NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
avenija
Postovi: 13638
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 24 maj 2017, 00:42

Marsal je napisao/la:Oni koji su borbu iznijeli, uglavnom ih viđam po istoku. Nažalost.
Nisi upravu , polovica onih koji su iznijeli borbu su na jugu a znamo sto je polovica na istoku i da nisu ni baklje ni dimne razlog tome.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

299CZ
Postovi: 24
Pridružen/a: 26 feb 2017, 16:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la 299CZ » 24 maj 2017, 00:44

Je'l proradio taj videonadzor? Eto rješenja za baklje i ostala sranja na tribinama, bilo kojoj.

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 24 maj 2017, 00:51

RZ88Adnan je napisao/la:Riješit će se sve aBd i opstanak i reprogram a i jug bit će vremena za slavlje.Taman kad se završi opstanak i reprogram onda ko će na pozicije kluba,dali će biti normalni i dovoljno obrazovani ljudi.

BIT ĆE ČELIK OPET ŠAMPION

ps.večinu si upravu zeničkičelik ali i meni je zasmetala parola al sam pokiso i bio na jugu,davno sam pisao da neću ulazit na jug al opet ko će popravit grupu ako nećemo mi
Moje licno misljenje je takodjer da trebamo sebe gledat na zamarat se drugima,al se prevelika frka digla oko tog,a na kraju sarajlijama krivo,portali se digli,sto znaci dobra parola ? Tebi odgovaram jer vjerujem da jesi bio i da si tu,pitanje grupe je stvar pojedinca..pauza je tu da rijesimo sve,da vratimo momke tamo gdje im je mjesto,a svi znamo da je to tribina iza gola!

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 24 maj 2017, 01:21

@ zenickicelik

Previše vrijeđaš ljude, a ti razmisli da li ćeš takvim pristupom postići nešto za matičnu tribinu. Malo poštovanja u tom odnosu nije na odmet, jer ako nema toga ide u startu pogrešna priča.
Viper je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Oni koji su borbu iznijeli, uglavnom ih viđam po istoku. Nažalost.
Iz potpuno drugih razloga koje nazalost znamo svi, ali ne radi par dimnih i ko zna cega sto se zamjera momcima sa Juga..
Lično izbjegavam pisati ovdje o tribini, jer nije mjesto, a nije ni moje da pišem o tom, ali parola je pogodila više stvari protiv kojih su se Robijaši borili kroz godine. Ne ide srozavati tribinu, već ako si dio te priče onda doprinesi i budi dio napretka, a kad pogriješiš prihvati kritiku i pokušaj popraviti, a ne još da pokušavaš odbraniti neodbranjivo.

Ako se trudimo biti kompleksaši, mešetari i nacionalisti onda ćemo braniti sadržaj te parole, ali Robijaši se bore kroz godine za sve ono suprotno od smisla te parole. Meni je drago vidjeti da većina ipak gleda drugačije, jer od načina razmišljanja sve počinje. Kad ti neko zamjeri onda se zapitaj zbog čega ti zamjeri, jel to zato što ti neko loše misli ili dobronamjerno da se ne bi ponavljale takve stvari. Poenta je doprinijeti grupi da se tvoji drugovi s tribine i sugrađani ponose, te da im je drago uključiti se u tu priču na bilo koji način. Razmislite malo o tom, jer dobar rad tribine uvijek privlači ljude i ne trebaš tjerati ljude da dođu već sami dolaze i tad nema ništa ljepše, a trenutno je obratno.

Batalimo raspravu na forumu o ovom, jer je i protiv pravila istog, a i ne vrijedi ovdje raspravljati o tom.

Sad je klub u fokusu i sve treba biti podređeno njemu, jer mu je još uvijek neizvjesna budućnost zbog politikanstva. Ako ne bude kluba onda neće biti potrebe u budućnosti za raspravama o lošim ili dobrim parolama. Gledajte to na taj način, a politička elita ovog grada zavlači opasno. Mogli su riješiti ovaj problem reprograma odmah po stupanju na snagu tog zakona koji je regulisao ovo pitanje, a evo sad se nalazimo u vremenskoj oskudici, dok oni i dalje kalkulišu.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 24 maj 2017, 01:34

Steelman je napisao/la:@ zenickicelik

Previše vrijeđaš ljude, a ti razmisli da li ćeš takvim pristupom postići nešto za matičnu tribinu. Malo poštovanja u tom odnosu nije na odmet, jer ako nema toga ide u startu pogrešna priča.
Viper je napisao/la:
Marsal je napisao/la:Oni koji su borbu iznijeli, uglavnom ih viđam po istoku. Nažalost.
Iz potpuno drugih razloga koje nazalost znamo svi, ali ne radi par dimnih i ko zna cega sto se zamjera momcima sa Juga..
Lično izbjegavam pisati ovdje o tribini, jer nije mjesto, a nije ni moje da pišem o tom, ali parola je pogodila više stvari protiv kojih su se Robijaši borili kroz godine. Ne ide srozavati tribinu, već ako si dio te priče onda doprinesi i budi dio napretka, a kad pogriješiš prihvati kritiku i pokušaj popraviti, a ne još da pokušavaš odbraniti neodbranjivo.

Ako se trudimo biti kompleksaši, mešetari i nacionalisti onda ćemo braniti sadržaj te parole, ali Robijaši se bore kroz godine za sve ono suprotno od smisla te parole. Meni je drago vidjeti da većina ipak gleda drugačije, jer od načina razmišljanja sve počinje. Kad ti neko zamjeri onda se zapitaj zbog čega ti zamjeri, jel to zato što ti neko loše misli ili dobronamjerno da se ne bi ponavljale takve stvari. Poenta je doprinijeti grupi da se tvoji drugovi s tribine i sugrađani ponose, te da im je drago uključiti se u tu priču na bilo koji način. Razmislite malo o tom, jer dobar rad tribine uvijek privlači ljude i ne trebaš tjerati ljude da dođu već sami dolaze i tad nema ništa ljepše, a trenutno je obratno.

Batalimo raspravu na forumu o ovom, jer je i protiv pravila istog, a i ne vrijedi ovdje raspravljati o tom.

Sad je klub u fokusu i sve treba biti podređeno njemu, jer mu je još uvijek neizvjesna budućnost zbog politikanstva. Ako ne bude kluba onda neće biti potrebe u budućnosti za raspravama o lošim ili dobrim parolama. Gledajte to na taj način, a politička elita ovog grada zavlači opasno. Mogli su riješiti ovaj problem reprograma odmah po stupanju na snagu tog zakona koji je regulisao ovo pitanje, a evo sad se nalazimo u vremenskoj oskudici, dok oni i dalje kalkulišu.

Ar..ustvari @Steelman ovo nije moj stav medju rajom,samo ovdje jer sam ljut i na tebe samog,previse se sere po ovim forumima i svim drustvenim mrezama a na gostovanjima sve ista imena,na domacim ista imena,niko od ovih da dodje i kaze dajte ljudi ajmo nesto uradit,il ne do bog uradit pa sve ostavit bez komentara! Svi nas spominju u losem kontekstu,niko ne prica o pozitivnim stvarima,evo primjer kako je od UG ROBIJASI nagradjen nas mali Ismail,kako jedan stariji covjek iz Kotorskog dolazi svaku utakmicu pa dobije sal na poklon a njemu srce ko Zenica,i jos mnoge mnoge stvari...al kakvi nije to zanimljivo,bolje srat

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 24 maj 2017, 02:14

Tribina će uvijek imati uspone i padove, ali okreni se onom što možeš i učini koliko je do tebe, pa svako ima svoj način. Međutim, ako tjeraš ljude na nešto, a ne pokažeš im poštovanje nećeš dobiti ono što želiš. U srži navijač nije tu da postiže nešto da ga neko hvali već to radi jer mu je to strast, način života i da podrži svoj klub, jer ga voli. Pohvala može bit dobra, ali kritika je neophodna ako želiš napredak, a ona parola je izvukla iz ljudi prirodnu reakciju i to treba shvatiti konstruktivno.

Uvijek dajem respekt za sve dobre stvari i lijepo je vidjeti da ima svijetlih primjera koje navodiš. Mnogo puta sam baš na ovom forumu sugerisao da se ne raspravlja o tribini i kad nije nešto po volji ljudima, jer ne ide to ovdje, ali ovaj put je prešlo mjeru. Ljudi su napisali šta misle o toj paroli i shvatite da ne može bit predstavljanje u ime Robije tek tako da se može svašta, a da će to biti prihvaćeno od većine kao da ništa nije bilo i onda treba razmišljati o svim potezima ako vam je iskreno stalo do grupe. U prošlosti je bilo onih koji su gradili ime Robije na jedan fin navijački način, ali i onih koji su prljali to ime, pa sam odluči šta ti je bliže i kojim putem želiš ići. Vidim da pišeš iz dobre namjere iako se mogu neke stvari drugačije reći, pa bez obzira što se ljutiš, ali ako očekuješ tapšanje kad nešto ne valja onda to nije dobro za grupu, a i sigurno nećeš dobiti od bilo koga iskrenog. Takođe, bez poštovanja nećeš privući ljude tako da razmisli ako želiš postići nešto za dobrobit, a vjerujem da je sad na svim iskrenim Robijašima i Čelikovcima da budemo svi zajedno podređeni tome da prije svega dignemo klub iz pepela. Toliko od mene na ovu temu, a moderatoru se izvinjavam što pišem uopšte o ovom, ali sad je sve rečeno.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 maj 2017, 02:33

Ljudi treba se sad ovih 5 dana samo fokusirat na opstanka u ligi djaba ti sve ako nedaj boze ispadnes od reprograma nema nista ..ZNACI PRVO OPSTANAK s onda pritisak na REPROGRAM TJ LICENCU i vjerujem da se to ceka i da ce se to sve potpisat u zadnjj sekundi lao i uvjek nazalost ..Onda treba i o tribini kako je poboljsat i da bude kao sto treba da buse ---
ZENICKI CELIK ma niko nije protiv Robije svi smo mi Robija da li sad il da li smo bili to je nebirno ..Al ne mozes ti rec treba vidjet lijjepe stvari pohvalit kad vidis glupe baklje i izbijes 60 clanski karti npr il bilo sta il jednu platu nekom igracu...Il npr kad vidis jug spao na 150 ljudi pa dje ostala raja ..Ti moras jug privic da raja dolazi a ne da odlazi kao sad ..Vidimo da momci navijaju od srca al to je premalo ljudi ...Znaci ako nemas autoritet ako nemas pogotovo simpatije daj brate nekom nek ujedini sbe i nek opet stoji navija 2000 ljudi na jugu kao nekad ..Nista bgm bez stare ekipe

zenickicelik
Postovi: 134
Pridružen/a: 10 feb 2017, 22:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickicelik » 24 maj 2017, 09:06

Marsal je napisao/la:Oni koji su borbu iznijeli, uglavnom ih viđam po istoku. Nažalost.
Kako te bolan to nije stid napisat? Oni koji su najviše iznijeli borbu su i dalje na jugu i idalje se bore, gurnuti u vatru sami bez podrške tog nekog iole jezgra koje se bilo napravilo tokom bojkota ali eto tim "izdajnicima s istoka" kako su sami sebe nazvali su bitniji neki lični ideali i stavovi od juga. Vjerovatno je puno lakše srat i pametovat s strane nego uradit nešto po tom pitanju.

Zamolio bih sve da prestanu pisati o tribini na ovom forumu jer ima previše dušmana koji ovo sve čitaju i naslađuju se. Ako imate neka pitanja/sugestije znate kome se trebate javiti zna se ko UG održava i također zamolio bih admina da svaki naredni post koji se tiče tribine izbriše.

LP

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 24 maj 2017, 09:07

Ostalo je malo vise od 2 sedmice do skupstine. Bas me interesuje koliko se raje kandidovalo.
Jos se nije rijesio reprogam, sto sigurno utjece na broj kandidata.
Mozda bi se skupstina mogla pomjeriti makar sedmicu unaprijed. Al onda nova uprava gubi sedmicu dana posla pred novu sezonu.
Imat ce i previse posla, jer kako ja znam, svi igraci imaju ugovore do ljeta.

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samocelik » 24 maj 2017, 09:31

Ja još uvijek nisam dobio nikakav mail za skupštinu, nemam pojma šta i kako.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la romeo » 24 maj 2017, 10:20

Manite se ba tribine, sami ce oni otici, bar pola u zatvor. Eto sinoc ko je pucao, znate valjda...
I nema ga na ogradi vise, bar dok ne odlezi sta ce mu sve nakaciti.

Vi gurajte svoje jer se na kraju sve iskristalise ;)

Kraj je sezone ionako.
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 24 maj 2017, 10:40

Evo i ja pišem zadnji put o tribini i jedino što mi je krivo što će kao i protiv Zrinjskog doći puna tribina kad bude Željo,Sarajevo,Borac,Sloboda a kad su ovi mani onda oni standardni.**** ti derbi navijače
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11713
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 24 maj 2017, 11:21

Dakle, nisi dio te grupe i nemas pravo komentarisati negativne utjecaje iste na nas klub? Kakvo ukljucivanje? Kakva gostovanja? To se ostavlja za navijačke price, ovdje nas to ne interesuje. Svako nek sa sobom rijesi da li je Robijas pa ide na gostovanja ili ne, ali ako se neka djela Robijasa odrazavaju na nas klub onda svi mi imamo pravo komentara. A odrazavaju se.

Cinjenica je da su nekad Robijasi nosili Celik, a isto tako je cinjenica da su u zadnjih 2-3 mjeseca i poprilicno ostetili.
Celik!3,2,2.

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 24 maj 2017, 11:33

Znaci ako danas Grad ne prebaci 130.000 KM mi sutra ostajemo bez Licence za Premijer ligu
Opstanak moramo izboriti

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 24 maj 2017, 12:00

hajde da zaključimo priču oko Juga za ovaj put!

@zenickicelik i viper, malo "ohladite glave". ne bih želio da moramo ikoga sankcionisati.

ne mora se biti Robijaš da bi se išlo na gostovanja, ja sam primjer...

svjesni ste da uvijek u startu prekidam raspravu o Robijašima i Jugu, jer niti je mjesto, a i pravila foruma tako nalažu...

neću puno o tribini, tek da ne ostane nedorečeno. ovaj put sam pustio, zato da bi svi vidjeli šta većina misli o gafu(ovo je najblaža riječ koju moram da upotrijebim) sa parolom koja je iznesena. ako smo kritikovali, kritikovali smo, jer želimo da skrenemo pažnju da se takvi propusti ne smiju dešavati. ništa više, ništa manje...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 24 maj 2017, 17:04

Ne mozes ti pisat ovdje da se ne doticemo tribine i juga ..Svi smo mi tribina svi smo mi neki Robijasi,svi mi volimo Celik isto samo neko mozda malo tazmislja da ne osteti Celik a neko ne razmislja i nabija bespotrebne kazne .Al nadat se da ce se to rijesit do iduce godine i dace jug bit pun kao i cijelo Bilino polje...Daf da mi rijesimo opstanak to je sad broj 1 i da odmorimo sto se tice toga mozak a to akobogda u Subotu u 18:45 h..Pa ce mo onda o reprogramu i prvo rijesit trenera Pavica da odmah potpisu sa njimdugogodnisnji ugovor bar 4 godine i da mu se niko ne petlja u rad ...I mene zanima ko ce se prijavit al ne vijerujem u neke jake lhude bice to ko Satorovic i slicni al ce bar imat statut novi i ne ce moci radit ko oni majmuni sto su sve unistili ..A da ce neko bit bas mocan cisto sumnjam ,Jos je to rno treba tu rada jis 4 godine da se takvi prijave ..E tako svi ostali i sponzori..Samo da se hoce zacrsit sezona sto bi rekli stari ljudi hajirli ..OPSTANAK .LICENCA.REPROGRAM.KLUBSKI IZBORI,TRENERI I IGRACI .ROBIJASI.... pa OMLADINSKI POGON REORGANIZIRAT pa SPONZORI NOVI BOLJI I JACI .MARKETING. pa onda neke sitnice sto se neki bunili ozvucenje i slicno pa dresovi novi ..itd ...

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 24 maj 2017, 22:18

Ma hajde Čelik, igraj nepobjediv sada ti si...
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 25 maj 2017, 06:48

Sanjin odgovor zasto jos nija sazvala sjednicu u vezi reprograma....

Sanja Renic:Valja od nečega i živjeti. I vraćati dugove. Nečije.

Ako ona to sve blokira, i nece da sazove sjednicu, koju alternativu imamo? Mogu li vijecnici sazvati hitnu sjednicu nekako?

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la edinedin1 » 25 maj 2017, 08:45

navodno cemo dobiti Licencu za Premijer ligu, ali upitan je reprogram :x
Opstanak moramo izboriti

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 25 maj 2017, 09:01

Danas sjednica GV al ništa opet izgleda o Čeliku, izmedju ostalog će se razgovarat o promjeni imena gradske arene u novo, "Husejin Smajlović" :shock: Opet nas zavlače i tegobe nenormalno, gamad.


Hoćemo REPROGRAM !
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: samocelik i 18 gostiju.