BiH tenis

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Koji ranking očekujete naših na kraju 2018?

Anketa je završila: 31 dec 2017, 18:05.

Damir ulazi u TOP 20
14
16%
Damir će ostati između 30. i 50. pozicije
11
13%
Mirza ulazi u TOP 100
10
12%
Mirza će biti oko 120. pozicije
11
13%
Aldin ulazi u TOP 150
8
9%
Aldin ispada iz TOP 200
10
12%
Tomo ulazi u TOP 200
9
11%
Tomo ostaje oko 250. pozicije
12
14%
 
Ukupno glasova: 85

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la bhsport » 16 jan 2017, 15:48

Unofficialpage je napisao/la:Ljut Damir na medije. https://www.klix.ba/sport/tenis/dzumhur ... ook+status

Sudija će biti kažnjen.
Ma Damir je zlatan sa obzirom odakle je krenuo. Balkanac i temperament i veci sportisti i zvijezde nisu mogli izbiti. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jan 2017, 16:02

RafaGarros9 je napisao/la:Bgm moram priznati da sam ovaj put mislio da ce protivnik biti zasluzan za njegov poraz ali opet sam se zajebao jer izgleda da su ponovo svi drugi krivi samo ne Damir...Sinoc se ukljucim na rezultat 5 seta pri rezultatu 3-3 da pregledam zavrsnicu i vidim opet nasu seljacinu kako se glupira kako se svadja i kako uvijek ali uvijek pravi budalu od sebe i bruka zastavu ove drzave...Naravno ni jedan mec ne moze proci bez psovki,prepirki sa sudijom ali uvijek se pitam kako njemu ali uvijek njemu desavaju ovakve stvari da drugi nisu posteni i realni i da se samo donose lose odluke na njegovim mecvima...Odluka sudije da ga kazni je naravno opravdana i trebao je dodijeliti pobjedu Viktoru da se mene pita a ne da trpi budalu i da uopste dolazi u poziciju da se raspravlja sa onim jadnikom prije svega od covjeka pa onda tenisera...Samo jednom cekam naslov u novinama Damir Dzumhur pretucen od strane... jer samo je pitanje kad ce primiti degenek zbog onakvog ponasanje..Uredu je decko igras tenis imas pare ali nemas ljudskost i zato se poserem i na tebe i na tvoje pare Damire :guz: ...E ovo je recenica svakog normalnog covjeka prema ovakvom nacinu ponasanja...

Al meni ovi fol forumasi i navijaci nisu jasni..citam komentare on je junak on je ovo on je ono,ponos nas,nedamo te damire nikome a onda gubi mec i on je jadnik,budala nema sta nije vrati se igraj celendere ne sramoti sebe ni ovu drzavu itd...pa dobro smaraci sta je on ustvari ponos nas ili jadnik izjasnite se jednom pokazite svoj stav,napisite svoje misljenje a ne da se uvlacite pojedincima ovdje i igrate kako oni sviraju :puke:

WOW SUDIJA OPET KRIV ETO GA IMAMO PONOVO OPRAVDANJE ZA PORAZ I TO NARAVNO ZNACI DA JE DAMIR BOLJI I OD VIKTORA
Naravno da sudija nije kriv, i u tom 5. setu je imao šansu, ima break loptu umjesto da drži lopticu u igri on napada iz neizgledne situacije, sljedeći servis game Viktora 40-30 za Viktora umjesto fh paralele on DS udara opet iz teške situacije. Sitnice ali sitnice koje odlučuju meč. Sam sebi je kriv. Koliko je imao šansi i svaki put je propusti glupim potezima. A to što je pukao u 5. setu, pa možda u toj situaciji bi mi večina to uradili, teško je tad emocije držati. Meni to lično nije problem, veći je problem 1. i 2. set gdje je bio u meču i onda slijede loši potezi.

Kad vodiš 4-2 i izgubiš set 4-6, pa sa 4-1 dođeš na 4-5 i serviraš za 5-5 i tri čista voleja u mrežu zakuzaš, pa imaš priliku da u 5. setu dođeš do breaka i uradiš loš, glupo je onda tražiti grešku u sudiji ili bilo kome drugom.

Nije bolji ali nije ni lošiji, teniseri istih kvaliteta.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la RafaGarros9 » 16 jan 2017, 16:43

Unofficialpage je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:Bgm moram priznati da sam ovaj put mislio da ce protivnik biti zasluzan za njegov poraz ali opet sam se zajebao jer izgleda da su ponovo svi drugi krivi samo ne Damir...Sinoc se ukljucim na rezultat 5 seta pri rezultatu 3-3 da pregledam zavrsnicu i vidim opet nasu seljacinu kako se glupira kako se svadja i kako uvijek ali uvijek pravi budalu od sebe i bruka zastavu ove drzave...Naravno ni jedan mec ne moze proci bez psovki,prepirki sa sudijom ali uvijek se pitam kako njemu ali uvijek njemu desavaju ovakve stvari da drugi nisu posteni i realni i da se samo donose lose odluke na njegovim mecvima...Odluka sudije da ga kazni je naravno opravdana i trebao je dodijeliti pobjedu Viktoru da se mene pita a ne da trpi budalu i da uopste dolazi u poziciju da se raspravlja sa onim jadnikom prije svega od covjeka pa onda tenisera...Samo jednom cekam naslov u novinama Damir Dzumhur pretucen od strane... jer samo je pitanje kad ce primiti degenek zbog onakvog ponasanje..Uredu je decko igras tenis imas pare ali nemas ljudskost i zato se poserem i na tebe i na tvoje pare Damire :guz: ...E ovo je recenica svakog normalnog covjeka prema ovakvom nacinu ponasanja...

Al meni ovi fol forumasi i navijaci nisu jasni..citam komentare on je junak on je ovo on je ono,ponos nas,nedamo te damire nikome a onda gubi mec i on je jadnik,budala nema sta nije vrati se igraj celendere ne sramoti sebe ni ovu drzavu itd...pa dobro smaraci sta je on ustvari ponos nas ili jadnik izjasnite se jednom pokazite svoj stav,napisite svoje misljenje a ne da se uvlacite pojedincima ovdje i igrate kako oni sviraju :puke:

WOW SUDIJA OPET KRIV ETO GA IMAMO PONOVO OPRAVDANJE ZA PORAZ I TO NARAVNO ZNACI DA JE DAMIR BOLJI I OD VIKTORA
Naravno da sudija nije kriv, i u tom 5. setu je imao šansu, ima break loptu umjesto da drži lopticu u igri on napada iz neizgledne situacije, sljedeći servis game Viktora 40-30 za Viktora umjesto fh paralele on DS udara opet iz teške situacije. Sitnice ali sitnice koje odlučuju meč. Sam sebi je kriv. Koliko je imao šansi i svaki put je propusti glupim potezima. A to što je pukao u 5. setu, pa možda u toj situaciji bi mi večina to uradili, teško je tad emocije držati. Meni to lično nije problem, veći je problem 1. i 2. set gdje je bio u meču i onda slijede loši potezi.

Kad vodiš 4-2 i izgubiš set 4-6, pa sa 4-1 dođeš na 4-5 i serviraš za 5-5 i tri čista voleja u mrežu zakuzaš, pa imaš priliku da u 5. setu dođeš do breaka i uradiš loš, glupo je onda tražiti grešku u sudiji ili bilo kome drugom.

Nije bolji ali nije ni lošiji, teniseri istih kvaliteta.
Evo placem od smijeha...o kakvim sitnicama pricas ccc pa tako bi se za svakog tenisera za svaki mec u svakom poenu moglo reci zasto je izgubio...nakon sto pogrijesi paralelu joj pa trebao je dijagonalu ili obrnuto...cuj trebao je drzati loptu u igri a da je drzao i da je opet izgubio poen bilo bi zasto ga nisi napao kad vec imas priliku a ne da njemu dozvolis inicijativu ili nesto sl. ili da trebao je fh paralelu jer je pogrijesio dr. udarac a da nije bilo bi bravo majstore...smijesno na koliko glup nacin pokusavate opravdat ovu brudalu od tenisera i covjeka...Da imao je 4-2 prednost i onda je viktor pojacao tempo i vezao 7 gemova u nizu i to se zove nadmoc nad protivnikom sto znaci da je puno puno bolji igrac...naravno viktor odigrao lagano i opusteno jer je znao da je znato bolji od naseg bolesnika...evo ti isti primjer sa federerom dobio prvi set drugi izgubio i onda pojacao i dozvolio protivniku samo 4 gema u preostala 2 seta..sto nam govori da nadmocniji teniseri igraju onoliko koliko im je potrebno sto je viktor uradio i cestitam mu na tome a sto se neki ponadali i razmisljali o pobjedi ja sam kroz smijeh zaplakao :urnebes:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jan 2017, 16:56

Normalno da je trebao držati tempo jer je takvo igrom osvojio dva seta i Viktor je griješio i nije znao kako da ga probije i zašto mijenjati dobitnu kombinaciju. Nije opravdanje, sam je sebi kriv. Viktor nije znatno bolji igrač Damira, morao se dobro namučiti da ga dobije i dobio ga na račun gluposti Damira. Izjednačen meč, izjednačenih tenisera po kvalitetu. Ko bi to opušteno odigrao i igrao oko 4 sata a mogao riješiti meč sa tim "jakim" tempom za nešto više od 2 sata? Ne pije vode, Viktorova igra je pala jer je Damir podigao nivo igre i počeo pogađati sve, stizati nemoguće loptice, izvlačiti i tjerati Viktora na 2-3 udarca više sa plitkim lopticama i na to Viktor nije imao odgovor i dosta ih je slao u out ili mrežu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la RafaGarros9 » 16 jan 2017, 17:07

Unofficialpage je napisao/la:Normalno da je trebao držati tempo jer je takvo igrom osvojio dva seta i Viktor je griješio i nije znao kako da ga probije i zašto mijenjati dobitnu kombinaciju. Nije opravdanje, sam je sebi kriv. Viktor nije znatno bolji igrač Damira, morao se dobro namučiti da ga dobije i dobio ga na račun gluposti Damira. Izjednačen meč, izjednačenih tenisera po kvalitetu. Ko bi to opušteno odigrao i igrao oko 4 sata a mogao riješiti meč sa tim "jakim" tempom za nešto više od 2 sata? Ne pije vode, Viktorova igra je pala jer je Damir podigao nivo igre i počeo pogađati sve, stizati nemoguće loptice, izvlačiti i tjerati Viktora na 2-3 udarca više sa plitkim lopticama i na to Viktor nije imao odgovor i dosta ih je slao u out ili mrežu.
Naravno ne da viktor nije bolji igrac nego je cak i losiji kao i svi teniseri koji su plasirani ispred njega al et jbg uvijek se nesto desi i nadje neki razloga da izgubi...Cuj damir njega prisilio na par udaraca vise i ovaj ga nije mogao probiti pa viktora ni nadal ni novak nekad ne mogu prisiliti a da ga on prisili ccc...A damirova igra se nije podigla nego je to samo tako izgledalo zato sto se viktor opustio i poceo rastereceno igrati i slati slabije loptice pa je ovaj pogadjao i koristio te lose i slabe lopte...i nemoj ih vise porediti glupo mi da tako nesto pisem jbt cuj izjednaceni teniseri :urnebes:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jan 2017, 17:17

Kako je Damir sretan teniser, svi mu puštaju, više od 2.000 tenisera mu pustilo da bude ispred njih na ATP listi. Pustio ga Nadal, Berdych, Raonić da odlučuju o jednoj loptici, Tomić da ga pobjedi, Viktor da igraju 4 sata... Ma esktra, nisam znao da toliko sretan.

Jedina prednost Viktora nad Damirom je servis i iskustvo, što je presudilo sinoć.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la TrollsRoyce » 16 jan 2017, 17:25

RafaGarros, pocnes rastereceno igrati 2 seta zaredom na Australian Openu ?

Ili trollas, ili si retardiran.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la RafaGarros9 » 16 jan 2017, 17:41

@uno Pa eto vidis za sta se ti kacis kakvog Nadala spominjes pa jesi ti gledao taj mec jesi uopste cuo sta se deslio,jel znas da je rafa bio povrijedjen.Da li ti to nesto govori???A to sto on uzme set nekom igracu to se svakome desi pa i rafi i novaku i rogeru kao sto se danas desio i to upravo zbog opustanja jer znaju da ne mogu izgubiti i onda samo malo pojacaju i sastave protivnika...

@TrollsRoyce sta ja tebi imam objasnjavati kad tebi ni tenis ni fudbal ne valjaju kao sportovi i reci ti meni ko je retardiran :kafa:

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la TrollsRoyce » 16 jan 2017, 17:43

Nije Rafa bio povrijedjen, nego je bio bolestan, ne gledas meceve covjeka po kojem' si napravio account, sta da ti kazem, ipak retardiran.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jan 2017, 17:48

Prestanite sa tim pogrdnim nazivima!

Rafa je zdrav izašao ali što nije izdržao, njegov problem. :mrgreen: Niko nikome ne pušta ništa, svi igraju maksimalno i nema toga. Daj mi i jedan valjan razlog da se neko gnjavi 2-3 sata a može to riješiti sa 1:30min?
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
TrollsRoyce
Postovi: 417
Pridružen/a: 08 nov 2016, 17:43
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la TrollsRoyce » 16 jan 2017, 17:50

Ja ne vjerujem da trpita ovakve likove na forumu, ovo samo srozava isti.

10 zadnjih postova sam mu procitao, nijedan nije normalan, vjerujem da drzi takvu konstantu.

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la RafaGarros9 » 16 jan 2017, 17:58

@uno nije on ni izasao potpuno zdrav al eto i da jest kao sto kazes mlatio ga je dok se nije povrijedio i ne znam zasto se za to kacis kad znas zbog cega je "dobio"..vjerovatno nemas vise nista da kazes pa pokusavas nesto sa tim mecem protiv rafe al znamo svi kako je bilo... :D

@TrollsRoyceOoooooj sta rece i osta ziv zato ti vidim pratis :rol: a zasto vrijedjas ako se ne razumijes ne razumijes se ha ja idi gledaj kriket ili ragbi ako ti takvi sportovi valjaju kad tenis i fudbal ne valjaju.. :kafa:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jan 2017, 18:15

Za Rafu je bilo onako usput. :D Ali nisi mi odgovorio na pitanje zašto bi neko nekome puštao bilo šta? Ne ide to u sportu ili imaš snage ili ne da držiš ritam na visokom nivou cijeli meč.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la RafaGarros9 » 16 jan 2017, 18:33

Cini mi se da je tebi zelja da on bude bar 5% kao rafa al nece moci u ovom zivotu mozda u nekom drugom :D
Zasto bi mu pustao,zato sto je to velicina igraca i to mogu samo vrhunski igraci raditi..ne kazem da je viktor vrhunski daleko od toga al protiv damira on to jeste,kao nebo i zemlja recimo i opusti se ili mu pusta jer zna u svakom trenutku da ga moze dobiti a i to nekako dodje podsvjesno covjek se nekako opusti ili pusti set da bi mozda malo i uhvatio forme ili nesto slicno..et dao sam ti vec primjer federera dns pusti mu set jer zna da mu slijede teski mecevi gdje ce mu trebati i snage i koncentracije...pa se malo vjezba na te "duze" meceve..i onda protutnja 2 seta kao da protivnika i nema...I samo se jos pitam koji igrac drzi igru na visokom nivou citav mec???

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la taremuha » 16 jan 2017, 18:35

Hajde necemo pretjerivat, govorit da je odron od tenisera sto svakako nije sto ce svako reci ko je gledao mec sinoc. Padove je imao Troicki, a i Damir. Naravno da ovo nije njegov vrhunac, niko ne zna kolike su mu granice, pa ni on sam. Pocetak sezone ne mora nista da znaci, Sela je u nekoj ludoj formi, a Troicki je dosta iskusniji i smireniji od njega, tako da njegove prave igre ocekujem oko davis cupa.

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la remA1 » 16 jan 2017, 18:41

Ne zaslužujemo te Damireee

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la Unofficialpage » 16 jan 2017, 18:43

RafaGarros9 je napisao/la:Cini mi se da je tebi zelja da on bude bar 5% kao rafa al nece moci u ovom zivotu mozda u nekom drugom :D
Zasto bi mu pustao,zato sto je to velicina igraca i to mogu samo vrhunski igraci raditi..ne kazem da je viktor vrhunski daleko od toga al protiv damira on to jeste,kao nebo i zemlja recimo i opusti se ili mu pusta jer zna u svakom trenutku da ga moze dobiti a i to nekako dodje podsvjesno covjek se nekako opusti ili pusti set da bi mozda malo i uhvatio forme ili nesto slicno..et dao sam ti vec primjer federera dns pusti mu set jer zna da mu slijede teski mecevi gdje ce mu trebati i snage i koncentracije...pa se malo vjezba na te "duze" meceve..i onda protutnja 2 seta kao da protivnika i nema...I samo se jos pitam koji igrac drzi igru na visokom nivou citav mec???
Malo više je od 5% Rafe. :D

Viktor nije pustio jer Viktor nije toliko bolji od Damira da pusti i to da pušta nekome neko ne pije vode. Zašto bi bilo ko ako može meč završiti za max 2h igre pustio 2 seta i igrao oko 4h? Ko god to radi je budala. Dodatno se umara i Federer nije pustio danas već je Melzer zaigrao dosta bolje i Federeru je pala koncentracija. Ne drži nijedan jer niko nema snage da na tom nivou igra, ali opet vrhunsko nije za svakoga isto.

Ti ovdje hoćeš predstaviti Damira kao totalnog antitalenta za tenis a to Damir nije. On zna igrati tenis a bilo ko u TOP 100 nije antitalent jer valja uči i tu. Damir nema problem sa znanjem tenisa već sa fokusom i koncentracijom a to mu kvari česta svađa sa sudijom i da se toga riješi vrlo brzo bi ušao u TOP 50. Ali da ne idemo više u krug, jer se nećemo složiti. Ipak, i ti treba da znaš da pišeš o teniserima iz ove države i ako ti se oni ne sviđaju nemoj ovdje dolaziti i uopšte ih pratiti.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
RafaGarros9
Postovi: 1087
Pridružen/a: 20 jun 2016, 01:27
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la RafaGarros9 » 16 jan 2017, 19:09

Unofficialpage je napisao/la:
RafaGarros9 je napisao/la:Cini mi se da je tebi zelja da on bude bar 5% kao rafa al nece moci u ovom zivotu mozda u nekom drugom :D
Zasto bi mu pustao,zato sto je to velicina igraca i to mogu samo vrhunski igraci raditi..ne kazem da je viktor vrhunski daleko od toga al protiv damira on to jeste,kao nebo i zemlja recimo i opusti se ili mu pusta jer zna u svakom trenutku da ga moze dobiti a i to nekako dodje podsvjesno covjek se nekako opusti ili pusti set da bi mozda malo i uhvatio forme ili nesto slicno..et dao sam ti vec primjer federera dns pusti mu set jer zna da mu slijede teski mecevi gdje ce mu trebati i snage i koncentracije...pa se malo vjezba na te "duze" meceve..i onda protutnja 2 seta kao da protivnika i nema...I samo se jos pitam koji igrac drzi igru na visokom nivou citav mec???
Malo više je od 5% Rafe. :D

Viktor nije pustio jer Viktor nije toliko bolji od Damira da pusti i to da pušta nekome neko ne pije vode. Zašto bi bilo ko ako može meč završiti za max 2h igre pustio 2 seta i igrao oko 4h? Ko god to radi je budala. Dodatno se umara i Federer nije pustio danas već je Melzer zaigrao dosta bolje i Federeru je pala koncentracija. Ne drži nijedan jer niko nema snage da na tom nivou igra, ali opet vrhunsko nije za svakoga isto.

Ti ovdje hoćeš predstaviti Damira kao totalnog antitalenta za tenis a to Damir nije. On zna igrati tenis a bilo ko u TOP 100 nije antitalent jer valja uči i tu. Damir nema problem sa znanjem tenisa već sa fokusom i koncentracijom a to mu kvari česta svađa sa sudijom i da se toga riješi vrlo brzo bi ušao u TOP 50. Ali da ne idemo više u krug, jer se nećemo složiti. Ipak, i ti treba da znaš da pišeš o teniserima iz ove države i ako ti se oni ne sviđaju nemoj ovdje dolaziti i uopšte ih pratiti.
Daj boze da je 5% usao bi u top 20 odmah :D

Ma ne da je viktor bolji nego je ona ala djokovic za njega...evo ti dokaz i u prvom setu 4-2 ga vodi damir i ovaj dao gas i op 4-6 0-3 i plus 2 brejk lopte za 0-4...i vidi moze i onda opustanje...Ma bolan pustanje seta u tenisu sasvim je normalno u posebno na GS gdje veliki igraci trebaju igrati velike meceve protiv velikih igraca na veliki broj sati i to je uvjezbavanje za ono sto slijedi ako to ne razumijes :salut: pa djokovic je prosle sezone ubijao najvece igrace svijeta i nisu mu mogli seta uzeti a dodje neki levat i dobije ga set a onda ga sastavi sa zemljom i to se zove trening u takmicenju i spremanje za velike igrace...I sta ce federeru pasti koncentracija i da mu jedan melzer uzme 2 servisa za redom i to laganini a onda se dize koncentracija fedexu i igra se s njim...

Nemam ja damira sta predstavljati on i jeste antitalenat...ne kvari njega nikakav fokus dobro je on svjestan svega sto radi i svadja i prepirki i psovki samo moze mu se mali je umislio da je neko i nesto ima pare,poznat je i naravno bezobrazan.kako to da na turu niko nije toliko bezobrazan kao on.Moze njega iznervirati i sudija i publika ali na onakvo ponasanje NE nego je mali ufuran i bahati se po terenima... Ikako to da bas uvijek on svaki turnir gotovo svaki mec bahacenje po terenima prepirke sa sudijama i to ne nista normalno da pridje sudiji da raspravi da vidi zbog cega je to tako nego nesto na dernjavu momak pokusava i bruka i sebe i ovu drzavu..

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la babino » 16 jan 2017, 19:21

Dragi Uno.. I ti zapeo ko sivonja sa budalom se raspravljati, nemoj svega ti...
Lik napise u prvom postu da je gledao samo od 3-3 u petom setu a evo sad dijeli lekcije kako je viktor igrao u prethodnim setovima...
Ako ga vec neces poslati na hladjenje, barem ga ignorisi.

A damir ko damir, cudan karakter, rekao bih i previse nafuran, neki kompleks vise vrijednosti, sta li vec.
Niti je faca na atp-u, niti toliko dobar igrac da bi se ponasao onako kako se ponasa.
Gledam ga redovno, nebitno u koje vrijeme, ali precesto covjek iznervira i bas te tjera da ga ne gledas i navijas za njega...nekad, kao sinoc u petom setu me bas bude stid sto sam njegov navijac...ono je dno dna, nema te sudijske kradje koja smije izazvati onoliki kretenizam.
Citam i danas ovu izjavu, bas je smijesan, svi mu izgleda krivi osim sam sebi, cudi me da i nas sa foruma nije spomenuo:-)

Sve u svemu treba da se udara nogom u gujicu ako cijelu svoju karijeru provede izmedju 50-100 na svijetu i redovno igra slamove..i to bi bio uspjeh za nekoga iz ove nase, da ne kazem kakve zemlje.
Sta tek reci za naseg No. 2, evo ga izletio i iz top 200, ovo sto je igrao od sofije prosle godine, bolje da i nije. Igra, kretnja, govor tijela, anemicnost, nezainteresovanost, tesko da ce izaci na dobro, sreca u nesreci sto tesko da moze gore od ovog i sto ne brani vise skoro nista.

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: BiH tenis

Post Postao/la samirr » 16 jan 2017, 19:26

RafaGarros9 je napisao/la:Bgm moram priznati da sam ovaj put mislio da ce protivnik biti zasluzan za njegov poraz ali opet sam se zajebao jer izgleda da su ponovo svi drugi krivi samo ne Damir...Sinoc se ukljucim na rezultat 5 seta pri rezultatu 3-3 da pregledam zavrsnicu i vidim opet nasu seljacinu kako se glupira kako se svadja i kako uvijek ali uvijek pravi budalu od sebe i bruka zastavu ove drzave...Naravno ni jedan mec ne moze proci bez psovki,prepirki sa sudijom ali uvijek se pitam kako njemu ali uvijek njemu desavaju ovakve stvari da drugi nisu posteni i realni i da se samo donose lose odluke na njegovim mecvima...Odluka sudije da ga kazni je naravno opravdana i trebao je dodijeliti pobjedu Viktoru da se mene pita a ne da trpi budalu i da uopste dolazi u poziciju da se raspravlja sa onim jadnikom prije svega od covjeka pa onda tenisera...Samo jednom cekam naslov u novinama Damir Dzumhur pretucen od strane... jer samo je pitanje kad ce primiti degenek zbog onakvog ponasanje..Uredu je decko igras tenis imas pare ali nemas ljudskost i zato se poserem i na tebe i na tvoje pare Damire :guz: ...E ovo je recenica svakog normalnog covjeka prema ovakvom nacinu ponasanja...

Al meni ovi fol forumasi i navijaci nisu jasni..citam komentare on je junak on je ovo on je ono,ponos nas,nedamo te damire nikome a onda gubi mec i on je jadnik,budala nema sta nije vrati se igraj celendere ne sramoti sebe ni ovu drzavu itd...pa dobro smaraci sta je on ustvari ponos nas ili jadnik izjasnite se jednom pokazite svoj stav,napisite svoje misljenje a ne da se uvlacite pojedincima ovdje i igrate kako oni sviraju :puke:

WOW SUDIJA OPET KRIV ETO GA IMAMO PONOVO OPRAVDANJE ZA PORAZ I TO NARAVNO ZNACI DA JE DAMIR BOLJI I OD VIKTORA
Sve pare na Real !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Odgovori

Natrag na “Tenis BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.