Amel Tuka

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Da li je Amelova bronza na SP-u najveći uspjeh u historiji BiH sporta?

Anketa je završila: 24 sep 2015, 15:39.

da
95
79%
ne
26
21%

Ukupno glasova: 121

Unofficialpage
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Unofficialpage » 05 avg 2017, 14:33

Očekivano. Najbolje je biti zadnji do zadnjih 100m pa onda ubrzaj, bravo majstore.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 05 avg 2017, 14:35

Kakav tuka, ponasa se pravo ko tuka. Katastrofalno. Ona njegova glupa taktika da ne trci uopce do zadnjih 100-150metara moze se samo koristiti u finalima gdje svi crknu od pocetka. Covjek se zajebava u kvalifikacijama. Pa bajo moj ne mozes ocekivati da ces prestici sve u kvalifikacijama kad se tu niko i ne umori od ovih boljih jer ne trce punim kapacitetom. Bojim se da je on bio 1-year wonder i da sta je ostvario, ostvario je. Nece on više ni približno trcati kao sto je trcao. Stvarno nemam nista protiv momka i pratio sam ga bez obzira u koje doba dana i noci trcao, ali taktika mu je blago receno preglupa.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

irfo
Kontakt:

PostPostao/la irfo » 05 avg 2017, 14:45

kad su ga poceli testirati na doping nidje ga nema
"Damir (op.a Kojašević) je dobar momak, družimo se ovdje a ja mu pričam kakav je osjećaj osvajati titule. Svake noći me nazove ja mu ispričam kako je osvojiti titulu i onda on ide na spavanje i sanja o tome'' kaže raspoloženi Bekrić...

babino

PostPostao/la babino » 05 avg 2017, 14:56

Sine amele, strah me da se vracas na kamberovice sa rajom, para za italiju tesko da ce biti.
Ovo je jako lose i ne privlaci sponzore.
Medalju niko ko prati atletiku nije ocekivao ali smo se potajno nadali finalu..ovo bas nisam ocekivao, pogotovo sto je najavljivao da tempira formu za svjetsko, doduse tako nas je petljao i pred olimpijadu.

Ostat ce misterija sta se desilo u monaku sa tih 1.42.50 jer poslije toga vise nikad ni priblizno vrijeme...sve u svemu, bilo je lijepo dok je trajalo. Na nasu zalost trajalo je samo par mjeseci ali na srecu, bas u vrijeme svjetskog prvenstva, tako da ce ostati vjecno upisan kao osvajac svjetske medalje.ogroman uspjeh za ovako shugavu zemlju.

samocelik
Kontakt:

PostPostao/la samocelik » 05 avg 2017, 15:00

Neće Almy i Hifa još dugo ovo gurat. Vidimo se sledeće ljeto na basketu na Kembridžu :wave:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

StevieG8
Kontakt:

PostPostao/la StevieG8 » 05 avg 2017, 18:12

RIP Tuka

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 05 avg 2017, 18:56

sam je kriv za sve. tipican primjer lika kojeg udari slava u glavu. Tamo se provodi po italiji, ganja razne cure i ovdje i tamo i sta sve ne umjesto da se posveti sportu kako treba. Sam sebi jamu kopa. Njegov problem nije samo sto nema snage da istrci nego sto nema ni kvalitetnog plana kako da istrci. Nista ali bas nista nije naucio od nedavnih gresaka sa takmicenja na kojima je takodjer lose odradio...ocekivao sam da ce na ovom prvenstvu makar nesto promijeniti ali jok...sve u svemu kao sto neko rece uskoro ga mozemo vidjeti na kembridzu i tjt.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

icetea01
Kontakt:

PostPostao/la icetea01 » 11 avg 2017, 11:31

Nisam nazalost imao vremena da gledam SP, ali ne znam fakat sta mu bi, kad ni polufinale nije izborio. Da je neko rekao da ce pobjednik finala trcati 1.44.67, i to bez Rudishe, dao bih ruku da ce i Amel biti u tom finalu, ali evo, ipak nista. Na kraju, ovo je zaista cudna sezona, ne osobito za Amela, vec opcenito za ovu disciplinu. Evo gledam, ni onaj Korir (pobjedniku Monacu s vremenom 1.43.10) nije izborio finale. Aman, koji je u Luzernu pored Amela zaista bijedno izgledao, i koji je cijelu sezonu uzasno trcao, eto na kraju barem je finale izborio. S druge strane, Amos, koji je za mene glavni favorit bio (posto je Rudisha otkazao), na kraju isto razocarao. Zaista cudna sezona. Za Amela ipak se nadam da ce ga ovo samo ojacati i da ce se koliko toliko vratit u onu nekadasnju formu, ma da preznaci ni pred ovo SP nisu bili losi: pobjedio je par mitinga, i nije ni imao los SB (1.44.94), vjerovao sam da ce svoj maksimum tek na SP-u iskoristiti (sto mi bu svakako bilo dovoljno za finale, a i mozda za neku medalju).

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 11 avg 2017, 21:17

Nikad se nece vratiti u onu formu, propo ko kauc, a ona sezona je bila bljesak.
Taktika ista trecu sezonu, procitan i glup, prava tuka
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

remA1
Kontakt:

PostPostao/la remA1 » 29 avg 2017, 22:35

Istrčao 1:44:62 večeras, najbolji rezultat u Europi ove sezone
"Ja ću uložiti sve što znam i imam da košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine u viteškom igranju pobedi svaku reprezentaciju na kugli koju zovemo Zemlja." Duško Vujošević

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 29 avg 2017, 23:19

na vrijeme :mrgreen:

Natrag na “Reprezentacije BiH u ostalim sportovima”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.