Bivši igrači Čellka - gdje su i šta rade?

Moderatori/ce: insider,Pasha

tareizo
Kontakt:

PostPostao/la tareizo » 13 mar 2015, 21:15

ee ja bih volio znati gdje su alempic,marsalek,stijovic,tipuric,erak,besic,files,buza,radulovic,vesovic,gabric,radovic,vlaski,grcic,milidrag,mujakovic,dzordic,erak,braca kalezic i ini kojima sam se divio gledajuci kako igraju na nasem hramu

eeeeeeeeehhhhhhhhhhh ta stara vremena
Crveno crno je srce crveno crna je dusa crveno crno je radost i tuga opet te bodre robovi sa juga

SAMO CELIK

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 07 jun 2015, 02:45

Gdje je otišao prijeratni golman Šehić koji je branio za Čelik u Međurepubličkoj ligi jug u bivšoj Jugoslaviji. Znam da je Hrustanović bio golman u ratu i dugo poslije rata.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Eborg
Kontakt:

PostPostao/la Eborg » 07 jun 2015, 11:31

Hrustanovic je tu i dalje kao trener golmana.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 07 jun 2015, 19:26

Znam za Hrustanovića ali interesuje me ovaj predratni golman Čelika. Da li je to bio domaći golman, zeničanin?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Crni gavran
Kontakt:

PostPostao/la Crni gavran » 28 jun 2015, 10:47

tareizo WroteColonee ja bih volio znati gdje su alempic,marsalek,stijovic,tipuric,erak,besic,files,buza,radulovic,vesovic,gabric,radovic,vlaski,grcic,milidrag,mujakovic,dzordic,erak,braca kalezic i ini kojima sam se divio gledajuci kako igraju na nasem hramu

eeeeeeeeehhhhhhhhhhh ta stara vremena

Koliko ja znam Besic Enes legenda Čelika i slika mog profila :D zivi i radi u Belgiji kao menadzer, Vesovic je bio trener Zete kad su izbacili Sarajeva i izjavio da su Horde i manijaci male mace za Robove :D :thumbup: , Grcic je po mojim informacijama nazalost preselio ubili su ga u Bijeljini, on je inace Bijeljinac po rodjenju. Buza Mehmed najveca legenda Celika zivi i radi u Splitu kao trener - otvorio je skolu fudbala, u Splitu je vjerovatno i Tonci Gabric, koji je koliko ja znam jedno vrijeme radio i u hrvatskoj reprezentaciji neke poslove vjerovatno trener golmana i sl., dolazio je Tonci u par navrata u Zenicu izjavio da mu je Zenica ostala u srcu jer je tu prvo dijete dobio, nikada necu zaboraviti njegove odbranjene penale Jankovicu(C.Zvezda) i Milku Durovskom(Partizan), veliki golman i veliki covjek, a za ove ostale ne znam a volio bih da znam
Ma hajde Čelik igraj nepobjediv sada ti si

dubrava
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la dubrava » 10 avg 2015, 14:21

Je, je, Tonći Gabrić je u Splitu, u Hajduku je trener golmana..

eh, ovo je tema za mog ćaću :D Kad on meni krene sa postavom iz sedamdeset i neke i svojim pričama, reko samo: "Ćaća, dobro je " :D
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Eborg
Kontakt:

PostPostao/la Eborg » 25 avg 2015, 19:13

Priključite se najnovijem projektu NGG "Za Čelik". Pregledajte stare albume i zaključane sehare, razgovarajte sa starijima, raspitajte se u porodici i komšiluku i javite se!

Projekat očuvanja klupske historije NK Čelik Zenica

KenoRob
Kontakt:

PostPostao/la KenoRob » 13 feb 2016, 20:02

Da malo zapocnemo o bivsim Čelikovim igracima koji sada nastupaju u inostranstvu. Zelja mi je pokazati i dokazati ljudima da igranje u Celiku vrijedi i otvara vece mogucnosti za uspjesnu karijeru.Nazalost transferi ovih igraca iz Celika nisu direktno pomogli klubu zbog dugogodisnji prevara ljudi koji vode klub ali se svi nadamo da ce jednog dana a mozda i prije svaki transfer biti dobar za klub, donjeti novac i stabilizaciju klubu.

Avdija Vrsajevic odigrao 90 minuta za Osmanlispor u Turskoj i njegov klub je odnjeo bod Konyasporu u gostima. Inace Osmanlispor drzi zlatnu sredinu u Turskoj prvoj ligi.

Admir Ljevakovic dugogodisnji standardni igrac ceski Teplica igrao svih 90 minuta u domacoj pobijedi protiv Pribrama od 2-0. Odlican partija Ljevakovica sa ucinkom od jednog gola i asistencije tako da sigurno mozemo zakljuciti "man of the match"

Ajdin Mahmutovic 82 minute u domacem remiju ceske Sigma Olomouc protiv Bohemiansa. Jos jedan odlican nastup naseg igraca u Ceskoj sa postignutim golom i jendom asistencijom. Nazalost, njegov tim je remizirao 2-2 protiv direktnog konkurenta za opstanak u prvoj ligi Ceske ali je klub i dalje iznad crte za ispadanje. Mahmutovic nastupa za Signu kao posudjen igrac Viktorije Plzena a danas je zaradio i zuti karton.

Renato Gojkovic 90 minuta u vrlo vaznom remiju Istre na gostovanju kod Osijeka. Rezultat je bio 0-0 Gojkovicu prepisujemo "clean sheet" na stoperskoj poziciji i jedan zuti karton.

Jos neki bivsi fudbaleri Celika o cijim nastupima u INOSTRANSTVU mozemo pisati ovde su: Jasmin Buric (Lech), Kenan Horic (Domzale), Sasa Kajkut (Veira)...
I dok spavam, tebe sanjam
samo ti si u srcu mom
sa tobom tuga, sa tobom sreca,
SA TOBOM ZIVOT SVOJ JA PREZIVJET CUUU!

bambus
Kontakt:

PostPostao/la bambus » 14 feb 2016, 16:16

cuj sasa kajkut hahaha
!

KenoRob
Kontakt:

PostPostao/la KenoRob » 14 feb 2016, 18:18

Ne kontam ovo za Saleta...

Danas Buric 90 minuta na golu Leha u domacoj pobijedi od 5-2
I dok spavam, tebe sanjam
samo ti si u srcu mom
sa tobom tuga, sa tobom sreca,
SA TOBOM ZIVOT SVOJ JA PREZIVJET CUUU!

Natrag na “NK Čelik”

Trenutno korisnika/ca: Wolffire i 5 gostiju.