NK Čelik-transferi

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la MrHc » 15 jan 2015, 09:18

Hajde da i ja doprinesem ovom našem podforumu.

Vidim ima tema o Čeliku / Tema o Čeliku za ostale / pa da otvorim i ovu za transfere i špekulacija gdje se može pisati o igračima koji dodju / napuste Čelik i naravno o Avazovim i Sarajlićevim bombama o "pojačanjima".

LP

Viva la Chelik :twisted:
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la bagra » 15 jan 2015, 11:11

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
MrHc je napisao/la:Hajde da i ja doprinesem ovom našem podforumu.

Vidim ima tema o Čeliku / Tema o Čeliku za ostale / pa da otvorim i ovu za transfere i špekulacija gdje se može pisati o igračima koji dodju / napuste Čelik i naravno o Avazovim i Sarajlićevim bombama o "pojačanjima".

LP

Viva la Chelik :twisted:
Limvo Likce

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la MrHc » 15 jan 2015, 11:54

Plavi traže pojačanja
Željezničar obavio pregovore sa Ognjenom Đelmićem

Hajde hajde i to nesto sto valja neka ide ..... igrac koji je nespreman bio bolji od Selimovica za 2 klase ( doduse Selimovic je igrao ka napadac a ne krilo al' svejedno .... ).
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la Nimla_RZ » 15 jan 2015, 12:24

Ma ne možemo dovesti ništa kvalitetno, al' zato i ne možemo biti nešto oslabljeni mogućim odlascima.

Tačno me više ne brine koga ćemo dovesti, jer i šta se dovede brzo ode i nemamo nikakve koristi od njih. O ovakvim i sličnim temama bi se moglo do sutra pričati da smo normalan klub.
Čelik Zenica 1945

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: Transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la Eborg » 15 jan 2015, 14:29

Odlazi ko hoće, kad hoće. Ne možemo dovesti strance zbog toga što nismo izmirili doprinose.

Toliko o ozbiljnosti kluba.

Da se naježiš.

Avatar
jagamu
Postovi: 1262
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: Igrački kadar, transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la jagamu » 16 jan 2015, 20:56

Kaze na prozivci se pojavio Adi Adilovic,iako mu je istekao ugovor.Sta ovo treba da znaci odanost klubu ili ga nece niko pa daj nekako novi ugovor,a i babo je tu usput ak sta treba.
Po meni je bolje Salih branio ono par kola nego ovaj kikser od golmana.Da je klub iole ozbiljan urucili bi mu kartu u jednom pravcu!!
moSa likCe

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6026
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: Igrački kadar, transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la Pasha » 16 jan 2015, 22:20

kako pročitah u Sportu, mislim da je bio broj od prošlog petka. Hinović bi trebao na posudbu u Mladost iz Kaknja, a oni nama zauzvrat daju njihovog mladog i talentovanog napadača Ediba Sikiru...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: Igrački kadar, transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la wasabi » 17 jan 2015, 00:17

Još samo fali da dođe Lafo Mamone kao napad umjesto Đelmića :mrgreen:

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Igrački kadar, transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la Nimla_RZ » 17 jan 2015, 08:21

@ jagamu da je ozbiljan kako rece, ne bi nijedan od te trojice bio u klubu. Adilovic jeste bio dobar golman, ali skroz je propao. Hinovic je dobro poznati balvan, a kao treceg golmana placaju Bukvica, golmana sa strane, i koji je bio rezerva u Zelji i malo branio u Travniku, umjesto da je na tom mjestu neki nas junior...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Čelik Zenica 1945

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: Igrački kadar, transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la Eborg » 17 jan 2015, 12:54

Zna li se ima li iko na probi?

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Igrački kadar, transferi i špekulacije ( NK Čelik )

Post Postao/la bagra » 17 jan 2015, 17:53

Eborg je napisao/la:Zna li se ima li iko na probi?
http://sportsport.ba/bh_fudbal/pet-igra ... iku/150918" onclick="window.open(this.href);return false;

Nogometaši Čelika od četvrtka su u trenažnom procesu, trener Elvedin Beganović zajedno sa trenerom golmana Nijazom Hrustanovićem i kondicionim trenerom Nedimom Šišićem dva puta dnevno rade s igračima, a do kraja naredne sedmice trebalo bi biti poznato i ime novog Šefa struke koji će predvoditi ekipu u nastavku sezone


Kako smo već pisali nogometni klub Čelik je u zimskoj pauzi ostao bez Amera Osmanagića, Petra Bašića, Armina Duvnjaka, Ognjena Đelmića, dok je predsjednik kluba zbog nedolaska na prozivku suspendovao i desnog bočnog Darka Mišića.

Od pojačanja zasada ni riječi, ali su zato na treninzima igrači koji se pokušavaju nametnuti. To su uglavnom igrači koji su nastupali u nižim ligama, te su u Čelik došli na probu sa ciljem da se pokušaju izboriti za ugovor.

Pet igrača trenutno je na probi a to su:

Nermin Šišić,nekadašnji junior Čelika dolazi iz tetovskog Borca s kojim je osvojio prvo mjesto u jesenjoj polusezoni Prve kantonalne lige Ze-do kantona.

Samir Skomorac, bivši junior Čelika, koji je nakon odlaska iz Čelika nastupao za tetovski Borac i tešanjski Tošk,

Ahmed Aščerić, dolazi iz FK Vitez gdje je bio jedan od najboljih igrača i strijelaca ekipe u Drugoj ligi,

Edib Sikira, 19-godišnji napadač dolazi iz Mladosti iz Kaknja gdje je bio rezervni napadač, te je u igru ulazio uglavnom s klupe za rezervne igrače,

Aldin Pašalić, nekadašnji junior Čelika, koji je igrao za Travnik, a posljednji klub mu je Natron iz Maglaja gdje je kotirao kao najbolji igrač i veznjak od kojeg kreću sve akcije kluba iz Maglaja.



Sve eminentna fudbalska imena :D :D :D
Limvo Likce

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la KenoRob » 17 jan 2015, 18:29

ovaj Sikira djeluje kao zaeban napadac za sve premijerligaske odbrane

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la UltrasZenica » 17 jan 2015, 18:41

strasnaa imena :D
mlađi igraci(juniori) poderase ove stare na danasnjem treningu...

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Nimla_RZ » 17 jan 2015, 22:06

Vraćaju talentiranu zeničku djecu...

Čuj Aščerić, bivša velika nada zeničkog Rudara :roll:
Čelik Zenica 1945

Avatar
tigar
Postovi: 68
Pridružen/a: 04 avg 2009, 12:37
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la tigar » 21 jan 2015, 09:17

A kralj te kar.. u pak.. cuj ti potencijalnih pojacanja ili ti prinova: Šišić- garant neke tetovske gore list (pun ih klinac njih i Alića po Tetovu), Aščerić- ovo prezime mi nije poznato al nekako mi "baca" na nekog buregdžiju, jer čini mi se da ima nekih vlasnika aščinica ili buregdžinica sa ovom sortom prezimena, Skomorac- ovaj ako opet nije iz Tetova onda sigurno jest iz Gradišća- do neki dan kop'o bernu a sad može igrat i u Čeliku (uostalom, a što ne bi i mogao), Edib Sikira- ovdje sam namjerno napisao i ime i prezime jer kad to "u paketu" čuješ i to još kad ti zakuca na Čelikova vrata treba samo reći (barem bi trebalo): "Haj' zarotiraj se za 180 stepeni i mr'š odakle si i došao", Pašalić- ovaj je pretpostavljam stanovnik MZ Dolipolje ili možda Lašva i vjerovatno kakav dajdžić ili amidžić od nekog vrlog momčine mesara vlasnika "lanca mesara" Pašalić, Erol Merzić- pa šta ovdje reći?? Garant pobjg'o sa Krča da se spasi prosjačenja po ulici i eto ga u Čeliku. I na kraju neki Džafić- ovdje je dovoljno samo reći da je rodjen u Štutgartu i igrao za "anamo one" njemačke regionaligaše ili prihvatljivije rečeno (ono popularno) njemačke ligaše, vjerovatno nešto poput Obersaberschaffhausena. U tri p.m. kuknjava
I za štandom i kod kuće, Gale pije, Gale loče, Gale majstoreeee, Gale majstoreee...

Avatar
romeo
Postovi: 1090
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la romeo » 21 jan 2015, 11:45

A danas bi se trebalo znati za trenera ?
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 21 jan 2015, 11:58

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
tigar je napisao/la:A kralj te kar.. u pak.. cuj ti potencijalnih pojacanja ili ti prinova: Šišić- garant neke tetovske gore list (pun ih klinac njih i Alića po Tetovu), Aščerić- ovo prezime mi nije poznato al nekako mi "baca" na nekog buregdžiju, jer čini mi se da ima nekih vlasnika aščinica ili buregdžinica sa ovom sortom prezimena, Skomorac- ovaj ako opet nije iz Tetova onda sigurno jest iz Gradišća- do neki dan kop'o bernu a sad može igrat i u Čeliku (uostalom, a što ne bi i mogao), Edib Sikira- ovdje sam namjerno napisao i ime i prezime jer kad to "u paketu" čuješ i to još kad ti zakuca na Čelikova vrata treba samo reći (barem bi trebalo): "Haj' zarotiraj se za 180 stepeni i mr'š odakle si i došao", Pašalić- ovaj je pretpostavljam stanovnik MZ Dolipolje ili možda Lašva i vjerovatno kakav dajdžić ili amidžić od nekog vrlog momčine mesara vlasnika "lanca mesara" Pašalić, Erol Merzić- pa šta ovdje reći?? Garant pobjg'o sa Krča da se spasi prosjačenja po ulici i eto ga u Čeliku. I na kraju neki Džafić- ovdje je dovoljno samo reći da je rodjen u Štutgartu i igrao za "anamo one" njemačke regionaligaše ili prihvatljivije rečeno (ono popularno) njemačke ligaše, vjerovatno nešto poput Obersaberschaffhausena. U tri p.m. kuknjava
Limvo Likce

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 21 jan 2015, 13:34

Ode nam i Misic, znaci tri standardna igraca vec napustila klub Basic, Djelmic i Misic. Pojacanja jos nema, bravo predsjednice, jel nam direktor dosao sa skijanja :D :D
Limvo Likce

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la mchadesh » 21 jan 2015, 14:22

Bjezi Darko dok mozes. Hvala ti za sve al mislim da zasluzujes bolje :)
Izdrzat ce Čelik i ovo. JEL VAS STID SKUPSTINARI?!!

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la wasabi » 21 jan 2015, 15:43

mchadesh je napisao/la:Bjezi Darko dok mozes. Hvala ti za sve al mislim da zasluzujes bolje :)
Izdrzat ce Čelik i ovo. JEL VAS STID SKUPSTINARI?!!
Skupštinari (od kojih pola nema pojma da je uopšte u skupštini kluba) su krivi za sve :mrgreen:

Dole skupština! Dole direktor! Dole predsjednik!

Samo pitanje je koga mi imamo i guramo kao kandidata? Da li uopšte imamo?

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.