NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 28 avg 2017, 10:41

BatistutA19 je napisao/la:Dnas ono hocemo reprogram svaka cast al je ono smijesno da 200 ljudi govori i plus skandiras Perco turcine a zna budala da su Fudo i Perco jedno i da je doveo on igrace i da nije ne bi nas bilo majkemi 200 ljudi jer bi bili kanta za nabijanje..
Nabijem ga na onu stvar. Unazadio je mnogo sve napore učinjene za klub i fol da nije bilo njega ne bi nas bilo 200... Da nije bilo njega i njegovih interesa, klub bi sigurno imao određen napredak i više publike, a ovako je u velikoj neizvjesnosti.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 28 avg 2017, 11:26

Perčo turčine napuši se ... :salut:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 28 avg 2017, 12:04

Jel to on majke ti brani Percu ovdje? hahahahahaha

Zbog takvih kao on, mi i jesmo tu gdje smo zadnjih 20 godina.

Perco turcine napusi se K.U.R.C.I.N.E.
Postovanje treba zaraditi.

neroazzurni
Postovi: 908
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la neroazzurni » 28 avg 2017, 12:14

kuknjava
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 28 avg 2017, 12:30

Pa ja,dolaze ljudi zbog Perce..zato se i pjeva da je turcin i da nam se napusi hahahhhhaha

Stoka koja prica razne price i placa narkomane i kriminalce.Al odsvirat ce i njegovo,jos malo.
!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 28 avg 2017, 13:42

bambus je napisao/la:Pa ja,dolaze ljudi zbog Perce..zato se i pjeva da je turcin i da nam se napusi hahahhhhaha

Stoka koja prica razne price i placa narkomane i kriminalce.Al odsvirat ce i njegovo,jos malo.
pojasni.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 28 avg 2017, 15:06

STEELMAN da ovo razjasnimo prvo mozda si me pogresno razumio ..Jasno je da je Fudo bloliro sve i naravno da je sve na vrijeme uradjeno ne bi imali Fude ne bi imali Perce ni razne menadjere ni Memisevica il pekara ,,Imali bi jake ljude u klubu imali bi sponzore imali bi staru ekipu imali bi publiku ...JA SAM ZA TAKAV CELIK to sam pojasnio ...AL prijatelju moj aja te cjenim postujem respektujem kapa do poda naklon sta god hoces al KAKO DOC U OVOJ TRENUTNOJ SITUACIJI AL REALNO BEZ MASTANJA ........
Sad pricam drugu stranu medalje stanje kakvo jest znamo kakvo je promijenit ne mozemo ,imamo 1000 ljudi na stadionu .imamo kakvu takvu ekipu za opstanak i sad dodjem do tzv igraca Percinih i slicnih ljudi Kuadio Mahmutovic Salcinovic i svi malo bolji .....Sta bi bilo da nema tih igraca to ti kazem ne bi bilo 200 ljudi.jer bi bilo 200 ljudi i bili bi kanta za nabijanje...Kakve ja koristi imam od skandiranja,saopstenja ...Napisacu i ja Perco turcine napusi se khurcine,Fudo turcine napusi se khurcine ......i STA IMS OD TOGA HOCEL BIT REPROGRAM.HOCEL BIT OTPIS,HOCEL DOCI NOVI SPONZORI ,HOCEL OTC PEKAR GLUPI ,HOCEL OTIC MEMISEVIC ,HOCEMOL IMAT BOLJE IGRACE .............Ja sam samo htio rec da sa praznim stadionm ne mozemo i necemo nikad nista promijenit ,ko se ne slaze sta cu mu ja ,ima pravo da masta ,od mastanja se ne zivi ,,A da kaze 10 000 ljudi HOCEMO REPROGRAM potpiso bi ga odmah ....Ovo je samo realno u ovoj situaciji a na pocetku sam reko kakv zelim Celik al kako do njeg doc u ovoj situaciji ,sigurno praznim stadionom ne mozemo..Pa mi u zgradoj svakoj zenickoj kad bi doslo 10 ljudi napunili bi stadion ..Djee su ti zenicani koji vole Celik i ko zivi nam u tim zgradama i kakav oni to Celik zele ...Nazalost nema ljudi koji hoce 10 mjesto 5 godina ko ja,nego hoce odmah rame uz rame sa Zrinjskim i Zeljom,,,Ko hoce nek razumije i nek shvati trenutnu realnu situaciju a ko nek nece nek masta sta hoce i samo nek govori da je ovo bilo a nije bilo il da je ovaj sad a nije i nece ni bit .neko konta dao sam 60 maraka ja cu mjenjat sad kak ja hocu .Vidis da ne mozes nista realizirat blokiran na svim stranama ,To ne pije vode ,mozda kod nekog ko samo gleda pravo i nije svjestan u kakvoj si situaciji da nemas nista a hoces sve ...CELIK SE NECE NIKAD UGASIT ,,kako doc do onog Celika ja stvarno ne znam ,ja sto mogu pomoc i pomazem gledam svku tekmu .skole nemam da radim u klubu a nisam bogat da pomognem Celiku a da jesam pomogo bi Celiku jer ga volim

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 28 avg 2017, 18:28

Vi momci sa tribine pamet u glavu i nemojte da vas huskaju kojekakvi likovi sa interneta koji godinama nisu medju vama na tribini, jer obicno se oni izvuku iz svih situacija, a neko od vas neduznih moze da popusi noz ili metak.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 28 avg 2017, 18:49

BatistutA19 je napisao/la:STEELMAN da ovo razjasnimo prvo mozda si me pogresno razumio ..Jasno je da je Fudo bloliro sve i naravno da je sve na vrijeme uradjeno ne bi imali Fude ne bi imali Perce ni razne menadjere ni Memisevica il pekara ,,Imali bi jake ljude u klubu imali bi sponzore imali bi staru ekipu imali bi publiku ...JA SAM ZA TAKAV CELIK to sam pojasnio ...AL prijatelju moj aja te cjenim postujem respektujem kapa do poda naklon sta god hoces al KAKO DOC U OVOJ TRENUTNOJ SITUACIJI AL REALNO BEZ MASTANJA ........
Sad pricam drugu stranu medalje stanje kakvo jest znamo kakvo je promijenit ne mozemo ,imamo 1000 ljudi na stadionu .imamo kakvu takvu ekipu za opstanak i sad dodjem do tzv igraca Percinih i slicnih ljudi Kuadio Mahmutovic Salcinovic i svi malo bolji .....Sta bi bilo da nema tih igraca to ti kazem ne bi bilo 200 ljudi.jer bi bilo 200 ljudi i bili bi kanta za nabijanje...Kakve ja koristi imam od skandiranja,saopstenja ...Napisacu i ja Perco turcine napusi se khurcine,Fudo turcine napusi se khurcine ......i STA IMS OD TOGA HOCEL BIT REPROGRAM.HOCEL BIT OTPIS,HOCEL DOCI NOVI SPONZORI ,HOCEL OTC PEKAR GLUPI ,HOCEL OTIC MEMISEVIC ,HOCEMOL IMAT BOLJE IGRACE .............Ja sam samo htio rec da sa praznim stadionm ne mozemo i necemo nikad nista promijenit ,ko se ne slaze sta cu mu ja ,ima pravo da masta ,od mastanja se ne zivi ,,A da kaze 10 000 ljudi HOCEMO REPROGRAM potpiso bi ga odmah ....Ovo je samo realno u ovoj situaciji a na pocetku sam reko kakv zelim Celik al kako do njeg doc u ovoj situaciji ,sigurno praznim stadionom ne mozemo..Pa mi u zgradoj svakoj zenickoj kad bi doslo 10 ljudi napunili bi stadion ..Djee su ti zenicani koji vole Celik i ko zivi nam u tim zgradama i kakav oni to Celik zele ...Nazalost nema ljudi koji hoce 10 mjesto 5 godina ko ja,nego hoce odmah rame uz rame sa Zrinjskim i Zeljom,,,Ko hoce nek razumije i nek shvati trenutnu realnu situaciju a ko nek nece nek masta sta hoce i samo nek govori da je ovo bilo a nije bilo il da je ovaj sad a nije i nece ni bit .neko konta dao sam 60 maraka ja cu mjenjat sad kak ja hocu .Vidis da ne mozes nista realizirat blokiran na svim stranama ,To ne pije vode ,mozda kod nekog ko samo gleda pravo i nije svjestan u kakvoj si situaciji da nemas nista a hoces sve ...CELIK SE NECE NIKAD UGASIT ,,kako doc do onog Celika ja stvarno ne znam ,ja sto mogu pomoc i pomazem gledam svku tekmu .skole nemam da radim u klubu a nisam bogat da pomognem Celiku a da jesam pomogo bi Celiku jer ga volim
Ne voli se Celik ko nekad, takav je vakat dosao, da se "vole ili ne vole" ljudi u Celiku. Razmisljanja su tipa, ne volim predsjednika necu ici na utakmice, ne volim menadjera tog i tog igraca, necu ici na utakmice.
Nisu pobjedili ovu, necu ici sljedecu. Sta li takvi cekaju ne znam. Da dodje Abramovic? Pa da kazu sad volim Celik, jer ce Celik biti dobar i ja cu se furat jer je Celik dobar i igra grupne faze euro kupova.
Ti dobro kazes, 1000 ljudi je malo, a kamoli 200 da bi zahtjevali drasticne promjene. Da imamo posjetu kao prije 10 god kada smo bili najposjeceniji u bivsoj jugi, drugacija bi to slika bila. Po nekoliko utakmica u sezoni preko 10000, prosjek skoro 7000.
Takva masa bi mogla blokirati citav stadion poslije svake utakmice ako treba sve dok se ne ispuni ono sto se trazi. Takva masa bi mjesecno donosila ogromne novce za plate igraca itd itd...
Al lakse je sjedit i govorit necu ja na utakmicu, a kleti se kako volim Celik...

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 28 avg 2017, 19:12

hagy je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:STEELMAN da ovo razjasnimo prvo mozda si me pogresno razumio ..Jasno je da je Fudo bloliro sve i naravno da je sve na vrijeme uradjeno ne bi imali Fude ne bi imali Perce ni razne menadjere ni Memisevica il pekara ,,Imali bi jake ljude u klubu imali bi sponzore imali bi staru ekipu imali bi publiku ...JA SAM ZA TAKAV CELIK to sam pojasnio ...AL prijatelju moj aja te cjenim postujem respektujem kapa do poda naklon sta god hoces al KAKO DOC U OVOJ TRENUTNOJ SITUACIJI AL REALNO BEZ MASTANJA ........
Sad pricam drugu stranu medalje stanje kakvo jest znamo kakvo je promijenit ne mozemo ,imamo 1000 ljudi na stadionu .imamo kakvu takvu ekipu za opstanak i sad dodjem do tzv igraca Percinih i slicnih ljudi Kuadio Mahmutovic Salcinovic i svi malo bolji .....Sta bi bilo da nema tih igraca to ti kazem ne bi bilo 200 ljudi.jer bi bilo 200 ljudi i bili bi kanta za nabijanje...Kakve ja koristi imam od skandiranja,saopstenja ...Napisacu i ja Perco turcine napusi se khurcine,Fudo turcine napusi se khurcine ......i STA IMS OD TOGA HOCEL BIT REPROGRAM.HOCEL BIT OTPIS,HOCEL DOCI NOVI SPONZORI ,HOCEL OTC PEKAR GLUPI ,HOCEL OTIC MEMISEVIC ,HOCEMOL IMAT BOLJE IGRACE .............Ja sam samo htio rec da sa praznim stadionm ne mozemo i necemo nikad nista promijenit ,ko se ne slaze sta cu mu ja ,ima pravo da masta ,od mastanja se ne zivi ,,A da kaze 10 000 ljudi HOCEMO REPROGRAM potpiso bi ga odmah ....Ovo je samo realno u ovoj situaciji a na pocetku sam reko kakv zelim Celik al kako do njeg doc u ovoj situaciji ,sigurno praznim stadionom ne mozemo..Pa mi u zgradoj svakoj zenickoj kad bi doslo 10 ljudi napunili bi stadion ..Djee su ti zenicani koji vole Celik i ko zivi nam u tim zgradama i kakav oni to Celik zele ...Nazalost nema ljudi koji hoce 10 mjesto 5 godina ko ja,nego hoce odmah rame uz rame sa Zrinjskim i Zeljom,,,Ko hoce nek razumije i nek shvati trenutnu realnu situaciju a ko nek nece nek masta sta hoce i samo nek govori da je ovo bilo a nije bilo il da je ovaj sad a nije i nece ni bit .neko konta dao sam 60 maraka ja cu mjenjat sad kak ja hocu .Vidis da ne mozes nista realizirat blokiran na svim stranama ,To ne pije vode ,mozda kod nekog ko samo gleda pravo i nije svjestan u kakvoj si situaciji da nemas nista a hoces sve ...CELIK SE NECE NIKAD UGASIT ,,kako doc do onog Celika ja stvarno ne znam ,ja sto mogu pomoc i pomazem gledam svku tekmu .skole nemam da radim u klubu a nisam bogat da pomognem Celiku a da jesam pomogo bi Celiku jer ga volim
Ne voli se Celik ko nekad, takav je vakat dosao, da se "vole ili ne vole" ljudi u Celiku. Razmisljanja su tipa, ne volim predsjednika necu ici na utakmice, ne volim menadjera tog i tog igraca, necu ici na utakmice.
Nisu pobjedili ovu, necu ici sljedecu. Sta li takvi cekaju ne znam. Da dodje Abramovic? Pa da kazu sad volim Celik, jer ce Celik biti dobar i ja cu se furat jer je Celik dobar i igra grupne faze euro kupova.
Ti dobro kazes, 1000 ljudi je malo, a kamoli 200 da bi zahtjevali drasticne promjene. Da imamo posjetu kao prije 10 god kada smo bili najposjeceniji u bivsoj jugi, drugacija bi to slika bila. Po nekoliko utakmica u sezoni preko 10000, prosjek skoro 7000.
Takva masa bi mogla blokirati citav stadion poslije svake utakmice ako treba sve dok se ne ispuni ono sto se trazi. Takva masa bi mjesecno donosila ogromne novce za plate igraca itd itd...
Al lakse je sjedit i govorit necu ja na utakmicu, a kleti se kako volim Celik...
Bas tako al kakv imamo sistem u drustvu i kakvo nam je stanje u drzavi nikad mi necemo imat sve sto zelmo dobrog predsjednika,direktora,il bilo koga u klubu ..Pa to su ljudi uigrani u sistem lopovi prevaranti i svaka stranka je ista sto se toga tice i u svaki sistem ce se nac da te jbe u mozak i nikad necemo rec e ovo su ljudi pravi ovo je Celik ,svi su posteni ..Nema od tog nista i nema tog sistema,ima na papiru al u praksi ne postji ne mozes ga realizirat ..Dokaz je ovo sve imas statut.potpisan reprogram ,potpiasn otpis al na terenu je drugacije i sto me podsjeca na pjesmu koja de LJUBAV LEPO TEORETSKI ZVUCI AL MALCICE JE TO DRUGACIJE U PRAKSI ........

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 29 avg 2017, 16:35

NK Čelik kažnjen sa 1.000 KM, jer nije imao licenciranog pomoćnog trenera i ljekara kluba.
Izgelda ove sezone ce klub vise kazni dobiti zbog strucnog staba nego navijaca :lol:
Republika Zenica

tale07
Postovi: 1796
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 29 avg 2017, 16:47

dubioza je napisao/la:NK Čelik kažnjen sa 1.000 KM, jer nije imao licenciranog pomoćnog trenera i ljekara kluba.
Izgelda ove sezone ce klub vise kazni dobiti zbog strucnog staba nego navijaca :lol:
Za ovo para sto cemo dati za kazne, mogli smo birati trenera :opaopa:

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 29 avg 2017, 22:08

GASI BA OVU TEMU NEMOJ DA SE SRAMOTIMO VISE

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 30 avg 2017, 10:25

Ima li neko informacije o kandidatima za mjesto direktora? Ostala su jos 2 dana za podnosenje prijave. Da li NGG ima svog kandidata?

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 30 avg 2017, 12:26

noke21 je napisao/la:Da li NGG ima svog kandidata?
Nema.
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 30 avg 2017, 16:49

noke21 je napisao/la:Ima li neko informacije o kandidatima za mjesto direktora? Ostala su jos 2 dana za podnosenje prijave. Da li NGG ima svog kandidata?
Hoce li biti pravi direktor ili vrsioc vrsioca duznosti direktora, naravno privremeni? :D

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 31 avg 2017, 23:55

Gasi ba temu sta cekate ,nije ovo za nas vise jaci je Mokroguz iz Olimpika na temi od na .........

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 01 sep 2017, 07:45

Polako Batistuta, pauza je. Reprezentacija igra.
Bolje bi Celik sinoc odigro sa Kouadiom Mahmutom i Fenom naprijed i Kemom na klupi :crazy:

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 01 sep 2017, 11:55

Ova se tema nikad neče ugasit
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 01 sep 2017, 15:59

RZ88Adnan je napisao/la:Ova se tema nikad neče ugasit
Hahahahaha
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.