radimo umjesto da mi na njega vršimo pritisak. Mi da smo složni i da se borimo za svoja prava ublehaš bi milion-dva moro izdvojit iz gradskog buđeta, a ne davat nam na kapaljku po 10 20k ko da mu je babovina. Mi smo najviše krivi što smo mu dopustili da se ovako šprda sa nama.
Brate ja volim Celik vise nego ista ali si malo nerealan jel ti mislis da je tako lako izdvojit 1-2 miliona iz gradskog budzeta pa pojeli bi ga na sjednici gradskog vjeca
Mislim, izdvojio je samoincijativno za poljoprivredu 3 mil. od koji je utrošeno samo 300k, nemam namjeru da žalim multimilionera koji je 25 godina bio u SDA i na vlasti. Na stranu to sve, sabotiro je Čelik više nego iko dosad zarad interesa njegovih poslušnika poput Perče i kompanije.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 20 dec 2017, 18:57

IC1988 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
IC1988 je napisao/la:Kako ti Batistuta19 konstantno zaspamavaš temu pravdajući poteze i minimiziraš dosad najštetnije djelovanje jednog čovjeka na štetu kluba.Ublehaš Fudo i Hamko su tu negdje na vrhu ljestvice najvećih grobara kluba. Svi mi znamo čega se ublehaš najviše boji a to je ljudi pred opštinom, dosad ko god je došo dole odma panično izlazi ispred te obećava kule i gradove ne bil rastjero masu ispred jer mu ne odgovara. Mi se nalazimo u situaciji da jedan ljakse iz Vakufa nam nameće svoje uvjete kako ćemo i šta da radimo umjesto da mi na njega vršimo pritisak. Mi da smo složni i da se borimo za svoja prava ublehaš bi milion-dva moro izdvojit iz gradskog buđeta, a ne davat nam na kapaljku po 10 20k ko da mu je babovina. Mi smo najviše krivi što smo mu dopustili da se ovako šprda sa nama.
Brate ja volim Celik vise nego ista ali si malo nerealan jel ti mislis da je tako lako izdvojit 1-2 miliona iz gradskog budzeta pa pojeli bi ga na sjednici gradskog vjeca
Mislim, izdvojio je samoincijativno za poljoprivredu 3 mil. od koji je utrošeno samo 300k, nemam namjeru da žalim multimilionera koji je 25 godina bio u SDA i na vlasti. Na stranu to sve, sabotiro je Čelik više nego iko dosad zarad interesa njegovih poslušnika poput Perče i kompanije.
Ma boli me briga gdje je bio i sta je radio ja sam ti odgovorio na 1-2 miliona koja spominjes.....svi se zale na fudu a niko da predlozi covjeka to jest stranku koja bi dobra bila a ja mislim da takva ne postoji jer mi u gradskom vijecu nemamo 5 zenicana kako treba sve su doslje i nek nas zajebavaju kad smo im dozvolili

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 dec 2017, 19:40

IC11988 da razjasnim sto se tice Fude ...JA SAM LICNO PROTIV NJEG NIKAD VISE GLAS OD MENE NECE DOBIT I DOBIO GA ZBOG CELIKA I ZNAM ja da je on kriv sad i da je sva zakocio namjerno ..Ja sam protiv Fude i politike njegove ..Ja nikad nisam napiso da ga podrzavam boze sacuvaj lazov prevarant manipulator interesdzija tj UBLEHA ....Al ja pisem trenutno stanje kakvo vlada ovdje i kakva je realnost ..Pa ne volis ti vse od mene Celika k kazes da je Fudo ubleha al najzalosnije sto ti nemas alternative od politike ...Evo nek ode sutra Fudo ,,,Doce ti FUDO 2 IZ Nemile iz SDA i isti K za CelikI mozda i gore..Ne moze ovo tito dragi rjesit sto jesjbano 20 godina i kakve veze ima Miligram sa Celikom ..Ja nit ga susam nit me zanima al podrzavam a niko ne kaze da je taj Miligram posjetio danas djecu nezbrinitu i kako je toj djeci drago ...Ja se samo nadam da ce bit bolje ,sad kako kad i neznam ..Ja iskreno ne vjerujem u zamisljeni sistem nit ga podrzava grad a sve imanje i manje obicna raja i navijaci ...A to sto mi pisemo nas 20 ovdje nije to stav svih zenicana ..Ja kad sam piso piso ovdj e statut-reprogram-otpis-i 10 mjesto 5 narednih godina i svaku tekmu punit stadion ljudi su neki pisali odmah o evropi,e tako je onih 6800 mislilo sa protesta .. Vidjecemo sta ce bit al sad ovako realna pojacanja su nam djeca iz Sarajeva i Papaz iz Visokog ...Ko misli da u ovom stanju moze drugacije neg razmisli samo kako osim price o Fudi ..Pa izvedi 10 000 ljudi na ulicu ja cu prvi doc al izvesces malo sutra.. sad.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 dec 2017, 19:54

Ovdje se samo pise iz neke huje i nekog srca ,niko ne pise realno sta ti u ovom momentu mozes izvuc ..Tacno tako sto kaze ovaj samo poteno pojeli bi ga na sjednici ako izdvoji milion dva za Celik a isto ce ga pojest ako Celik ispadne iz lige ..Ovdje svi jedni druge jedu za Celik i ak pomogne sto je pomogo a ako ispadne opet ce jest sto je ispo ..Niko od njih ne voli Celik ko mi srcem ...Ja vas pitam sutra nek ode Fudo ,,,Ko nam je alterntiva koji covjek i koja politicka stranka ?Ovako smo i o Husi rahmetli govorili ,ode Huso dodje Fudo ,otice Fudo ko ce doc a niko ne odgovara nista ..Samo ode

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la chily-rz » 20 dec 2017, 19:59

Kao da ovdje protesti mogu promjeniti nešto,gorile su zgrade vlade u socijalnim protestima od Zenice do Tuzle,izazvana jednodnevna anarhija i opet se ništa nije promjenilo,.

Statut ne vrijedi bez reprogram,bilo koji statut da se razumijemo,.Bez reprograma ti ostaje samo plivanje u mutnom,.

Onih šest milja sa protesta je sigurno razmišljalo o Evropi ali u nekom buducem vremenu,raju je otjeralo politiziranje i ucjene,odugovlacenje reprograma i ono rasulo na kraju prošle sezone kad se razvalila ekipa koja je polu sezonu završila bez poraza,.

Što se mene tice mogu i Abramovica namangat u klub al mene Bilino neče vidjeti bez reprograma,.

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 20 dec 2017, 20:26

BatistutA19 je napisao/la:Ovdje se samo pise iz neke huje i nekog srca ,niko ne pise realno sta ti u ovom momentu mozes izvuc ..Tacno tako sto kaze ovaj samo poteno pojeli bi ga na sjednici ako izdvoji milion dva za Celik a isto ce ga pojest ako Celik ispadne iz lige ..Ovdje svi jedni druge jedu za Celik i ak pomogne sto je pomogo a ako ispadne opet ce jest sto je ispo ..Niko od njih ne voli Celik ko mi srcem ...Ja vas pitam sutra nek ode Fudo ,,,Ko nam je alterntiva koji covjek i koja politicka stranka ?Ovako smo i o Husi rahmetli govorili ,ode Huso dodje Fudo ,otice Fudo ko ce doc a niko ne odgovara nista ..Samo ode
To što bi njega pojeli na sjednici to nije naš problem i opet ponavljam malo je smiješno žaliti multimilionera i budžetskog parazita od 1990-e godine. On je obećo jak Čelik a ovo što sad imamo je sramota. Stvari bi trebale ići po principu nisi ispunio vozdra, sljedeći ne ispuni opet vozdra, a ne padati u apatiju i misliti da ne može bolje što je njemu i cilj, još se javno sprda na TV-u sa Robijašima, NGG-om statutom to je samo znak koliko nas "poštuje" jer misli da može upravljat sa nama preko pojedinih svojih poltrona. Njemu i jest cilj da svi totalno ohlade od Čelika pa da ga može u miru "raštelovat".

On je samoincijativno proglasio budžet i stavio 3 mil. za poljoprivredu za koje je znao da se neće iskoristit da ima sljedeće godine kupovat glasove po selima i da mu pišu Fudo kroolju, a vamo Čeliku klubu na izdisaju na kapaljku daje po 10-20k. Tužno je sve ovo promatrat svima nama koji volimo Čelik, zajebaju nas ovako godinama, al ovo je vrhunac ovaj je nadmašio sve.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 dec 2017, 20:48

IC11988 ma jesto to da je normalna drzava ,obecas ako ne ispunis bozdra ..Al nama svi obecavaju 20 godina i svi nas lazu ,pa obecali su borcima da ce jest zlatnom kasikom posle rata .a sad imaju kasiku al nemaju sta jest ,tako i ovi mogu ih se 100 izmijenit i opet isti svi ce lagat i samo obecavat .Da je to normalno ovi b u zatvori do sad bili ..Kod nas je jedino normalan nacionalizam da sv padnemo na to ..Za sve je kriv drugi narod,a tako svak je kriv za Celik jos neko kad pocne pricat Sarajevo krivo ...
CHILY RZ slazem sa tobom sto se tice protesta gorila je skupsstina u Sarajevu ,gorila je opcina u Zenici i kantonalana zgrada,plivla auta u rijeci i sta se promijenilo tacno nista ,oni sve to popravili ,neko dobio krivicne i to je to .Jos protest neki sa 200 ljudi ..Ne slazem se jedino da je navijace otjeralo politiziranje jer politiziranja odmah nije bilo u februaru i nas je nakon Zrinjskog od 10 000 na iduoj tekmi bilo 3000 ..Tad nije bilo politiziranja ,nego ljudi hoce odmah evropu i sad kad citas niko ne pise o reprogramu samo o pojacanjima..J a se nadam bolje kako kad ne znam a ne vjerujem u ovo da ce ikad zazivit zamisljeno jer nedaju

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 21 dec 2017, 10:21

Bagra iz Vakufa, Doboja, Breze i Žepča na očigled svih Zeničana gasi simbol Zenice.



Pet dana do Skupštine se osim ovog smiješnog Memiševićevog dnevnog reda više ništa ne zna... Po godine pregovaraš, slovodobitno izjavljuješ da su ostale samo formalnosti i onda poturiš ovako nešto.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 21 dec 2017, 10:25

Przunjer je napisao/la:Bagra iz Vakufa, Doboja, Breze i Žepča na očigled svih Zeničana gasi simbol Zenice.



Pet dana do Skupštine se osim ovog smiješnog Memiševićevog dnevnog reda više ništa ne zna... Po godine pregovaraš, slovodobitno izjavljuješ da su ostale samo formalnosti i onda poturiš ovako nešto.
Jel iko od clanova dostavio prijedlog da se na dnevni red uvrsti neka prezentacija plana ulaganja i bankovnih garancija?

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 21 dec 2017, 14:57

hagy je napisao/la:
Przunjer je napisao/la:Bagra iz Vakufa, Doboja, Breze i Žepča na očigled svih Zeničana gasi simbol Zenice.



Pet dana do Skupštine se osim ovog smiješnog Memiševićevog dnevnog reda više ništa ne zna... Po godine pregovaraš, slovodobitno izjavljuješ da su ostale samo formalnosti i onda poturiš ovako nešto.
Jel iko od clanova dostavio prijedlog da se na dnevni red uvrsti neka prezentacija plana ulaganja i bankovnih garancija?
Sumnjam. Provjeri kod NO na njihovoj stranici.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4886
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 21 dec 2017, 17:04

Mora ga gasit kad 99%% zenicana samo dhrka k po tastaturi i samo pametuje i nesto ceka i mrsko mu doc osnovno na utakmicu jer sa stadiona sav pritisak dolazi njima a ovako jbr se njih mozes pisat danima i mozes davat saopstenja koliko hoces i mozes mene ubjedjivat da je tako jer znam da je tako uvjedjen sam al isto sam ubjedjen da to nikad nece proc u ovom gradu i jer nikog i ne zanima Celik osim pisanja po forumu po fb i nekog mastanja dok samo tonemo i tonemo a rjesenja nemamo osim pisanja i saopstenja

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 21 dec 2017, 23:51

Prvi put od kad pratim Celika je izisao neko i rekao MILION KM je obestecenje za Markovica znaci prvi put je jedan clan klupa na sjednici rekao gradonacelniku da Celik je klub iz Zenice da nije pao sa marsa dalje koji su mozgovi uzeli celik sa milionskim dugovanjima u svoje ruke pa nakon mjesec dva dana isli kucali gradonacelniku na vrata daj para nemamo ovaj Memisevic me odusevio dok ovi iz NGG-a ne bas ispali su levati a ispali su levati jer nisu namazani kao Fuad Kasumovic i momci su mislili da mogu nesto uradit nit su ih podzali navijaci niti politika sad je zatisje pred buru Fuada sam sinoc zaustavio i pitao kaze Turci ulaze 100 % eh sad sta ce biti vidjecemo nekad mi daje sliku jednu nekad drugu nikad ne znas na cemu si sa njim vidjecemo memisevic je morao se aktivirat da kaparise par igraca cuo sam za ove momke iz sarajeva da su dobri igraci i da Sarajevo ne zeli da im da ciste papire mi im eto dodjemo sada kao hajmo reci Rudar zenicki aj svakako mi nismo ista liga sa njima mi za opstanak oni za prvaka

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 22 dec 2017, 00:43

Stativa88 je napisao/la:Prvi put od kad pratim Celika je izisao neko i rekao MILION KM je obestecenje za Markovica znaci prvi put je jedan clan klupa na sjednici rekao gradonacelniku da Celik je klub iz Zenice da nije pao sa marsa dalje koji su mozgovi uzeli celik sa milionskim dugovanjima u svoje ruke pa nakon mjesec dva dana isli kucali gradonacelniku na vrata daj para nemamo ovaj Memisevic me odusevio dok ovi iz NGG-a ne bas ispali su levati a ispali su levati jer nisu namazani kao Fuad Kasumovic i momci su mislili da mogu nesto uradit nit su ih podzali navijaci niti politika sad je zatisje pred buru Fuada sam sinoc zaustavio i pitao kaze Turci ulaze 100 % eh sad sta ce biti vidjecemo nekad mi daje sliku jednu nekad drugu nikad ne znas na cemu si sa njim vidjecemo memisevic je morao se aktivirat da kaparise par igraca cuo sam za ove momke iz sarajeva da su dobri igraci i da Sarajevo ne zeli da im da ciste papire mi im eto dodjemo sada kao hajmo reci Rudar zenicki aj svakako mi nismo ista liga sa njima mi za opstanak oni za prvaka
Svima je jasno da ulaze Turci, al kako ce se Turci pokazati, to je vazno, al vrijeme ce reci svoje.
Pored toga i mene je Memis u par situacija fino iznenadio, takodjer u par situacija sam htio past u nesvjest zbog nebuloznih izjava!
A za igracki kadar ima vremena, za malog Andjusica iz Sarajeva migu reci da je zvijer gledao sam ga par puta i mali je ubica. Za ovu dvojic ne znam vidjet cemo, mogu nam posluziti.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 22 dec 2017, 01:08

Nadam se da ćemo u iduću godinu ući jači nego ikad,nisam upratio ovo za Markovića ko ga je tražio i na koliko on uopšte ima ugovor
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
IC1988
Postovi: 122
Pridružen/a: 15 dec 2017, 16:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IC1988 » 22 dec 2017, 01:24

Stativa88 je napisao/la:Prvi put od kad pratim Celika je izisao neko i rekao MILION KM je obestecenje za Markovica znaci prvi put je jedan clan klupa na sjednici rekao gradonacelniku da Celik je klub iz Zenice da nije pao sa marsa dalje koji su mozgovi uzeli celik sa milionskim dugovanjima u svoje ruke pa nakon mjesec dva dana isli kucali gradonacelniku na vrata daj para nemamo ovaj Memisevic me odusevio dok ovi iz NGG-a ne bas ispali su levati a ispali su levati jer nisu namazani kao Fuad Kasumovic i momci su mislili da mogu nesto uradit nit su ih podzali navijaci niti politika sad je zatisje pred buru Fuada sam sinoc zaustavio i pitao kaze Turci ulaze 100 % eh sad sta ce biti vidjecemo nekad mi daje sliku jednu nekad drugu nikad ne znas na cemu si sa njim vidjecemo memisevic je morao se aktivirat da kaparise par igraca cuo sam za ove momke iz sarajeva da su dobri igraci i da Sarajevo ne zeli da im da ciste papire mi im eto dodjemo sada kao hajmo reci Rudar zenicki aj svakako mi nismo ista liga sa njima mi za opstanak oni za prvaka
Fuad nije namazan, Fuad je obicni ljakse koji fintama vara ljude na kratke staze al to se provali brzo. Za to da Ngg nisu podržali navijači nemoj da lupaš raspitaj se malo. Stav NGG-a jednak je stavu svakog navijača koji misli svojom glavom i neće da ga seljačina iz Vakufa vuče za nos kako hoće, koji ima dostojanstvo i ne prodaje se za pivu kod perce i sličnih.
Protiv Ngg-a su upravo Fudo i njegovi hamali koji mu za pandjuku moraju pisat svako jutro "to kroolju" isti ti i prave lažnu sliku kako je Ngg protiv Turaka, a ustvari NGG hoće da to sve prođe transparentno i u najboljem interesu za klub zato dotičnom NGG i smeta, jer on gleda da sve prođe najbolje za njega i njegovog ahbaba percu a za klub ga boli k...

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 22 dec 2017, 08:06

IC1988 je napisao/la:
Stativa88 je napisao/la:Prvi put od kad pratim Celika je izisao neko i rekao MILION KM je obestecenje za Markovica znaci prvi put je jedan clan klupa na sjednici rekao gradonacelniku da Celik je klub iz Zenice da nije pao sa marsa dalje koji su mozgovi uzeli celik sa milionskim dugovanjima u svoje ruke pa nakon mjesec dva dana isli kucali gradonacelniku na vrata daj para nemamo ovaj Memisevic me odusevio dok ovi iz NGG-a ne bas ispali su levati a ispali su levati jer nisu namazani kao Fuad Kasumovic i momci su mislili da mogu nesto uradit nit su ih podzali navijaci niti politika sad je zatisje pred buru Fuada sam sinoc zaustavio i pitao kaze Turci ulaze 100 % eh sad sta ce biti vidjecemo nekad mi daje sliku jednu nekad drugu nikad ne znas na cemu si sa njim vidjecemo memisevic je morao se aktivirat da kaparise par igraca cuo sam za ove momke iz sarajeva da su dobri igraci i da Sarajevo ne zeli da im da ciste papire mi im eto dodjemo sada kao hajmo reci Rudar zenicki aj svakako mi nismo ista liga sa njima mi za opstanak oni za prvaka
Fuad nije namazan, Fuad je obicni ljakse koji fintama vara ljude na kratke staze al to se provali brzo. Za to da Ngg nisu podržali navijači nemoj da lupaš raspitaj se malo. Stav NGG-a jednak je stavu svakog navijača koji misli svojom glavom i neće da ga seljačina iz Vakufa vuče za nos kako hoće, koji ima dostojanstvo i ne prodaje se za pivu kod perce i sličnih.
Protiv Ngg-a su upravo Fudo i njegovi hamali koji mu za pandjuku moraju pisat svako jutro "to kroolju" isti ti i prave lažnu sliku kako je Ngg protiv Turaka, a ustvari NGG hoće da to sve prođe transparentno i u najboljem interesu za klub zato dotičnom NGG i smeta, jer on gleda da sve prođe najbolje za njega i njegovog ahbaba percu a za klub ga boli k...
Eh ovako ovo sto vi pisete po forumu ja sam to rekao Perci u brk drugo da nije Perce bio bi neko drugi to morate skontat jer tako sistem svugdje funkcionise neko ko je na vlasti mora imat covjeka od povjerenja NGG sam rekao da nije podrzan iz razloga sto je se skupilo samo 800 clanova sa tim parama se nije moglo nista a kamoli rezultat napravit perco je doveo markovica mahmutovica kuadia ljudi koji su nam skupili koliko toliko bodova naravno da ima i njega tu ali morate shvatit da nece niko dzaba radit i ja ti savjetujem odes perci u kafanu i kazes mu sto imas kao sto sam i ja uradio evo prvo on nije da se dovedu ovi igraci iz sarajeva ja ga napao za to mislio da je on klete mi se nema nista sa tim ja sam sa njim imao dobru raspravu i da platio mi je pivu kad sam dosao al ne pali to kod mene nikad vise za fudu necu glasat jer me handri u mozak

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zglavkar » 22 dec 2017, 08:19

Nakon tri godine od početka rada NGG-a, opet neko napiše kako članarine nisu dovoljne za finansiranje kluba... :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.