RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la Cernica » 26 jan 2015, 23:21

zizu1991 je napisao/la:Zašto se izlazi sa datumima kada ne mogu ispuniti obećano?

Pametnije je reći radimo korak po korak, te kada dođemo do značajnijih financijskih sredstava, pokušati ćemo iznijeti čitav projekat na zadovoljstvo svih nas, počevši od navijača do ljudi koji se brinu za budućnost Veleža.
Brato ne mogu pogodit mjesec a ne datum :urnebes: :urnebes: :urnebes: a ne salu na stranu u pravu je @rodjenisa treba mnogo sredstava da se to zavrsi zato treba malo i strpljenja :salut:
From father to son

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la rodjenisa » 26 jan 2015, 23:24

Sve ja vidim ,nisam nepismen ni corav ni gluh.Ali zar je to toliki problem,23 godine nemamo taj pomocni i sad bi me trebalo iznenaditi kasnjenje od 2-3 mjeseca .Volio bih ja vise mozda nego iko drugi na svijetu da imamo sve sto je neophodno,ali nema pa sta sad.Pa nevjerovatno je da mi uopste postojimo,pa boli me neka stvar vise i za stadion i za navijace i za sve , ja cu ga gledati i voliti dok i na jednu oranicu budu izlazili.Sto se mene tice mogu ljudi i to sto imamo zapaliti ,razyebati nek ide bez traga,negdje ce ipak istracati Rodjeni.Meni vise ne treba
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
hercegovac236
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 okt 2013, 23:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovac236 » 26 jan 2015, 23:40

Cernica je napisao/la:
BMV22 je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Dobra bi fora bila zaustavit saobracaj od titovog mosta do korza odklanjat jednu Vahhhiiiideeeee Vahhhhiiiideee ispred Bristola i porucit mu da se nikad nece zaboravit ono sto je uradio za svoj i nas Velež. Ja cu u prve safove kao 81-e :)
Ne da bi bila fora, to treba uraditi mogu li ja u saf do tebe pa da zajedno ko u sred Beograda :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Apsolutno brat moj :thumbup:
Zar nije tako bilo 1978 nakon osvojene Evropske titule (U21). Uzvratna finalna se igrala u Mostaru. Vaha dade 2, Damir Desnica 1 i Srecko Bogdan 1 za 4:4 protiv Istocne Njemacke. Prva u Istocnoj Njemackoj zavrsila 1:0. Vaha dao gol iz slobodnjaka. Saobracaj bio zaustavljen preko Titovog, klanjalo se Vahidu. :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Mene stari vodio na utakmicu. Sjecam se kao danas. Mi gubili 3:1 i 4:2. Vaha je onda igrao kao stariji. Ja mislim da su 2 igraca preko 21 godine smjeli igrati. Ja mislim da je i Baka tada igrao.
Zadnja izmjena: hercegovac236, dana/u 27 jan 2015, 00:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Crvena1981Armija
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 okt 2014, 21:24
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la Crvena1981Armija » 26 jan 2015, 23:45

rodjenisa :clap: :tokralju:
Do jučer nismo normalan glavni teren imali, a sad pomoćni pravimo.Trebamo se zahvaliti što ikako prave, valja naći onolike pare :salut:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
VFC 1922
FORZA VELEŽ!!!

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica » 26 jan 2015, 23:50

Hercegovac sjecam se te utakmice. Jest da sam bio klinjo ali mislim da je BB tada postigao rekord po posjeti. Neki kazu da je bilo oko 40 000 ljudi. Tribine krcate i sve oko stadiona ko šipak

http://www.uefa.com/under21/season=1978 ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na uefinoj pise 25 000 ali ovo se racunalo koliko se karata prodalo. Joooooj kad se sjetim :clap:
From father to son

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la rodjenisa » 26 jan 2015, 23:58

Crvena1981Armija je napisao/la:rodjenisa :clap: :tokralju:
Do jučer nismo normalan glavni teren imali, a sad pomoćni pravimo.Trebamo se zahvaliti što ikako prave, valja naći onolike pare :salut:
Pa o tome pricam.Brate moj svi mi koji se deklarisemo kao navijaci Veleza bi zeljeli svom klubu najbolje uslove,ali s druge strane realnost kaze drugacije i ona je surova.Da ima pravde Velez bi dobio puno vise sredstava i od ovog politickog NS i od one yebene UEFA-e i od grada ,kantona Federacije i drzave na kraju.2O godina Velez se ne vraca na svoje ,20 godina se Velezu o glavi radi ,nesmijem dalje jer odoh u politiku yebenu ,zele da nas nema ,a nas ima i bice ako Bog da i uz pomoc svevisnjeg i nas Velezovaca napravicemo klub kakav zelimo,kakav zasluzujemo,kakav je bio jedan jedini nas Velez
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Crvena1981Armija
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 okt 2014, 21:24
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la Crvena1981Armija » 27 jan 2015, 00:00

rodjenisa je napisao/la:
Crvena1981Armija je napisao/la:rodjenisa :clap: :tokralju:
Do jučer nismo normalan glavni teren imali, a sad pomoćni pravimo.Trebamo se zahvaliti što ikako prave, valja naći onolike pare :salut:
Pa o tome pricam.Brate moj svi mi koji se deklarisemo kao navijaci Veleza bi zeljeli svom klubu najbolje uslove,ali s druge strane realnost kaze drugacije i ona je surova.Da ima pravde Velez bi dobio puno vise sredstava i od ovog politickog NS i od one yebene UEFA-e i od grada ,kantona Federacije i drzave na kraju.2O godina Velez se ne vraca na svoje ,20 godina se Velezu o glavi radi ,nesmijem dalje jer odoh u politiku yebenu ,zele da nas nema ,a nas ima i bice ako Bog da i uz pomoc svevisnjeg i nas Velezovaca napravicemo klub kakav zelimo,kakav zasluzujemo,kakav je bio jedan jedini nas Velez
Zapisati negdje :tokralju: :tokralju:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
VFC 1922
FORZA VELEŽ!!!

Avatar
hercegovac236
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 okt 2013, 23:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la hercegovac236 » 27 jan 2015, 00:19

Cernica je napisao/la:Hercegovac sjecam se te utakmice. Jest da sam bio klinjo ali mislim da je BB tada postigao rekord po posjeti. Neki kazu da je bilo oko 40 000 ljudi. Tribine krcate i sve oko stadiona ko šipak

http://www.uefa.com/under21/season=1978 ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na uefinoj pise 25 000 ali ovo se racunalo koliko se karata prodalo. Joooooj kad se sjetim :clap:
Ja sam se mogao zakleti da je Desnica dao jedan gol. Ja mislim nas prvi za vodjstvo od 1:0. Ali evo vidim na vise strana pise da je Vaha dao 3.
Moj stari je stalno volio gledati sa visine, (on bi stalno vikao "da imam bolji pregled igre" :D ) tako da smo mi bili na gornjoj tribini. Sjecam se da je bilo puno. Kad se oni coskovi pri vrhu popune, znas koliko je sati i da nigdje drugo nema nikakvog mjesta :)

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shaman7 » 27 jan 2015, 00:22

Vladavić pokrenuo menadžersku agenciju :lol:

E golemo je Aćimovića odveo u Zrinjski, koji ljakse da te Bog sačuva.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Velež: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la shaman7 » 27 jan 2015, 00:28

Želimo Pitera Krauča :urnebes:

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: FK Velež: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 27 jan 2015, 08:49

Zadovoljan sam, iako ima prostora za napredak

Remijem protiv Željezničara Velež je otvorio seriju utakmica u novoj 2015. godini

Rođeni su tokom meča bili ravnopravan protivnik Željezničaru, koji je imao vodstvo sve do 78. minute, kada je pogodio mladi Dino Ćemalović.

“Ima dosta stvari kojima sam zadovoljan, ali također i stvari na kojima se mora raditi pošto je primijetno da ima itekako prostora za napredak. Sve u svemu zadovoljan sam, posebno zalaganjem tokom subotnje utakmice”, kazao je trener Jusufbegović za Klix.ba.

Naredni pripremni meč Velež će igrati u srijedu.

“Protivnik će biti GOŠK, a igrat ćemo u Višićima. Nakon toga slijedi meč protiv Leotara, te odlazak u Bar, gdje ćemo imati četiri provjere”, dodao je Jusufbegović koji još uvijek traži stopera i lijevog beka.

klix.ba


Znaci Mirza ce nam biti centarfor???
Prije destet dana (17. januara), kada su doveli Reljica izjavili su da ce u narednim danima sklopiti ugovor sa jos nekoliko igraca. Predpostavljam da ce Demic potpisati jer je vec tu neko vrijeme. Ko su ostali? Ako ce sklapati ugovore neka to rade prije Crne Gore. Jos 4,5 hefte i pocinje prvenstvo.
Ako vec traze lijevog beka zaista mi je glupo sto Ivetica nisu doveli. Sumnjam da ce zaradjivati vecu lovu u Tuzli. Mozda su se ipak kao sto je neko nedavno napisao, opredjelili za mladje igrace (iako je Peri tek 28 godina).
Prkosni i Ponosni od 1922

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la anel81m » 27 jan 2015, 09:42

rodjenisa je napisao/la:
Crvena1981Armija je napisao/la:rodjenisa :clap: :tokralju:
Do jučer nismo normalan glavni teren imali, a sad pomoćni pravimo.Trebamo se zahvaliti što ikako prave, valja naći onolike pare :salut:
Pa o tome pricam.Brate moj svi mi koji se deklarisemo kao navijaci Veleza bi zeljeli svom klubu najbolje uslove,ali s druge strane realnost kaze drugacije i ona je surova.Da ima pravde Velez bi dobio puno vise sredstava i od ovog politickog NS i od one yebene UEFA-e i od grada ,kantona Federacije i drzave na kraju.2O godina Velez se ne vraca na svoje ,20 godina se Velezu o glavi radi ,nesmijem dalje jer odoh u politiku yebenu ,zele da nas nema ,a nas ima i bice ako Bog da i uz pomoc svevisnjeg i nas Velezovaca napravicemo klub kakav zelimo,kakav zasluzujemo,kakav je bio jedan jedini nas Velez
Sve si rekao brate, da ima pravde na ovom svijetu kao što je nema sve bi bilo drugačije.Gradom vladaju ljudi koji su smrtni neprijatelji Veleža, a što je još tužnije mi i u "našim" redovima imamo neprijatelje, koji bi za svoju sitnu korist prodali i rođenu mater a ne Velež.
Da je pravde nebi Palestincima radili to što decenijama rade, da je pravde....?!

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la anel81m » 27 jan 2015, 09:46

Šaljite u pp za ovog malog Količića

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la rodjenisa » 27 jan 2015, 10:03

Generalno me najvise nervira ta naivnost pojedinaca koji svojim stavovima stvaraju pogresnu sliku o desavanjima u Mostaru opcenito a samim tim i u Velezu.Sta sad :?: treba neko meni objasnjavati sta se desavalo i sta se desava po tom pitanju.Sto se mene tice ,neka ti umobolnici svaki dan doruckuju bjelih bubrega ali nas ce morati gledati i trpiti jer nas je fala Bogu ostalo,a kako mogu vidjeti imamo i kakav - takav stadion koji polahko ali sigurno poprima obrise sasvim pristojnog sportskog objekta i na njemu ce u buducnosti igrati momci sa najljepsim dresovima i nasim neunistivim grbom na grudima.
Aa hrane za dusebriznike sigurno nece nestati jer imamo im za ponuditi bjelih bubrega u izobilju :lol:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 27 jan 2015, 10:43

1922VFC1981 je napisao/la:Ima nova vijest za malog kolicica,pp ako neko hoce :wave:
Daj i meni neko nek javi :D
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Mont0
Postovi: 2658
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: FK Velež: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Mont0 » 27 jan 2015, 15:02

shaman7 je napisao/la:Želimo Pitera Krauča :urnebes:
A kao zamjena moze i onaj amerikanac Konrad, on je vec adaptiran na sredinu.

Zabi covjek gol, sve u transu, odjekuje USA USA USA


par minuta kasnije...

OSAMA BIN LADEN :lol:
Support Velez, It's logical! ★

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 27 jan 2015, 15:05

SUTRA SA GOŠKOM

Fudbaleri Veleža sutra (srijeda) će odigrati svoju drugu pripremnu utakmicu. Protivnik je ekipa Goška iz Gabele. Utakmica se igra na stadionu u Gabeli od 14.30 sati.

fkvelez.ba

gost
Postovi: 854
Pridružen/a: 07 avg 2013, 11:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la gost » 27 jan 2015, 16:09

Cernica je napisao/la:Hercegovac sjecam se te utakmice. Jest da sam bio klinjo ali mislim da je BB tada postigao rekord po posjeti. Neki kazu da je bilo oko 40 000 ljudi. Tribine krcate i sve oko stadiona ko šipak

http://www.uefa.com/under21/season=1978 ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na uefinoj pise 25 000 ali ovo se racunalo koliko se karata prodalo. Joooooj kad se sjetim :clap:
A nije rekord...ali je bilo dobro popunjeno. Rekord je ona utakmica sa Hajdukom 2:1 kada je Baka dao gol u 75 minuti, ono kad smo zaredali sa četiri pobjede na početku...između ostalog i Zvezdu 3:0 na marakani.....

nego, hoće li taj centarfor :mrgreen:

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Velež: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la salmy » 27 jan 2015, 20:30

Cernica je napisao/la:Kakav Jusufbasic dobro ga je onaj decko s pdf-a goska okarakterisao kad je presao kod nas bio. Momak je iskljucen skroz,ne zainteresovan za fudbal i jedino sto ima je udarac. Rama je doktor za njega. Meni je njega zao sto je otisao
Ma upravu si brate za Jusufbašića, mada ga evo cujem pokupi danas Zeljo , ali da bogda da ne zaglavi u nocnom klubu kod onih striptizeta u Holiday, isisat ce mu svu snagu sto ima u nogama :lol: :lol:

Rama je za mene jedan od najboljih tehničara u Premijer ligi i zaista je porazavajuce da su ga se na takav nacin rjesili. Pa ako je i bio povrijedjen, trebalo mu je pruzit podrsku i naci neki modus za interes i Veleza i njega.

Ma interesuje me samo gdje se izgubi onaj da li bi Radovanovic ili kako se vec zove, igrao u Slaviji , pa presao u Slobodu, povrijedi se frajer i nigdje ga nema.
Pa yebemu zivot, kako ovi nasi ne znaju naci nekog klasicnog spica, on nam ustvari samo fali, ovo ostalo rotiraj i to je to.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la 1922VFC1981 » 27 jan 2015, 20:38

salmy je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Kakav Jusufbasic dobro ga je onaj decko s pdf-a goska okarakterisao kad je presao kod nas bio. Momak je iskljucen skroz,ne zainteresovan za fudbal i jedino sto ima je udarac. Rama je doktor za njega. Meni je njega zao sto je otisao
Ma upravu si brate za Jusufbašića, mada ga evo cujem pokupi danas Zeljo , ali da bogda da ne zaglavi u nocnom klubu kod onih striptizeta u Holiday, isisat ce mu svu snagu sto ima u nogama :lol: :lol:

Rama je za mene jedan od najboljih tehničara u Premijer ligi i zaista je porazavajuce da su ga se na takav nacin rjesili. Pa ako je i bio povrijedjen, trebalo mu je pruzit podrsku i naci neki modus za interes i Veleza i njega.

Ma interesuje me samo gdje se izgubi onaj da li bi Radovanovic ili kako se vec zove, igrao u Slaviji , pa presao u Slobodu, povrijedi se frajer i nigdje ga nema.
Pa yebemu zivot, kako ovi nasi ne znaju naci nekog klasicnog spica, on nam ustvari samo fali, ovo ostalo rotiraj i to je to.
Hajmo skontat neke stvari pa sami sebi reci zasto ne dovedu neko zvucnije ime za spica koje je konkurencija za prvih 11 :) :)
:salut:
#musvdg

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.