Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Rolex312
Postovi: 713
Pridružen/a: 20 okt 2011, 09:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rolex312 » 06 okt 2015, 21:53

Klopp sletio u Liverpool. Zavrsni pregovori ce biti obavljeni sutra.
Nad nama nebo ima da gori!

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 06 okt 2015, 22:03

Rolex312 je napisao/la:Klopp sletio u Liverpool. Zavrsni pregovori ce biti obavljeni sutra.
Izvor?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 06 okt 2015, 22:16

Izgleda da ce sutra biti zvanicno. U sustini je ovo zavrseno vec ranije, ali iz postovanja prema Rodgersu, uradjeno je tako da izgleda kao da je reztaltat u derbiju presudio. Da su ga odmah predstavili, izgledalo bi kao da je radjeno iza Rodgersovih ledja, a to je los PR. I novinari to znaju, svi pouzdani izvori su svu ovu pricu koja se vrti ova tri dana ispricali u par twittova. Ovako imaju ogromnu posjecenost zadnjih dana, samim tim i zaradu. U sustini win win situacija.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Rolex312
Postovi: 713
Pridružen/a: 20 okt 2011, 09:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rolex312 » 06 okt 2015, 22:21

ackeey je napisao/la:
Rolex312 je napisao/la:Klopp sletio u Liverpool. Zavrsni pregovori ce biti obavljeni sutra.
Izvor?
Fox Sports.
Nad nama nebo ima da gori!

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 06 okt 2015, 22:43

keno94 je napisao/la:Izgleda da ce sutra biti zvanicno. U sustini je ovo zavrseno vec ranije, ali iz postovanja prema Rodgersu, uradjeno je tako da izgleda kao da je reztaltat u derbiju presudio. Da su ga odmah predstavili, izgledalo bi kao da je radjeno iza Rodgersovih ledja, a to je los PR. I novinari to znaju, svi pouzdani izvori su svu ovu pricu koja se vrti ova tri dana ispricali u par twittova. Ovako imaju ogromnu posjecenost zadnjih dana, samim tim i zaradu. U sustini win win situacija.
Ja sam citao izjavu Brendana gdje kaze da je prije utakmice dobio otkaz, a da je tek na kraju rekao igracima. Navodno.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16546
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 06 okt 2015, 22:45

Liverpool are close to securing the services of Jurgen Klopp as the club’s new manager. #lfc (James Pearce)
Talks with Klopp and his reps are progressing well and the hope is that negotiations will be completed over the next 24-48 hours. (Pearce)
The ECHO understands there is unlikely to be any official announcement on Wednesday. #lfc (James Pearce)
The Anfield hierarchy want to ensure Klopp has a full week to prepare for his first game in charge vs Spurs. #lfc (James Pearce)
Ben Smith ‏@BenSmithBBC 3m3 minutes ago
#LFC now close to finalising a deal for Jurgen Klopp. I'm told it is unlikely that there will be an official announcement on Wed.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
topnik1
Postovi: 15139
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la topnik1 » 06 okt 2015, 23:03

Redsi jel očekujete TOP4 sa Kloppom ? Onako realno pitam, zanima me baš vaše mišljenje obzirom na reputaciju Jurgena
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6242
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 06 okt 2015, 23:05

topnik1 je napisao/la:Redsi jel očekujete TOP4 sa Kloppom ? Onako realno pitam, zanima me baš vaše mišljenje obzirom na reputaciju Jurgena
Ja od ove sezone ne ocekujem nista.
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Finn
Postovi: 9157
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 06 okt 2015, 23:09

keno94 je napisao/la:Izgleda da ce sutra biti zvanicno. U sustini je ovo zavrseno vec ranije, ali iz postovanja prema Rodgersu, uradjeno je tako da izgleda kao da je reztaltat u derbiju presudio. Da su ga odmah predstavili, izgledalo bi kao da je radjeno iza Rodgersovih ledja, a to je los PR. I novinari to znaju, svi pouzdani izvori su svu ovu pricu koja se vrti ova tri dana ispricali u par twittova. Ovako imaju ogromnu posjecenost zadnjih dana, samim tim i zaradu. U sustini win win situacija.
I meni je to palo napamet. Pogotovo ovaj drugi dio. Bukvalno svi su nepunih sat vremena nakon otkaza odjednom donosili ekskluzive o Kloppu, a već sljedeći dan su krenule analize ozbiljnih britanskih medija o njegovom radu.

I što kazes, win-win za sve.

Avatar
Sage
Postovi: 5333
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 06 okt 2015, 23:27

topnik1 je napisao/la:Redsi jel očekujete TOP4 sa Kloppom ? Onako realno pitam, zanima me baš vaše mišljenje obzirom na reputaciju Jurgena
Igraci na svojim pozicijama, bez povreda uz ovakvu formu konkurenata, vi prvi mi drugi :kafa:
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 06 okt 2015, 23:55

topnik1 je napisao/la:Redsi jel očekujete TOP4 sa Kloppom ? Onako realno pitam, zanima me baš vaše mišljenje obzirom na reputaciju Jurgena
3 boda od TOP4, Liverpool ima solidnu i potentnu ekipu koju bi novi trener trebao posložiti, mnogo bi značilo i zdravlje glavnih igrača (Stu, Cou i Hendo). Uz možda par pojačanja u januaru, sasvim je moguć plasman u TOP4.

Evo, ja mislim da je realno mišljenje i bez pretjerivanja.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
Finn
Postovi: 9157
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 07 okt 2015, 00:01

Neke neslužbene informacije: Klopp stiže u Liverpool u četvrtak, potpisuje trogodišnji ugovor do kraja ove sedmice.

HeKen
Postovi: 894
Pridružen/a: 16 jul 2012, 13:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HeKen » 07 okt 2015, 00:12

Da i mi redsi prozivimo malo lijepih trenutaka, at the end of the storm...

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16546
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 07 okt 2015, 00:38

Jurgen Klopp is expected on Merseyside on Thursday to finalise terms with the Anfield club. #lfc (Andy Hunter)
Klopp will earn more at Liverpool than his £3.6m-a-year salary at Dortmund and is believed to have been offered a 3 year contract. (Hunter)
It is expected Klopp will travel to Liverpool on Thursday and be unveiled as Rodgers’ successor by the end of the week. #lfc (Andy Hunter)
FSG are reviewing the entire coaching structure & want a player of Steven Gerrard’s experience to be part of the coaching staff. (Hunter)

However, the ultimate decision (on bringing in a player of Gerrard's experience) will be Jurgen Klopp’s. #lfc (Andy Hunter)
Jurgen Klopp set to arrive on Merseyside on Thursday to complete Liverpool deal. #lfc (Paul Joyce)
Jurgen Klopp is expected to be unveiled as Liverpool 's new manager on Friday. #lfc (Dominic King)
Liverpool are so confident of landing Klopp that they have begun planning his introductory press conference. (Dom King)
Klopp has long been the man FSG wanted to replace Rodgers and they have moved quickly to ensure they do not miss the opportunity. (Dom King)

Though FSG sounded out Carlo Ancelotti, Klopp was the No 1 target all along and he has been waiting for FSG's signal. (Dom King)
Klopp will have the final say on all potential signings. #lfc (Dom King)
Christian Benteke is a player whom Klopp considered signing for Borussia Dortmund in the summer of 2013, #lfc (Dom King)
On this day 5 years ago FSG agreed to buy #LFC. They wanted Klopp then & again in 2012, but 5 years later they will finally get their man.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16546
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 07 okt 2015, 00:42

Billy Liddell ‏@Liddellpool 9h9 hours ago
Harry Redknapp urges Jurgen Klopp to go to Sunderland instead of Liverpool
Jedan za nasmijat se :D
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 07 okt 2015, 01:11

'arry izgleda opet lok'o :D
Kad me san nešto neće na oči da i ja napišem nešto...eto, napis'o sam :D
No, zaista mislite da će Klopp nekoga dovoditi iz Dortmunda?
Ja mislim da su vrlo male šanse da se to i desi...neke realnije mogućnosti su Granit iz Gladbacha i Sane iz Schalkea...ono što je i najbitnije jeste da ima novca i da ovaj prodavač magle nije uspio puno potrošiti ovog ljeta (naravno računajući i prodaje igrača) tako da novi menadžer može lijepo pazariti u januaru...neka dovede samo novu dvojicu u vezni red i ja prezadovoljan :)

Ja zaista očekujem da Brendan brzo nađe posao, pa da imamo kome prodati ove njegove igračke mašinerije kao što su Joe Allen, Adam Lallana, Dejan Lovren itd. itd...Sunderland je idealna lokacija :shifty:
Joint_fc

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 07 okt 2015, 01:53

kumkalesic je napisao/la:'arry izgleda opet lok'o :D
Kad me san nešto neće na oči da i ja napišem nešto...eto, napis'o sam :D
No, zaista mislite da će Klopp nekoga dovoditi iz Dortmunda?
Ja mislim da su vrlo male šanse da se to i desi...neke realnije mogućnosti su Granit iz Gladbacha i Sane iz Schalkea...ono što je i najbitnije jeste da ima novca i da ovaj prodavač magle nije uspio puno potrošiti ovog ljeta (naravno računajući i prodaje igrača) tako da novi menadžer može lijepo pazariti u januaru...neka dovede samo novu dvojicu u vezni red i ja prezadovoljan :)

Ja zaista očekujem da Brendan brzo nađe posao, pa da imamo kome prodati ove njegove igračke mašinerije kao što su Joe Allen, Adam Lallana, Dejan Lovren itd. itd...Sunderland je idealna lokacija :shifty:
Pa i nisu male sanse, da je npr dosao pred pocetak sezone, siguran sam da bi nekoga iz Dortmunda doveo, ali i ovako ocekujem kojeg igraca, vjerovatno Bender, koji ne igra toliko ove sezone, bi mogao doci vec u januaru, a na kraju sezone mozda Gundogan, Reus i Hummels su jos nemoguca misija.

Bitno je da smo napokon dobili menadzera koji nije sa otoka, i da napokon prestanemo dovoditi precijenjene i preskupe Britance.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16546
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 07 okt 2015, 10:10

Change of plan

slika
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Sage
Postovi: 5333
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 07 okt 2015, 10:29

Hahahaha, e jbg... a gledaj mu face, kao ono nije do mene...
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 07 okt 2015, 14:46

Malo da sunce ogrije i ovu temu.
Čovjek dolazi u pravi vrijeme. Svi velikani nam gostuju u drugom dijelu sezone a mi na 3 boda od LP.
A i Klop zna kako izgleda trofej i nije došao sa 300 stranica A4 formata na razgovor.
Kocka je bačena

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.