NK Čelik-transferi

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la mchadesh » 04 maj 2015, 11:12

Šta bi sa turčinom? (Yunus Gulnar)

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 04 maj 2015, 11:37

Nema radnu dozvolu, nema pravo nastupa. Nece je ni dobiti ni on ni bilo koji drugi stranac (Pavic) dok klub ne izmiri dugovanja i doprinose ka radnoj zajednici, zakon je jasan.

Vidio sam ga par puta s ekipom, trenira i vrti se ali nista od toga.

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Lawer_88 » 04 maj 2015, 14:05

Eborg je napisao/la:Nema radnu dozvolu, nema pravo nastupa. Nece je ni dobiti ni on ni bilo koji drugi stranac (Pavic) dok klub ne izmiri dugovanja i doprinose ka radnoj zajednici, zakon je jasan.

Vidio sam ga par puta s ekipom, trenira i vrti se ali nista od toga.
pa nek zaključe amaterski ugovor, i dobije boravišnu dozvolu po osnovu školovanja, onda mu radna i ne treba...čujem da je upisao Prvu gimnaziju ili je bar trebao.
#samoČelik

Avatar
20le
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2014, 14:47
Lokacija: Rusija, Irkutsk
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la 20le » 04 maj 2015, 15:23

Lawer_88 je napisao/la:
Eborg je napisao/la:Nema radnu dozvolu, nema pravo nastupa. Nece je ni dobiti ni on ni bilo koji drugi stranac (Pavic) dok klub ne izmiri dugovanja i doprinose ka radnoj zajednici, zakon je jasan.

Vidio sam ga par puta s ekipom, trenira i vrti se ali nista od toga.
pa nek zaključe amaterski ugovor, i dobije boravišnu dozvolu po osnovu školovanja, onda mu radna i ne treba...čujem da je upisao Prvu gimnaziju ili je bar trebao.
Ide on vec u gimnaziju ovdje, zbog toga je prvenstveno i dosao. Kazu mi ljudi iz kluba za turcina da je zalutao u Celik, fora Besiktas probe ovo ono. I ja sam ga gledao na treninzima, ne moze gola pogodit, samo kosu stima. :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=Jllklavpk6A - The Baby-faced Assassin

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 04 maj 2015, 17:57

Koju gimnaziju, onu internacionalnu na Bilmištu ili Prvu gimnaziju? Koliko vidjeh momak govori samo turski i engleski, možda i francuski jer je rođen u Belgiji.

Teoretski se to može izvesti tako, da napusti zemlju pa da dođe na školovanje na osnovu učeničke vize a onda "slučajno" dođe na trening Čelika i počne trenirati u omladinskoj školi pa ga onda prebace u prvi tim. Pa onda da potpiše amaterski ugovor. Kažem, teoretski je moguće, jedino ako naše zakonodavstvo ne traži radnu dozvolu i u tom slučaju iako nekom logikom ne bi trebalo te FIFA TMS software nema odredbu koja zabranjuje takvo postupanje.

Ne vjerujem da je neki igrač i da je vrijedan takvog rizika, pa baš su nedavno Real Madrid i Barcelona kažnjeni kada su izigravali FIFA odredbe, lafo dovodili djecu u La Masiu "na školovanje".

Ono, čovjek bio na probama (pitanje je li uopće bio) a prodaje se kao da je prošao školu Real Madrida i Manchester Citya. :mrgreen: Pa majku mu, odigrao sam i ja 2-3 partije basketa sa Afroamerikancima u Americi pa nisam iskusni streetballer sa istočne obale. :mrgreen:

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 04 maj 2015, 18:03

Momak je igrao utakmice u omladinskim kategorijama za Real, Atletico, Manch City, to je bila jedna utakmica i cao drugari, svaka cast onome koga je vodao pa takvim gigantima. Mali zna lopte, ali sa 18 godina fizicki ne moze igrati ni u juniorima, a kamo da igra u ovoj nasoj seljackoj ligi. Ja sam ag vise puta gledao, tehnika je tu, ali sve ostalo je ispod nivoa. Zelim mu da zavrsi fakultet i nadje dobar posao :D
Limvo Likce

AdnanRZ
Postovi: 94
Pridružen/a: 12 avg 2015, 23:30
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la AdnanRZ » 16 avg 2015, 23:26

Pricao sam sa Yunusom na facebooku i kaze da prelazi u Antalyspor(kako se vec pise)a ovdje je imo problema s radnom dozvolom jer ima Belgijsko drzavljanstvo.
Celik Zenica 1945
Robijasi Zenica 1988

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la KenoRob » 13 nov 2015, 15:12

Dok je ova reprezentativna pauza sjetim se igraca iz Slavije sto je dosao a dijete je Sarajeva...dao gol na pripremnoj Novom Pazaru jel Oglecevac ili kako vec? Pa jel moguce da momak ne moze uci 10 minuta svakako je ofanzivac a mi smo tanki tu. Ali mi brate znamo prati igrace u pm. Pu ebo majku al mi se gade dabogda pomrli. Kako to oni samo rade profesijalno ja se tek sad sjetio tog momka uopste. Mogu se kladit da 75% navijaca Celika ne znaju za tog momka a mora da dobija platu...?

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 13 nov 2015, 16:32

KenoRob je napisao/la:Dok je ova reprezentativna pauza sjetim se igraca iz Slavije sto je dosao a dijete je Sarajeva...dao gol na pripremnoj Novom Pazaru jel Oglecevac ili kako vec? Pa jel moguce da momak ne moze uci 10 minuta svakako je ofanzivac a mi smo tanki tu. Ali mi brate znamo prati igrace u pm. Pu ebo majku al mi se gade dabogda pomrli. Kako to oni samo rade profesijalno ja se tek sad sjetio tog momka uopste. Mogu se kladit da 75% navijaca Celika ne znaju za tog momka a mora da dobija platu...?
Redovno ga na treninzima viđam, kao i Radovanovića. Toliko smo jaki da imamo igrače samo za treninge :lol:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

NK Čelik-transferi

Post Postao/la RZ88Adnan » 29 maj 2017, 23:47

Završila je jedna teška sezona,14 utakmica bez poraza.U ligi za opstanak u 10 utakmica,6 pobijeda i 4 nerješena rezultata.Naši momci su uspjeli dati 14 gola i primiti 5 golova.
Mogli smo vidjeti mane i vrline naše ekipe,jaki u odbrani,slab vezni red i dobar napad su doveli do opstanka,pitanje je dali možemo konačno krenuti prema vrhu i pokušati ući u ligu za prvaka iduće sezone.

Uz ostanak trenera i najvažnijih igrača te uz adekvatna pojačanja bi mogli do cilja lige za prvaka.
Moje trenutne želje su:

Saša Kajkut-napadač
Anel Dedić-vezni red
Benjamin Čolić-desni bek
Jovo Kojić-stoper
Miljan Govedarica-vezni red

Vaša mišljenja?
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Avatar
Alban
Postovi: 1082
Pridružen/a: 13 jan 2017, 21:36
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la Alban » 29 maj 2017, 23:49

RZ88Adnan je napisao/la:Završila je jedna teška sezona,14 utakmica bez poraza.U ligi za opstanak u 10 utakmica,6 pobijeda i 4 nerješena rezultata.Naši momci su uspjeli dati 14 gola i primiti 5 golova.
Mogli smo vidjeti mane i vrline naše ekipe,jaki u odbrani,slab vezni red i dobar napad su doveli do opstanka,pitanje je dali možemo konačno krenuti prema vrhu i pokušati ući u ligu za prvaka iduće sezone.

Uz ostanak trenera i najvažnijih igrača te uz adekvatna pojačanja bi mogli do cilja lige za prvaka.
Moje trenutne želje su:

Saša Kajkut-napadač
Anel Dedić-vezni red
Benjamin Čolić-desni bek
Jovo Kojić-stoper
Miljan Govedarica-vezni red

Vaša mišljenja?
Slazem se, mozda dodati Osmanovica iz Olimpika
Oni koji su jednom nogom u kanuu, a drugom nogom na brodu, sigurno će pasti u rijeku!

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la edinedin1 » 31 maj 2017, 13:45

Zelja je zadrzati 15 od sad 30 igraca koje imamo plus dovesti nekoga od gore navedenih i forsirati madlje igrace
Opstanak moramo izboriti

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la RZ88Adnan » 31 maj 2017, 13:52

edinedin1 je napisao/la:Zelja je zadrzati 15 od sad 30 igraca koje imamo plus dovesti nekoga od gore navedenih i forsirati madlje igrace
Ružić,Regoje,Jusić,Sadiković,Bureković,Pezer,Hečo(s klupe),Karić,pa i Dilaver ali da se vrati na svoju poziciju ovako ništa nije napravio,Salčinović,Ne znam zaslužujel Stokić da ostane ništa nije napravio niti je igrao..

Stavit još Anela Dedića u vezni red,Čolića defanzivno s Pezerom,Kojić odbrana s Jusićem a da ga mjenja Regoje.
Treba nama dosta igrača ali samo da se krene na vrijeme
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la zenica159 » 31 maj 2017, 13:53

Mahir Karic CM-Olimpik
Dino Deak CB- Jajce
Ivan Livaja RB- Vitez
Zoran Kokot CF- Vitez
Goran Brkic CM- MDK
Emir Hadzic Cf- Olimpik

Neka realna pojacanja/rezerve po mom misljenju.

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la RZ88Adnan » 31 maj 2017, 13:59

zenica159 je napisao/la:Mahir Karic CM-Olimpik
Dino Deak CB- Jajce
Ivan Livaja RB- Vitez
Zoran Kokot CF- Vitez
Goran Brkic CM- MDK
Emir Hadzic Cf- Olimpik

Neka realna pojacanja/rezerve po mom misljenju.
Bilo bi odlična lista pogotovo Brkić iz MDK
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

edinedin1
Postovi: 765
Pridružen/a: 22 feb 2016, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la edinedin1 » 31 maj 2017, 14:01

zenica159 je napisao/la:Mahir Karic CM-Olimpik
Dino Deak CB- Jajce
Ivan Livaja RB- Vitez
Zoran Kokot CF- Vitez
Goran Brkic CM- MDK
Emir Hadzic Cf- Olimpik

Neka realna pojacanja/rezerve po mom misljenju.
Brkic potpisao za Olimpiju
Opstanak moramo izboriti

Avatar
avenija
Postovi: 13451
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la avenija » 31 maj 2017, 14:19

Volio bih vidjeti Mahira Karica, Colica i Kojica iz Olimpika i Livancica iz Viteza, Kajkuta iz Zrinjskog..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la sehic96 » 31 maj 2017, 14:22

Ljudi pucamo na visoko. Nama su želje Karić (Vojvodina) Brkić (Olimpija) i Osmanović (takođe inostrani angažman). Realno je Čolić, Kojić, Deak i tako to.
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la zenica159 » 31 maj 2017, 14:25

Ja mislim kad bi Hadzic prosao Paviceve pripreme da bi bio jedan od najboljih napadaca lige, rutiner kakav se rijetko vidja u BHTPL. 32 godine ima, moze komotno odigrati 2 sezone na vrhunskom nivou.

Avatar
Marsal
Postovi: 22594
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: NK Čelik-transferi

Post Postao/la Marsal » 31 maj 2017, 14:27

Hadžija se oprašta od fudbala.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.