NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 28 apr 2017, 15:08

Jucer je indirektno receno da ce biti ili Plava voda ili reprogram, pa vijecnici da izaberu sta ce da se kreditira.

To je ta neka sljedeca sjednica, 11. maja mislim.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 28 apr 2017, 15:09

Sta je sad ovo i izjave da nema govora o stecaju i gasenju kluba i da ce reprogram potpisat ..Znal iko ista o ovom danas sta je bilo ..Stvarno vise ne moze covjek it pametan .Sve ovo politika i njihovi obracuni preko Celika

ZENICANINN
Postovi: 107
Pridružen/a: 11 mar 2017, 08:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZENICANINN » 28 apr 2017, 15:16

nsam se ovih par dana ukljucivao,tj pisao.da sad ne pisem zbog cega,ali citao sam redovno i pratio...vjerujte da ja vise neznam cemu ovo vodi,sve kontam da sve ide ka boljem ,medjutim sad govore o stecaju...malo je teska situacija,sve kontam al je Kasumovic vjerovatno vecinu glasova i dobio zahvaljujuci Celiku i navijacima,jer je njemu to bila jedna od glavnih teza predizborne kampanje.a sad ovo sve.......sve razumijem tesko je ali treba sve probat a to stecaj nikako.u okolini sam gdje i nisu bas da se toliko ulaze gjde kazu ja bi im stadio uzeo ,ja bi im plate zabranio... i dosta je takvih ljudi vjerujte i tesko je od njih uzet marke za kartu ,za celik.ja licno volim celik i kolko mogu pomoci cu celiku.kad je neko vidio babinjca na tekmi ,a sve pare odese u babino.heheheh.braco do sad nisam bio neki navijac celika,nije me interesovalo i i nisam isao na tekme od doba vlade jagodica.ali sada kada odem na jug i kada vidim sta ljudi rade,kad vidim da ti momci zive za celik.celik je njihov zivot.sta sve oni rade za celik.i sad da im se to ukine ,pa ljudi to je stvarno previse..vidjecemo razvoj situacije.ako treba opet na ulicu svi ko jedan da im pokazemo da celik moze i mora opstati u svakom smislu te rijeci...zato komplet grad se mora ukljuciti i babinjci naravno.hehhe...a mi obicni ljudi od kojih ovisi samo tirbina trebamo sutra na stadion u sto vecem broju doci i pomoci nasim momcima da ostave 3 boda u zenici ,da uradimo sto je u nasoj moci a oni malo veci i posebni ljudi neka urade sta je do njih.
Nedamo Celik Fuade

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 28 apr 2017, 15:20

ZAJEDNICKI STAV GRADONACELNIKA I UPRAVNG ODBORA NK CELIK KAKO JE GASENJE KLUBA NEPRIHVATLJIMO .......Znaci po ovom danas i prici da ce potpisat reprogram

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 28 apr 2017, 15:23

Neprijatno sam iznenađen činjenicom da za jučerašnju sjednicu Gradskog vijeća pozivnice nisu dobili članovi Upravnog odbora kluba, što se može smatrati destruktivnim djelovanjem određenog kruga ljudi u procesu ozdravljenja Čelika. Gradska uprava Zenice na čelu sa mnom će nastavljati podržavati rad NK Čelik od čijeg Upravnog odbora tražim da sezonu završe uspješno i da Čelik ostane premijerligaš BiH. Prema Poreznoj upravi FBiH uprava kluba treba ići sa zahtjevom za reprogram i obznaniti koliko sredstava je potrebno za licenciranje

Kasumovic
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 28 apr 2017, 15:27

Niko iz NGG nije bio na sastanku (bar ne vidim), a onda kažu i ovo:

"Gradonačelnik i predsjednik Upravnog odbora složili su se, da se korespodencija i kontakti vode isključivo putem ovlaštenih predstavnika Grada i NK Čelik, uvažavajući inicijative dobronamjernih građana Zenice, prijatelja kluba, kao i navijača, pa i formalnih i neformalnih grupa građana." :roll:
Pravda za flash-a!!!

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 28 apr 2017, 15:29

Igraju se sa svetinjom.

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 28 apr 2017, 15:56

Blizi se prva skupstina kluba gdje cemo birati novog predsjednika i upravni odbor. Sta mislite, koji bi mogli biti kandidati? Vazno je da imamo jake i iskusne ljude ovaj prvi period, koji ce dignuti Celik na noge. Dzaba nama i reprogram i sve ako opet dodu neki grobari. Da li Zenica ima povjerljivih,iskrenih i sposobnih ljudi za ove pozicije?

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 28 apr 2017, 16:28

Ko nije gledao .



Od 1:16:16 , Fuad Kasumović .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 28 apr 2017, 16:31

Orilo gorilo, ajmo svi u glas, orilo gorilo je.be se nas !!!
Mislim da je ovo parola koja trenutno vlada u grad vezano za Celik.

Sta ce na kraju biti to samo Dragi Bog zna, nadati se najboljem. Ne razmijem se u pravo nikako, Celik je udruzenje gradjana i neko u tom udruzenju snosi odgovornost. Da li je to, predsjednik, direktor, upravno odbor, nadzorni odbor. Celik ima dug cc 12miliona. Neko je odgovran za taj dug. Po meni ovdje udruzenje Robijasa moze odigrati kljucnu ulogu. Ili cak trenutna struktura kluba(ne pekar). Sastaviti spisak tih ljudi koji su odgovorni za taj dug, i to sigurno nije mal spisak. Medju tim ljudima vecina ljudi su iz politike ili biznisa i preko njih lobirati da se izglasa reprogram. Niko od njih ne trazi njihove pare(mimicu im njihovu) nego samo trazimo da opet mi gradjani vratimo to sto su oni pokrali.
U slucaju ako te osobe odbiju bilo kakvu saradnju raspisati peticiju(robijas ili klub) koju ce potpisati najmanje 10 000 ljudi(lov na vjestice) i sa tom peticijom na sud ili ustanovu koja je odgovorna za takve stvari traziti da se ustanovi gdje je 12miliona nestalo. Vecina ce se izvuci i prikriti ali neko mora izgoriti!
Do sad je bilo ne mozes se rogatim bosti i to stoji, al nama je dosao minut do 12 i sad treba svim sredstvima napsti da bi se sacuvao Celik.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 28 apr 2017, 16:44

Kakvih ovde budaletina ima da bog sacuva. Crno na bijelo napisano da clanstvo nece ciniti vazan dio prihoda mada bi bilo lijepo da ima sto hiljada clanova vec je to sistem gdje ce navijaci voditi klub pa bilo njih 500 ili 5000. Taj sistem ce donjeti transparentnost a grad reprogram i da Celik prodise punim plucima i da pokaze sta moze a moze sigurno mnogo. Isti sistem ako ne bude radio prema misljenju navijaca ima opciju da se promjeni za 2-3 godine pa izvolite. Kako to ne kontate glupsoni glupi!!! I Celik nema 700 navijaca nego mnogo vise koji ce se tek ukljuciti kada klub prodise iodblokira racune. Sta imaju ti, sto ce se navodno nakaciti na klub, od ugasenog Celika? Pa Celik i tezi ka tome da vrati dugove a bogami svaki potrazivac ce se morati i dogovoriti malo ako zeli uopste ista dobiti! Nek potraze ljudi pare i trebaju dobiti zaradjeno a sigurno ce se moci dogovoriti. Pa klub koji je na rubu gasenja ima kako pojedinci ove vole reci 700 navijaca i 10ak sponsora i nema poraza jos pa hebote grob to je Barselona onda! Ali lakse je pljuckat i hejtat svaki pozitivan korak. Dabogda vam u kuci bilo tako ko god misli da treba ugasit Celik ili da pokusava na bilo kakav nacin stetiti oporavku pa makar se to odnosilo na negativa post na usr.anom forumu. Pozitivna kritika OK! Pluckanje i hejtanje NE! Sram da vas bude. Zivit ces ti jos godina i karidnjati premijerligase hocel likce 100%

Avatar
Blake
Postovi: 264
Pridružen/a: 11 apr 2013, 16:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Blake » 28 apr 2017, 16:49

KenoRob je napisao/la:Kakvih ovde budaletina ima da bog sacuva. Crno na bijelo napisano da clanstvo nece ciniti vazan dio prihoda mada bi bilo lijepo da ima sto hiljada clanova vec je to sistem gdje ce navijaci voditi klub pa bilo njih 500 ili 5000. Taj sistem ce donjeti transparentnost a grad reprogram i da Celik prodise punim plucima i da pokaze sta moze a moze sigurno mnogo. Isti sistem ako ne bude radio prema misljenju navijaca ima opciju da se promjeni za 2-3 godine pa izvolite. Kako to ne kontate glupsoni glupi!!! I Celik nema 700 navijaca nego mnogo vise koji ce se tek ukljuciti kada klub prodise iodblokira racune. Sta imaju ti, sto ce se navodno nakaciti na klub, od ugasenog Celika? Pa Celik i tezi ka tome da vrati dugove a bogami svaki potrazivac ce se morati i dogovoriti malo ako zeli uopste ista dobiti! Nek potraze ljudi pare i trebaju dobiti zaradjeno a sigurno ce se moci dogovoriti. Pa klub koji je na rubu gasenja ima kako pojedinci ove vole reci 700 navijaca i 10ak sponsora i nema poraza jos pa hebote grob to je Barselona onda! Ali lakse je pljuckat i hejtat svaki pozitivan korak. Dabogda vam u kuci bilo tako ko god misli da treba ugasit Celik ili da pokusava na bilo kakav nacin stetiti oporavku pa makar se to odnosilo na negativa post na usr.anom forumu. Pozitivna kritika OK! Pluckanje i hejtanje NE! Sram da vas bude. Zivit ces ti jos godina i karidnjati premijerligase hocel likce 100%
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 28 apr 2017, 17:33

Ja se sad zakačio s jaranom reko hajmo na tekmu,kaže šta ću ić kad znam da će pobijedit,e ja nabijem na **** ko tako razmišlja ne idu kad gube ne idu kad dobro,nabijem i derbi navijače..

Keno svaka čast
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 28 apr 2017, 17:36

Ja da unaprijed znam da ce pobijedit tek onda bi rahat otisao na utakmicu.

Ovako sam protiv Sirokog ispusio kutiju pljuga za 90 min :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la neroazzurni » 28 apr 2017, 17:41

kad smo kod takvog rijecnika da i ja onda kazem, nabijem ja na k.urac sve te navijace koji ce se prikljuciti kada klub prodise i odblokira racune!
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 28 apr 2017, 17:51

Sanja Renic predsjedavajuca je po mom misljenju najveci protivnik reprograma u gradskoj upravi i vijecu.
Sazvala je sjednicu bez poziva ijedne osobe iz NK Celik.
Nikome nije dala da replicira nakon gradonacelnika pozivajuci se da je rasprava zavrsena sto nije tacno i za iducu sjednicu koju je sazvala za 11.05 nema nijedne tacke o NK Celik na dnevnom redu.
Mozda grijesim ali ovo je moje misljenje.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

vivaILchelik
Postovi: 1478
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:30
Lokacija: Steel city
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la vivaILchelik » 28 apr 2017, 18:02

avenija je napisao/la:Sanja Renic predsjedavajuca je po mom misljenju najveci protivnik reprograma u gradskoj upravi i vijecu.
Sazvala je sjednicu bez poziva ijedne osobe iz NK Celik.
Nikome nije dala da replicira nakon gradonacelnika pozivajuci se da je rasprava zavrsena sto nije tacno i za iducu sjednicu koju je sazvala za 11.05 nema nijedne tacke o NK Celik na dnevnom redu.
Mozda grijesim ali ovo je moje misljenje.
Prema svi informacijama ona najvise koci to ;)
¤ ¤ 1970/1971; 1971/1972 -Prvak MitEuropa Kupa;
¤ ¤ 1975-Prvi u grupi Intertoto kupa;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996; 1996/1997 - Sampioni BiH;
¤ ¤ 1994/1995; 1995/1996 - Osvajaci kupa BiH

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 28 apr 2017, 18:07

Trebalo mi je samo dva dana da je skontam..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 28 apr 2017, 18:33

Kad kćerka možda i najveće Čelikove legende ispada najveći kočničar onda znaš koliko je sati.

Ne zaslužuje da nosi prezime Renić!

I istina je, ona i Svemirski Brko najviše koče i opstruiraju koliko sam ja čuo.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 28 apr 2017, 19:01

ebem im familiju, osim naseg Rene normalno

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.