NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 sep 2017, 20:02

prisonbreak je napisao/la:Bati po tvojoj prici Perco ulaze pare? I to da cujem..
Ne ulaze Perco nit me covjek zanima nit sam reko da on ulaze ,reko sm bilo ko krene ulagat u Celik nece ti se pravdat ,nece ti polagat racune tj izbjgavace to maximalno i naravno prvo ce gledt svoju korist pa usput Celik onda ..Covjece imas milion primjera u ovoj drzavi usvojenih zakona al ti to ne mozes realizirat na terenu ,uvjek te cekaju blokade neke..Eto imas sad sve i statut koji ne mozes realizirat,imas otpis koji nisi pokreno imas rerogram koji nije poceo ....Pa ti pricaj trebo je ovo trebo je ono ...Nekad kontam i odustat i od ovog foruma jer sta god cvjek napise nekom smeta a pisem kako jest ,ne pisem ni bajke ,ne mastam nista ,ne favoruzujem nikog ,Samo kzem imamo 50% Celika i bojim se da ce tako i ostat il mozda dignemo jos nesto malo al 100% u ovakvoj drzavi necemo nikad imat taj Celik ..Pa ko ne bi to volio od nas ..I jos vidis 1000 na stadionu i samo se pitam pa ko nam zivi u tim nasim zgradama u nasim mahalama u nasim selima za koga ti ljudi navijaju jel za Celik il za Zelju il bilo koga il ih ne zanima niko..Mi sami ne znamo ni sta hovcemo ni koliko nas to hocemo ...Sad se bori za Celik a ne samo necu se kandidovtza direktora nema reprograma .pa tad onda svak moze se kandodovat i iz Sarajeva .Onda necu na tekmu ne valja Celik ........STA MI HOCEMO I KO TO HOCE ..Hoccemo na tasni da nam kazu eo sve gotovo dajte sad kandidata bujrum udjite vas je Celik .......Znas kad ces to docekat ......NIKAAAAAAAAAAAAAD

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 16 sep 2017, 20:02

nebeskasila je napisao/la:
tareizo je napisao/la:trebamo upisat istoriju kao prvi grad koji nema niti jedan sportki klub,kolektiv il sta ti ja znam

fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Ne boj se postace Bihac to prije vas. Nek nam sela igraju i budu prvaci :/
Na selu se dobiju izbori i onda vladaju seljaci koji imaju svoje ciljeve, dok carsija sjedi,ispija kafe i mahala kako nista ne valja.
Republika Zenica

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 16 sep 2017, 20:16

Moze li Beganovic ako dodje, makar da ih nauci tri pasa da sastave, ili da nekad ustane sa klupe da im ukaze na greske??

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 16 sep 2017, 20:25

Da jos cestitam Vitezu na zasluzenoj pobijedi i golmanu Markovicu sto nas je spasio ciste blamaze ....Neam komentara za tekmu i nije ni bitna ,jedino et sto dobr sto i Gosk izgubio i sto napokon Kemo odlazi tj otiso .Dosta i njegov cirkusa mada nije on kriv al onje strucnjak nula trebamo to priznat..Ko ce sad moguce Beganovic..Sve sto je STEELMAN napiso potpisujem i sve je onako i mora se priznat NGG je misio zavrsio ne moze dalje jer nema podrske politike ( najvecih bilmeza grada Zenice lopov do lopova lazov do lazova i prevarant do prevaranta i svi manipuatori jednom rjecju UBLEHE ZNACI SVI i ovi sadasnji i oni buduci koji ce doc)..I sve potpisujem sto Steelman kaze al potpisujem i ovi sto pisu realno a potpisujem i ovi sto psuju Kemi Memisevicu Fudu i oni su upravu a svi smo NEMOCNI ..Svi mi ovdje na svoj ncin neki bijes iz sebe izbacujemo ,,,
KENO ROB drug moj to i jest poenta sto oni ce mrljavit ovaj klub i sto ga nece ugasit a oni ce davat i uzimat iz Celika i nije ne moguce opet neko blic proljece za opstanak ..
Svi mi krivimo Fudu ,ja sam za toh bilmeza glaso zbog Celika i nikad on vise nec dobit moj glas ,taman sad kad bi dao 10 miliona Celiku..aal ja OPET KRIVIM NAVIJACCE,GRADJANE ZENICE ,pa nas realno ne zanima Celik a hocemo Celik ..Da li je pun stadion da mi volimo Celik sve bi mi imali na vrijeme ..Vidjeli ste kad se grad digne kako statut dodje ,kako ovi izletise iz kluba i kako 10 00o protiv Zrinjskog doslo i onda podjela navijaca opada brojka,jedan dio nece na tekme siguran u opstanak ,jedan dio opet mu nesto ne valja nece na tekme i opet spadnes na 1000 a sad ce protiv goska bit maximalno 500 ljudi pa vi kontajte ..............KOLIKO GOD KRIVIM POLITIKU KRIVIM ISTO TOLIKO NAVIJACE CELIKA JER LJUDI NAS NEMA SHVATITE TO ,NE ZANIMA NAS CELIK TO TREBAMO SAMI SEBI PRIZNAT

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 16 sep 2017, 22:26

Umorih se i fizički i psihički, boggajebo i igrač i fudbal ..
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 16 sep 2017, 23:45

Nemojte se sikirat mi njih ovdje dobijamo sa 1:0

ČELIK SE NECE NIKAD UGASIT!!!!!
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Marsal » 18 sep 2017, 12:13

Kemica o Upravi:
Sad pred Vitez zovu me kažu Kouadio ide nazad za Obalu Bjelokosti, ističe mu viza, ali ja uspijem preko prijatelja to srediti. Trči, ganjaj, završavaj i uspijemo nekako. Ne može ova Uprava to, jednostavno ne mogu ljudi ništa
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 sep 2017, 12:49

Ocekivano Beganovic i sretno ,neam sta drugo rec ....O Kemi neam sta rec realno cirkus trener i da je dobar ne b dosat vodio Kakanj,Kladusu i slicne .Tak volim sto je otiso .Sto se tice uprave nemju kapacitet ne mogu nista.Nce niko uc u kljub ,sad je bila kandidatura za direktoranijednog sto voli Celik da se ori unutra .hoce ljudi sve da se sredi pa da udju u klub ...Koji ces mi K i tada .tad se moze nac lahk iz svakog grada ce doc neko radit za platu ..Mi samo kukamo ,lgano odustajemo ,nemamo snage nizasta a kad dodje konkurs za direktora nema nijednog kandidata ...Ugasit ga ne mozemo i meni nekad dodje gasi ga u pm da se ne patti vise ni sluaSt ni citat ni gledat ,al jok najteze je ovo NEMOC JAD A NE MOZES NISTA a sve moras pratit i da li direktno na stadionu il indirektno to je do nas ....ISTINA JE DA ZENICA NE ZELI JAK CELIK NI POLITIKA A BGM NI NAVIJJCI CELIKA NI GRADJANI CELIKA .......TJ ZELI SAMO ODJEDNUM DA JE BUM I U U BORBI ZA EVROPU E BGM TAKO NE MOZE TO DOCEKAT NECEMO NIKAD ........Sve vas podrzavam ko sta god napise i svi ste u pravu i NGG koji su najposteniji momci u gradu al nemaju podrske ,,i Nerazumnog sto pise covjke realno trenutno stanje i hovce covjek jak Celik ne zanima ga ko ce vodit ,i ove poput Conwictis i slicne sto samo psuju uravu Memisevica Fudu Percu i takvi su u pravu,i Marsala i slicne sto samo ismijava upravu i krivi Fudu.i ROBA ZE stose covjek nervira iz daleke amerike sto fata liknove da gleda tekme i sve ostale na forumu da im ne nabrajam nikove ...........AL STA DALJE MI REALNO MOZEMO DRAGI MOJI CELIKOVCI ROBIJASI I SIMPATIZERI NASEG VOLJENOG KLUBA i AKOBOGDA U SUBOTU 500 BUDALA NA STADIONU MOZEMO UCINIT PROTIV OVAKVE BAGRE LOPOVA LAZOVA PREVARANATA MANIPULATORA INTERESDJIJA ...piso bi jos al mi mrsko

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 18 sep 2017, 14:30

Ide li taj reprogram Djugume?
Memisevicu?
Gdje ubleha sto se usutila?
Sta kaze prije izbora ako jedna vlast ne moze osigurati to sto je potrebno Celiku onda takva vlast ne da treba da bude na vlasti nego kilometrima daleko..
Predlazem stecaj nakon izbora haha majku ****
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 18 sep 2017, 14:54

Ne treba ići na stadion nego pred istok, dočekat i preCjednika, a i ostale ušlje iz UO i oko njega .
Skloni se ako vidiš da ne ide, kad vidiš da nisi sposoban sekunde da nešto napraviš od Čelika. Ni reprogram se nije riješio, ono osnovno za opstanak kluba, da ne pričamo dalje o funkcionisanju .. Fuj ..
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 sep 2017, 18:52

BatistutA19 je napisao/la:Ocekivano Beganovic i sretno ,neam sta drugo rec ....O Kemi neam sta rec realno cirkus trener i da je dobar ne b dosat vodio Kakanj,Kladusu i slicne .Tak volim sto je otiso .Sto se tice uprave nemju kapacitet ne mogu nista.Nce niko uc u kljub ,sad je bila kandidatura za direktoranijednog sto voli Celik da se ori unutra .hoce ljudi sve da se sredi pa da udju u klub ...Koji ces mi K i tada .tad se moze nac lahk iz svakog grada ce doc neko radit za platu ..Mi samo kukamo ,lgano odustajemo ,nemamo snage nizasta a kad dodje konkurs za direktora nema nijednog kandidata ...Ugasit ga ne mozemo i meni nekad dodje gasi ga u pm da se ne patti vise ni sluaSt ni citat ni gledat ,al jok najteze je ovo NEMOC JAD A NE MOZES NISTA a sve moras pratit i da li direktno na stadionu il indirektno to je do nas ....ISTINA JE DA ZENICA NE ZELI JAK CELIK NI POLITIKA A BGM NI NAVIJJCI CELIKA NI GRADJANI CELIKA .......TJ ZELI SAMO ODJEDNUM DA JE BUM I U U BORBI ZA EVROPU E BGM TAKO NE MOZE TO DOCEKAT NECEMO NIKAD ........Sve vas podrzavam ko sta god napise i svi ste u pravu i NGG koji su najposteniji momci u gradu al nemaju podrske ,,i Nerazumnog sto pise covjke realno trenutno stanje i hovce covjek jak Celik ne zanima ga ko ce vodit ,i ove poput Conwictis i slicne sto samo psuju uravu Memisevica Fudu Percu i takvi su u pravu,i Marsala i slicne sto samo ismijava upravu i krivi Fudu.i ROBA ZE stose covjek nervira iz daleke amerike sto fata liknove da gleda tekme i sve ostale na forumu da im ne nabrajam nikove ...........AL STA DALJE MI REALNO MOZEMO DRAGI MOJI CELIKOVCI ROBIJASI I SIMPATIZERI NASEG VOLJENOG KLUBA i AKOBOGDA U SUBOTU 500 BUDALA NA STADIONU MOZEMO UCINIT PROTIV OVAKVE BAGRE LOPOVA LAZOVA PREVARANATA MANIPULATORA INTERESDJIJA ...piso bi jos al mi mrsko
A koga je to Beganovic vodio pa je on ko dobar i njemu sretno a Kemo cirkus trener......Kemo je za Beganovica klasa samo se od govana pita ne pravi

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 sep 2017, 19:25

Vodio je opet u Premijer ligi i mladji je i kako god savremeniji trener ..A da je on trener neki naravno da nije a boljeg nmzemo ni nac jer neamo para ill smo duzni konkretno Pavicu ..Tako da nemas izbora Bega Omer Huka to je nasa realnost ..Kemo misli da je to ko vodit prije 15 god nasmijavat i pricat deverat ,pa dje ta rijec kod ozbiljnog trenera postoji deverat..Nije on kriv samo to je jasno svima ..To je veliki lanac uvezani sto su prije njig svi krivi .

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 sep 2017, 20:22

http://www.sportzdk.ba/procitajte-odgov ... ik-zenica/
Kako sad??
Sport ZDK upitao Poresku upravu i dobio odgovor o Celikovom reprogramu

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 sep 2017, 20:26

hagy je napisao/la:http://www.sportzdk.ba/procitajte-odgov ... ik-zenica/
Kako sad??
Sport ZDK upitao Poresku upravu i dobio odgovor o Celikovom reprogramu
Nista drug kako vidim ovu sezonu cemo zavrsiti i onda kljuc u bravu jer ovo stvarno vise nema smisla

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 18 sep 2017, 20:35

samoposteno je napisao/la:
hagy je napisao/la:http://www.sportzdk.ba/procitajte-odgov ... ik-zenica/
Kako sad??
Sport ZDK upitao Poresku upravu i dobio odgovor o Celikovom reprogramu
Nista drug kako vidim ovu sezonu cemo zavrsiti i onda kljuc u bravu jer ovo stvarno vise nema smisla
Gledajuci azurnost uprave, gradskih vlasti, haman da ce tako biti, mada ne mogu da povjerujem u takav scenario...iskreno se nadam da ce se naci rjesenje...

SamoRealan
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 jul 2017, 09:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la SamoRealan » 18 sep 2017, 20:51

TofiTofita je napisao/la:
SamoRealan je napisao/la:
Oprosti 6 mjeseci vrhunske organizacije? Reci mi molim te da li to smatras poslovanje Satorovica kao vrhunsko? NGG je nesto najbolje u zadnjih 20 godina u Čeliku to svi moraju priznati, ali da li se u potpunosti, za vrijeme Satorovica radilo po statutu? Transparentno?
Eto ja te molim da postavis link ili neki file gdje ste napisali sve te lose stvari Perce, ja sto znam to je njegov menadjerski dio u kojem gura svoje igrace. Neko je napisao da je uslovio klub sa necim, budimo realni to rade svi. Cak i roditelji igraca, pa i sami igraci jer nema novca u nasem klubu. I tad kad su bili Mahmutovic Vrsajevic Ljevakovic nije bilo novca i bilo je dugovanja u isplatama plata. Zna li iko da li je i koliko je klub dobio od transfera tih igraca? Ako osim menadjerske pohlepe ima jos nesto neka neko napise, ako je to samo taj dio onda zar se nije moglo pricati sa njim i ograniciti ga nekim ugovorom u kojem ce biti i klub dobar. Zar cemo izgubiti klub zbog toga sto trenutna politika u gradu ne zeli Celik bez Perce?
Oprosti, Čelik je opstao kada niko nije vjerovao da će - bez kupljene utakmice. Radilo se transparetno obzirom da si sve ono što te zanimalo imao na http://www.nkcelik.ba u PDFu.
Ne želim ti postavljati, potraži. Koliko je sposoban klub pod njegovim vodstvom vidjelo se danas.
Isti je bio u UO godine kada je Čelik najnegativnije poslovao, a od igrača Čelik je dobio ****, **** KM. Mada ne kontam šta ti to pišem kada ti je prvi post javljam se u ime Perčinog čovjeka.

"njih pola od ovog sadašnjeg kadra ne bi igrala ni u drugoj ligi, a kamoli Premijer ligi.." - Ko ih je koju **** materinu dovodio?
Ne javljam se u njegovo ime. Percin je covjek glavom i bradom.
Je.e mi se za Percu drug, ja ti samo kazem kako to sa strane izgleda za ljude koji nisu duboko u svim ovim zavrzlamama oko Čelika, ljudima kojima je bitan uspjeh rezultatski. Evo poslije Viteza i patnje koju sam gledao. opet realno kazem da je vrijeme za promjene, sto prije treba se rijesiti Memisevica i svega sto je trenutno u klubu. Ukoliko postoji neki nacin preko skupstine da se kaze, i da bilo ko drugi preuzme. Neko mladji bez iskustva, sto god da uradi bit ce bolje od ovog trenutnog stanja.

TofiTofita
Postovi: 1769
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 18 sep 2017, 21:02

Ja očekujem Zubana i Benju kod Bosanke da pokrenu nešto.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 18 sep 2017, 21:13

Ja sam prvi bio za ovaj sistem jedan clan jedan glas i koliko vidim ispali smo velike budaletine prihvatili klub sa 15 miliona duga i hocemo da ga vodimo nidje veze ulozili svi zajedno neku sicu od clanarina koje smo budale dali nam klub koji cemo mi sami ugasit a bagra se izvuc

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 18 sep 2017, 23:13

Kako ljigavi Duvnjak danas u Rafaelu spominje, "Ispadnu li iz lige, nećemo im dati da igraju na Bilinom"
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 18 sep 2017, 23:52

Ja stvarno vise ne znam sta ce bit ,mislim opet da se klub ugasit i da ce ovaj reprogram proc nekako jer to i nusu neke pare ,Pise 57 000 uplati grad i odmah reprogram pocinje ...Najbitnije da reprogram nije propo i da opet ima vremena ..Sta cekaju ne znam .Moje misljenje je da cekaju da se od ovog odustane i da oni potpisu reprogram i svoje ljude stave ,tj ds se rjese NGG najpostenijih momaka u Zenici ..
REALNI ma kakva promijena koji covjek d udje u klub kad svi cekaju sve na gotovo ,koji ce m K i tada tkvi ljudi ,tad mi ne bitno je bio iz Zenice il iz Sarajeva il bilo odakle ..Sad je nama trebo npr direktor mlad skolovan pametan i da se bori unutra u klubu a niko da se ne prijavi to je sramota ..
SAMO CELIK vjerujem u to sto kaze Duvnjak ,al oni su bolan svjesni da bilo koji novi klub nece imat podrsku i zavrsice kao NK Zenica ....Samo Celik moze u Zenici proc i nijedan drugi ,Ja novi klub nikad ne bi gledo nit bi mogo navviajat .Ja i prije za Zelju navijo neg aza novi klub il neki novi Celik...Treba ih pritisnit malo jace al pametno a to neki protesti po meni ne bi tu bilo raje nista na nekim protrestima jer 100 ljudi je smijesno

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.