Sjedeca odbojka

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
sakho
Postovi: 365
Pridružen/a: 21 avg 2009, 17:50
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la sakho » 26 sep 2009, 18:05

svaka cast ljudi,mislim da bi stvarno neki spomenik ljudima podici!ko brazil u nogometu su! 8-) !! 8-)

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la hilmo » 27 sep 2009, 15:01

Večeras lagano svi na aerodrom u Sarajevo (ko može naravno) pa da dočekamo zlatne momke....

Avatar
jedna si jedina
Postovi: 39
Pridružen/a: 27 sep 2009, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la jedna si jedina » 27 sep 2009, 23:36

bravo zlatni momci, svaka vam čast, večeras slavite, pa ćete nas opet akb obradovati, i ovo je fkt sramota, blamirate se po temama nakih fk boraca, nk širokih, umjesto da ste svi na ovoj temi i da uživamo u zlatu, najebala je ova zemlja dok je takvih ljudi ko vi, čast izuzecima, pratim ovaj sajt i forum već duže vrijeme i registrovao sam se samo radi ovog posta da čestitam našim momcima

____________________________________________________________________________________________________
slikaslikaslikaslikaslikaslikaslikaslika

Avatar
cobratz
Postovi: 52
Pridružen/a: 13 jan 2009, 00:44
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la cobratz » 27 sep 2009, 23:37

Svaka cast nasim zlatnim momcima, nek ih Dragi Bog nagradi i sacuva!

tm87gigo
Postovi: 263
Pridružen/a: 23 jun 2010, 11:57
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la tm87gigo » 07 jul 2010, 10:38

samo da napisema da su nasi zlatni momci u St.Luis u Americi i da ih ocekuje svjetsko prvenstvo gdje brane zlato osvojeno 2006 u Holandiji, Svjetsko prvenstvo je u Oklahomi, ali ce oni biti prvo sedam dana u St.Luisu gdje ce odraditi zavrsni dio priprema, to su im obezbjedili nasi ljudi koji zive u Americi, jer je potrebno odredjeno vrijeme za aklimatizaciju.Sastav reprezentacije je podmladjen i svi se nadamo novom uspjehu nasih momaka...
NEMOGU ONI DA TE MRZE KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM. VOLIM TE ŽELJO

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la guber90 » 07 jul 2010, 10:43

tm87gigo je napisao/la:samo da napisema da su nasi zlatni momci u St.Luis u Americi i da ih ocekuje svjetsko prvenstvo gdje brane zlato osvojeno 2006 u Holandiji, Svjetsko prvenstvo je u Oklahomi, ali ce oni biti prvo sedam dana u St.Luisu gdje ce odraditi zavrsni dio priprema, to su im obezbjedili nasi ljudi koji zive u Americi, jer je potrebno odredjeno vrijeme za aklimatizaciju.Sastav reprezentacije je podmladjen i svi se nadamo novom uspjehu nasih momaka...
Sretno bilo momcima i zao mi je sto je ova tema tako neaktivna, jer da imaju to hrvati i srbi daleko bi vise postovali nego mi, mi mislimo sto god da imamo dobro da je i nebitno.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

tm87gigo
Postovi: 263
Pridružen/a: 23 jun 2010, 11:57
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la tm87gigo » 07 jul 2010, 10:56

Pa nadam se da ce biti aktivnija sad kad im pocne svjetsko prvenstvo, znat cu sve informacije iz prve ruke pa cu da iz postavljam, svi momci sto su otisli u Ameriku su moji prijetelji i sa njima sam u kontektu tako da ce mo imati informacije. Samo da kazem da im je veoma tesko bilo skupiti pare za odlazak, malo je falilo da i neodu ali zahvaljujuci "nekim ljudima" su otisli. Ako nekoga nesto zanima o sjedecoj odbojci moze pitati, pa cu pokusati odgovoriti.
NEMOGU ONI DA TE MRZE KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM. VOLIM TE ŽELJO

BosnianHero
Postovi: 195
Pridružen/a: 01 mar 2010, 13:44
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la BosnianHero » 07 jul 2010, 11:06

sretno momci

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la guber90 » 07 jul 2010, 11:13

tm87gigo je napisao/la:Pa nadam se da ce biti aktivnija sad kad im pocne svjetsko prvenstvo, znat cu sve informacije iz prve ruke pa cu da iz postavljam, svi momci sto su otisli u Ameriku su moji prijetelji i sa njima sam u kontektu tako da ce mo imati informacije. Samo da kazem da im je veoma tesko bilo skupiti pare za odlazak, malo je falilo da i neodu ali zahvaljujuci "nekim ljudima" su otisli. Ako nekoga nesto zanima o sjedecoj odbojci moze pitati, pa cu pokusati odgovoriti.
Evo mene zanima koliko nam je mlada reprezentacija, koliko mozemo ocekivati u buducnosti od nje. Takodjer nije mi nikada bilo jasno da li je obavezno da osoba koja se bavi tim sportom mora biti invalid ili ne,vjerovatno poprilicno glupo pitanje, ali bolje da razjasnim nego da neznam jer kao sto se kaze nije sramota neznat, nego nepitat.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

tm87gigo
Postovi: 263
Pridružen/a: 23 jun 2010, 11:57
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la tm87gigo » 07 jul 2010, 11:22

Evo ovako, mlada reprezentacija u sjedecoj odbojci postoji i oni su vice prvaci svijeta i evrope, na njih svakao se moze a i mora racunati, vec u A timu imamo tri momka koji igraju i u mladoj selekciji, moram jos istaci da nasa malada reprezentacija pred evropsko prvenstvo koje se igralo i njemackoj na pripremama je preovela zajedno dva dana . tj bili su na jednom turniru u lukavcu, i to su sve pripreme koje su imali,a uspjeli su doci do drugog mjesta.
a sjedeca odbojka nije samo sport za invalide, tj u klubovima mogu igrati i momci koji nisu invalidi dok za reprezentaciju moraju svi biti invalidi
NEMOGU ONI DA TE MRZE KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM. VOLIM TE ŽELJO

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la guber90 » 07 jul 2010, 11:44

tm87gigo je napisao/la:Evo ovako, mlada reprezentacija u sjedecoj odbojci postoji i oni su vice prvaci svijeta i evrope, na njih svakao se moze a i mora racunati, vec u A timu imamo tri momka koji igraju i u mladoj selekciji, moram jos istaci da nasa malada reprezentacija pred evropsko prvenstvo koje se igralo i njemackoj na pripremama je preovela zajedno dva dana . tj bili su na jednom turniru u lukavcu, i to su sve pripreme koje su imali,a uspjeli su doci do drugog mjesta.
a sjedeca odbojka nije samo sport za invalide, tj u klubovima mogu igrati i momci koji nisu invalidi dok za reprezentaciju moraju svi biti invalidi
E hvala puno na ovim informacijama i nemogu bas iskreno reci da mi je drago da imamo buducnost ovog sporta, jer ti momci koji su buducnost su ipak bez nekog dijela svog tijela, a ipak bi voli vise da su svi zdravi nego da mi budemo uspjesni u ovom sportu, ali ako im je Bog vec tako dao ovo je sigurno jedan od najboljih nacina da pokazu svoju snagu i sretno im i mladim i starijim jer oni predstavljaju BiH kao niko drugi sigurno.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

tm87gigo
Postovi: 263
Pridružen/a: 23 jun 2010, 11:57
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la tm87gigo » 07 jul 2010, 11:55

evo sad da ih sve pitas da li bi se ikada zamjenili da budu zdravi a da nemaju veze sa sjedecom odbojkom ili ovako ka im je kao sada, obi bi svi izabrali to sto jesu sada, jer puno doobrog im je taj sport donio....
NEMOGU ONI DA TE MRZE KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM. VOLIM TE ŽELJO

tm87gigo
Postovi: 263
Pridružen/a: 23 jun 2010, 11:57
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la tm87gigo » 07 jul 2010, 11:58

Mnogi ljudi neznaju da mi u Bih imamo tri lige da u Rs postoje dvije lige imamo preko 40 klubova na podruciju federacije i oko 20 klubova u RS
NEMOGU ONI DA TE MRZE KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM. VOLIM TE ŽELJO

Avatar
guber90
Postovi: 1354
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:11
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la guber90 » 07 jul 2010, 12:05

tm87gigo je napisao/la:evo sad da ih sve pitas da li bi se ikada zamjenili da budu zdravi a da nemaju veze sa sjedecom odbojkom ili ovako ka im je kao sada, obi bi svi izabrali to sto jesu sada, jer puno doobrog im je taj sport donio....
E pa da vjerovatno su strasno zavolili taj sport i nemogu da zamisle svoj zivot bez njega, ali ko zna kako bi bilo da se nije tako njihov zivot razvijao i drago mi je ako tako razmisljaju jer to dokazuje da su pravi sportisti, takodjer je zalosno sto se tako malo pazi na ovaj sport, jer je to ekipni sport u kojem imamo najvise medalja i u kojem smo IME, u kojem se mi neporedimo sa drugim nego drugim sa nama, nadam se da ce se ovaj odnos drzave prema njima promjenit nabolje.
Messi zipa, eto Spahe ! ! !

Ukoliko vidite gresku u bilo kom od mojih postova, a da je vezana sa pravopisom, molio bih da mi ukazete na nju :). Hvala ! ! !

Avatar
one_color
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la one_color » 10 jul 2010, 20:38

Više informacija o reprezentaciji BiH u sjedećoj odbojci možete saznati na oficijelnoj stranici Saveza sjedeće odbojke Bosne i Hercegovine, http://www.asobih.org

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la ĆeMa » 12 jul 2010, 14:03

evo startali smo sa pobjedom protiv libije, veceras protiv SAD-a
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
one_color
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la one_color » 12 jul 2010, 18:20

Organizatori SP-a su omogućili direktan prijenos utakmica putem interneta, ukoliko ima zainteresovanih...može naravno da pogleda majstorije naših zlatnih momaka ;)

Bosna i Hercegovina igra susrete prema slijedećem rasporedu:

11. Juli 1:30 PM Libija 0 : 3 BiH
12. Juli 6:00 PM (oko 01:00h po našem vremenu) SAD:BiH (LIVE http://www.ustream.tv/channel/2010-sitt ... ps-court-2)
13. Juli 6:00 PM (oko 01:00h po našem vremenu) BiH:Kanada (LIVE http://www.ustream.tv/channel/2010-sitt ... ds-court-3)
14. Juli 11:00AM (oko 18:00h po našem vremenu) BiH:Kina (LIVE http://www.ustream.tv/channel/2010-sitt ... ps-court-2)

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la *p!p!t@* » 12 jul 2010, 18:23

Amin da nasi pravi sampioni u svakom pogledu,odbrane ovu titulu i jos jednom nas obraduju
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

tm87gigo
Postovi: 263
Pridružen/a: 23 jun 2010, 11:57
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la tm87gigo » 12 jul 2010, 18:38

samo da pitam ovog momka koji je stavio liknove da slicajno nemas veze sa sjedecom odbojkom i njima, mozda se licno znamo
NEMOGU ONI DA TE MRZE KOLIKO JA MOGU DA TE VOLIM. VOLIM TE ŽELJO

Avatar
one_color
Postovi: 11
Pridružen/a: 10 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Sjedeca odbojka

Post Postao/la one_color » 12 jul 2010, 19:19

tm87gigo je napisao/la:samo da pitam ovog momka koji je stavio liknove da slicajno nemas veze sa sjedecom odbojkom i njima, mozda se licno znamo
Moja veza sa njima jeste da sam kreator i administrator web stranice Saveza i reprezentacije sjedeće odbojke BiH http://www.asobih.org.
;)

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije BiH u ostalim sportovima”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.