NK Čelik-transferi

Moderatori/ce: insider,Pasha

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la wasabi » 16 feb 2015, 00:04

bagra je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:Bajraktarević potpisao do kraja sezone. Sve po starom...
Ugovori na kraju sezone isticu:Jusicu,Kazazicu, Kojicu, Gojkovicu, Bajraktarevicu, Salcinovicu, Karicu, Simicu, Selimovicu, Zecu, Anelu Dedicu, Alenu Dedicu :D :D
Neka idu svi.Sta ce nam? Svakako cemo naredne sezone, ako ne bankrotiramo, ili igrati Federalnu Ligu ili se jedva spasiti i ponovo bez licence uci u novu besmislenu sezonu i ponovo krenuti ka stabilizaciji kluba. Stabilizacija znaci novu krv, nove igrace...

matej187
Postovi: 29
Pridružen/a: 19 feb 2015, 00:05
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la matej187 » 19 feb 2015, 12:10

wasabi je napisao/la:
bagra je napisao/la:
Nimla_RZ je napisao/la:Bajraktarević potpisao do kraja sezone. Sve po starom...
Ugovori na kraju sezone isticu:Jusicu,Kazazicu, Kojicu, Gojkovicu, Bajraktarevicu, Salcinovicu, Karicu, Simicu, Selimovicu, Zecu, Anelu Dedicu, Alenu Dedicu :D :D
Neka idu svi.Sta ce nam? Svakako cemo naredne sezone, ako ne bankrotiramo, ili igrati Federalnu Ligu ili se jedva spasiti i ponovo bez licence uci u novu besmislenu sezonu i ponovo krenuti ka stabilizaciji kluba. Stabilizacija znaci novu krv, nove igrace...
slažem se u potpunosti

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Nimla_RZ » 19 feb 2015, 21:34

Šta kaže ovaj Turčin, nije mogao zamisliti bolji kamp od ovog u Međugorju... E yebem ti tvoj Real... :mrgreen:

Što Marin Popović kaže da nam fali igrač na lijevom boku pa on tu mora igrati od početka drugog dijela sezone, jel to Bureković povrijeđen ili?
Čelik Zenica 1945

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la KenoRob » 24 feb 2015, 16:02

Nemamo los igracki kadar. Nazalost ovim momcima je jedina motivacija izboriti opstanak (ako je ima uopste). Cudna je ta mentalna igra kad znas da si sampion ne mozes nigdje izac van BiH...pozicija gdje "jedino" skripi je desni bek. Odlaskom Misica ostali smo prakticno bez te pozicije. Doveden je Heco koji ce biti promasaj. Nisam siguran mozel Kavazovic to pokrit jer igra na lijevoj strani i ako moze koliko je kvalitetan...Ostale pozicije su duplirane i tesko je izvesti najbolji sastav kad bi svi igraci bili zdravi i u solidnoj formi. Imamo visinu, iskustvo ali ne znam sta bih rekao za brzinu? Skeptican sam sto se tice sredine Al. Dedic, Simic ali ima tu brzine po krilima i sami vrh napada. Moji najbolji 11:

Adilovic
Heco(Kavazovic? Kazazic?)-Kojic-Jusic-Burekovic
An.Dedic-Bajraktarevic
Simic-Al.Dedic-Selimovic
Zec

opet mi zao ne stavit Gojkovica; Karica; Popovica; Kazazica, Alispahica...jos da je Feno zdrav
o Pejicu ne znam nista te onda ima ovi mladih...

najveci parmak Heco sa NAJDUZIM ugovorom :wtf:

sve pada u vodu kad klub nema cilja ni vizije; treneri su obicno ljudi sto se uce na nama ali nema veze nek su bar Celikovi ljudi sto se tice mene...

zazelio sam se ove bijede od fudbala

ZABORAVIH: Turcin je neka ilegala ja mislim ne vrijedi njega uvrstavat nigdje

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6026
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Pasha » 24 feb 2015, 19:57

Turčin je uredno prošao pripreme u Međugorju i onda ga je Čelik vratio u Belgiju, da igra u nekom tamo klubu.... :mrgreen:

znači i turistička agencija smo postali, ustvari to smo svakako odavno bili :twisted: :twisted: :twisted:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la 20le » 25 feb 2015, 15:35

Pasha je napisao/la:Turčin je uredno prošao pripreme u Međugorju i onda ga je Čelik vratio u Belgiju, da igra u nekom tamo klubu.... :mrgreen:

znači i turistička agencija smo postali, ustvari to smo svakako odavno bili :twisted: :twisted: :twisted:
Nemas pojma, evo turski messi potpisao :opaopa:
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la mchadesh » 25 feb 2015, 16:18

Deste ckepi stigo Yunus Gulnar :lol:
Samo jos Odegaarda da ukredemo Realu, Halilovića Barceloni i postajemo galaktikosi. :lolno:

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6026
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Pasha » 25 feb 2015, 17:16

znači novinar Vehid Begunić nema pojma, a ne ja. ;)

ja samo prenio ono što je napisano u novinama...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 26 feb 2015, 18:47

I Turčina eto dovedosmo na amaterski ugovor. Davat ćemo mu lovu ispod stola, on će nešto kao malo šutati loptu i onda naljeto fino izabere sebi klub u Rumuniji, Kazahstanu i slično. Čelik, zadnja si funjara pored auto-puta postao.

Ako teoretski bude išta i valjao (a kako se stvari čine neće) ode on fino u Zrinjski, Široki Brijeg ili neki sarajevski klub.

Čelik turistička agencija fakat. :roll:

wasabi
Postovi: 55
Pridružen/a: 15 jan 2015, 13:47
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la wasabi » 01 mar 2015, 23:49

Potpisala su dva juniora ili kadeta (ne znam tacno) profesionalne ugovore sa nekim slovenackim menadjerom na godisnjem nivou 2.500 hiljada eura i odmah otisli na probu u Cesku. To znaci da sada tim igracima doticni menadjer odredjuje uslove gdje ce igrati. Oni nemaju ugovor sa Celikom i Celik moze dobiti samo naknadu za treniranje.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la KenoRob » 18 apr 2015, 16:56

evo sad realno ljudi zamislite da smo ostvarili opstanak i sad sklapamo ekipu za narednu kvalifikacijonu sezonu, koga bi vi ostavili u ekipi i specificno naglasite dali je za pocetnih 11 ili za jake klupe...?

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 18 apr 2015, 16:59

KenoRob je napisao/la:evo sad realno ljudi zamislite da smo ostvarili opstanak i sad sklapamo ekipu za narednu kvalifikacijonu sezonu, koga bi vi ostavili u ekipi i specificno naglasite dali je za pocetnih 11 ili za jake klupe...?
Ostaviti Kojica,Jusica,Gojkovica, Burekovica, Popovica,Bajraktarevica, An.Dedica, Selimovica, Alena Dedica, Karica i Zeca.
Limvo Likce

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 18 apr 2015, 17:27

Produziti ugovor Gojkovicu i Popovicu na po 5 godina.

Bajraktarevicu i Al. Dedicu na po 3 godine. Jednom od njih dvojice dati kapitensku traku.

Dati Masicu iz kadeta profesionalni ugovor od 5 godina i prebaciti ga u prvi tim.

Svi ostali - nista posebno, trosenje zivaca i resursa, napolje. Nisam siguran za Kojica, davao je golova ali nisam upratio kakav je kao stoper.

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 18 apr 2015, 22:16

:D
Eborg je napisao/la:Produziti ugovor Gojkovicu i Popovicu na po 5 godina.

Bajraktarevicu i Al. Dedicu na po 3 godine. Jednom od njih dvojice dati kapitensku traku.

Dati Masicu iz kadeta profesionalni ugovor od 5 godina i prebaciti ga u prvi tim.

Svi ostali - nista posebno, trosenje zivaca i resursa, napolje. Nisam siguran za Kojica, davao je golova ali nisam upratio kakav je kao stoper.
Kojic odlican ko stoper, sada jos bolji kao desni bek nosi sve pred sobom, pravi igrac, ovo gore sve je ok sto si napisao.
Limvo Likce

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Nimla_RZ » 18 apr 2015, 23:30

Gdje ćeš pitaru dati kapitensku traku. :mrgreen:
Dobar je igrač, al' ne ide mi to, ne, ne... Služba je služba, a družba je družba.

Uglavnom, dijelim mišljenje za ove igrače što je @Eborg napisao, mada je teško potpisati takve ugovore.
Čelik Zenica 1945

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 19 apr 2015, 10:54

Doduse, zaboravio sam na onaj incident tokom finala Kupa BiH kada je bio sa Pitarima, u pravu si. :D Ne moze on biti kapiten.

U ovoj postavci stvari naravno da se nece moci potpisati ovakvi ugovori. Ako postignemo ono za sto se borimo moci ce, i to iz milion razloga. Takvu preporuku ce dati Sportski direktor, Upravni odbor nece imati prilike da ista mulja kao sada i potpisuje amaterske ugovore (Gojkovic, Masic), atmosfera oko kluba ce biti bitno drugacija gdje ce se vidjeti neka ambicija i plan rada i bit ce i vise novca zbog povecane posjete na utakmicama.

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 19 apr 2015, 11:32

[quote="Eborg"]Doduse, zaboravio sam na onaj incident tokom finala Kupa BiH kada je bio sa Pitarima, u pravu si. :D Ne moze on biti kapiten.

U ovoj postavci stvari naravno da se nece moci potpisati ovakvi ugovori. Ako postignemo ono za sto se borimo moci ce, i to iz milion razloga. Takvu preporuku ce dati Sportski direktor, Upravni odbor nece imati prilike da ista mulja kao sada i potpisuje amaterske ugovore (Gojkovic, Masic), atmosfera oko kluba ce biti bitno drugacija gdje ce se vidjeti neka ambicija i plan rada i bit ce i vise novca zbog povecane posjete na utakmicama.[/quote

Naravno i treneri u omladinskim kategorijama moraju imati najmanje zavrseno za A-licencu, kod nas ima trenera nemaju ni B-licencu, cijenim ja bivse legende i sve sto su uradili za Čelik, ali ne mozes biti trener ako nisi skolovan.

Posljednjih 5-6 godina jedino su Amir Smriko i Amir Japaur imali uspjeha u omladinskim kategorijama, ovi ostali to je sve daj članarinu i igrat ces.
Limvo Likce

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 19 apr 2015, 12:11

Ma naravno, to je jedan od velikih problema. Treba obratiti veću pažnju na taj aspekt. Ili se druže školuj ili traži sreću u Rudaru ili Borcu.

Naravno, klub treba postaviti stvari tako da pomogne i školuje svoje trenere. Novac koji je potrošen na recimo jednog Selimovića se mogao potrošiti za školovanje svih trenera u klubu. A Selimovićev učinak i nivo igre bi imali i Popović i Pezer i An. Dedić.

Kako Sarajlić reče na Skupštini: "I mene je moj babo školov'o, pa šta ima klub da sad školuje ove trenere?" :roll:

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2276
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Crni gavran » 19 apr 2015, 15:54

[u]K[/u]enoRob je napisao/la:
Pasha je napisao/la:neka Isakovića u Mladosti, a za Šerifa ne znam ni gdje je. :mrgreen:
obojica su otisla u Mladost DK (hvala bogu)

pa dobro ljudi, Jusic nam je bio standardan jos kapiten (iako po meni prosjecan igrac za BiH)
Salcinovic ako se uozbilji opet je najbolji veznjak/ofanzivni veznjak ekipe
a za Karica ste plakali (pogotovo moj Crni Gavran) prije sezonu dvije kad je iz Olimpika otisao Pitarima (i onaj period u GOSK-u)

mozemo ostat u ligi, za dalje kao i sta neam pojma... :?
Keno, opravdano sam plakao za Mahira Karica :cool: . Jbg, otjera ga Ivo Istuk iz cista mira ;)

Momci slusajte starog Gavrana, hehehehehe. Jbg, imam viziju napretka i malo kad grijesim :D

Ovako, Mahir Karic sigurno otkrice ove polusezone, pokusati zadrzati Gojkovica iako je pljunuti Tuzlak i sigurno ce zeljeti da se vrati u Slobodu, zadrzati jos Popovica, Burekovica, Zeca( ne znam zasto momak ne dobija vecu minutazu) , obadva Dedica, Pezera, za Kojica bih razmislio jos, vratio bih obavezno Hinovica, da jos jednu sansu Babali i ne znam sta je sa Muharemom Huseinspahicem, protiv banjaluckog Borca bio je odlican u odbrani na poziciji lijevog beka, u sezoni 2013/2014 kad smo bod uzeli, kasnije nije imao neke posebne minutaze . Puno se pise o tom Masicu, zasto da ne probati i njega. Bajraktarevica takodje ostaviti. Ne znam dokle je Salcinovic dosao sa svojim ozdravljenjem i on voli Celika mogao bi i on konacno da se pokaze. Simica bih takodje ostavio samo zbog onog gola pitarima, hvala jos jednom lave :mrgreen: . Ostali - noga.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 19 apr 2015, 20:06

Crni gavran je napisao/la:
[u]K[/u]enoRob je napisao/la:
Pasha je napisao/la:neka Isakovića u Mladosti, a za Šerifa ne znam ni gdje je. :mrgreen:
obojica su otisla u Mladost DK (hvala bogu)

pa dobro ljudi, Jusic nam je bio standardan jos kapiten (iako po meni prosjecan igrac za BiH)
Salcinovic ako se uozbilji opet je najbolji veznjak/ofanzivni veznjak ekipe
a za Karica ste plakali (pogotovo moj Crni Gavran) prije sezonu dvije kad je iz Olimpika otisao Pitarima (i onaj period u GOSK-u)

mozemo ostat u ligi, za dalje kao i sta neam pojma... :?
Keno, opravdano sam plakao za Mahira Karica :cool: . Jbg, otjera ga Ivo Istuk iz cista mira ;)

Momci slusajte starog Gavrana, hehehehehe. Jbg, imam viziju napretka i malo kad grijesim :D

Ovako, Mahir Karic sigurno otkrice ove polusezone, pokusati zadrzati Gojkovica iako je pljunuti Tuzlak i sigurno ce zeljeti da se vrati u Slobodu, zadrzati jos Popovica, Burekovica, Zeca( ne znam zasto momak ne dobija vecu minutazu) , obadva Dedica, Pezera, za Kojica bih razmislio jos, vratio bih obavezno Hinovica, da jos jednu sansu Babali i ne znam sta je sa Muharemom Huseinspahicem, protiv banjaluckog Borca bio je odlican u odbrani na poziciji lijevog beka, u sezoni 2013/2014 kad smo bod uzeli, kasnije nije imao neke posebne minutaze . Puno se pise o tom Masicu, zasto da ne probati i njega. Bajraktarevica takodje ostaviti. Ne znam dokle je Salcinovic dosao sa svojim ozdravljenjem i on voli Celika mogao bi i on konacno da se pokaze. Simica bih takodje ostavio samo zbog onog gola pitarima, hvala jos jednom lave :mrgreen: . Ostali - noga.
E moj Gavran ti sto znas lupat niko ne zna, kakav Muharem Huseinspahić, mislis Harun Huseinspahic i nije lijevi bek nego desni. Cuj ostaviti Pezera, a ne Kojica koji je ove sezone najbolj iigrac kluba e mozgu jedan. Hinovic nije golman za velike domete, ako mislimo sljed sezone ganjati gornji dio tabele onda za Hinovica tu nema mjesta kao prvog golmana
Limvo Likce

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.