Amel Tuka

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Da li je Amelova bronza na SP-u najveći uspjeh u historiji BiH sporta?

Anketa je završila: 24 sep 2015, 15:39.

da
95
79%
ne
26
21%
 
Ukupno glasova: 121

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Bobadilla » 14 avg 2016, 16:27

joker90 je napisao/la:Meni je najjace na nasim stranicama, kad uputis kritiku Amelu, Dzeki ili nekom slicnom, odmah te napadnu i pitaju, sta si ti postigao? :lol: Jesi li ti ikad osvojio kakvu medalj u atletici?

Ako nisam vrhunski atleticar ili napadac svjetske klase, to znaci da ne smijem kritikovati ove nase! :kafa:
Znas da kod nas tako ide, odma si ljubomoran na to sto on ima. Sto nisi treniro i odrico se, svaki dan 5 sati minimum il pjesacio po 40 km ko brazilci oni il a sta to ti bgt prigovaras, pa dao je sve od sebe, ko da on nije htio il slicno. :urnebes:
@daddy @tuzlak1987
Zasto vise majmuni ne prelaze u ljude ? Omrzlo im, ma daaj :urnebes:
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la BenjooJutub » 14 avg 2016, 16:27

joker90 je napisao/la:Meni je najjace na nasim stranicama, kad uputis kritiku Amelu, Dz bieki ili nekom slicnom, odmah te napadnu i pitaju, sta si ti postigao? :lol: Jesi li ti ikad osvojio kakvu medalj u atletici?

Ako nisam vrhunski atleticar ili napadac svjetske klase, to znaci da ne smijem kritikovati ove nase! :kafa:
Larisa Ceric i Nedzad Fazlija jedini smiju kritikovat, em vrhunski sportisti em Larisa ko Hulk a Fazla sa puškom, pa ne smijes im nista ni rec :D

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Evander » 14 avg 2016, 16:30

Ali generalno, fakat nisam vidio da je iko kritkovao Amela.
Samo je receno da je podbacio, kao sto i jeste. Da samo ucesce na OI nije uspjeh i da jedan vrhinski sportista, kakav je Amel, trebao je vise uraditi.
Pa Djokovic je cudo od sportiste, uradio je za Srbiji sto niko nikad nije niti ce. Jedan od najboljih sportista na svijetu unazad par godina. Hebi ga i on je podbacio na OI.
Je li greska reci da je Djokovic podbacio?

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Amel Tuka

Post Postao/la Evander » 14 avg 2016, 16:36

BenjooJutub je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Meni je najjace na nasim stranicama, kad uputis kritiku Amelu, Dz bieki ili nekom slicnom, odmah te napadnu i pitaju, sta si ti postigao? [emoji38] Jesi li ti ikad osvojio kakvu medalj u atletici?

Ako nisam vrhunski atleticar ili napadac svjetske klase, to znaci da ne smijem kritikovati ove nase! :kafa:
Larisa Ceric i Nedzad Fazlija jedini smiju kritikovat, em vrhunski sportisti em Larisa ko Hulk a Fazla sa puškom, pa ne smijes im nista ni rec :D
Pa Fazlija ima najbolji rezultat na OI.
Ali u Londoni nakon losijeg nastupa, odmah su nastale sale.
"Fazlija nakon takmicenja pokusao izvrsiti samoubistvo, ali i to je fulio".
I tad su se svi smijali tome i omalovazavali Fazliju.
To je bilo cool jer Fazlija nije bio simpatican sirokim narodnim masama.
A kad za Amela kazes samo da je realni podbacio, pljuvac si.
Sorry, ovo ucinjeno a OI po meni nije uspjeh na kojem mu se treba cestitati.
Prije cu cestitati onom malom plivacu, jer znam da je dao maksimum. Bolje od toga nije mogao, Amel jeste.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Kawhi » 14 avg 2016, 16:39

Navodno mu Babić nije htio gospu posudit...
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la soccerfan » 14 avg 2016, 16:43

Ovaj forum je čudo Tite mi!! Ljudi niko ne brani i ne osporava vjeru i da Amel praktikuje istu. To je njegova stvar i ima pravo. I nek postavi milion slika o tome na Fb i Instagram nije me briga. Njegova stvar. Al kad ti u najbitnijoj trci u karijeri istrcis vrijeme koje nije ni blizu tvoga ličnog najboljeg i onda se pravdas kako te Bog stavlja na iskušenja, ti nisi dobar u glavi. Nije Djokovic govorio nakon poraza da ga Bog stavlja na iskušenja. Budi sportista do kraja, reci nisam u formi i Bog te veselio. :kafa:
Zadnja izmjena: soccerfan, dana/u 14 avg 2016, 16:50, ukupno mijenjano 1 put.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Bobadilla » 14 avg 2016, 16:46

Na sta se svede nasa tema o olimpijcima sa BH drzavljanstvom u Riu. Haha
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Sabinho » 14 avg 2016, 17:03

soccerfan je napisao/la:Ovaj forum je čudo Tite mi!! Ljudi niko ne brani i ne osporava vjeru i da Amel praktikuje istu. To je njegova stvar i ima pravo. I nek postavi milion slika o tome na Fb i Instagram nije me briga. Njegova stvar. Al kad ti u najbitnijoj trci u karijeri istrcis vrijeme koje nije ni blizu tvoga ličnog najboljeg i onda se pravdas kako te Bog stavlja na iskušenja, ti nisi dobar u glavi. Nije Djokovic govorio nakon poraza da ga Bog stavlja na iskušenja. Budi sportista do kraja, reci nisam u formi i Bog te veselio. :kafa:
:bih:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Unofficialpage » 14 avg 2016, 17:12

DANTES je napisao/la:...
Ima i kod nas ta priča, samo je kod nas Mujo. :mrgreen: :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la jasmin10 » 14 avg 2016, 17:13

Sabinho je napisao/la:Ovaj post zasluzuje da se nadje ovdje, tema Sead Kolasinac:
Husika je napisao/la:
soko je napisao/la:Valjda nije neka povreda opet.
Ma bjezi nas u PM baksuznu... :twisted:
Kako su nam nabili ove munare na svakom cosku sve vrste nevolja su nas zadesile :evil:
Jedina smo zemlja sa prosjekom nadmorske visine iznad 1000 metara koju "taru" poplave :puke: ITD ITD
Jedan od najglupljih postova u historiji foruma.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la FliX » 14 avg 2016, 17:19

Unofficialpage je napisao/la:Ljudi baš i ne kontaju najbolje ono Bog sve daje. Ne daje na čiri bu čiri ba, nema toga, neću ništa raditi i reću onda nije Bog dao, nema toga. Bog ti je dao slobodu volje.


Za mene je ono sinoć razočarenje, trči gotovo 4 sek. sporije od svog najboljeg vremena, sinoć nije imao snage da povuće jače na kraju.

@jocker i ja sam bio pomislio da je admin, vidim avatar i crvena slova. :urnebes:
Dobro, kazes razocarenje, 4sek. sporije od najboljeg vremena, ali mene nesto drugo plasi.. kazi mi koliko je on puta u svojoj karijeri iso ispod 1:45:00 ???

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Unofficialpage » 14 avg 2016, 17:25

Nije puno puta, računajmo da je on tek ove dvije godine neko i nešto u atletici.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16523
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la jestamaji » 14 avg 2016, 17:26

amel nije ni prvi ni posljednji koji je imao (olimpijski) cilj koji nije uspio dostići.

neka on samo dalje trči, boljega nemamo. a normalno je da ga se slavi kad ima uspjehe i da ga se kudi kada ih nema, to se radi sa svim sportistima.

a diskusija, vjera politika itd, zajebite to. ja sam militantni nevjernik ali ne zamjeram mu ni na čemu po tom pitanju, možda nije postupio najpametnije ali to je njegovo pravo da tako postupi!

idemo dalje

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Amel Tuka

Post Postao/la Evander » 14 avg 2016, 17:34

FliX je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ljudi baš i ne kontaju najbolje ono Bog sve daje. Ne daje na čiri bu čiri ba, nema toga, neću ništa raditi i reću onda nije Bog dao, nema toga. Bog ti je dao slobodu volje.


Za mene je ono sinoć razočarenje, trči gotovo 4 sek. sporije od svog najboljeg vremena, sinoć nije imao snage da povuće jače na kraju.

@jocker i ja sam bio pomislio da je admin, vidim avatar i crvena slova. :urnebes:
Dobro, kazes razocarenje, 4sek. sporije od najboljeg vremena, ali mene nesto drugo plasi.. kazi mi koliko je on puta u svojoj karijeri iso ispod 1:45:00 ???
Sigurno ne vise od tri puta.

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la majestic24 » 15 avg 2016, 01:28

Hej po svemu prikazanim u zadnje 2 godine trebao je uci u finale i to smo ocekivali od njega. Nije uspio i nema izgovora. Njegov nastup na olimijadi je bio krajnje neuspjesan i tu prica zavrsava. Jos je mlad,ima 25 godina. Neka mu ovo bude za iskustvo. Imati ce pravo na popravni
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Sabinho » 15 avg 2016, 01:41

majestic24 je napisao/la:Hej po svemu prikazanim u zadnje 2 godine trebao je uci u finale i to smo ocekivali od njega. Nije uspio i nema izgovora. Njegov nastup na olimijadi je bio krajnje neuspjesan i tu prica zavrsava. Jos je mlad,ima 25 godina. Neka mu ovo bude za iskustvo. Imati ce pravo na popravni
Znas li ti da je on apsolvent na Masinskom fakultetu? Kako onda ovo nije uspjeh? Jesi li ti eto u svom gradu u necemu medju 24 najbolja? Zapitaj se malo...
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la pinoglavi » 15 avg 2016, 01:48

majestic24 je napisao/la:Neka mu ovo bude za iskustvo. Imati ce pravo na popravni
ako Bog da
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Kawhi » 15 avg 2016, 01:50

Sabinho je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Hej po svemu prikazanim u zadnje 2 godine trebao je uci u finale i to smo ocekivali od njega. Nije uspio i nema izgovora. Njegov nastup na olimijadi je bio krajnje neuspjesan i tu prica zavrsava. Jos je mlad,ima 25 godina. Neka mu ovo bude za iskustvo. Imati ce pravo na popravni
Znas li ti da je on apsolvent na Masinskom fakultetu? Kako onda ovo nije uspjeh? Jesi li ti eto u svom gradu u necemu medju 24 najbolja? Zapitaj se malo...
Profesori su krivi. Traže previše od njega.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Amel Tuka

Post Postao/la Goalgetter » 15 avg 2016, 02:12

majestic24 je napisao/la:Hej po svemu prikazanim u zadnje 2 godine trebao je uci u finale i to smo ocekivali od njega. Nije uspio i nema izgovora. Njegov nastup na olimijadi je bio krajnje neuspjesan i tu prica zavrsava. Jos je mlad,ima 25 godina. Neka mu ovo bude za iskustvo. Imati ce pravo na popravni
Samo u prosloj godini bio zreo za medalje na Olimpijadi. Mogao je tada i na Svjetskom vise i od bronze, bilo je nekih manjih faktora sto su ga omeli. Ove godine nije ni blizu prosloj, zato i nije dogurao daleko. Realnost.
Ali apsolutno se slazem, neuspjeh, i idemo dalje, sta ces.

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Amel Tuka

Post Postao/la filip13 » 15 avg 2016, 06:30

ZgemboAdislic je napisao/la:
filip13 je napisao/la:Izgleda da je bozija pomoc izostala
U rijecima legendarnog Gunnery Sergeanta Hartmana: Da je Bog htio da Amel pobjedi trku, stvorio bi ga kao prvog preko linije.

:thumbup:

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije BiH u ostalim sportovima”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.