BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa traje do: 01 jan 2018, 17:11.

Damir ide u TOP 20
14
16%
Damir ispada iz TOP 50 ili ostaje u TOP 50 tenisera
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
7
8%
Mirza ostaje u TOP 150
16
18%
Aldin ide u TOP 160
4
5%
Aldin ostaje oko 200 pozicije
16
18%
Tomo ulazi u TOP 200
4
5%
Tomo ostaje oko 300. pozicije
15
17%

Ukupno glasova: 87

dinoo
Kontakt:

PostPostao/la dinoo » 25 sep 2017, 14:26

Možda i jeste toliko nervozan jer navija za Željezničar?

UltraSA
Kontakt:

PostPostao/la UltraSA » 25 sep 2017, 14:55

Kakva kontradiktornost u tekstu, tek na 5.mjesto stavi Bosanac i Hercegovac, a onda kaže da je ovo veći uspjeh Bosne i Hercegovine od odlaska reprezentacije na SP. :D Ne kažem ni da jeste ni da nije veći uspjeh, već je autor simpatično-glup. :mrgreen: Pa ako nema nikakvih dodirnih tačaka sa Bosancima, Sarajlijama, zašto onda pisati o Damiru? Jer je šta?
Pa Srbi, Hrvati, osvajaju šta stignu, od rukometa, košarke, u pojedinačnim sportovima imaju strašne uspjehe i ljudi ponosni na njih. Hoće li to autor kolumne zabraniti mojim starcima da se raduju jer "nema dodirnih tačaka" sa njima, da zabrani konačno neku radost? Iole inteligentan čovjek zna da je bilo šta teško napraviti bez podrške države, ali je Damir Džumhur Bosanac i Hercegovac jer je on tako izabrao. Mogao je da izabere Hrvatsku i da tek tad nema nikakvih dodirnih tačaka sa ovim narodom, imao je njihovu ponudu.
Od mene isto tako ima naklon do poda, jer je uradio nešta veliko, iako sam ga počeo još ranije manje gotiviti zbog određenih psovki. Ali i to na stranu, koliko god ga ne želio pratiti poslije izgubljenog meča od nekog bota ili onda kad je der'o tenisa sa Jalom i nekim stvarima koje ne smiju imati veze sa sportom, ipak upalim stream, tv i pratim, navijam da ide što dalje (i on nakon što zicer zapuca u mrežu ili aut, kaže "gotovo je", ali ipak igra dalje). To je nešta kao kad izgubi FK Sarajevo 3 utakmice zaredom kod kuće i kažem da neću više nikad otići na utakmicu, a već sljedeću utakmicu sam na Koševu.
ČUVARI ČASTI WALTER IDENTITETA

shminka
Kontakt:

PostPostao/la shminka » 25 sep 2017, 15:08

Ma lik samo hoće da kaže da mi od njegovog uspjeha, kao ni od ostalih sportskih uspjeha, pa i tog Brazila, nemamo ništa i da bismo likove tipa Damira trebali iskoristiti kako bismo se sami natjerali da ono čime se bavimo radimo na bolji način, a da se manimo traženja mana likovima koji su izuzetno uspješni u onome što rade, a uspješni su i Mirza i Edin i Amel i Damir. Jasno je da nijedan od njih nije plod nekog sistema, nisu pravilo, nego izuzetak.

Da bismo dobijali sportiste koji su plod sistema, moramo svi biti bolji, a Damirov uspjeh i slični uspjesi trebaju poslužiti kao inspiracija za tako nešto.

Honorar
Kontakt:

PostPostao/la Honorar » 25 sep 2017, 15:41

bodi123 WroteColonKoje je smisao ove kolumne? Neki pokušaj kritike društva, provokacija onih koji nisu vjerovali u njega ili ipak, neukusan pokušaj da se otvore oči onima kojima ovaj Damirov uspjeh ne djeluje fascinantan? Potpuno nepotrebno, pogotovo ovih par poveza za Željezničarom zarad par klikova više.

Ovaj decko sto pise ovo smece sebi daje za pravo mnogo sta a godinama je, ako je to taj a mislim da jeste, pisao za Avaz. Drugim rijecima, on i njegove kolege su godinama formirale tu sportski-nepismenu masu koja "viri Damiru u novcanik" vise nego sto se raduje njegovom uspjehu. Oni su ti koji godinama truju narod i sada kad je napustio Fahrinu sisu, kritikuje iste one koje i sam pravio.

S.re mi se od takvih.

shminka
Kontakt:

PostPostao/la shminka » 25 sep 2017, 15:57

slika

Ta će Rafa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Harika
Kontakt:

PostPostao/la Harika » 25 sep 2017, 16:00

Opa , top3

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 25 sep 2017, 16:36

Harika WroteColonOpa , top3

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk

Realno

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 25 sep 2017, 16:47

shminka WroteColonMa lik samo hoće da kaže da mi od njegovog uspjeha, kao ni od ostalih sportskih uspjeha, pa i tog Brazila, nemamo ništa i da bismo likove tipa Damira trebali iskoristiti kako bismo se sami natjerali da ono čime se bavimo radimo na bolji način, a da se manimo traženja mana likovima koji su izuzetno uspješni u onome što rade, a uspješni su i Mirza i Edin i Amel i Damir. Jasno je da nijedan od njih nije plod nekog sistema, nisu pravilo, nego izuzetak.

Da bismo dobijali sportiste koji su plod sistema, moramo svi biti bolji, a Damirov uspjeh i slični uspjesi trebaju poslužiti kao inspiracija za tako nešto.

:thumbup:
AMARE VRATI SE !

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 25 sep 2017, 17:51

Ma haj tekst k'o tekst, kakvih je imao u zadnje vrijeme, ovaj je skroz ok :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DANTES
Kontakt:

PostPostao/la DANTES » 25 sep 2017, 19:28

kobe24 WroteColon
Virtu4l WroteColonTo je dozvoljeno u kolumnama, obzirom da se one pišu u prvom licu jednine, subjektivne su, ironične, itd...

U kolumni je dozvoljeno sve, pod uslovom da znas. Ako ne znas, onda bolje nemoj ni pokusavati da izvodis nesto kad ti Bog nije dao slifa za to (bez sumnje, ovog je zaobisla ta 'privilegija').

Kao stručno lice, moram ti reći nisi u pravu..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 25 sep 2017, 19:48

DANTES WroteColon
kobe24 WroteColon
Virtu4l WroteColonTo je dozvoljeno u kolumnama, obzirom da se one pišu u prvom licu jednine, subjektivne su, ironične, itd...

U kolumni je dozvoljeno sve, pod uslovom da znas. Ako ne znas, onda bolje nemoj ni pokusavati da izvodis nesto kad ti Bog nije dao slifa za to (bez sumnje, ovog je zaobisla ta 'privilegija').

Kao stručno lice, moram ti reći nisi u pravu..

Za 7+ godina na forumu nisam primijetio tvoju strucnost po pitanju tih stvari, ali ako ti kazes da nisam u pravu, onda tu nema rasprave. :think:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

DANTES
Kontakt:

PostPostao/la DANTES » 25 sep 2017, 19:56

kobe24 WroteColon
Za 7+ godina na forumu nisam primijetio tvoju strucnost po pitanju tih stvari, ali ako ti kazes da nisam u pravu, onda tu nema rasprave. :think:

Forum? Kakvo je on mjerilo? Moja profesija je to.. Ko što si ti doktor..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

taremuha
Kontakt:

PostPostao/la taremuha » 25 sep 2017, 20:28

Sutra spektakl u najavi - posljednji meč na centralnom terenu u Orleansu Bašić-Berankis :D

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 25 sep 2017, 20:40

DANTES WroteColon
kobe24 WroteColon

Pa nisam bas zamijetio da si pretjerano jak u gramatici i pravopisu, niti da imas neki markantan nacin pisanja. :P Salu na stranu, sta si to zavrsio, jezik (bosanski, jelte :mrgreen: ) ili novinarstvo? Eto procitaj ovu kolumnu o Dzumhuru, vjerujem da ces se onda sloziti sa mnom da obiluje amaterizmom i nepismenoscu. Pisanje kolumne se generalno temelji na tome da autor svojevoljno upravlja i odredjuje o cemu ce pisati, pa sam iz tog razloga ja i napisao da je u njima dozvoljeno sve, pod uslovom da znas na koji nacin uklopiti svoju misao. Btw, nisam doktor jos uvijek, ali cu biti ako Bog da.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

BosnaSTL
Kontakt:

PostPostao/la BosnaSTL » 25 sep 2017, 22:03

Damir nebi trebo biti umoran al vec sutra igra protiv Manarinna

mirzatele
Kontakt:

PostPostao/la mirzatele » 25 sep 2017, 22:08

Mlada nije otisla u Kinu, znaci bice tesko protiv Millmana

thelightblue
Kontakt:

PostPostao/la thelightblue » 25 sep 2017, 22:19

U srijedu igra

DANTES
Kontakt:

PostPostao/la DANTES » 25 sep 2017, 23:29

kobe24 WroteColon
DANTES WroteColon
kobe24 WroteColon

Pa nisam bas zamijetio da si pretjerano jak u gramatici i pravopisu, niti da imas neki markantan nacin pisanja. :P Salu na stranu, sta si to zavrsio, jezik (bosanski, jelte :mrgreen: ) ili novinarstvo? Eto procitaj ovu kolumnu o Dzumhuru, vjerujem da ces se onda sloziti sa mnom da obiluje amaterizmom i nepismenoscu. Pisanje kolumne se generalno temelji na tome da autor svojevoljno upravlja i odredjuje o cemu ce pisati, pa sam iz tog razloga ja i napisao da je u njima dozvoljeno sve, pod uslovom da znas na koji nacin uklopiti svoju misao. Btw, nisam doktor jos uvijek, ali cu biti ako Bog da.

Predrasude, predrasude...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

jestamaji
Kontakt:

PostPostao/la jestamaji » 25 sep 2017, 23:57

je li se zna šta damir stvarno igra u naredno vrijeme?
vidim na entry listama da je u kvalifikacijama pekinga i šangaja? zna li se za poslije? koji datumi se računaju za entry liste za turnire poslije azije (beč/bazel, pariz)

samo da ne pretjera, povreda bi sada bila katastrofa
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 25 sep 2017, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.

arelinho
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

PostPostao/la arelinho » 25 sep 2017, 23:58

jestamaji WroteColonje li se zna šta damir stvarno igra u naredno vrijeme?
vidim na entry listama da je u kvalifikacijama pekinga i šangaja? zna li se za poslije?

samo da ne pretjera, povreda bi sada bila katastrofa

Igra ja mislim sve do kraja godine. Baš je neko prije par dana pisao o tome. :mrgreen: :mrgreen: Čekamo da neko potvrdi ovo i da napiše spisak turnira koje je prijavio.

Natrag na “Tenis BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.