Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HOPLIT » 23 apr 2017, 19:24

Nista odigrali nismo, katastrofa.

Poslano z mojega SM-J710F z uporabo Tapatalk
YNWA!

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 23 apr 2017, 19:25

kad imas na terenu igracine tipa emre can,lucasa,lovrena,matipa pa milnera na lijevom beku nista cudno sto se ovakvi rez desavaju.




Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 23 apr 2017, 19:31

To bi bio to raja, naša realnost i peto mjesto. I veliki Jurgen se uklopio u **** koja su oko kluba. Da nam Ancelotti dodje mi smo kurcevaca protiv Palacea :)
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 23 apr 2017, 19:33

Kloppov poraz, kao i svaki drugi. Klupa je umjetnost, mislim da Sunderland ima ozbiljno jaču klupu.

Igra je očekivana, rezultat baš i ne i to je to.

Biće borba do zadnje utakmice za četvorku, ako izvisimo možemo se slikati s pojačanjima u pravom smislu te riječi. Najgore od svega mi je što je odbrana već par utakmica "kompletna" i onda se ovo dešava, a to govori više o našoj odbrani nego protivničkim napadima. Milner nije lijevi bek, to je valjda danas i pokazao, no opet plan je da se dovede dijete koje će ulaziti s klupe.

Idemo dalje, Watford čini mi se. Mada je plan u ovom trenutku nadati se da će Arsenal i United prosipati više bodova nego mi, jer čisto sumnjam u 12/12 do kraja.

Previše pesimizma, jbg da se izgubilo od WBA u gostima a ovo dobilo bilo bi to i prihvatljivije, no dobro, bikoz Liverpool :facepalm: :lol:
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Ozren
Postovi: 1828
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ozren » 23 apr 2017, 19:42

Klopp zajedno sa Gvardiolom najvece trenerske prevare. Totalno izgubljen u prostoru i vremenu, prodati Bentekea, a pritom ne dovesti adekvatnu zamjenu je ravno samoubistvu.
Potrosio 70 miliona na tzv. pojacanja i sad skontao da mu treba 200 miliona da dovede "prave" igrace. Duga je lista gresaka Jurgena, on jos uvijek" zivi" u Bundesligi.

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 23 apr 2017, 20:34

Polahko ljudi, biće bolje sljedeće sezone kad potrošimo tih najavljenih 200m :lolno:
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 24 apr 2017, 00:01

Mene sve stid kako smo danas igrali.
Ako United pobjedi u srijedu eto nas u EL naredne sezone.
Kocka je bačena

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 24 apr 2017, 09:42

Sramota sta uradise...Liga prvaka,pusti snovi...
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 25 apr 2017, 10:53

Keane iz Burnleya i Van Dijk su obaveza na ljeto prije svega ostalog pa onda prirodni/pravi lijevi bek, ostalo kako god ali ovo su prioriteti i moranje, neka se istrese kinta jer ovakva smušenost odbrane kao kod Poola odavno nije viđena. I do igrača je ali i do tog načina i postavljanja odbrane, ja ne znam šta oni rade na treningu ali niti markiraju igrače pojedinačno kako treba čovjek na čovjeka niti igraju dobru zonsku odbranu uopšte. Kretnje i postavljanje kod prekida su katastrofalne i to je nevjerovatno koliko golova su primili kod "mrtvih lopti" nakon tih istih prekida kada lopta pada i odbija se kao na fliperu unutar 16erca. Ova dva momka gore što sam naveo su space shuttle za trenutne stopere i mnogo su stameniji, sigurniji i odlučniji tako da bi s tim ekipa imala napokon stub na koji se može osloniti. Kada se to završi onda se može pričati o pojačanjima u sredini i krilima.
Zadnja izmjena: Amsterdam1312, dana/u 25 apr 2017, 11:06, ukupno mijenjano 1 put.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 apr 2017, 11:02

I opet ce levat na ljeto tvrditi kako ima dobar tim i ne trebaju mu pojacanja...
You are someone else I am still right here

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 25 apr 2017, 11:12

fera je napisao/la:I opet ce levat na ljeto tvrditi kako ima dobar tim i ne trebaju mu pojacanja...
Pa priznao je nedavno da je pogriješio što se toga tiče. Mora je dovesti u Januaru stopera i barem krilo da se zakrpe rupe. Svjestan je toga postao ali tek onda kada je ekipa pretrpjela par katastrofa. Sada u ove 4 tekme moraju trgati, jesti i orati na terenu inače bit će gusto i čupavo. Ja vjerujem da mogu samo već su mogli odmaknuti dosta i imati sigurnost, ovako su stvorili pritisak sami sebi ali nije na nismo navikli kada je u pitanju Pool.

Ekipa će se 100% debelo pojačati na ljeto, Klopp i vlasnici su potvrdili to više puta, ovu sezonu je sam Jurgen precijenio vlastitu ekipu i podcijenio ligu i neke druge "manje" ekipe.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 apr 2017, 14:01

Nisam upratio da je priznao gresku ako je istina svaka cast. Moje misljenje je da je on podcijenio ligu jos od pocetka to pisem ali nebitno covjek kao i vecina igraca ovog liverpoola imaju veliki problem sa egom i previsoko mišljenje o sebi cim svaki put podcjenjuju iste protivnike.
Ja sumnjam da mogu izboriti ligu prvaka s obzirom s kim do kraja igramo.
Iskreno meni ta liga prvaka ne znaci puno ali eto to je bio kao neki cilj za ovu sezonu i na osnovu toga im treba suditi. Ja nisam zadovoljan ne zbog pozicije na tabeli nego iz razloga sto se stvarni problemi koji muce ovaj tim nisu promjenilj s dolaskom kloppa. I nebitno sto je tvrdoglav i sto mora napraviti istu gresku 10 puta da bi vidio da grijesi liverpool kakav je boljeg trenera ni u snu ne moze nači ali evo nakon skoro 2 sezone ja nisam zadovoljan ni optimistcan.
Mislim da liverpool mogu spasiti od toga da postanu prosječan engleski klub jedino novi vlasnici.
Prije smo se cudili sto su igraci birali npr. Tottenham ispred liverpoola sad smo se vec navikli da su bolji tim od nas sad me strah da ce se tako za par godina gledati u leđa i sotonu i evertonu...
United je sve ulozio da se sto prije vrati u vrh i nece stati dok ne budu najbolji opet zsto je njima mjesto u vrhu a liverpoolu u historiji. Navijaci Liverpoola su ti koji vec 20 godina skoro nista nisu uradili da pokazu da zele nesto vise i to je sramota...
You are someone else I am still right here

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 25 apr 2017, 14:21

Sutra će se mnogo toga znati. Ako City pobjedi, opet smo u utrci za LP. A ako United pobjedi, dobra je i EL.
Ne može se odmah u LP, nismo mi veliki klub kao Lester ili Lajpcig.
Kocka je bačena

Avatar
Finn
Postovi: 9061
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 26 apr 2017, 14:53

Sutra službena promocija novog dresa za narednu sezonu povodom 125 godina kluba. No, već je procurio konačni dizajn.

Baš retro, sviđa mi se, još da je u njemu igrati LP naredne sezone...

slika

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 26 apr 2017, 15:40

Ma pusti dresove, da hoće Lester noćas ostati neporažen.
Kocka je bačena

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 26 apr 2017, 22:39

prognoza za 4 posljednje tekme:
skor 3 wina i 1 lose.

Mislim da cemo izgubiti od sotona kuci a ostali dobiti a cak iako kojim cudom uzmemo soton onda cemo kiksati protiv cekicara.

Bodovni saldo je 75 bodova a mislim da bi united s 4w i 2d trebao zavrsiti s isto bodova i gol razlike bi trebala odluciti o poziciji broj 4.



Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 27 apr 2017, 14:11

:ljepota:

slika


Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Policeman » 27 apr 2017, 18:22

dobri :thumbup: samo
slika
slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 27 apr 2017, 18:31

Ma ljepši su ovi gore ne jednom nego duplo :P retro fazon za 125 godina kluba. :thumbup:

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HOPLIT » 27 apr 2017, 19:20

Boja ovih dresova sa videa je nekako tamnija, vuce na bordo.

Poslano z mojega SM-J710F z uporabo Tapatalk
YNWA!

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.