NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 sep 2017, 15:45

TofiTofita je napisao/la:Pavić u Rudaru.

http://www.direktno.ba/zenica-panel-dis ... -nk-celik/

Sačuvati Statut !
Naravno da ce biti potrebno promjeniti statut ukoliko odluce uci u Celik, samo treba ostaviti neke klauzule zastite grba,imena kluba i boja..
Po meni to je i jedino moguce rjesenje i molim boga da se ovo realizuje jer sve ostalo vodi ka gasenju.
Ustvari vidjecemo sta zele, djeluju ozbiljno.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 24 sep 2017, 15:57

dubioza je napisao/la:Poziv: prezentacija i panel diskusija zainteresovanih ulagača za investiranje u NK Čelik – Slijedom posjete Gradu Zenica i obavljenim razgovorima sa gradonačelnikom Fuadom Kasumovićem o investiranju u NK Čelik i spas ovog kluba, obavještavamo vas da zainteresovani investitori iz Turske i Katara imaju ozbiljne namjere kada su u pitanju ulaganja u zenički klub.

To potvrđuje i činjenica da su investitori na stalnoj vezi sa gradonačelnikom Kasumovićem s ciljem hitnog sastanka na temu NK Čelik. Prema ranije izrečenom javnom mišljenju gradonačelnika Kasumovića, Čelik je brend Grada, pripada svim građanima i njegova je želja da o sudbini kluba odlučuju, kako članovi Skupštine i Uprave kluba, tako i drugi kojima je NK Čelik u srcu.

S tim u vezi i odlukom da sve u radu Gradske uprave bude transparentno, gradonačelnik Zenice Fuad Kasumović odlučio je da grupa ulagača čiji pravni tim u ponedjeljak dolazi u Zenicu, isti dan, 25.09.2017. godine u velikoj sali Grada Zenica s početkom u 16:00 sati održi sastanak i prezentaciju na temu NK Čelik.

Pozivamo članove Skupštine, Nadzornog i Upravnog odbora NK Čelik, predstavnike Sportskog saveza Grada Zenica, drugih sportskih udruženja, bivše i sadašnje članove Čelika, navijače, trenere, UG Robijaši, Neformalnu grupu građana „Za Čelik“ i sve druge da prisustvuju ovom sastanku, učestvuju u panel diskusiji i daju svoje prijedloge za iznalaženje najboljeg rješenja za NK Čelik.

Nadamo se da ćete se odazvati ovom pozivu i o svemu obavijestiti javnost.
Druze, ako moze link odakle si kopirao clanak?

Edit: do mene, nisam vidio link, post iznad tvoga.
Zadnja izmjena: kad_kako, dana/u 24 sep 2017, 16:01, ukupno mijenjano 1 put.
Postovanje treba zaraditi.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 sep 2017, 16:00

The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 24 sep 2017, 16:02

Hvala. Mislim da je izaslo i na oficijelnoj stranici kluba.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 sep 2017, 16:19

Evo nam dobre teme i pitanje odmah za NGG .da li ce te pristvovat sastanku sto je upucen poziv????..Sve dolazi ono sto pricam da se Celik nece nikad igasit i da ce buduci Celik bit nesto pola pola i da se ide na putu ka Sarajevo slicno..Ja licno ko Avenija podrzavam ovaj nacin funkcionisanja tj ulaganja uz zstitu ime kluba ,boja crno crvena i grb Celika ...Mi drugog izbora nemamo ,da li ce bit turci katar svicarci nebitno ,,,Grrad ljudi nema para da finansira klub i ne zeli ,socius model onaj onakav 100% ne moze proc jer neda politika ...Mora se trazit nesto izmedju da ga svi prihvate jer Celik nije ni moj ni od Robijasa ni NGG ni Fudin ni Percin nego sviju nas zenicana ..Ko misli drugacije i da se moze izborit taj je lud i totalno nerelan i ovaj model ce sigurno imat vecu podrsku od svih ..Ovo je neka sredina i za mene najbolja opcija .a sta sad treba mjenjat u statutu ne znam al vjerujem da ce vecina bit za ovo ..OD OVOG CEKANJA NEMA NISTA I NIKAD REPROGRAM OVAKO NECE POKRENIT ,,ZNACI NIKAD I NEMA TOG COVJEKA I STRANKE KO GOD DODJE NA VLAST .....ZNACI NIKAD .....

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 24 sep 2017, 16:43

Ko mogne otici, samo nek protekne bez ispada, bez galame, bez optuzivanja onih ili onih, ako stvarno dodju potencijalni ulagaci, da ne pomisle da dolaze u cirkus, u dzunglu...primjedbe, sugestije, pokusajmo civilizovano, zenicki, a ne na "ho ruk", ili "ako nece biti po mom, nece nikako"

dubioza
Postovi: 450
Pridružen/a: 28 okt 2008, 07:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dubioza » 24 sep 2017, 17:07

Ocigledno je da ce biti uslovljavanja promjenom statuta i samo se nadam da se to ne radi da bi vulkanizer usao u klub a ovi turci i ko vec samo se vrate kucama a mi po ko zna koji put ispadnemo ovce. Vjerujemo samo nadzornom odboru :D
Republika Zenica

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 sep 2017, 17:55

slika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 sep 2017, 18:02

hagy je napisao/la:Ko mogne otici, samo nek protekne bez ispada, bez galame, bez optuzivanja onih ili onih, ako stvarno dodju potencijalni ulagaci, da ne pomisle da dolaze u cirkus, u dzunglu...primjedbe, sugestije, pokusajmo civilizovano, zenicki, a ne na "ho ruk", ili "ako nece biti po mom, nece nikako"
Ho-ruk i jest zenički. :D

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 sep 2017, 18:19

Ovo je za mene posteno kako god ko mislio klub je zenicana sviju .nije niciji.Zenicani da misle da je socus model najbolj bilo bi 10 000 ne bi bilo 800 clanova i sigurno bi se realizovo a ovako stvarno ja ne vidim nikako da moze ikad proc onako kak je zamisljeno 100%..Ko god dodje na vlast isto je ..Mozda i treba sad iskoristit rivuc nekog da investira u klub i onda nek nam je bog na pomoci ,mozemo bit dobri ,mozemo losi ,to dragi smo bog zna i sredina se mora nac za sve .Na kraju ne pitamo se mi il se mozda pitamo trenutno au buducnosti sigurnosti necemo ,mogu oni cekat i samo molit boga da imaju dobru namjeru i nista vise ..
Dubioza ma Perco ti je u klubu da li direktno da li indirektno nebitno ,to moras priznat samom sebi i pomirit se sa tim ,,Vidjecemo sta ce bit sutra i u buducim danima ,uglavnom nesto se iza brda valja opasno i veliko..Pisite malo ko sta misli ne mora svako mislit isto ,to i jest diskusija neka zdrava

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 24 sep 2017, 18:32

TofiTofita je napisao/la:
hagy je napisao/la:Ko mogne otici, samo nek protekne bez ispada, bez galame, bez optuzivanja onih ili onih, ako stvarno dodju potencijalni ulagaci, da ne pomisle da dolaze u cirkus, u dzunglu...primjedbe, sugestije, pokusajmo civilizovano, zenicki, a ne na "ho ruk", ili "ako nece biti po mom, nece nikako"
Ho-ruk i jest zenički. :D
E onda nista :D

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 24 sep 2017, 18:36

Ja sam za gašenje.
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 sep 2017, 19:18

Convicts1988 je napisao/la:Ja sam za gašenje.
Izgleda ti ne čitaš postove Batija,CELIK SE NECE NIKAD UGASIT!!! BIT CE CELIK OPET SHAMPION
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 24 sep 2017, 19:27

Convicts1988 je napisao/la:Ja sam za gašenje.
I Fudo je predlagao gasenje :P
Nije valjda da se sad slazes s njim :o

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 sep 2017, 19:30

Makar bio zadnji u drugoj ligi Mošcanice sa 30.000.000 duga nema govora o gašenju.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 sep 2017, 19:55

Evo nam prilike ako bude ko na zadnjoj sjednici ljudi ce pobjec ko oprzeni

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 sep 2017, 20:13

samoposteno je napisao/la:Evo nam prilike ako bude ko na zadnjoj sjednici ljudi ce pobjec ko oprzeni
Ma nismo mi civilizovana sredina
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

TofiTofita
Postovi: 1765
Pridružen/a: 11 jun 2015, 00:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la TofiTofita » 24 sep 2017, 20:16

samoposteno je napisao/la:Evo nam prilike ako bude ko na zadnjoj sjednici ljudi ce pobjec ko oprzeni
Ako ne bude opet poslanih revolveraša onda ne vjerujem da će biti.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 sep 2017, 20:20

TofiTofita je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Evo nam prilike ako bude ko na zadnjoj sjednici ljudi ce pobjec ko oprzeni
Ako ne bude opet poslanih revolveraša onda ne vjerujem da će biti.
Treba ljude saslusati kulturno sta nude jer mi nemamo puno izlaza bez upadanja jer ono zadnji put je bio cirkus a ne sjednica....naravno da netreba na sve pristat volio bi da momci koji su stvorili ovaj sistem prisustvuju i dadnu svoje misljenje jer oni su naj upoznatiji sa tim

Avatar
samoposteno
Postovi: 5981
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 24 sep 2017, 20:33

RZ88Adnan je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Evo nam prilike ako bude ko na zadnjoj sjednici ljudi ce pobjec ko oprzeni
Ma nismo mi civilizovana sredina
Ma ima nas svakakvih ali eto nam prilike da saslusamo sta oni nude i ako imamo bolje rjesenje od njih da ga sutra mi ponudimo jer od piskaranja po fb i forumima nema nista

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.