BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
masinovodja
Postovi: 90
Pridružen/a: 13 maj 2010, 23:11
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la masinovodja » 26 sep 2017, 14:42

kobe24 je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Ateista je. To je ok. Ali onda mrš sa psovanjem Boga. Kakav si ti onda ateista? Je li to onda govor mržnje, te psovke?
:salut: :salut:

Da se i ja nekad slozim s tobom. :mrgreen:

Gdje ima taj intervju, da procitam/preslusam? Ako bude sta kardinalno izjavio, da ga odmah prekrizim u svom zivotu. :kafa:
Ne moraš čekat intervju, prekriži ga odma.. :)

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 26 sep 2017, 15:02

Temu o ateizmu i vjeri na drugoj temi ili forumu, ovdje ne!
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la kobe24 » 26 sep 2017, 15:28

masinovodja je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
DANTES je napisao/la: Ateista je. To je ok. Ali onda mrš sa psovanjem Boga. Kakav si ti onda ateista? Je li to onda govor mržnje, te psovke?
:salut: :salut:

Da se i ja nekad slozim s tobom. :mrgreen:

Gdje ima taj intervju, da procitam/preslusam? Ako bude sta kardinalno izjavio, da ga odmah prekrizim u svom zivotu. :kafa:
Ne moraš čekat intervju, prekriži ga odma.. :)
Smiri se malo burazeru. Ovo je samo forum i ne mora svaka napisana recenica biti u krajnje ozbiljno tonu. Meni licno ne smeta sto je ateista, sta me briga za njegova uvjerenja, ali mi smeta kad psuje Boga i ja automatski gasim stream kad to cujem. Iz tog razloga u posljednje vrijeme i ukljucim mute kad gledam njegov mec. Generalno ima moju punu podrsku sto se tenisa tice i niko sretniji od mene sto konacno imamo nekog svog da bodrimo u svijetu ovog prelijepog sporta.

@Uno, daj link intervjua, nemoj zezat. :(
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 26 sep 2017, 15:41

Nema intervjua nikakvog, samo bh sport prenio tu izjavu. Čisto sumnjam da je to rekao.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la shminka » 26 sep 2017, 16:18

Sjajan tajming za takvu glupost, pa ispada da je izjavio poslije titule :rol: :rol: :rol:

Kome li se obraća kad mu loptice od neca prelaze na njegovu stranu, pa gleda prema nebu :rol: :rol:

Ovdje u svakom slučaju treba da bude samo teniser :thumbup:

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 26 sep 2017, 16:20

Unofficialpage je napisao/la:Nema intervjua nikakvog, samo bh sport prenio tu izjavu. Čisto sumnjam da je to rekao.
Nisam ja ništa prenio.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 26 sep 2017, 16:22

bhsport je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nema intervjua nikakvog, samo bh sport prenio tu izjavu. Čisto sumnjam da je to rekao.
Nisam ja ništa prenio.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Fb stranica bh sport ili je bh super sport. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

mirzatele
Postovi: 11964
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la mirzatele » 26 sep 2017, 17:42

bhsport je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Nema intervjua nikakvog, samo bh sport prenio tu izjavu. Čisto sumnjam da je to rekao.
Nisam ja ništa prenio.
:rol: :rol: :rol:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la BoixosNois1899 » 26 sep 2017, 18:25

Evo snimka finala na ES1
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 26 sep 2017, 18:56

BoixosNois1899 je napisao/la:Evo snimka finala na ES1
Strućnjaci su u ova dva dana 4 puta reprizirali finale, ali nisu pustili direktan prenos. :crazy:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: RE: Re: BiH tenis

Post Postao/la BoixosNois1899 » 26 sep 2017, 19:01

Esport je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Evo snimka finala na ES1
Strućnjaci su u ova dva dana 4 puta reprizirali finale, ali nisu pustili direktan prenos. :crazy:
Jer biciklizam i snuker :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 26 sep 2017, 21:35

kako vidim po najavama upitan je stream ujutro
:damn: :sick:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 26 sep 2017, 21:38

Esport je napisao/la:kako vidim po najavama upitan je stream ujutro
:damn: :sick:
Jedino ako imaju jednu kameru pa je nosaju, danas je bilo sa court 2 dok sa centralnog nije bio. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 26 sep 2017, 21:56

Ide strem za Mirzu protiv Berankisa, 4:2, za Mirzu servira rebreak.
Dobio prvi set u TB :thumbup:

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Harika » 26 sep 2017, 22:40

Ako prođe ide na Lacka :)
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la jestamaji » 26 sep 2017, 22:47

Unofficialpage je napisao/la:Ako pogledamo cijelu sezonu, igra odlično skoro pa cijelu sezonu, da je bolje odradio sezonu šljake bila bi perfektna. Na betonu je odličan, jedino je podbacio, što se tiče betona, u Chennaiju i Sofiji ali na ostalim je igrao baš dobro. Memphis 1/4 finale, Derlay Beach 2. kolo (ispao od Delpa), Dubai 1/4 finale, IW 2. kolo (ispao od Ramosa-Vinolasa), Miami 2. kolo (ispao od Kyrgiosa), Los Cabos 1/2 finale, Winston Salem finale i sad St. Petersburg titula. Nigdje nije gubio od anonimusa, na svim turnirima je igrao odlično. Možemo reći da je podbacio sezonu šljake ali ovo ostalo nikako, igra mu je sve bolja i bolja.
de ba, igrao je do američke turneje slabo do nikako. tu i tamo je nešto ušićario na betonu i živio je od prvih kola na GS, tek je na američkom touru proradio. valjda mu sinulo kad je našo ovu napuhanu, ne znam kako to da drugačije objasnim :mrgreen:

sad je u situaciji kad mu se sve otvara, prije svega igranje svih jakih turnira bez kvalifikacija. nadajmo se da će ovu šansu iskoristiti! došao je na korak onoga što mu je bio cilj ... da se etablira u tih top 50 i ako ne bude povreda sve je na njegovoj strani!

osim toga sa ovakvom pozicijom ne mora da srlja iz turnira u turnir nego može smislen plan da napravi sa dovoljno vremena za regeneraciju itd itd

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la gaston » 26 sep 2017, 23:40

Nogom je Mirzeteee
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 27 sep 2017, 00:31

Hajd što je izgubio, al' što je ponovo tražio medicinski time-out za leđa. Izgleda da se još nije oporavio. :(

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 27 sep 2017, 07:09

jestamaji je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Ako pogledamo cijelu sezonu, igra odlično skoro pa cijelu sezonu, da je bolje odradio sezonu šljake bila bi perfektna. Na betonu je odličan, jedino je podbacio, što se tiče betona, u Chennaiju i Sofiji ali na ostalim je igrao baš dobro. Memphis 1/4 finale, Derlay Beach 2. kolo (ispao od Delpa), Dubai 1/4 finale, IW 2. kolo (ispao od Ramosa-Vinolasa), Miami 2. kolo (ispao od Kyrgiosa), Los Cabos 1/2 finale, Winston Salem finale i sad St. Petersburg titula. Nigdje nije gubio od anonimusa, na svim turnirima je igrao odlično. Možemo reći da je podbacio sezonu šljake ali ovo ostalo nikako, igra mu je sve bolja i bolja.
de ba, igrao je do američke turneje slabo do nikako. tu i tamo je nešto ušićario na betonu i živio je od prvih kola na GS, tek je na američkom touru proradio. valjda mu sinulo kad je našo ovu napuhanu, ne znam kako to da drugačije objasnim :mrgreen:

sad je u situaciji kad mu se sve otvara, prije svega igranje svih jakih turnira bez kvalifikacija. nadajmo se da će ovu šansu iskoristiti! došao je na korak onoga što mu je bio cilj ... da se etablira u tih top 50 i ako ne bude povreda sve je na njegovoj strani!

osim toga sa ovakvom pozicijom ne mora da srlja iz turnira u turnir nego može smislen plan da napravi sa dovoljno vremena za regeneraciju itd itd
Po kladionicamaDamir na ovaj turnir ide samo da popuni sedmicu, padaju kvote na protivnika koji realno nije neki.
Vjerovatno smatraju da će se odmoriti nakon titule.
Vidjećemo šta on misli :hmmmmm:

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Esport » 27 sep 2017, 07:39

Biti će stream za Damira. tek sada su potvrdili.
:njanjanja:

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.