RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Crvena1981Armija
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 okt 2014, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crvena1981Armija » 26 jul 2015, 20:33

zizu1991 je napisao/la:Izvještaj ss :bow: :rol:
Ja samo ne znam čita li ovo urednik ovog portala, ovo je smiješno i žalosno da ovakvi anonimusi pišu izvještaje. Loše, neobjektivno jednom riječju fuj, nek ga je stid i sram ja bi se okanio ovog posla. Haj što pravi budalama one koje nisu bili na utakmici ali pravi i mene koji sam bio i ne mogu vjerovat da je to bila ista utakmica. Nadam se da će neko reagovati na ovaj izvještaj :puke:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
VFC 1922
FORZA VELEŽ!!!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la zizu1991 » 26 jul 2015, 20:36

Pappy je napisao/la:Bravo "Rođeni". Pošteno i korektno kao i uvijek ste odigrali. I kao zadnjih par puta htjeli nam prodati foru. :mrgreen: Ubili smo vas. Prilika i prilika imali, ali lopta neće u gol, jebla mater. I onda kontra, vejnović pogriješi, a Janković rutinski. I to je sve od vas do kraja utakmice. Onda Mirza promaši večeru. Hvala mu na tome. Prilika praktično niste ni imali. Imao Demić još jednu solidnu, ali preko gola. Imali ste i sreće što je ova smradina od Čuića danas sudila. 89 minuta Rovčanin uzima Škaljiću loptu prsima, ulazi 1 na 1, ovaj svira ruku. poslije našeg gola Ljube izbaci Zolja i Škaljića šalje je za Spalevića koji je sam na drugoj strani, on diže ofsajd, iako i snimak pokazuje da nije. :lol: Najlošiji pojedinac je danas on, jer je i vas zakinuo par puta na nevjerovatan način.

Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.
Korektno, svaka čast! Iako vas je sudija syeb'o, nema iživljavanja na ovoj temi, k'o navijači drugih "velikih" klubova. Objetivnost se mora pozdraviti! Sretno u nastavku sezone! :salut:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Crvena1981Armija
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 okt 2014, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crvena1981Armija » 26 jul 2015, 20:38

Pappy je napisao/la:Bravo "Rođeni". Pošteno i korektno kao i uvijek ste odigrali. I kao zadnjih par puta htjeli nam prodati foru. :mrgreen: Ubili smo vas. Prilika i prilika imali, ali lopta neće u gol, jebla mater. I onda kontra, vejnović pogriješi, a Janković rutinski. I to je sve od vas do kraja utakmice. Onda Mirza promaši večeru. Hvala mu na tome. Prilika praktično niste ni imali. Imao Demić još jednu solidnu, ali preko gola. Imali ste i sreće što je ova smradina od Čuića danas sudila. 89 minuta Rovčanin uzima Škaljiću loptu prsima, ulazi 1 na 1, ovaj svira ruku. poslije našeg gola Ljube izbaci Zolja i Škaljića šalje je za Spalevića koji je sam na drugoj strani, on diže ofsajd, iako i snimak pokazuje da nije. :lol: Najlošiji pojedinac je danas on, jer je i vas zakinuo par puta na nevjerovatan način.

Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.
Ja ni od vas nisam vidio ništa, bezidejno totalno, imali ste bezbroj bezopasnih šuteva uglavnom katastrofa. Glavne šanse su bile 3 u prvom poluvremenu i na početku drugog. Remi najrealniji po svemu
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
VFC 1922
FORZA VELEŽ!!!

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pappy » 26 jul 2015, 20:42

Crvena1981Armija je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Bravo "Rođeni". Pošteno i korektno kao i uvijek ste odigrali. I kao zadnjih par puta htjeli nam prodati foru. :mrgreen: Ubili smo vas. Prilika i prilika imali, ali lopta neće u gol, jebla mater. I onda kontra, vejnović pogriješi, a Janković rutinski. I to je sve od vas do kraja utakmice. Onda Mirza promaši večeru. Hvala mu na tome. Prilika praktično niste ni imali. Imao Demić još jednu solidnu, ali preko gola. Imali ste i sreće što je ova smradina od Čuića danas sudila. 89 minuta Rovčanin uzima Škaljiću loptu prsima, ulazi 1 na 1, ovaj svira ruku. poslije našeg gola Ljube izbaci Zolja i Škaljića šalje je za Spalevića koji je sam na drugoj strani, on diže ofsajd, iako i snimak pokazuje da nije. :lol: Najlošiji pojedinac je danas on, jer je i vas zakinuo par puta na nevjerovatan način.

Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.
Ja ni od vas nisam vidio ništa, bezidejno totalno, imali ste bezbroj bezopasnih šuteva uglavnom katastrofa. Glavne šanse su bile 3 u prvom poluvremenu i na početku drugog. Remi najrealniji po svemu
Imaš prvi napad odma Spalević haos pravi, traži ruku. To nisam vidio, da li je bilo pa ne htjedoh da komentarišem. Imaš Đipovu prečku, i odmah poslije toga niko ga ne čuva šuta preko gola. Imaš loše cijenjenu loptu Popovića, Spalević kasni za dlaku na drugoj stativi. Imaš šut Spalevića, neko od odbrane uklizava spriječava čist gol. Onaj šut Haskovića što je izvadio paradom, dva šuta Zebe pored gola za malo, i na kraju ove dvije situacije koje sudija zaustavlja. Nije baš da nismo ništa imali. :D Do 50+ minute samo smo mi postojali na terenu. Onda Demić mješa naše, izbacuje ih k'o levate kakve, i tada vi počinjete prijetiti do gola. Kada ste dali gol, opet se bespotrebno povlačite, umjesto da krenete da nam beknete još jedan. I dok Ćemalović nije promašio niste imali više ništa šansi. I onda zadnjih 5-6 minuta opet mi napadamo.

Avatar
Crvena1981Armija
Postovi: 257
Pridružen/a: 02 okt 2014, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Crvena1981Armija » 26 jul 2015, 20:46

Prvo ste bili bolji sigurno mi nismo zaprijetili golu, ali drugo poluvrijeme barem po meni potpuno na našoj strani osim početnih 7-8 minuta kad ste izvršili pritisak, od tada na terenu je postojala samo jedna ekipa. I onda od 84-5 vi pravite pritisak i stvarate nekoliko šansi.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!
VFC 1922
FORZA VELEŽ!!!

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pappy » 26 jul 2015, 20:49

Crvena1981Armija je napisao/la:Prvo ste bili bolji sigurno mi nismo zaprijetili golu, ali drugo poluvrijeme barem po meni potpuno na našoj strani osim početnih 7-8 minuta kad ste izvršili pritisak, od tada na terenu je postojala samo jedna ekipa. I onda od 84-5 vi pravite pritisak i stvarate nekoliko šansi.
Pa to ti je otprilike to što i ja napisah. Gledali smo istu utakmicu. :D Samo jbg vi kada ste imali tu kontrolu utakmice niste pretjerano prijetili. Taj šut Demića, gol, i ona kontra kada Simović izbacuje u korner loptu. Slavija je bila u nokdaunu nakon gola sigurno desetak minuta. To ste morali iskoristiti, ali ste se povukli, za mene neshvatljivo.

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 26 jul 2015, 20:58

zizu1991 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Bravo "Rođeni". Pošteno i korektno kao i uvijek ste odigrali. I kao zadnjih par puta htjeli nam prodati foru. :mrgreen: Ubili smo vas. Prilika i prilika imali, ali lopta neće u gol, jebla mater. I onda kontra, vejnović pogriješi, a Janković rutinski. I to je sve od vas do kraja utakmice. Onda Mirza promaši večeru. Hvala mu na tome. Prilika praktično niste ni imali. Imao Demić još jednu solidnu, ali preko gola. Imali ste i sreće što je ova smradina od Čuića danas sudila. 89 minuta Rovčanin uzima Škaljiću loptu prsima, ulazi 1 na 1, ovaj svira ruku. poslije našeg gola Ljube izbaci Zolja i Škaljića šalje je za Spalevića koji je sam na drugoj strani, on diže ofsajd, iako i snimak pokazuje da nije. :lol: Najlošiji pojedinac je danas on, jer je i vas zakinuo par puta na nevjerovatan način.

Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.
Korektno, svaka čast! Iako vas je sudija syeb'o, nema iživljavanja na ovoj temi, k'o navijači drugih "velikih" klubova. Objetivnost se mora pozdraviti! Sretno u nastavku sezone! :salut:
Samo bih dodao da podignu fizičku spremu još i po riječima naše RAje nisu imali nikakvih problema gore.Sretno pappy :D
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pappy » 26 jul 2015, 21:01

Što se tiče navijača nikakvih problema nije bilo. Malo standardnog navijačkog podjebavanja. Inače, koliko je fer sve bilo samo ću reći da je dok su RA izlazili iz autobusa i spremali se za tribinu, putem pored njih prošla grupa domaćih navijača, niko od murije ne zna kuda su prošli, i moglo je doći do bliskog kontakta, i da im urade šta hoće, ali niko nije ništa htio.

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 26 jul 2015, 21:03

Pappy je napisao/la:Što se tiče navijača nikakvih problema nije bilo. Malo standardnog navijačkog podjebavanja. Inače, koliko je fer sve bilo samo ću reći da je dok su RA izlazili iz autobusa i spremali se za tribinu, putem pored njih prošla grupa domaćih navijača, niko od murije ne zna kuda su prošli, i moglo je doći do bliskog kontakta, i da im urade šta hoće, ali niko nije ništa htio.
:salut:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la lovcen16 » 26 jul 2015, 21:04

emil02in je napisao/la:
zizu1991 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Bravo "Rođeni". Pošteno i korektno kao i uvijek ste odigrali. I kao zadnjih par puta htjeli nam prodati foru. :mrgreen: Ubili smo vas. Prilika i prilika imali, ali lopta neće u gol, jebla mater. I onda kontra, vejnović pogriješi, a Janković rutinski. I to je sve od vas do kraja utakmice. Onda Mirza promaši večeru. Hvala mu na tome. Prilika praktično niste ni imali. Imao Demić još jednu solidnu, ali preko gola. Imali ste i sreće što je ova smradina od Čuića danas sudila. 89 minuta Rovčanin uzima Škaljiću loptu prsima, ulazi 1 na 1, ovaj svira ruku. poslije našeg gola Ljube izbaci Zolja i Škaljića šalje je za Spalevića koji je sam na drugoj strani, on diže ofsajd, iako i snimak pokazuje da nije. :lol: Najlošiji pojedinac je danas on, jer je i vas zakinuo par puta na nevjerovatan način.

Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.
Korektno, svaka čast! Iako vas je sudija syeb'o, nema iživljavanja na ovoj temi, k'o navijači drugih "velikih" klubova. Objetivnost se mora pozdraviti! Sretno u nastavku sezone! :salut:
Samo bih dodao da podignu fizičku spremu još i po riječima naše RAje nisu imali nikakvih problema gore.Sretno pappy :D
Ma kakvih problema jos smo jednoj vasoj trebi koja studira ovde u gradu kupili kartu kaze dosla joj raja iz Mostara,,,dobra riba...kaze da nisam ozenjen dala bi mi broj a ovako jok sjebo me moj mali lopinas....nisam ga trebo voditi na tekmu...

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 26 jul 2015, 21:07

Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.[/quote]

Korektno, svaka čast! Iako vas je sudija syeb'o, nema iživljavanja na ovoj temi, k'o navijači drugih "velikih" klubova. Objetivnost se mora pozdraviti! Sretno u nastavku sezone! :salut:[/quote]
Samo bih dodao da podignu fizičku spremu još i po riječima naše RAje nisu imali nikakvih problema gore.Sretno pappy :D[/quote]
Ma kakvih problema jos smo jednoj vasoj trebi koja studira ovde u gradu kupili kartu kaze dosla joj raja iz Mostara,,,dobra riba...kaze da nisam ozenjen dala bi mi broj a ovako jok sjebo me moj mali lopinas....nisam ga trebo voditi na tekmu...[/quote]


Hebo ga ti pa nije ti ni žena mahnita,nije ni ona malog samo na utakmicu poslala :urnebes:
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
Tifoz
Postovi: 611
Pridružen/a: 01 jul 2015, 19:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tifoz » 26 jul 2015, 21:14

Pappy je napisao/la:Što se tiče navijača nikakvih problema nije bilo. Malo standardnog navijačkog podjebavanja. Inače, koliko je fer sve bilo samo ću reći da je dok su RA izlazili iz autobusa i spremali se za tribinu, putem pored njih prošla grupa domaćih navijača, niko od murije ne zna kuda su prošli, i moglo je doći do bliskog kontakta, i da im urade šta hoće, ali niko nije ništa htio.
Ma nece armija nikog dirat ko ne zasluzi. Vidim po slikama bilo oko stotinjak nasih sto je solidna cifra s obzirom da su se potrefili skokovi pa je dosta raje ostalo skakat i gledat. Bio sam i ja dva puta kod vas vazda je ok bilo. Dobro malo prepucavanja ali to je standardno. Bujrum i vama u "jesenjem" dijelu :)
DŽELO ODLAZI

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la lovcen16 » 26 jul 2015, 21:17

emil02in je napisao/la:Što se tiče samog kvaliteta igre, vrlo loši ste. Rastavljeni ste poprilično. Škaljić neprepoznatljiv nazad, po meni zbog onog starta nad Rovčaninom zaslužio je crveni jer je imao već žuti. Od njega sam očekivao mnogo više. Ovaj golman je cijeni kao da je slijep kod očiju. Tri puta je u prazno prolijetao, i na kraju ga je to koštalo. Naprijed skroz odsječeni. Tanko je ovo bgm, poprilično tanko.
Korektno, svaka čast! Iako vas je sudija syeb'o, nema iživljavanja na ovoj temi, k'o navijači drugih "velikih" klubova. Objetivnost se mora pozdraviti! Sretno u nastavku sezone! :salut:[/quote]
Samo bih dodao da podignu fizičku spremu još i po riječima naše RAje nisu imali nikakvih problema gore.Sretno pappy :D[/quote]
Ma kakvih problema jos smo jednoj vasoj trebi koja studira ovde u gradu kupili kartu kaze dosla joj raja iz Mostara,,,dobra riba...kaze da nisam ozenjen dala bi mi broj a ovako jok sjebo me moj mali lopinas....nisam ga trebo voditi na tekmu...[/quote]


Hebo ga ti pa nije ti ni žena mahnita,nije ni ona malog samo na utakmicu poslala :urnebes:[/quote]
Hahaha...provalila me kralju...jbg-a vise srece drugi put...i jos nek vam je srecno u nastavku sezone mi se vec okrecemo Mladosti...

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pappy » 26 jul 2015, 21:17

I ako neko zna odavde sa foruma jednog poprilično debelog (elegantno popunjenog) momka u prvom redu RA. Kasnije je sišao na ogradu da se nasloni. Ja sam oduševljen sa kakvim on žarom navija, i onako debeo skače i baca se. :tokralju: :thumbup:

brkic1970
Postovi: 131
Pridružen/a: 04 jul 2013, 00:04
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la brkic1970 » 26 jul 2015, 21:28

Pappy je napisao/la:Što se tiče navijača nikakvih problema nije bilo. Malo standardnog navijačkog podjebavanja. Inače, koliko je fer sve bilo samo ću reći da je dok su RA izlazili iz autobusa i spremali se za tribinu, putem pored njih prošla grupa domaćih navijača, niko od murije ne zna kuda su prošli, i moglo je doći do bliskog kontakta, i da im urade šta hoće, ali niko nije ništa htio.
svaka cast... tako i treba... :clap: :clap: :clap:

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 26 jul 2015, 21:43

Pappy je napisao/la:I ako neko zna odavde sa foruma jednog poprilično debelog (elegantno popunjenog) momka u prvom redu RA. Kasnije je sišao na ogradu da se nasloni. Ja sam oduševljen sa kakvim on žarom navija, i onako debeo skače i baca se. :tokralju: :thumbup:
Debel a malo visociji ? :mrgreen:
#musvdg

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Primorac » 26 jul 2015, 21:48

mi izgleda i u ovoj sezoni igramo bez klasićnog napadaća,pustili smo lagano klasićnog napadaća a nismo doveli nikoga na toj poziciji

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeverGiveUp » 26 jul 2015, 21:50

Zar je moguće da MIrza ima mjesto u (čak i ovako lošem Veležu) ??


Slavija!
Jugo !!!
SLavija!
JUGO!!! :D :D
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 26 jul 2015, 21:50

Evo da napisem koju rijec o mom vidjenju utakmice.Rezultat bih ocijenio kao realan koliko god mi nesretni bili zbog desavanja u samom finisu utakmice.@Pappy je dosta objektivno prezentovao desavanja s terena, ali jbg osaje zal sto Mirza ne zabi za 0-2.Mozda zato sto je pocetak prvenstva ali se meni ucinilo da su obje ekipe losije nego lani.Ne mogu biti zadovoljan igrom Veleza ali kao sto rekoh mozda zbog tek prve utakmice pa se stvari posloze u nastavku.Mozda najbolja stvar od svega je ta dva boda otkinuta na terenu gdje ce svi imati problema ,nece se Slavija sigurno tek tako predati da bi ispala ,a i kod se osjeti neuigranost ,siguran sam da ce se konsolidovati kako vrijeme bude odmicalo.
Na kraju na mogu a da posebno ne istakem gostoprimstvo kako sportskih radnika tako i policije koji su apsolutno bez i jedne mrlje sve ucinili da mi navijaci lijepo osjecamo.Definitivno uz Kosevo najljepse gostovanje koja sam ja imao.Hvala im svima na tome i pozivam i nasu raju da ovo pamte i prvom prilikom uzvrate istom mjerom.I u pravu je @Pappy za onu pricu oko grupe sokolova koja je "niodkud" prosla pored nas ,bukvalno izmjesani sa nasim momcima.I policija je brzo reagovala ,u smislu da ih sto prije provedu ,ali su nasi momci bili poprilicno mirni iako bi neki eventualni obracun bio neravnopravan s obzirom da smo bili mnogo brojniji od te grupice od dvadesetak momaka.Znaci sto se mene tice ,bilo koji navijac Slavije neka mene kontaktira u slucaju da zeli kod nas na utakmicu,ja mu garantujem za bezbjednost a dvojica mogu racanutati i na prevozSarajevo-Mostar-Sarajevo o mom trosku. Sretno u nastavku mom Velezu ali zbog svega navedenog svu srecu zelim i igraicma i rukovodsvu Slavije u ostvarivanju svojih ciljeva :thumbup:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Tifoz
Postovi: 611
Pridružen/a: 01 jul 2015, 19:49
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Tifoz » 26 jul 2015, 22:06

Koji je dingospo @rodjenisa :kralj: :tokralju:
DŽELO ODLAZI

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21 i 20 gostiju.